{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Автоматично преоразмеряване на аватари  (Прочетена 2690 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« -: Ноември 13, 2010, 10:13:46 »
Раздели ТемаНагоре

Малко промених кода на обяви и вече аватарите се преоразмеряват автоматично в раздел Обяви. Мисля, че така е по-прегледно Smiley
Активен

Foxy1
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 288


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Декември 09, 2010, 12:47:58 »
Раздели ТемаНагоре

Малко промених кода на обяви и вече аватарите се преоразмеряват автоматично в раздел Обяви. Мисля, че така е по-прегледно Smiley
И да попитам защо аватарът ми излиза само в секция "съобщения" , но не и в обявите ?
Активен

Бърза, точна и коректна съм. Очаквам същото и от отсрещния.
Очаквам при заявена покупка от мен, да ми оставяте и актуален телефон за връзка.
Аз също ще ви дам своя.
Думичката "Запис", поставена в моя обява, не ви дава НИКАКВО ПРЕДИМСТВО! За сериозен ангажимент приемам единствено връзката  на лични.Приятно пазаруване Smiley

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #2 -: Декември 09, 2010, 12:52:55 »
Раздели ТемаНагоре

Малко промених кода на обяви и вече аватарите се преоразмеряват автоматично в раздел Обяви. Мисля, че така е по-прегледно Smiley
И да попитам защо аватарът ми излиза само в секция "съобщения" , но не и в обявите ?

Защото е качен от твоето PC. Пробвай да публикуваш аватара в някой сайт за снимки и тук да го качиш през URL. Така ще се получи.
Активен

Foxy1
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 288


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Декември 10, 2010, 00:45:50 »
Раздели ТемаНагоре

Малко промених кода на обяви и вече аватарите се преоразмеряват автоматично в раздел Обяви. Мисля, че така е по-прегледно Smiley
И да попитам защо аватарът ми излиза само в секция "съобщения" , но не и в обявите ?

Защото е качен от твоето PC. Пробвай да публикуваш аватара в някой сайт за снимки и тук да го качиш през URL. Така ще се получи.
Ясно, мерси Дон Хуан  Kiss
Активен

Бърза, точна и коректна съм. Очаквам същото и от отсрещния.
Очаквам при заявена покупка от мен, да ми оставяте и актуален телефон за връзка.
Аз също ще ви дам своя.
Думичката "Запис", поставена в моя обява, не ви дава НИКАКВО ПРЕДИМСТВО! За сериозен ангажимент приемам единствено връзката  на лични.Приятно пазаруване Smiley



Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: