{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нововъведение в "Триене на обяви"  (Прочетена 11242 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« -: Октомври 12, 2010, 20:56:10 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,
От днес 12.10.2010 г. е пуснато нововъведение в Изтриването на обяви.
То се изразява в следното. Опцията за триене на обяви се появява автоматично след изтичане на 30 дни от публикуването на обявата. До тогава тя не може да се изтрива.
Активен

amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #1 -: Октомври 12, 2010, 21:39:16 »
Раздели ТемаНагоре

Ха...и какво става когато продадем нещо и сделката приключи? Имаме се няколко страници с червен надпис "Продадено" и съответно продадени обяви, които само ни заемат бройката от 150?!

С каква цел е тази нова опция?
Активен
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 12, 2010, 21:48:58 »
Раздели ТемаНагоре

Ха...и какво става когато продадем нещо и сделката приключи? Имаме се няколко страници с червен надпис "Продадено" и съответно продадени обяви, които само ни заемат бройката от 150?!

С каква цел е тази нова опция?

Значи целта на опцията е постоянното препубликуване на обяви с цел повдигане да спре. Не можете да си представите за какво става въпрос. Мога да ви пусна една статистика да видите колко човека през колко дни и часове си повдигат обявите. Модовете станаха разногледи горгите. Ако е нужно ще увелича бройката на обявите на 200 но тази опция ще я оставя. Съжелявам amber ако съм те разочаровала!

п.п. относно продадените. те също ще трябва да изчакат 30 дневния срок. няма начин.
Активен

Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 12, 2010, 21:52:03 »
Раздели ТемаНагоре

А не може ли да се въведе опция продадените да се изтриват автоматично от профила на потребителя, така както се изтриват от видимите обяви. Винаги съм се чудила защо остават  Smiley
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #4 -: Октомври 12, 2010, 22:01:39 »
Раздели ТемаНагоре

Elita понякога сделките продължават малко по-дълго и е добре обявата да стои, докато не приключат в случай на недоразумение или някакъв проблем.

Уф, разбирам, ама много гадно така.Понякога влизам в обявите на някой и има да прелиствам страници с "Продадено"...
Активен
Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 12, 2010, 22:16:12 »
Раздели ТемаНагоре

Мисълта ми е друга. НАли след като е маркирана като Продадена се изтрива от видимите обяви до няколко дни и остава видима само в профила на потребителя. При това изтриване се чудя не може ли да се изтрива изцяло от системата
Аз поне маркирам като продадена дадена обява едва след като пакета е получен от купувача и аз съм получила запис
Дано ме разбрахте Wink
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 12, 2010, 22:20:53 »
Раздели ТемаНагоре

Мисълта ми е друга. НАли след като е маркирана като Продадена се изтрива от видимите обяви до няколко дни и остава видима само в профила на потребителя. При това изтриване се чудя не може ли да се изтрива изцяло от системата
Аз поне маркирам като продадена дадена обява едва след като пакета е получен от купувача и аз съм получила запис
Дано ме разбрахте Wink

Определено те разбрах вече Smiley Ще помисля по въпроса, но определено ще го решим Smiley Тази вечер ще пусна и автоматичното препубликуване.
Активен

mi_ma
мимчето
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 361


над мене греят две слънца,това са моите деца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Октомври 12, 2010, 22:21:41 »
Раздели ТемаНагоре

АБСОЛЮТНО СЪМ СЪГЛАСНА С ВЪВЕДЕНИЕТО,ИМАШЕ НУЖДА ОТ ТОВА ОГРАНИЧЕНИЕ.А С ПРЕПУБЛИКУВАНЕТО МНОГО ЩЕ НИ УЛЕСНИТЕ.БЛАГОДАРЯ  Smiley
« Последна редакция: Октомври 12, 2010, 22:23:13 от mi_ma » Активен

1.пощенските за сметка на КУПУВАЧА 2.ВЕЧЕ плащане предварително 3.въщам стока неотговаряща на описанието 4.BG94BPBI79231098205001 пощенска банка 5.давам на първия дал адрес на лс 6.имам 245 ++++++ в Пр-ка 
http://smajliki.ru/smilie-743654535.html
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #8 -: Октомври 12, 2010, 22:26:56 »
Раздели ТемаНагоре

Много хора маркират като продадено след като вече имат уговорка.И трият след като "стоката" и парите са получени.Аз например така правя Smiley И ако се появи проблем с отсрещната страна и после трябва да доказвам нещо, как да стане като обявата ми ще е изчезнала?!
Активен
Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Октомври 12, 2010, 22:30:21 »
Раздели ТемаНагоре

Много хора маркират като продадено след като вече имат уговорка.И трият след като "стоката" и парите са получени.Аз например така правя Smiley И ако се появи проблем с отсрещната страна и после трябва да доказвам нещо, как да стане като обявата ми ще е изчезнала?!
Ами ако технически може да се направи така че обявите да се трият автоматично от системата, не виждам проблем всеки продавач да маркира като продадено едва след като са се получили стока/ пари. По-добре ще е отколкото да стоят един месец в профила ти. Пък като имате уговорка си пишеш в обявата че е е за еди кой си и никой няма да пита повече
Разбира се, само администратора може да каже дали е възможно това Wink

Относно идеята за триене след месец аз също я приветствам
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #10 -: Октомври 12, 2010, 22:37:25 »
Раздели ТемаНагоре

Много хора маркират като продадено след като вече имат уговорка.И трият след като "стоката" и парите са получени.Аз например така правя Smiley И ако се появи проблем с отсрещната страна и после трябва да доказвам нещо, как да стане като обявата ми ще е изчезнала?!
Ами ако технически може да се направи така че обявите да се трият автоматично от системата, не виждам проблем всеки продавач да маркира като продадено едва след като са се получили стока/ пари. По-добре ще е отколкото да стоят един месец в профила ти. Пък като имате уговорка си пишеш в обявата че е е за еди кой си и никой няма да пита повече
Разбира се, само администратора може да каже дали е възможно това Wink

Относно идеята за триене след месец аз също я приветствам

Продадените ще се трият след месец. Иначе някой потребители веднага ще маркират обяви като Продадени и след това ще ги препубликуват преди изтичането на месеца!
Активен

amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #11 -: Октомври 12, 2010, 22:43:31 »
Раздели ТемаНагоре

Не схващам логиката.Защо някой ще си пуска обява и ще я маркира като продадена?! Ми нали няма да може да  я продаде маркирана по този начин:)
Активен
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #12 -: Октомври 12, 2010, 22:54:08 »
Раздели ТемаНагоре

Не схващам логиката.Защо някой ще си пуска обява и ще я маркира като продадена?! Ми нали няма да може да  я продаде маркирана по този начин:)

Аз пускам обява. След 2-3 дни я маркирам като Продадена. След 2,3,4 или 5 дни (зависи как ще го направим) се изтрива автоматично и на другия ден я препубликувам пак. Ето ти повдигане на обява в рамките на 10 дни Smiley
Активен

amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #13 -: Октомври 12, 2010, 22:58:43 »
Раздели ТемаНагоре

Да де..но нали целта е да я продам, а не да я препубликувам.А като я маркирам като продадена няма да мога да я продам:)Обявите не винаги се продават в първите дни след публикуването.
Както и да е решено е вече.

Отивам да търся темата за въпроси:)
Активен
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #14 -: Октомври 12, 2010, 23:34:37 »
Раздели ТемаНагоре

Аз не мисля, че ще е толкова фатално продадена обява да стои месец. В момента решавам по-голям проблем. Това е равнопоставеност в публикуването на обяви. Не едни да трият всеки ден обявите си и да ги Препубликуват, а другите (будалите) да спазват правилата и цял месец да чакат. Съжелявам, но мисля, че така е справедливо. Има леко неудобство, но е справедливо!
Активен



Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: