{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да пирема ли връщане на дреха?  (Прочетена 1781 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Май 06, 2011, 09:00:27 »
Раздели ТемаНагоре

Една потребителка купи от мен един суитчър. Плати ми получиго. Писа ми че бил с 5 см по тесен отколкото аз съм описала ширина мишници и че вече обявата я нямало. Обявата си стои в продадени. Пратих и линк. БЯх убудена че нямака чак с 5 см да съм измерила невярно но пък предполжих че може да съм се заблудила и без да искам да съм написала така. Приех да ми го върне щам е моя вината но и писах пак да измери. Получавам лс в което пише че е точна ширината но нодолу че чтесннявал с 5 см и не и ставал в талията. Добре приех връщане и казах че ще си удържа пощенските - това снощи много ми се спеше  Cheesy Убедена съм че надолу не се стеснява както твърди все пак съм я носила тази блуза ето и снимката сами да прецените.
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?risuvan+suitchyr&product=165367&cat=93
Понеже явно си търси оправдание не знам всъщност от какво не е доволна се чудя сега след като ме лъже да приема след празниците да ми го върне и да и върна парите или не. Много ми е неприятна тази ситуация.
НАрочно не пиша име не виждам смисъл т.к. досега всичко е коректно.  Благодаря ви предварително за мнението.
Активен

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Май 06, 2011, 09:08:21 »
Раздели ТемаНагоре

МАЦКА,АЗ СИ КУПИХ ЕДНО КОЖЕНО ЯКЕ-КОЖУХЧЕ ЗА 35 ЛВ ОТТУК,НЯМА ДА КАЗВАМ НИКА!ПОПИТАХ КОЛКО Е ГРЬДНАТА-ПОД МИШН.КАЗАХА МИ 55,РЕШИХ ЧЕ ЩЕ МИ СТАНЕ-ТОЛКОВА МИ ТРЯБВА.ТО ЗОРЛЕМ ВЬНШНО Е 54,А НАДОЛУ СТАВА 45-НЕ МИ СТАНА,ХЕМ НЕ ГО БЯХ ПЛАЩАЛА-Е ПЛАТИХ СИ ГО И СЬМ ГО ПУСНАЛА ТУК ЗА ПРОДАЖБА,ХЕМ СА МНОГО ПАРИ ТОВА,ЗАКЛЮЧЕНИ В НЕЩО СКЬПО И НЕНУЖНО...ПРЕЦЕНИ САМА КАК ТРЯБВА ДА СЕ ПРОЦЕДИРА!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Май 06, 2011, 11:55:14 »
Раздели ТемаНагоре

заключвам темата т.к. ще си я приема обратно.
Активен



Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: