{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПРОШКА  (Прочетена 5155 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Март 06, 2011, 12:54:11 »
Раздели ТемаНагоре


Днес се иска прошка и аз искам  от Вас.
Моля Шефа за прошка,че доста често го тормозя с проблеми и въпроси!
Моля Фло,skoki81,Отнесена от вихъра,простете! и The_Black_Angel ,да ми простят ако някога съм ги засегнала с нещо!
Моля всички дами от сайта ,да ми простят, ако по някакъв начин в даден момент съм ги нагрубила , засегнала или сме имали неразбирателство!
Активен

slamcho_r
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 197


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Март 06, 2011, 13:02:34 »
Раздели ТемаНагоре

Човешко е да сгрешиш, божествено е да простиш! Нека днес си простим , а от утре да продължим начисто... (angels4) Искам прошка и давам своята. (charm1)
Активен

Коректна и добронамерена съм, очаквам същото и от отсрещната страна.
При интерес към моя обява , след запис и сериозни намерения очаквам ЛС и адрес,давам предимство на първият, който го направи.
 Описвам подробно размери и състояние.
 Поставям оценки,правете го и вие.
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Март 06, 2011, 13:56:16 »
Раздели ТемаНагоре

За мен този ден е много личен. Прошката е символ и на вярата, и на истинските отношения в семейството и близките ни. Тя трябва да идва от душата за да изчистим съвестта си. Някак ми е лицемерна подобна тема в сайт.

Малко инфо за традициите ни относно Прошка
http://www.mediapool.bg/show/?storyid=176771

и за религиозната символика
http://bnr.bg/sites/radiobulgaria/Lifestyle/HistoryAndReligion/Pages/06032011.aspx


Не искам да обидя никого, изказвам мнение Smiley

slamcho_r   Kiss
Активен

dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Март 06, 2011, 14:15:04 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
За мен този ден е много личен. Прошката е символ и на вярата, и на истинските отношения в семейството и близките ни. Тя трябва да идва от душата за да изчистим съвестта си. Някак ми е лицемерна подобна тема в сайт.

Малко инфо за традициите ни относно Прошка
http://www.mediapool.bg/show/?storyid=176771

и за религиозната символика
http://bnr.bg/sites/radiobulgaria/Lifestyle/HistoryAndReligion/Pages/06032011.aspx


Не искам да обидя никого, изказвам мнение Smiley

slamcho_r   Kiss
Съгласна съм,че всеки има мнение.За мен също е лично,но в този сайт намерих прекрасни и верни приятелки.Те всички знаят ,че са ми много скъпи и за това искам прошка и от тях!Не виждам нищо лицемерно в това!
Активен

Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Март 06, 2011, 14:22:19 »
Раздели ТемаНагоре

Даце, смисълът на Прошка е друг, не парадност и масово извинение в онлайн страница. Ако наистина искаш прошка, то се прави персонално и лично. Аз също се запознах с прекрасни хора тук и в подобни сайтове.
Прошка е религиозен празник, а църквата не подкрепя светските прояви.
А пък в народното ни творчество е символ на уважението към, основно по-възрастните ни близки Smiley

Все пак е хубав ден и ако има хора, които дали от религиозни мотиви, дали от наложени традиции или просто така го почитат, няма нищо лошо.

Слънчев неделя на всички Smiley
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #5 -: Март 06, 2011, 14:23:00 »
Раздели ТемаНагоре

За мен този ден е много личен. Прошката е символ и на вярата, и на истинските отношения в семейството и близките ни. Тя трябва да идва от душата за да изчистим съвестта си. Някак ми е лицемерна подобна тема в сайт.

Малко инфо за традициите ни относно Прошка
http://www.mediapool.bg/show/?storyid=176771

и за религиозната символика
http://bnr.bg/sites/radiobulgaria/Lifestyle/HistoryAndReligion/Pages/06032011.aspx


Не искам да обидя никого, изказвам мнение Smiley

slamcho_r   Kiss

Само искам да споделя, че вярата е много относително понятие за мен. Не казвам, че не съм вярващ, но почти всяка вяря се изменя с годините. Понятията и разбиранията се изменят. Мога да дам доста интересни примери и с ислияма и християнството но темата е доста обширна. Важното е кой как разбира и чуства нещата.
Активен

Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Март 06, 2011, 14:25:22 »
Раздели ТемаНагоре

В никакъв случай не навлизам в христянството, като спор. За това и съм дала примери с народното ни творчество. Основно говоря за символизма, като цяло на този ден Прошка. Също така, изказвам мнение, като се оповавам на собственото си виждане за смисъла на Прошка.
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #7 -: Март 06, 2011, 14:39:42 »
Раздели ТемаНагоре

В никакъв случай не навлизам в христянството, като спор. За това и съм дала примери с народното ни творчество. Основно говоря за символизма, като цяло на този ден Прошка. Също така, изказвам мнение, като се оповавам на собственото си виждане за смисъла на Прошка.

Както казвам, важното е кой как разбира нещата Smiley Важното е да сме добри един с друг.
Активен

Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Март 06, 2011, 14:48:12 »
Раздели ТемаНагоре

Все пак е хубав ден и ако има хора, които дали от религиозни мотиви, дали от наложени традиции или просто така го почитат, няма нищо лошо.

Слънчев неделя на всички Smiley

Самоцитирам се Smiley
И наистина доброто отношение е най-важно, но на дела. В тази връзка - slamcho_r и Iva05 са  примери, които мога да дам за добрина в дела, добро и добър човек.

Спирам, че стана дебат, а не това беше идеята на темата, извинявам се.
« Последна редакция: Март 06, 2011, 14:59:49 от Shu-shi » Активен

slamcho_r
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 197


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Март 06, 2011, 17:47:16 »
Раздели ТемаНагоре

Мммм, аз също знам, че прошката се дава в най-тесен семеен кръг. Но ако разширим малко кръга, ако посредством прошката днес, утре станем мааалко по-добри и ако привлечем още последователи на доброто...Какво по-хубаво от това? Тъй че- ако се огледам, със сигурност би имало някой, когото макар и неволно съм наранила. Затова написах тук за прошката.  Прегръдки и поздрави, Shu-shi! (feast2)
Активен

Коректна и добронамерена съм, очаквам същото и от отсрещната страна.
При интерес към моя обява , след запис и сериозни намерения очаквам ЛС и адрес,давам предимство на първият, който го направи.
 Описвам подробно размери и състояние.
 Поставям оценки,правете го и вие.
lusy12345
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Март 06, 2011, 22:27:53 »
Раздели ТемаНагоре

Ние близките в къщи си простихме,а сега е време за любимите ми приятелки тук!Тук все едно сме си във къщи,не можем да дишаме без сайта,така ли е майчета?Простете ми ако и аз съм обидила някого ,не съм го искала!Ох какво да кажа,много сте ми мили,целувам ви!
                 Приятна вечер,много здраве,любов  и благополучие!!!

             
Активен

Здравейте на всички!
Не зная кой как приема дрешките ни,но винаги гледам да описвам и да меря точно,и да пиша непременно,особено ,когато има и забележка!
Връщам стока неотговаряща на описанието,макар така да рискувам и да ми пишат отрицателна оценка!Омръзна ми да плащам какви ли не парцалки и да мълча!
Доверие,нямам на никой с изключение на тези мамчета с които сме се доказали!
Всичко се случва хора сме,не обичам да подсещам за записите!Кой ,когато може,щом сме тук ,означава,че би трябвало да си помагаме!
Ако аз закъснея със плащане,означава,че имам и аз причина,но никога няма да излъжа!
Не изпращам с Еконт и не приемам,имам си причини!Също така и с наложен платеж по пощата,само ако имаме уговорка!Изпращам като МПП по пощата!!!
Желая на всички сладурки,весело разглеждане на нашите обяви и много късмет с всички потребители!!!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Март 07, 2011, 23:51:56 »
Раздели ТемаНагоре

Ние пък имахме празник "Чардак" беше чудесно...хехе телевизията ни снима.Танци,песни,кукери,огнън и т.н
Беше божествено SmileyКойто ми има профила във Фейзбук нека види клиповете които съм направила.Върховно е Smiley
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: