{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 3 [4] 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Една и съща обява публикувана в няколко сайта?  (Прочетена 17123 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #45 -: Ноември 19, 2010, 16:36:23 »
Раздели ТемаНагоре

Само ми кажете,защо в п-ка пускате обявите си по-евтини???

Напротив, аз реших да ги пускам там по-скъпи. Цялото това чакане да зареди страницата, докато пуснеш обява, пък после дооооооокато се договориш с купувач (отделно че купувачи няма, кой е луд да разглежда обяви при тази скорост Wink. Та това изгубено време и нерви + каруцарското отношение на модовете, оскъпява продукцията Tongue

И в крайна сметка, товариш крайния потребител. Много хубаво, логиката е желязна!!! Само дето навсякъде сме еднакви и купувачи, и продавачи. А за модовете не ми е ясно, какво общо имат с ценообразуването. Да не говорим, че си има администратори, които в крайна сметка са тези, които налагат правилата и политиката, и пускат на предна линия модовете там. Всеки знае, че подобен сайт има вътрешен форум.
 Не виждам, какво печелите с това оплюване. На всичко отгоре сте активни потребители и на двата сайта.
 Щом сме тук, значи сме доволни от избора си. Всичко друго е признак на ниска култура. Понякога се чудя дали се замисляте, като пускате подобни постове.
« Последна редакция: Ноември 19, 2010, 16:52:04 от Shu-shi » Активен

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #46 -: Ноември 19, 2010, 16:59:23 »
Раздели ТемаНагоре

Само ми кажете,защо в п-ка пускате обявите си по-евтини???

Напротив, аз реших да ги пускам там по-скъпи. Цялото това чакане да зареди страницата, докато пуснеш обява, пък после дооооооокато се договориш с купувач (отделно че купувачи няма, кой е луд да разглежда обяви при тази скорост Wink. Та това изгубено време и нерви + каруцарското отношение на модовете, оскъпява продукцията Tongue
хахах ти ме уби  Cheesy Cheesy ами напиши си поне в подписа там че на друго място ги имаш по евтини и им пращай линка към този сайт на пощите им хихи добра реклама ще направиш  Cheesy Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #47 -: Ноември 19, 2010, 17:06:52 »
Раздели ТемаНагоре

Само ми кажете,защо в п-ка пускате обявите си по-евтини???

Напротив, аз реших да ги пускам там по-скъпи. Цялото това чакане да зареди страницата, докато пуснеш обява, пък после дооооооокато се договориш с купувач (отделно че купувачи няма, кой е луд да разглежда обяви при тази скорост Wink. Та това изгубено време и нерви + каруцарското отношение на модовете, оскъпява продукцията Tongue
хахах ти ме уби  Cheesy Cheesy ами напиши си поне в подписа там че на друго място ги имаш по евтини и им пращай линка към този сайт на пощите им хихи добра реклама ще направиш  Cheesy Cheesy
Cheesy Cheesy Cheesy таман повече хора ще станем Tongue
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #48 -: Ноември 19, 2010, 17:16:12 »
Раздели ТемаНагоре

Само ми кажете,защо в п-ка пускате обявите си по-евтини???

Напротив, аз реших да ги пускам там по-скъпи. Цялото това чакане да зареди страницата, докато пуснеш обява, пък после дооооооокато се договориш с купувач (отделно че купувачи няма, кой е луд да разглежда обяви при тази скорост Wink. Та това изгубено време и нерви + каруцарското отношение на модовете, оскъпява продукцията Tongue

И в крайна сметка, товариш крайния потребител. Много хубаво, логиката е желязна!!! Само дето навсякъде сме еднакви и купувачи, и продавачи. А за модовете не ми е ясно, какво общо имат с ценообразуването. Да не говорим, че си има администратори, които в крайна сметка са тези, които налагат правилата и политиката, и пускат на предна линия модовете там. Всеки знае, че подобен сайт има вътрешен форум.
 Не виждам, какво печелите с това оплюване. На всичко отгоре сте активни потребители и на двата сайта.
 Щом сме тук, значи сме доволни от избора си. Всичко друго е признак на ниска култура. Понякога се чудя дали се замисляте, като пускате подобни постове.
Smiley
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #49 -: Ноември 19, 2010, 17:36:21 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Цитат на: ZORI_135 в Вчера в 15:25:09
Само ми кажете,защо в п-ка пускате обявите си по-евтини???

Напротив, аз реших да ги пускам там по-скъпи. Цялото това чакане да зареди страницата, докато пуснеш обява, пък после дооооооокато се договориш с купувач (отделно че купувачи няма, кой е луд да разглежда обяви при тази скорост Wink. Та това изгубено време и нерви + каруцарското отношение на модовете, оскъпява продукцията Tongue
хахах ти ме уби  Cheesy Cheesy ами напиши си поне в подписа там че на друго място ги имаш по евтини и им пращай линка към този сайт на пощите им хихи добра реклама ще направиш  Cheesy Cheesy
И после жива ще я одерат Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #50 -: Ноември 19, 2010, 18:01:44 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Цитат на: ZORI_135 в Вчера в 15:25:09
Само ми кажете,защо в п-ка пускате обявите си по-евтини???

Напротив, аз реших да ги пускам там по-скъпи. Цялото това чакане да зареди страницата, докато пуснеш обява, пък после дооооооокато се договориш с купувач (отделно че купувачи няма, кой е луд да разглежда обяви при тази скорост Wink. Та това изгубено време и нерви + каруцарското отношение на модовете, оскъпява продукцията Tongue
хахах ти ме уби  Cheesy Cheesy ами напиши си поне в подписа там че на друго място ги имаш по евтини и им пращай линка към този сайт на пощите им хихи добра реклама ще направиш  Cheesy Cheesy
И после жива ще я одерат Cheesy Cheesy Cheesy
Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #51 -: Ноември 19, 2010, 18:04:27 »
Раздели ТемаНагоре

И после жива ще я одерат Cheesy Cheesy Cheesy

Абе я кажете къде в техния форум публикуват за публично линчуване потребителките, които пускат обяви и тук?
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #52 -: Ноември 19, 2010, 18:07:00 »
Раздели ТемаНагоре

И после жива ще я одерат Cheesy Cheesy Cheesy

Абе я кажете къде в техния форум публикуват за публично линчуване потребителките, които пускат обяви и тук?
То мисля че няма такова нещо или поне не съм чула  Cheesy Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #53 -: Ноември 19, 2010, 18:11:53 »
Раздели ТемаНагоре

И после жива ще я одерат Cheesy Cheesy Cheesy

Абе я кажете къде в техния форум публикуват за публично линчуване потребителките, които пускат обяви и тук?
То мисля че няма такова нещо или поне не съм чула  Cheesy Cheesy
Барбарона май нещо такова беше споменавала, нали там е персона нон грата.
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #54 -: Ноември 19, 2010, 18:12:43 »
Раздели ТемаНагоре

И после жива ще я одерат Cheesy Cheesy Cheesy

Абе я кажете къде в техния форум публикуват за публично линчуване потребителките, които пускат обяви и тук?
То мисля че няма такова нещо или поне не съм чула  Cheesy Cheesy
Няма такова нещо.......само неможеш да дадеп линк към сайта,не се отваря.Апък едно 90% хората от там са и тук Cheesy
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #55 -: Ноември 19, 2010, 18:29:51 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Цитат на: skoki81 в Днес в 18:07:00
Цитат на: rainkissed_girl в Днес в 18:04:27
Цитат на: dacetoooooooo в Днес в 17:36:21
И после жива ще я одерат Cheesy Cheesy Cheesy

Абе я кажете къде в техния форум публикуват за публично линчуване потребителките, които пускат обяви и тук?
То мисля че няма такова нещо или поне не съм чула  Cheesy Cheesy
Няма такова нещо.......само неможеш да дадеп линк към сайта,не се отваря.Апък едно 90% хората от там са и тук Cheesy
   
По никакъв начин не можеш в Про....ка да изпишеш БгДомакиня.Плюс това още в началото една от модераторките писа,че за реклама на друг сайт(визирайки този) ще има вечен БАН.Иначе всеки може да публикува където си иска Wink
Активен

rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #56 -: Ноември 19, 2010, 18:43:35 »
Раздели ТемаНагоре

И после жива ще я одерат Cheesy Cheesy Cheesy

Абе я кажете къде в техния форум публикуват за публично линчуване потребителките, които пускат обяви и тук?
То мисля че няма такова нещо или поне не съм чула  Cheesy Cheesy
Няма такова нещо.......само неможеш да дадеп линк към сайта,не се отваря.Апък едно 90% хората от там са и тук Cheesy
Чак толкова едва ли - там потребителите са над 10 хиляди... :Smiley
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #57 -: Ноември 19, 2010, 19:55:47 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
първата цена и в двата сайта е една и съща и постепенно с дните тук я намалят а там не.
И на мен често ми се случва в единия сайт да намалявам, а в другия - да забравям да направя корекция. Не е преднамерено, просто понякога забравям и с времето ако видя разликата, преправям... Понякога дълго така си стои. Huh?
И аз така,защото там влизам по рядко,а към тук съм пристрастена Cheesy
  и аз така  сега се замислих Tongue
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

everything
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 531


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #58 -: Ноември 19, 2010, 20:14:23 »
Раздели ТемаНагоре

"Там" как въобще успявате да публикувате?
Активен

Очаквам коректност, ще я получите и от мен.
Пощенските са за сметка на купувача ако няма друга уговорка.
Пиша оценки.
Стоки, които не отговарят на описанието - връщам.
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #59 -: Ноември 19, 2010, 20:53:26 »
Раздели ТемаНагоре

"Там" как въобще успявате да публикувате?

хиххиих късно вечер и рано сутрин Tongue Tongue Tongue много е изнервящо,аз даже и не вилизам,даже си забравих и паролата и не се сещам.......ама не ми и трябва...нали съм тук Tongue Tongue
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)


Страници: 1 2 3 [4] 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: