{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3 4 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как ги определяте тези цени?  (Прочетена 179987 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Sweet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 236


сладка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Септември 19, 2010, 13:13:32 »
Раздели ТемаНагоре

При нас само едни дънки са на цени от 20 лв ( за детски) до 50 лв (за големи). Не мога да си представя дънки + яке за 10лв. Струват ли си поне?

А на въпроса на авторката за цените - определям такава цена, каквато смятам, че заслужава дрешката.
Активен

Случва се да се забавя със запис или пакет - ако желаете спешно да получите записа/пакета ми кажете! КОРЕКТНА съм!
Не приемам връщане, заради неправилна преценка на купувача! Мерете внимателно, ако нещо не ви е ясно, питайте!
Не приемам пратки с наложен платеж! Изпращам и получавам като МПП!
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Септември 19, 2010, 13:20:44 »
Раздели ТемаНагоре

да,не са лоше.Баткото ги носи 2г.,сега ще ги носи и малкия поне 3г.,защото е дребен
Не запаряват и не се потят от тях.Но пак казвам,може на друго място да са купени за повече пари
Не съм виждала някой да продава цял комплект,а само якета
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Септември 19, 2010, 14:21:29 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък винаги помня кое откъде съм купила и за колко и като тръгна да го продавам го пускам наполовина.Е,има и неща,които са отдавна и нямам спомени,но обикновено нося дънки месец-два и си взимам нови.Например едно червено зимно яке го бях взимала за 75лв.от Графа и го продадох след 3 месеца(беше зимно) за 35.За тези,които си купуват якета от по 10 е скъпо,но за тези,които си взимат също по 70-80лв е евтино.Всичко е въпрос на гледна точка и как си свикнал да пазаруваш.Дънките ми обикновено ги пускам за по 20,иначе нови си ги купувам по 45-50.
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
meg
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 358


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #18 -: Септември 19, 2010, 17:37:02 »
Раздели ТемаНагоре

Е вече съм потресена Huh?
Преди малко видях обява за определена стока,която лично аз си купих преди 1 седмица от тук за 10 лв в отлично състояние(абсолютно същата,цвят размер марка и т.н.),а днес същата стока,само че от друга потребителка се продава за 40 лв.
И това ако не е търговия  Undecided !!!!!
« Последна редакция: Септември 19, 2010, 17:40:01 от meg » Активен

При покупка на няколко неща поемам пощенски и правя отстъпки!
Поставям оценки,очаквам същото и от Вас!
Не изпращам за проба!
Приемам размяна![/b][/i][/size][/color]
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #19 -: Септември 19, 2010, 17:42:09 »
Раздели ТемаНагоре

Е вече съм потресена Huh?
Преди малко видях обява за определена стока,която лично аз си купих преди 1 седмица от тук за 10 лв в отлично състояние(абсолютно същата,цвят размер марка и т.н.),а днес същата стока,само че от друга потребителка се продава за 40 лв.
И това ако не е търговия  Undecided !!!!!


Дай линк!
Активен

Анджелина
Омъжена с деца
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 103


добра

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Септември 20, 2010, 10:05:56 »
Раздели ТемаНагоре

Сега го видях това "бре" в заглавието - еее много кофти звучи Smiley   (not6)

И на мен ми е грозно, че и в този сайт определени потребители, дошли от шшшшт онзи другият подобен, пак цакат с топла бира.

И благодаря на модераторите/администраторите на сайта, че не ми заключиха темата , а мен не пратиха в пета глуха с тридневен поучителен бан. 

Сайтът е страхотен, но вече забелязвам, че и тук са долетели търговките от секънхендовете.
« Последна редакция: Септември 20, 2010, 10:08:19 от Анджелина » Активен

Не купувам/продавам парцали;
Коректна съм, очаквам същото;
Liliq Zlatna
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 38


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Септември 20, 2010, 10:14:10 »
Раздели ТемаНагоре

Аз лично ги определям,според това колко са носени,ако е повечко,например един анцунг,за 60лв,го пускам 15лв!Имам неща,които са си почти нови,и пак ги пускам под цената им на половина!
« Последна редакция: Септември 20, 2010, 10:21:25 от Liliq Zlatna » Активен

Винаги поставям оценка!Правете го и вие!Приемам ЗАПИС,само при даден адрес на лични!
kikopi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Септември 20, 2010, 11:16:01 »
Раздели ТемаНагоре

Аз лично ги определям,според това колко са носени,ако е повечко,например един анцунг,за 60лв,го пускам 15лв!Имам неща,които са си почти нови,и пак ги пускам под цената им на половина!

И аз така   Wink
Активен

1. Пощенските разходи са за сметка на купувача!
2. Не приемам наложен платеж!
3. За сума над 20 лева,изпращам след предварително заплащане!
4. С предимство,купуващите повече от 1 моя обява!
5. Връщам дрехи, които не отговарят на описанието!
6. Коректна съм,бъдете и Вие коректни!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Септември 24, 2010, 21:08:39 »
Раздели ТемаНагоре

Пижамка,носена  с леке 9 лв.
Пижамка нова с етикет - 8лв
 Shocked Shocked Shocked
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #24 -: Септември 24, 2010, 21:14:04 »
Раздели ТемаНагоре

Пижамка,носена  с леке 9 лв.
Пижамка нова с етикет - 8лв
 Shocked Shocked Shocked

Пусни линковете, че ми е интересно Smiley
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Септември 24, 2010, 22:26:45 »
Раздели ТемаНагоре

Пижамка,носена  с леке 9 лв.
Пижамка нова с етикет - 8лв
 Shocked Shocked Shocked

Пусни линковете, че ми е интересно Smiley
на ЛС са вече
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
black_ice
Черно ледче
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Септември 24, 2010, 23:57:44 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте! По повод определянето на цените, имам следния въпрос. Според вас потребителите имат ли право да слагат цена, по-висока от цената, на която са взели дадената стока от ТУК? Говоря за случаите, в които нещо не е по мярка или просто не се харесваме с него.
Веднага ще кажа за какво става въпрос. Продавах панталон за 12 лв., след което го размених. Малко след това виждам същия този панталон (прекалено отличителен е, за да го сбъркам), пуснат от въпросната потребителка на стойност 15 лв.?!  Shocked
От една страна знам, че всеки сам определя цените на нещата, които продава, но и ми е съвестно да не направя нищо. Какво смятате вие?
Активен
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Септември 25, 2010, 06:31:08 »
Раздели ТемаНагоре

прати ЛС на шефа с линк към обявата
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #28 -: Септември 25, 2010, 11:44:51 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте! По повод определянето на цените, имам следния въпрос. Според вас потребителите имат ли право да слагат цена, по-висока от цената, на която са взели дадената стока от ТУК? Говоря за случаите, в които нещо не е по мярка или просто не се харесваме с него.
Веднага ще кажа за какво става въпрос. Продавах панталон за 12 лв., след което го размених. Малко след това виждам същия този панталон (прекалено отличителен е, за да го сбъркам), пуснат от въпросната потребителка на стойност 15 лв.?!  Shocked
От една страна знам, че всеки сам определя цените на нещата, които продава, но и ми е съвестно да не направя нищо. Какво смятате вие?

Отговорих ти на ЛС и ти благодаря.
Активен

kremi7
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 63

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Септември 25, 2010, 14:35:00 »
Раздели ТемаНагоре

най ме дразнят обави на детски дрешки-некст,адамс,джордж -носени и с едни цении като за нови,че те и нови не струват толкова,вече доста майки пазарят дрешки от англ.сайтове и знаем цените.....
Активен

оценките ми в продавалник http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=37179


Страници: 1 [2] 3 4 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: