{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 3 4 [5]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проверяват ли в пощата какво изпращате?  (Прочетена 21189 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mama_na_aleks
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #60 -: Ноември 17, 2010, 21:50:07 »
Раздели ТемаНагоре

мен ме питаха какво има щот минавало скенер  Shocked и да не лъснели някой гащи хахахха
Активен

Коректна съм моля за същото!
За нови и непознати потребители парите първо- ако искам да правя подаръци ще публикувам обявите в секция Подарявам!
Всички имаме деца и знаем колко трудно се гледат,нека си помагаме взаимно.
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #61 -: Ноември 17, 2010, 21:53:36 »
Раздели ТемаНагоре

мен ме питаха какво има щот минавало скенер  Shocked и да не лъснели някой гащи хахахха
хиихихих тези,май яко се подиграват с нас,днес когато опаковах им викам айде гледайте и едната ми вика не отиди там при другата,че на нея ще и е по интересно Shocked викам си лелелел.Пълни клюкарки (evil9) писна ми
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #62 -: Ноември 18, 2010, 00:17:55 »
Раздели ТемаНагоре

Хващам се на бас, че ако някой тръгне да опакова нещо наподобяващо на бомба или бял прах (антракс) няма и да се усетят  (devil4)
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
milenna
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 276


http://nagradite.net/milenna - Моля дайте точка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #63 -: Ноември 20, 2010, 19:02:01 »
Раздели ТемаНагоре

Мен пък не ме проверяват, нито пък ме питат какво изпращам Tongue
Активен


http://www.clixsense.com/?4000032
Изпращане/плащане едновременно
Предпочитам парите по банкова сметка в ОББ или ПИБ - безплатно е внасянето в офис на банката. Може да се разберем и за друг вариант! Имам малко дете и нямам възможност да излизам всеки ден!
Ако има повече желаещи да купят, с предимство са плащащите по банков път, независимо от реда на запис
Не приемам връщане!
Не изпращам за проба!
От нови потребители и такива с отрицателни оценки  - предварително плащане!
Коректна съм и очаквам същото и от вас!
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #64 -: Ноември 20, 2010, 19:13:06 »
Раздели ТемаНагоре

Вчера ходих да изпращам запис и попитах какво става с "Код червено".
Жената ми каза, че не провервали пакети.Даже колети не била сигурна дали трябва да се проверяват.Каза да си нося пакетитв опаковани, няма проблем.
Активен
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #65 -: Ноември 21, 2010, 13:01:57 »
Раздели ТемаНагоре

Вчера ходих да изпращам запис и попитах какво става с "Код червено".
Жената ми каза, че не провервали пакети.Даже колети не била сигурна дали трябва да се проверяват.Каза да си нося пакетитв опаковани, няма проблем.
Ееееее браво и аз питах ама ми казаха,че още нищо не съм и казали Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #66 -: Ноември 21, 2010, 17:20:37 »
Раздели ТемаНагоре

Вчера ходих да изпращам запис и попитах какво става с "Код червено".
Жената ми каза, че не провервали пакети.Даже колети не била сигурна дали трябва да се проверяват.Каза да си нося пакетитв опаковани, няма проблем.
Ееееее браво и аз питах ама ми казаха,че още нищо не съм и казали Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
Уж пощата е единна система, пък навсякъде - различно. Един с един клон няма да са с еднаква политика. Lips Sealed
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #67 -: Ноември 21, 2010, 20:18:11 »
Раздели ТемаНагоре

Вчера ходих да изпращам запис и попитах какво става с "Код червено".
Жената ми каза, че не провервали пакети.Даже колети не била сигурна дали трябва да се проверяват.Каза да си нося пакетитв опаковани, няма проблем.
Ееееее браво и аз питах ама ми казаха,че още нищо не съм и казали Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
Уж пощата е единна система, пък навсякъде - различно. Един с един клон няма да са с еднаква политика. Lips Sealed
определено е така,как да им обесня и колко пъти да им казвам,че вече няма такова нещо.......те нееее има ние няма да си рискуваме мястото,еее викам добре де ще ви казвам какво има вътре същото е.....просто ми е толкова трудно,че и с дечко Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
stella77
stella77
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #68 -: Ноември 22, 2010, 18:35:06 »
Раздели ТемаНагоре

На мен ми проверяват какво получавам, а не какво изпращам. Почти всеки втори пакет получавам разкъсан, правих забележки, скандали и какво ли не, но знам, че ефект няма. Преди време бях пускала жалба, но... глас в пустиня.  Tongue
Активен

Коректна съм, очаквам и от вас същото. Изисквам предварително плащане за хора с по-малко оценки от моите и за хора с отрицателни оценки. Мисля, че така е най-справедливо.
Не продавам боклуци, моля не ми и предлагайте такива. Връщам, ако не отговаря на описанието.
И още нещо - невъзможно ми е вече да ходя всеки ден до пощата, моля проявете разбиране с две деца съм Smiley
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #69 -: Ноември 23, 2010, 20:12:24 »
Раздели ТемаНагоре

Вчера ходих да изпращам запис и попитах какво става с "Код червено".
Жената ми каза, че не провервали пакети.Даже колети не била сигурна дали трябва да се проверяват.Каза да си нося пакетитв опаковани, няма проблем.
Ееееее браво и аз питах ама ми казаха,че още нищо не съм и казали Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
Уж пощата е единна система, пък навсякъде - различно. Един с един клон няма да са с еднаква политика. Lips Sealed
Същата работа и в нашата поща-разопаковай иначе не приемаме,даже днес ми разказаха случай,в поща в гр.Оряхово,как техни колежки гръмнали с пакет с бомба Shockedпреди две години.....и ме успокойха че скоро забраната нямало да се отмени Smiley
определено е така,как да им обесня и колко пъти да им казвам,че вече няма такова нещо.......те нееее има ние няма да си рискуваме мястото,еее викам добре де ще ви казвам какво има вътре същото е.....просто ми е толкова трудно,че и с дечко Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #70 -: Ноември 27, 2010, 12:19:15 »
Раздели ТемаНагоре

Нито един колет до сега не са ми проверявали. Може би ,защото сме в село и информацията не е стиганала до тях (нямат интернет Cheesy ) Всеки си прави май каквтото си иска.
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #71 -: Ноември 27, 2010, 13:26:27 »
Раздели ТемаНагоре

... Може би ,защото сме в село и информацията не е стиганала до тях (нямат интернет Cheesy ) Всеки си прави май каквтото си иска.

По новините съобщиха за "Код червено", не по интернет;)
Иначе за второто си права- всеки както си реши.
Активен
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #72 -: Ноември 27, 2010, 14:26:15 »
Раздели ТемаНагоре

Нито един колет до сега не са ми проверявали. Може би ,защото сме в село и информацията не е стиганала до тях (нямат интернет Cheesy ) Всеки си прави май каквтото си иска.
Не то не е по интернет,те са се подписали на документи Wink
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #73 -: Ноември 27, 2010, 14:48:37 »
Раздели ТемаНагоре

Нито един колет до сега не са ми проверявали. Може би ,защото сме в село и информацията не е стиганала до тях (нямат интернет Cheesy ) Всеки си прави май каквтото си иска.
Не то не е по интернет,те са се подписали на документи Wink
Те нямат и телевизор в пощата  (grin5) Добре ,че и не четат ,че утре виж в стачка са излезнали Smiley
Явно в Стара Загора и околността сме безсмъртни и не ни е страх от атентати (то толкова обгазявания преживяхме и оцеляхме ,че как няма ...ама това е друга тема)
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #74 -: Ноември 27, 2010, 15:23:02 »
Раздели ТемаНагоре

Нито един колет до сега не са ми проверявали. Може би ,защото сме в село и информацията не е стиганала до тях (нямат интернет Cheesy ) Всеки си прави май каквтото си иска.
Не то не е по интернет,те са се подписали на документи Wink
Те нямат и телевизор в пощата  (grin5) Добре ,че и не четат ,че утре виж в стачка са излезнали Smiley
Явно в Стара Загора и околността сме безсмъртни и не ни е страх от атентати (то толкова обгазявания преживяхме и оцеляхме ,че как няма ...ама това е друга тема)
мила,и аз сьм в село,и мен не ме проверяват,но получих един колет с наложен платеж напьлно разопакован,явно ваден и в уникално лош вид-ларедутско яке,което се наложи да вьрна...просто ако си беше запечатан трябваше да го платя,но в случая пощите ми направиха услуга,а на майчето дет ми го прати-много лоша шега...тук никога не са ме проверявали-нито какво пращам,нито какво получавам Cheesy
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726


Страници: 1 ... 3 4 [5]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: