{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Имайте предвид !!! Нов метод за измама.  (Прочетена 5697 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Февруари 01, 2011, 16:14:59 »
Раздели ТемаНагоре

И аз МОЛЯ за линк към въпросната тема Wink
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Февруари 01, 2011, 16:20:07 »
Раздели ТемаНагоре

четох,вече нищо не ме учудва.До къде вои гладът? Roll Eyes
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Февруари 01, 2011, 16:49:17 »
Раздели ТемаНагоре

Не знам дали е редно, ако не е ще помоля Админ или Мод. да изтрият темата. Та .......При съседите, демек ТАМ се е появила една "дама", която твърди, че уж нейна колежка(приятелка) е починала и това е причината, колежката (приятелка) да не се издължи. Въпросната "дама" - лавандула всъщност се оказва самата "покойница". 2 ника за да се измъкне от плащане. Тъй като тази лавандула(на латиница е ) има регистрация и тук, нека бъдем по-бдителни. Номерата с ще платя ама бях в болница, детето е болно и т.н. явно са се изчерпали.

Простотията е голяма, но измамниците явно вече нямат скрупули.
Емче ,тази дама Възкръсналата,, сътвори всичко това за 6лв-представи си за повече какво можеше да направи-а днес пък е пратила парите на момичето,което е някакъв знак за нормален човек,но имайте си едно наум ако я срещнете тук lavndula
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Февруари 01, 2011, 16:51:06 »
Раздели ТемаНагоре

къде е тази тема в про, съвсем не мога да се оправя там
може ли линк към темата за една любопитка Tongue може и на лични
темата е изтрита-----
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Февруари 01, 2011, 19:19:23 »
Раздели ТемаНагоре

къде е тази тема в про, съвсем не мога да се оправя там
може ли линк към темата за една любопитка Tongue може и на лични
темата е изтрита-----
Ха ха ха . П. се оака.. тотално. Разбрах аз, че е за 6 лв  Shocked Пък тук я лавандула я лале или зюмбюл.....
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked


Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: