{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: разучавам интересно за мен поприще, моля за мнения  (Прочетена 486 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
publicrelations
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 49

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Февруари 16, 2024, 11:08:10 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте. Форекс търговията е едно доста интересно за мен поприще. Започнах да я разучавам самостоятелно, като след време, когато имам възможност смятам да се запиша и на курс, за да имам съответния сертификат. Но до тогава се старая да се информирам за всичко. Въпросът ми към вас е следния: Какво включва рисковият мениджмънт в Форекс обучението? Моля, запознатите с темата да споделят своето мнение. Благодаря предварително.
Активен

petyrgochev
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 150

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 17, 2024, 10:29:13 »
Раздели ТемаНагоре

Привет. Един от най-важните аспекти на Forex търговията е умението да се управлява риска и да се защитава търговският капитал. Обучението предоставя методи за ограничаване на загубите, като използване на Stop Loss поръчки за ограничаване на загубите и правилно определяне на позициите. Повече интересен информационен материал ще откриеш тук https://www.pariteni.bg/novini/plateni-publikacii/zashto-forex-obuchenieto-e-kliuchyt-kym-uspeha-v-trejdinga-248410 Дано ти е от полза в самообучението.
Активен



Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: