{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3] 4 5 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: бихте ли ми казали АЗ ЛИ СЪМ ВИНОВНА В СЛУЧАЯ......!!!!  (Прочетена 25430 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
tanq_vg
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 599


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #30 -: Октомври 15, 2010, 10:05:37 »
Раздели ТемаНагоре

Добре съгласна съм за ципа, че не съм казала това е наистина моя грешка но да казва, че ботушите ми са пълен боклук за това вече не съм съгласна. Един цип не може да толкова голям проблем за да се окачествява дадено нещо за боклук.
Активен

Това са моите оценки от продавалника: http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=63403&ppaction=readfeed 
betty
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ!
no ads
power user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 724


БЪДЕТЕТЕ ЗДРАВИ!!!!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Октомври 15, 2010, 10:27:22 »
Раздели ТемаНагоре

Добре съгласна съм за ципа, че не съм казала това е наистина моя грешка но да казва, че ботушите ми са пълен боклук за това вече не съм съгласна. Един цип не може да толкова голям проблем за да се окачествява дадено нещо за боклук.

 Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

ДОБРЕ НЕ СА ПЪЛЕН БОКЛУК, ИЗВИНЯВАЙ Smiley
НО И ЗА НОСЕНЕ НЕ СТАВАТ......ЗАРАДИ РАЗВАЛЕНИЯ ЦИП
ОСВЕН ТОВА,  ЗАРАДИ НОМЕРА И РАЗВАЛЕНИЯ ЦИП ЩЕ ТИ ГИ ВЪРНА, ПИСАХ ТИ И НА ЛИЧНИ
ДА МИ ПОТВЪРДИШ АДРЕСА СИ И ДА МИ КАЖЕШ КАК ДА ТИ ГИ ИЗПРАТЯ...?
Активен

   


tanq_vg
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 599


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #32 -: Октомври 15, 2010, 10:33:42 »
Раздели ТемаНагоре

Аз знам какво точно се е получило чисто и просто Бети е била с друга нагласа спрямо ботушите в смисъл най-вероятно е очаквала по други знам ли и аз а когато ги е получила се е разучаровала но не от тези неща които изтъква а сигурно друго е очаквала. На всички ни се е случвало да си представяме нещо така а в последствие да го видим съвсем друго и най-вероятно нашият случай е точно такъв. Защо просто не каже представях си ги по-различни и не ми харесват и затова искам да ги върна по ще я разбера отколкото да ми вади от девет дола вода и да ми измисля какви ли не пречини. Ако беше казала щях да я разбера и нямаше да влизаме в спор за глупости и да се протакват толкова много нещата. Искам да изкажат и други своето мнение.
Активен

Това са моите оценки от продавалника: http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=63403&ppaction=readfeed 
betty
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ!
no ads
power user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 724


БЪДЕТЕТЕ ЗДРАВИ!!!!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Октомври 15, 2010, 10:34:57 »
Раздели ТемаНагоре

Добре съгласна съм за ципа, че не съм казала това е наистина моя грешка но да казва, че ботушите ми са пълен боклук за това вече не съм съгласна. Един цип не може да толкова голям проблем за да се окачествява дадено нещо за боклук.

АКО ЗА ТЕБ ЕДИН ЦИП НЕ Е ПРОБЛЕМ ЗА МЕН Е
И КАТО СМЯТАШ ЧЕ "ЕДИН РАЗВАЛЕН ЦИП НЕ Е ПРОБЛЕМ"
ЗАЩО НЕ ГО ПИСА В ОБЯВАТА И ПОСЛЕ НА ЛИЧНИ СПОРЕШЕ ЦИТИРАМ

"""""""""А относно ципа нямам спомен да е бил развален ако е било така бих ги занесла на обущар да ги поправи никога не бих ги пуснала в този вид за продажба! НИКОГА!
С наложен платеж ги пуснах вече ти обясних нямам намерение да се повтарям!"
...
И не ми казвай че ботушите не стават за нищо защото няма пречина поради която да не могат да се носят....
А относно да ти върна парите не виждам защо трябва да го правя...
Нека да се сдържаме от такива коментари от рода ако не ми ги върнеш ще видиш какво ще ти се случи и се дръж цивилизовано все пак. """""""""

АБЕ ЖЕНА, ТИ СЪС РАЗВАЛЕНИ ЦИПОВЕ ЛИ ХОДИШ,
МОМИЧЕТА, ДА НЕ Е МОДЕРНО ВЕЧЕ ДА СЕ ХОДИ С РАЗКОПЧАНИ БОТУШКИ И АЗ ДА СЪМ ИЗОСТАНАЛА.........
МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ МИ, ВИЕ С ТАКИВА ЛИ ХОДИТЕ....ТАКИВА ЛИ СИ КУПУВАТЕ.....


И МИЛА ПО-ЦИВИЛИЗОВАНО ДЪРЖАНИЕ ОТ МОЕТО В ТАКЪВ СЛУЧАЙ ЕДВА ЛИ ЩЕ СРЕЩНЕШ, ТАКА, ЧЕ ДАЙ ДА СИ ИМАМЕ УВАЖЕНИЕТО...."
И ОЧАКВАМ ДА ПИШЕШ ПО СЪЩЕСТВО, КАК И КОГА ДА ТИ ГИ ПРАТЯ ЧЕ ДА СЕ СВЪРШВА С ТОВА.........ЧЕ Е ЗА СМЯХ ВЕЧЕ НАПРАВО....
Активен

   


betty
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ!
no ads
power user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 724


БЪДЕТЕТЕ ЗДРАВИ!!!!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Октомври 15, 2010, 10:37:30 »
Раздели ТемаНагоре

Аз знам какво точно се е получило чисто и просто Бети е била с друга нагласа спрямо ботушите в смисъл най-вероятно е очаквала по други знам ли и аз а когато ги е получила се е разучаровала но не от тези неща които изтъква а сигурно друго е очаквала. На всички ни се е случвало да си представяме нещо така а в последствие да го видим съвсем друго и най-вероятно нашият случай е точно такъв. Защо просто не каже представях си ги по-различни и не ми харесват и затова искам да ги върна по ще я разбера отколкото да ми вади от девет дола вода и да ми измисля какви ли не пречини. Ако беше казала щях да я разбера и нямаше да влизаме в спор за глупости и да се протакват толкова много нещата. Искам да изкажат и други своето мнение.


ХАЙДЕ СТИГА ВЕЧЕ ДЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ОЧАКВАХ ЗДРАВИ БОТУШИ!!!!!!!!!!
СТИГА СИ МЕ РАЗИГРАВАЛА ВЕЧЕ!!!!!!!
ОЧАКВАХ ЗДРАВИ БОТУШИ КОИТО ДА СТАВАТ ЗА НОСЕНЕ, А НЕ С НОМЕР ПО-МАЛЪК И РАЗВАЛЕНИ ЦИПОВЕ И КОГАТО СЕ ПИШЕ НОСЕНИ СА СЪВСЕМ МАЛКО ДА ОТГОВАРЯ, А НЕ ДА СА  ВИДИМО ИЗНОСЕНИ!!!!!!
Активен

   


tanq_vg
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 599


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #35 -: Октомври 15, 2010, 10:38:43 »
Раздели ТемаНагоре

Май вече ми се и подиграваш май не аз а ти стана смешна ако бяхме разговаряли човешки аз щях веднага да направя отстъпка относно ципа и щях да сваля от цената за поправката на ципа не смятам, че струва милиони най-много 5-6лв.(сигурно). Моля админите или някой който има правомощия да върнат обявата и да видим какви точно снимки сам качили и какво точно съм писала в обявата си. Ще ви бъда много презнателна ако може да стане да ми съдействате. Предварително ви благодаря.
Активен

Това са моите оценки от продавалника: http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=63403&ppaction=readfeed 
betty
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ!
no ads
power user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 724


БЪДЕТЕТЕ ЗДРАВИ!!!!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Октомври 15, 2010, 10:43:49 »
Раздели ТемаНагоре

Май вече ми се и подиграваш май не аз а ти стана смешна ако бяхме разговаряли човешки аз щях веднага да направя отстъпка относно ципа и щях да сваля от цената за поправката на ципа не смятам, че струва милиони най-много 5-6лв.(сигурно). Моля админите или някой който има правомощия да върнат обявата и да видим какви точно снимки сам качили и какво точно съм писала в обявата си. Ще ви бъда много презнателна ако може да стане да ми съдействате. Предварително ви благодаря.


О ТОВА ЛИ БИЛО, ЗНАЧИ ДА СЪМ СЕ БИЛА ПАЗАРИЛА ЗА НАМАЛЕНИЕ, А НЕ ТИ ЛИ ХРУМНА ЧЕ СЪМ С 2 МАЛКИ ДЕЦА И НЯМАМ ВРЕМЕ ЗА ОБУЩАРИ........
АЗ ЛИ ГОВОРЯ НЕЧОВЕШКИ...............АЗ ЛИ...!!!!!!!
ДА, НЕКА ВЪРНАТ ОБЯВАТА ЗА ДА СЕ ВИДЯТ НАЙ-ВЕЧЕ СНИМКИТЕ, КАК СИ ПРИКРИЛА ЦИПОВЕТЕ, ТИ ВЕЧЕ СЕ ИЗЛАГАШ ЗА 20 ЛВ, А АЗ ЩЕ СИ ТЪРСЯ ПРАВАТА ДОКРАЙ!!!!!!!!!!!!
Активен

   


betty
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ!
no ads
power user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 724


БЪДЕТЕТЕ ЗДРАВИ!!!!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #37 -: Октомври 15, 2010, 10:53:48 »
Раздели ТемаНагоре

''''''''''''''''''''''''''''''''6.Относно парите ще и ги върна разбира се ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''


ДА ВИДИМ......... ДАЛИ СИ ДЪРЖИШ НА ДУМАТА....
Активен

   


The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #38 -: Октомври 15, 2010, 11:12:58 »
Раздели ТемаНагоре

Смятам въпроса за изчерпан , обявата не може да се върне !
tanq_vg  ще върне парите и като върне парите betty вземайки парите от пощата ще пусне ботушите

Спрете да се търкате!
 
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #39 -: Октомври 15, 2010, 11:13:18 »
Раздели ТемаНагоре

Ето ви едно странично мнение - щом Таня смята, че ботушите са си ок, а Бети, че не стават за носене Бети да ги изпрати с наложен платеж ( за да се покрият 5-те лв.), Таня да си ги приеме обратно и ако иска да ги занесе на обущар за смяна на ципа  и да се приключва.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
betty
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ!
no ads
power user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 724


БЪДЕТЕТЕ ЗДРАВИ!!!!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #40 -: Октомври 15, 2010, 11:29:51 »
Раздели ТемаНагоре

Ето ви едно странично мнение - щом Таня смята, че ботушите са си ок, а Бети, че не стават за носене Бети да ги изпрати с наложен платеж ( за да се покрият 5-те лв.), Таня да си ги приеме обратно и ако иска да ги занесе на обущар за смяна на ципа  и да се приключва.

МИЛА АЗ ТОЧНО ТОВА ИСКАМ........
И АЗ ТОВА И КАЗАХ, ДА СИ ГИ ВЗЕМЕ И ЩОМ СМЯТА ЧЕ СА ЧИТАВИ ДА ГИ ПУСНЕ, АКО НЕ ДА ГИ ПОПРАВИ И ПАК ДА ГИ ПУСНЕ, НО КАКТО ВИЖДАШ....НИКАКВА РЕАКЦИЯ ОТ НЕЙНА СТРАНА
ДА И АЗ ТАКА ИСКАМ ДА ПОСТЪПЯ...
Активен

   


emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #41 -: Октомври 15, 2010, 11:32:16 »
Раздели ТемаНагоре

Ето ви едно странично мнение - щом Таня смята, че ботушите са си ок, а Бети, че не стават за носене Бети да ги изпрати с наложен платеж ( за да се покрият 5-те лв.), Таня да си ги приеме обратно и ако иска да ги занесе на обущар за смяна на ципа  и да се приключва.

МИЛА АЗ ТОЧНО ТОВА ИСКАМ........
И АЗ ТОВА И КАЗАХ, ДА СИ ГИ ВЗЕМЕ И ЩОМ СМЯТА ЧЕ СА ЧИТАВИ ДА ГИ ПУСНЕ, АКО НЕ ДА ГИ ПОПРАВИ И ПАК ДА ГИ ПУСНЕ, НО КАКТО ВИЖДАШ....НИКАКВА РЕАКЦИЯ ОТ НЕЙНА СТРАНА
ДА И АЗ ТАКА ИСКАМ ДА ПОСТЪПЯ...
Аз теб те разбрах какво искаш Smiley Но има риск пратката с наложен платеж да бъде отказана и тогава Huh? .......Златни ще излязат тея ботуши
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
betty
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ!
no ads
power user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 724


БЪДЕТЕТЕ ЗДРАВИ!!!!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #42 -: Октомври 15, 2010, 11:35:31 »
Раздели ТемаНагоре

Ето ви едно странично мнение - щом Таня смята, че ботушите са си ок, а Бети, че не стават за носене Бети да ги изпрати с наложен платеж ( за да се покрият 5-те лв.), Таня да си ги приеме обратно и ако иска да ги занесе на обущар за смяна на ципа  и да се приключва.

МИЛА АЗ ТОЧНО ТОВА ИСКАМ........
И АЗ ТОВА И КАЗАХ, ДА СИ ГИ ВЗЕМЕ И ЩОМ СМЯТА ЧЕ СА ЧИТАВИ ДА ГИ ПУСНЕ, АКО НЕ ДА ГИ ПОПРАВИ И ПАК ДА ГИ ПУСНЕ, НО КАКТО ВИЖДАШ....НИКАКВА РЕАКЦИЯ ОТ НЕЙНА СТРАНА
ДА И АЗ ТАКА ИСКАМ ДА ПОСТЪПЯ...
Аз теб те разбрах какво искаш Smiley Но има риск пратката с наложен платеж да бъде отказана и тогава Huh? .......Златни ще излязат тея ботуши

АЗ ЗАТОВА ПРЕДЛОЖИХ ДА МИ ПУСНЕ ЗАПИС, А АЗ КАТО ДИ ГО ВЗЕМА ДА И ГИ ПУСНА, НА КОЕТО ТЯ ПЪРВОНАЧАЛНО СЕ СУГЛАСИ...УЖ... И ПИСА ЧЕ ЗАПИСА БИЛ ПРАТЕН, НА КОЕТО МНОГО СЕ ЗАРАДВАХ, ПОСЛЕ ОБАЧЕ ИЗНЕВИДЕЛИЦАА БЕЗПРИЧИННО ГО БИЛА СПРЯЛА......... КОЕТО ЯВНО Е ЛЪЖА...ЗАЩОТО НЯКОЛКО ПЪТИ МИ БИЛА ПИСАЛА А АЗ НЕ СЪМ ОТГОВОРИЛА, КОЕТО СЪЩО Е ЛЪЖА
Активен

   


emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #43 -: Октомври 15, 2010, 11:38:18 »
Раздели ТемаНагоре

Бети,не знам от кой град си ама освен да отидете на почивка за уикенда във Велинград - ще съчетаеш нещата Wink
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #44 -: Октомври 15, 2010, 11:41:18 »
Раздели ТемаНагоре

СЛЕДЯ ТЕМАТА ОТ САМОТО НАЧАЛО И МЕКО КАЗАНО СЪМ ПОТРЕСЕНА Shocked
ВЯРНО Е ЧЕ ИНТЕРНЕТ ПАЗАРУВАНЕТО КРИЕ СВОИТЕ НЕДОСТАТЪЦИ-КУПУВАШ НЕЩО БЕЗ ДА ГО ВИДИШ И РАЗЧИТАШ ЕДИНСТВЕНО НА КОРЕКНОСТТА НА ПРОДАВАЧА ВСИЧКО ДА ОПИШЕ ПОДРОБНО И СНИМКИТЕ,НО........
ТОВА НЕ ТИ ДАВА ПРАВО ДА РЕШАВАШ,ЧЕ поправката на ципа не смятам, че струва милиони най-много 5-6лв.(сигурно).
АМИ КАТО Е ТАКА,ЗАЩО НЕ ГО СМЕНИ ТИ-ДАМАТА СИ КУПУВА БОТУШИ КОИТО ДА ОБУЕ,А НЕ ПЪРВО ДА НОСИ НА ОБУЩАР.
ТЯ САМА КАЗВА ИСКА ЗДРАВИ БОТУШИ, А НЕ НОВИ.
НАЛИ РАЗБИРАШ,ЧЕ КАКТО Е ПЛАТИЛА И НАЛОЖЕНИЯТ ПЛАТЕЖ И АКО ПЛАТИ И ОБУЩАР,ТЯ ПО ДОБРЕ ДА ПОНАДИ ОЩЕ НЯКОЙ ЛЕВ И ДА СИ КУПИ НОВИ.НАЛИ ЗАТОВА ГИ ВЗЕМА ОТ ТУК-ЗА ДА И ИЗЛЯЗАТ ПО ЕВТИНО.
ВСИЧКИ СМЕ НА ЯСНО,ЧЕ НЕ КУПУВАМЕ НОВИ НЕЩА/ИМА И ИЗКЛЮЧЕНИЯ/,ЧЕ СА НОСЕНИ И Т.Н.НО ЕДНИ СА ПОВЕЧЕ НОСЕНИ,ДРУГИ НЕ А ПЪК ТРЕТИ СА ТИП БОКЛУК.ВСЯКО НЕЩО СТРУВА РАЗЛИЧНА ЦЕНА И ВСЕКИ СИ ПРЕЦЕНЯВА.
НЕ ВЗЕМАМ НИЧИЯ СТРАНА-ПРОСТО ИЗКАЗВАМ  МНЕНИЕ.
НЕ СЪМ КОНТАКТУВАЛА С НИТО ЕДНА ОТ МАЙКИТЕ,НО НАИСТИНА 6ЛВ. СА СИ ПАРИ-АЗ ЗА 7ЛВ. ВЗЕХ БОТУШИ НА ДЕТЕТОСИ КОИТО СА ЧУДЕСНИ.
ДАНО ЗДРАВИЯТ РАЗУМ И КОРЕКТНОСТТА ВЗЕМАТ ПРЕВЕС И ВСИЧКО ПРИКЛЮЧИ ДОБРЕ Smiley
Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.


Страници: 1 2 [3] 4 5 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: