{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:Измами и опити за измами в особено големи размери от CORO  (Прочетена 116941 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #720 -: Декември 01, 2010, 14:46:17 »
Раздели ТемаНагоре

Кога съм казала, че модераторите не са си свършили работата, дори много работа свършиха, за съвсем друго нещо говорих и за съвсем друго нещо се възроптах и който прочете какво съм писала ще ме разбере.  И не ми преписвайте такива неща, за да настройвате хората срещу мен. И много ми е интересно какви са тези като мен - какви - лоши, смотани, грозни, хубави, какви? Обиждате ме!
Няма да пиша повече, оплюйте ме всички, защото изразих мнението си - Да за мен не е нормално модератор Black Angel да призовава потърпевшите да не подават жалби срещу CORO и стоя зад мнението си! Това, че вие не търпите критики за модератора си, това вече е друг въпрос.

Понеже вече наистина става грозно , Моля останалите потребители да не я нападат , тя изразява критика конкретно към мен , което е нейно право разбира се , а мое е да не са съглася с нея , в по горния ми пост съм писала защо , от тук на сетне мисля този въпрос за приключен , дайте да се съсрадоточим да оправим нещата с Коро , пък после като е спокойно , лично ще направя тема в боксова круша , за критики към модовете  , и все пак ще се повторя ПРИЗОВАВАМ ПОТРЕБИТЕЛИТЕ КОИТО ВЕЧЕ СА ПОЛУЧИЛИ НЕЩАТА СИ , ИЛИ СА ПОЛУЧИЛИ ПАРИТЕ СИ , ДА НЕ ПУСКАТ ЖАЛБИ , ТЪЙ КАТО АКО ЖАБЛИТЕ СА СТИМУЛА ИВА ДА ВЪРНЕ НЕЩАТА , ТО ПУСКАНЕТО НА ТАКИВА СЛЕД КАТО ГО Е НАПРАВИЛА ЩЕ Я ДЕМОТИВИРА ДА ВЪРНЕ ОСТАНАЛОТО
Активен

milimi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 12

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #721 -: Декември 01, 2010, 14:48:43 »
Раздели ТемаНагоре

Само да попитам с риск да ме увикате- Ами ако наистина майка и е била болна? аз я познавам жената / майка и/ и много лесно мога да проверя.

Бих се радвал да знам!

Ще се постарая, защото може и да съм наивна но пък знае ли човек. Smiley
Активен
bamby_1
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 137


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #722 -: Декември 01, 2010, 15:03:26 »
Раздели ТемаНагоре

 И аз миналата седмица изпратих пакетче на Ивелина,но е твърде скоро,за да имам претенции.Писах ,че съм го изпратила,но оттам нататък не сме си писали.Не зная дали го е получила.
Активен

Пращам и получавам като МПП.
Пощенските са за сметка на купувача!
Предварително плащане вече за всичко.
Връщам стока,която не отговаря на описанието.
Пазя ред 12 часа.
Купувач на повече обяви е с предимство.
milimi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 12

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #723 -: Декември 01, 2010, 15:15:45 »
Раздели ТемаНагоре

Само да попитам с риск да ме увикате- Ами ако наистина майка и е била болна? аз я познавам жената / майка и/ и много лесно мога да проверя.

Бих се радвал да знам!

Сега говорих с жена която живее до майка и.Жената е добре и не е споменавала да е оперирвана.Това е за нейната майка.За свекърва и която може да нарича също майка нищо незнам.Може обаче да се провери и това.
Активен
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #724 -: Декември 01, 2010, 15:17:50 »
Раздели ТемаНагоре

Когато требва да се плаща винаги нещо лошо се случва -докато пазаруват са във великолепно здраве  Cheesy Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
poli23
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 454


Нека бъдем коректни!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #725 -: Декември 01, 2010, 15:25:24 »
Раздели ТемаНагоре

Когато требва да се плаща винаги нещо лошо се случва -докато пазаруват са във великолепно здраве  Cheesy Cheesy
хахахахаха, ей това си е много, ама много вярно  Cheesy Cheesy Cheesy (имам в предвид в този случай)
Активен

Коректна съм и очаквам същото!
За две обяви с предимство!
Вече изисквам предварително плащане, омръзна ми от некоректни потребители!
Моля, дайте ми един глас тук, не се изисква регистрация.Благодаря ви! Моята рецепта е- Пай с праскови Smiley))
http://fino-bg.com/show_recipes/view/135/
delia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 183


delia от Продавалник-а

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #726 -: Декември 01, 2010, 15:27:37 »
Раздели ТемаНагоре

Мммда...
Активен

Предимство за русенци и купувачите на повече от една обява. Не изпращам "до поискване" нито пари, нито покупки. Наложен платеж само след предварителна уговорка.
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #727 -: Декември 01, 2010, 16:05:19 »
Раздели ТемаНагоре

Майка и не е оперирана , парите ас трябвали инцидентно за лекарства и изследвания поне така ми бе казано на мен , майка и по принцип боледува , страда от гуша и други неща които тя каза че и е неудобно да обсъжда , явно са прекалено лични.
Сега по темата
моля тези хора да си кажат никовете
Видин 3700 10 лева Милена С.K.
Велико търново 5000 11.88 Емилия Г.Ц.
Габрово 28 лева Тихомир Д.Б.
Ямбол 8600 64 лева Павлина П.С.
София 1715 23 лева Теодора Кирилова Младенова
Мартен 7058 25 Силвена П. Н.
Козлодуй 50 лева Мариета
Банка 48 лева София Цвета Йорданова Кънева

както и тези
77 лева , мъжки обувки 46 номер и 2 играчки Пловдив , 4003 , Иванка ангелова
София Люлин 616 1336 Сашка Здравкова Павлова
Анелия стефанова Горна Баня 5100
Татяна Н.К. Червен бряг Ловеч ботуши розови 22 номер и два екипа

Ще бъде платено на
kema81
elena84
ellyy07
при първа възможност

Нещата на тези никове са пуснати , моля да ме държите в течение получено ли е нещо , платено ли е и т.н.
marieta78
macarena
anna-mariq
dibidembo
Активен

pepina78
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #728 -: Декември 01, 2010, 16:11:59 »
Раздели ТемаНагоре

е как неможе да чете или пише  Huh?
как си поръчва нещата тогава Huh?
как ни даде адреса си на който да ги пуснем Huh?
тази жена е направо.........................................чудо голямо
Rokita миличка съжалявам за теб ти си толкова точен човек и такава голяма сума е кошмар
за мойто ме е яд ,че мислех до 24.12.2010 каквото продам-продам
после събирам всичко и в дом за дечица и сега вместо някое нуждаещо се детенце да ползва нещата -таз мрасна гадна крадлива лъжкиня  ама както каза ти има Господ и ще я накаже рано или късно
аз и пожелах и на нея да й ги откраднат ако не ги върне или не ни плати
Активен

пощенските разходи ги деля поравно:)))--може да предлагате цени---все ще се споразумеем:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
предпочитам плащане по банков път
blagovesta_mariela
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #729 -: Декември 01, 2010, 16:23:25 »
Раздели ТемаНагоре

Добре, благодаря много Smiley Сега ще го очаквам и ще ви пиша, когато дойде...дано да е скоро Smiley
Активен
Dama pika
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 138


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #730 -: Декември 01, 2010, 16:24:09 »
Раздели ТемаНагоре

Само да попитам с риск да ме увикате- Ами ако наистина майка и е била болна? аз я познавам жената / майка и/ и много лесно мога да проверя.

Бих се радвал да знам!

Ще се постарая, защото може и да съм наивна но пък знае ли човек. Smiley

  Мила,  казах ти и на скайп - тя щом още с поръчването си е давала различни имена и фамилии, значи не е имала намерение да плаща. А и е профилът и в аукро е блокиран - явно има защо - и кой знае още къде е вършала. С тая доброта ще си патиш много.  Wink
« Последна редакция: Декември 01, 2010, 16:26:31 от Dama pika » Активен

Не ми пращайте линкове за гласуване - докладвам на модератор !!!!!
bADaZz
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 230


Focus equals reality!

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #731 -: Декември 01, 2010, 16:33:03 »
Раздели ТемаНагоре

Не знам дали ще ми повярвате но направо ми заседна буца на гърлото . Може ли така да се злобее?!?!
ДА твърдо апелирам тези които са си получили парите или нещата да не пускат или да си оттеглят жалбите , и тъй като някой хора тук явно единствено могат да се тресът от злоба и да плуят хората които дейно се опитват да помогнат на пострадалите , набивайки от времето и собствените си средства , знаейки че тях никой няма да им ги възтанови , да обясня защо апелирам това
Ако Коро е започнала да връща нещата и плаща парите , защото се е стреснала от това да не се пускат жалби , то ако такива бъдат пуснати след като се е издължила , тя реално нищо не губи ако не ги върне или плати , и ще спре да изчиства и оправя работите ! А нали целтна е всички да си получат нещата/парите/пощенските! Или греша?!? И още нещо след като се е издължила или е върнала нещата , на каква основа ще бъде пусната жалба , какво ще пише в нея , Една жена ми забави парите , или Върна ми нещата?!?!
И да аз съм ангел човек , дълбоко вярвам в осъзнаването на направена грешка , и поправянето на такава , мисля че е по добре Коро да се издължи и да няма желби в полицията , от колкото да не се и едни листа да се трупат в архивите и да събират прах , защото това е факт , на мен ми откраднаха кола , разбра се даже кой я е закарал на скрап , и до там , НИЩОООООО !
Прекарала съм над чес по телефона , диктувайки адреси и имена на пострадали , обяснявайки кой какво е взел , убеждавайки че трябва да оправи нещата, нима мислите че говоря правя всичко това за да и спестя жалбите ?!? Или го правя заради вас пострадалите?!?
Грозно , просто грозно? Подай ръка за да ти я откъснат до рамото!


Доста грозни думи използвате за Ангел човек. Въобще не искам да дискутирам с Вас нищо в никакви Боксови круши. То е ясно, че накрая Вие ще сте правата, а аз злобната, отхапала ръката Ви до рамо. Вие изказахте мнение и аз изказах мнение и станах лоша и злобна, че чак и се  треса от злоба, смятай Smiley
Не мога да не призная, че така изложена причината да не се подават жалби звучи логична, но истината е, че Вас Coro ви е омаяла и Вие и вярвате. Жал ви е за нея, вярвате във втория шанс, но при нея 30 шанса в този сайт не и бяха достатъчни, в един друг още 20 шанса също не са и стигнали, а не ви ли е жал за хората в следващия сайт, които ще излъже и окраде. Или капацитета Ви на Ангел се ограничава само в този сайт? Откраднали са Ви колата и вие им простихте, нямало смисъл от подаване на хартиийки, ми дайте никога да не подаваме жалби срещу никого.
Знам, че ме мислите за злобна, но и аз вярвам във втория шанс, но с това момиче случаят не е такъв.
Изразих си мнението, не ви хареса. Няма повече да си изразявам мнението тук. Вие критики не търпите и винаги сте прави.
Оттеглям се да се треса от злоба! А вие продължавайте да бъдете наивни и да и вярвате. Пуснете и тема да и изчистите името.
Активен

За непознати от мен потребители парите предварително!
Плащам САМО по банков път!
След запис чакам 6 h, предимство при закупуване на повече обяви.

bADaZz съм !
Focus equals reality!
poli23
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 454


Нека бъдем коректни!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #732 -: Декември 01, 2010, 16:49:46 »
Раздели ТемаНагоре

Майка и не е оперирана , парите ас трябвали инцидентно за лекарства и изследвания поне така ми бе казано на мен , майка и по принцип боледува , страда от гуша и други неща които тя каза че и е неудобно да обсъжда , явно са прекалено лични.
Сега по темата
моля тези хора да си кажат никовете
Видин 3700 10 лева Милена С.K.
Велико търново 5000 11.88 Емилия Г.Ц.
Габрово 28 лева Тихомир Д.Б.
Ямбол 8600 64 лева Павлина П.С.
София 1715 23 лева Теодора Кирилова Младенова
Мартен 7058 25 Силвена П. Н.
Козлодуй 50 лева Мариета
Банка 48 лева София Цвета Йорданова Кънева

както и тези
77 лева , мъжки обувки 46 номер и 2 играчки Пловдив , 4003 , Иванка ангелова
София Люлин 616 1336 Сашка Здравкова Павлова
Анелия стефанова Горна Баня 5100
Татяна Н.К. Червен бряг Ловеч ботуши розови 22 номер и два екипа

Ще бъде платено на
kema81
elena84
ellyy07
при първа възможност

Нещата на тези никове са пуснати , моля да ме държите в течение получено ли е нещо , платено ли е и т.н.
marieta78
macarena
anna-mariq
dibidembo

А другите, които не си намират никовете в нито един от тези списъци?Huh???
Активен

Коректна съм и очаквам същото!
За две обяви с предимство!
Вече изисквам предварително плащане, омръзна ми от некоректни потребители!
Моля, дайте ми един глас тук, не се изисква регистрация.Благодаря ви! Моята рецепта е- Пай с праскови Smiley))
http://fino-bg.com/show_recipes/view/135/
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #733 -: Декември 01, 2010, 16:55:53 »
Раздели ТемаНагоре

Няма нет , затова съм посредник , наистина мисля че в момента е излишно да добавяме още повече негативни емоции , дайте да се организираме за да се оправят нещата , blagovesta_mariela  твоето име го няма защото май твоя пакет е един от тези които е отказала и автоматично ще бъде върнат , пак казвам дръжте ме в течение , опитвам се да оправя тази каша , нищо че не е мое дело
МОЛЯ ПРЕГЛЕДАЙТЕ СПИСЪКА
моля тези хора да си кажат никовете
Видин 3700 10 лева Милена С.K.
Велико търново 5000 11.88 Емилия Г.Ц.
Габрово 28 лева Тихомир Д.Б.
Ямбол 8600 64 лева Павлина П.С.
София 1715 23 лева Теодора Кирилова Младенова
Мартен 7058 25 Силвена П. Н.
Козлодуй 50 лева Мариета
Банка 48 лева София Цвета Йорданова Кънева

както и тези
77 лева , мъжки обувки 46 номер и 2 играчки Пловдив , 4003 , Иванка ангелова
София Люлин 616 1336 Сашка Здравкова Павлова
Анелия стефанова Горна Баня 5100
Татяна Н.К. Червен бряг Ловеч ботуши розови 22 номер и два екипа

Ще бъде платено на
kema81
elena84
ellyy07
при първа възможност

Нещата на тези никове са пуснати , моля да ме държите в течение получено ли е нещо , платено ли е и т.н.
marieta78
macarena
anna-mariq
dibidembo

Да обясня , има хора които не присъстват в списъка , това е защото има подозрения че техните пакети са от отказаните от Ива или защото не са ми предоставили нужната информация за която съм помолила отново моля
Djessika
mimkata
skarss
sawo77777
Cveti_Gabi
Да ми предоставят на ЛС Точен адрес, Стойност на пакета, Съдържание на пакета по възможност линк към обява/и, Стойност на Пощенските разходи
Активен

poli23
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 454


Нека бъдем коректни!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #734 -: Декември 01, 2010, 17:03:40 »
Раздели ТемаНагоре

Да обясня , има хора които не присъстват в списъка , това е защото има подозрения че техните пакети са от отказаните от Ива или защото не са ми предоставили нужната информация за която съм помолила отново моля.
И сега какво следва?
Активен

Коректна съм и очаквам същото!
За две обяви с предимство!
Вече изисквам предварително плащане, омръзна ми от некоректни потребители!
Моля, дайте ми един глас тук, не се изисква регистрация.Благодаря ви! Моята рецепта е- Пай с праскови Smiley))
http://fino-bg.com/show_recipes/view/135/


Страници: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: