{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хайде да се запознаем :)  (Прочетена 58929 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #75 -: Ноември 28, 2010, 22:30:14 »
Раздели ТемаНагоре

Опа , и аз да се включа ,мислех че съмсе записала в тази тема ама явно аз съм с грешка Smiley
И така,казвам се Мария и съм от Шумен.
С моя любим човек сме заедно от 10 години(абе от деца  Cheesy Cheesy Cheesy),от 3 сме вече семейство,а от 1г и 5 месеца сме истинско семейство,имаме си едно малко диваче Стефани ,която е най-хубавото ни нещо в живота  Kiss Kiss
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #76 -: Ноември 30, 2010, 16:27:06 »
Раздели ТемаНагоре

Понеже не помня дали съм се разписал в тази тема, ще го направя сега.

Казвам се Радо, както се вижда Smiley , 26-годишен софиянец. Уча в НБУ, програма "Англицистика". Много неща са ми хоби като едно от тях е преинсталиране и настройка на Windows на компютрите на мои приятели-индианци. Cheesy Друго хоби, което много обичам да практикувам и заради което уча именно "Англицистика" са преводите на субтитри. От време на време като намеря свястна програма се пробвам и музика да си правя. Smiley И компютърни игри играя, макар на някои да им се вижда странно.
Обичам предимно сериалите, но не сапунките, а sci-fi сериалите: Старгейт (без Universe, той е сапунка), Андромеда, Херкулес, Еврика и мн. др. От пълнометражните най-най-най-любимите ми филми са четирилогията "Такси", а след него се нарежда "Транспортер".
Слушам всякаква музика без чалга, но най-много наблягам на метъла - вайкинг метъл, фолк метъл, дет метъл и много малко блек метъл. Също и рок слушам, но много малко. А още по-малко и от блек метъла - електронна музика.

Ъъъъ... какво друго... ми то май не остана к'во друго. Който иска още: http://rado84.weebly.com/ Wink
Активен

skoki81
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #77 -: Ноември 30, 2010, 16:30:49 »
Раздели ТемаНагоре

Понеже не помня дали съм се разписал в тази тема, ще го направя сега.

Казвам се Радо, както се вижда Smiley , 26-годишен софиянец. Уча в НБУ, програма "Англицистика". Много неща са ми хоби като едно от тях е преинсталиране и настройка на Windows на компютрите на мои приятели-индианци. Cheesy Друго хоби, което много обичам да практикувам и заради което уча именно "Англицистика" са преводите на субтитри. От време на време като намеря свястна програма се пробвам и музика да си правя. Smiley И компютърни игри играя, макар на някои да им се вижда странно.
Обичам предимно сериалите, но не сапунките, а sci-fi сериалите: Старгейт (без Universe, той е сапунка), Андромеда, Херкулес, Еврика и мн. др. От пълнометражните най-най-най-любимите ми филми са четирилогията "Такси", а след него се нарежда "Транспортер".
Слушам всякаква музика без чалга, но най-много наблягам на метъла - вайкинг метъл, фолк метъл, дет метъл и много малко блек метъл. Също и рок слушам, но много малко. А още по-малко и от блек метъла - електронна музика.

Ъъъъ... какво друго... ми то май не остана к'во друго. Който иска още: http://rado84.weebly.com/ Wink
Добре дошъл какиното  Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
ina123
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 80

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #78 -: Ноември 30, 2010, 17:25:29 »
Раздели ТемаНагоре

Понеже не помня дали съм се разписал в тази тема, ще го направя сега.

Казвам се Радо, както се вижда Smiley , 26-годишен софиянец. Уча в НБУ, програма "Англицистика". Много неща са ми хоби като едно от тях е преинсталиране и настройка на Windows на компютрите на мои приятели-индианци. Cheesy Друго хоби, което много обичам да практикувам и заради което уча именно "Англицистика" са преводите на субтитри. От време на време като намеря свястна програма се пробвам и музика да си правя. Smiley И компютърни игри играя, макар на някои да им се вижда странно.
Обичам предимно сериалите, но не сапунките, а sci-fi сериалите: Старгейт (без Universe, той е сапунка), Андромеда, Херкулес, Еврика и мн. др. От пълнометражните най-най-най-любимите ми филми са четирилогията "Такси", а след него се нарежда "Транспортер".
Слушам всякаква музика без чалга, но най-много наблягам на метъла - вайкинг метъл, фолк метъл, дет метъл и много малко блек метъл. Също и рок слушам, но много малко. А още по-малко и от блек метъла - електронна музика.

Ъъъъ... какво друго... ми то май не остана к'во друго. Който иска още: http://rado84.weebly.com/ Wink



Има, има още какво да се каже- височина, килограми, обиколка на талията, предпочитани храни...и още мнооого  Wink Добре дошъл в нашия свят!
Активен
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #79 -: Ноември 30, 2010, 18:05:57 »
Раздели ТемаНагоре

Има, има още какво да се каже- височина, килограми, обиколка на талията, предпочитани храни...и още мнооого  Wink Добре дошъл в нашия свят!
Височина - 183-185 см.
Килограми - не знам, не съм се мерил отдавна.
Талия - не казвам.
Предпочитани храни - домати с ориз и червен пипер; китайски ориз с 3 вида месо, грах и моркови; пиле на грил; пияно пиле; кюфтета с подправки. Това са нещата, които обичам да ям най-често. Обаче мразя картофена и всякаква друга яхния, каши (гъбени и всякакви други каши), грис, мляко с ориз, пилешки дробчета - също.

Други неща, съдържащи мерки в сантиметри интересуват ли те?  Tongue
Активен

rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #80 -: Ноември 30, 2010, 21:24:00 »
Раздели ТемаНагоре

Друго хоби, което много обичам да практикувам и заради което уча именно "Англицистика" са преводите на субтитри.
Ся кажи, че превеждаш и в субс.саб и значи и там сме се засичали. Tongue
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #81 -: Ноември 30, 2010, 21:39:35 »
Раздели ТемаНагоре

Хоп и аз тук.Аз съм Наталия и съм от Ловеч.На 30г. съм и имам две деца син Виктор на 5г. и дъщеря Даная на 1г.и 9м.В момента съм по майчинство.
Активен

dilaila2
Мама забравана
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 543


Обичам те до последната звезда на небето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #82 -: Ноември 30, 2010, 22:42:19 »
Раздели ТемаНагоре

Хайде и аз тук- казвам се Диана, на 32 години съм от София, не съм омъжена, с нашия тати живеем заедно на семейни начала. Имаме момиченце, което е с такъв темперамент, че отсега ни строява в една редица  Tongue Казва се Криси и е на 3 години. Това е засега от мен.
Само ще добавя- пристрастена съм към сайта Kiss
Активен

1.Коректен човек съм, моля за същото отношение.
2.Ако не съм посочила друго пощенските разходи са за сметка на купувача.
3.Не продавам боклуци, моля не ми предлагайте Вашите.
4.Стока, която не отговоря на посоченото от Вас описание и състояние, връщам без предупреждение и обяснение.
5.Ако се разсея и забравя да Ви поставя оценка- моля, подсетете ме.
6.Тук сме за да си помагаме- да престанем да се надлъгваме.
7.Бъдете много, много здрави и се усмихвайте Smiley
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #83 -: Ноември 30, 2010, 22:49:39 »
Раздели ТемаНагоре

Друго хоби, което много обичам да практикувам и заради което уча именно "Англицистика" са преводите на субтитри.
Ся кажи, че превеждаш и в субс.саб и значи и там сме се засичали. Tongue
Ми не. Аз превеждам за себеси и за приятели, а не за масите да ми крадат субтитрите. Иначе имам регистрация там, но не я ползвам.
Активен

zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #84 -: Декември 01, 2010, 00:05:12 »
Раздели ТемаНагоре

Има, има още какво да се каже- височина, килограми, обиколка на талията, предпочитани храни...и още мнооого  Wink Добре дошъл в нашия свят!
Височина - 183-185 см.
Килограми - не знам, не съм се мерил отдавна.
Талия - не казвам.
Предпочитани храни - домати с ориз и червен пипер; китайски ориз с 3 вида месо, грах и моркови; пиле на грил; пияно пиле; кюфтета с подправки. Това са нещата, които обичам да ям най-често. Обаче мразя картофена и всякаква друга яхния, каши (гъбени и всякакви други каши), грис, мляко с ориз, пилешки дробчета - също.

Други неща, съдържащи мерки в сантиметри интересуват ли те?  Tongue


 (laugh1) (laugh2) (laugh3) (laugh5) (laugh6) АМИ ЗАЩО НЕ АКО НЕ ТЕ БЪРКА Tongue Tongue (letter1)
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #85 -: Декември 01, 2010, 15:06:33 »
Раздели ТемаНагоре

Друго хоби, което много обичам да практикувам и заради което уча именно "Англицистика" са преводите на субтитри.
Ся кажи, че превеждаш и в субс.саб и значи и там сме се засичали. Tongue
Ми не. Аз превеждам за себеси и за приятели, а не за масите да ми крадат субтитрите. Иначе имам регистрация там, но не я ползвам.
Е, жалко. Аз превеждах там, но вече нямам време. Tongue
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #86 -: Декември 01, 2010, 16:31:33 »
Раздели ТемаНагоре

Е, жалко. Аз превеждах там, но вече нямам време. Tongue
Един-два пъти качвах там субтитри, но веднага се намери някой да ми открадне превода и да го обяви за свой и се отказах да ги качвам където и да било.
Активен

aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #87 -: Декември 02, 2010, 08:37:22 »
Раздели ТемаНагоре

Искате ли да си обявим сбирка на НЕ-анонимните пристрастени към сайта.
Аз съм Анелия и имам малък герой на 5 месеца. Гледам го сама, защото беше планирана бременност само от мен. И таткото много му се радва, но не живеем заедно. Сина ми има за родители много влюбени гаджета (от 10 год) и е много обичано дете.
Много се радвам на всички готини мами тук и начина по който си помагаме и разбираме.
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #88 -: Декември 02, 2010, 08:40:10 »
Раздели ТемаНагоре

Искате ли да си обявим сбирка на НЕ-анонимните пристрастени към сайта.
Аз съм Анелия и имам малък герой на 5 месеца. Гледам го сама, защото беше планирана бременност само от мен. И таткото много му се радва, но не живеем заедно. Сина ми има за родители много влюбени гаджета (от 10 год) и е много обичано дете.
Много се радвам на всички готини мами тук и начина по който си помагаме и разбираме.
да Ви е жив и здрав.
Активен

nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #89 -: Декември 09, 2010, 12:10:45 »
Раздели ТемаНагоре

ХАйде и аз да се предствя.Името ми е Надежда(Надя- за по-кратко),скоро ще навърша 28 ShockedНе съм омъжена,но си живеем с нашият тати.Имаме близнаци(момченца),които съвсем скоро ще навършат годинка.от скоро съм в сайта,но и аз май имам проблем с пристрастяването Cheesy
Та така,приятно ми е! Smiley
Активен



Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: