{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Забелязвате ли, че сайтът започна да се пълни с боклуци(стока)?  (Прочетена 91325 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Септември 16, 2010, 07:57:43 »
Раздели ТемаНагоре

Незнам,дали само на мен ми прави впечетление,но при всяко мое влизане в сайта се разочаровам.Все повече се натъквам на стоки ,които не стават за нищо Sad! Според мен това са неща купувани от втора употреба.На някои определено им е практика да правят това нещо,предполагам!Според мен,повечето хора не са тук с цел да си помагаме,ами да печелят(смешни пари)Ако искате ми вярвайте,но на мен много малко обяви ми допадат,в смисъл аз вече разглеждам обявите само на определени хора,защото е видимо,че стоката е хубава!Аз лично,никога немога да пусна нещо,което е скъсано(дори и на 1лев да е),нещо изцапано или просто нещо много,ама много носено,казвам го защото имаше много теми където мамите се оплакаха,че дрехите им са дошли с жълти петна или неотговарящи на "ОТЛИЧНОТО"състояние,което е поставено!Кажете си и вашето мнение.Дано не съм обидила някой,няма това за цел!Искам просто да разбера,на мен ли само така ми се струва!
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Септември 16, 2010, 08:40:35 »
Раздели ТемаНагоре

Ами да може би кризата се усети много силно вече и мамите гледат да вземат някой лев дори от неща които са МНОГО носени-може би всеки има надеждица че дори и за в къщи си има нужда от дрешки. Това за ВТОРАТА УПОТРЕБА според мен е много трудно да се прецени.
На мен майка ми е носила 2-3 неща за малкия от 2 рата употреба-защото видиш ли много й харесали и трябва да кажа че по нищо не личеше че са от там.........
Бяха в чудесно състояние-не че да защитавам някой но ми се струва че е много трудно да се прецени
Специално за детските дрехи говоря Huh?
Виж тези за мамите-и аз съм се изумявала какви неща се продават........но пък за всеки влак си има пътници Cool Cool
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
sunny girl
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Септември 16, 2010, 09:12:02 »
Раздели ТемаНагоре

Напълно съм съгласна с теб viv_f ,направо се чудя как може изобщо да се пускат такива обяви,а и се чудя на тези които купуват такива неща,а после се редят темите една след друга-"ама то е боклук",ама това-ама онова  (not5)
Ще визирам себе си ....продавам единствено неща,които са съвсем излишни и гледам да са в отлично състояние,всичко да е изрядно,все пак аз не съм тук,за да печеля пари и да мамя другите.
Почти всичко ми е марково,а и гледам цените да са достъпни имайки в предвид,че все пак знам реалните им цени и не бих ги продала на безценица,само и само да има движение.
Успех на всички,както каза и другото момиче...."за всеки влак си има пътници".
Активен

При покупка на повече от един артикул плащам доставката и коментирам цени.
Изпращам по Еконт,пратка по желание на купувачите.
Много усмивки и весел шопинг на всички.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #3 -: Септември 16, 2010, 09:29:02 »
Раздели ТемаНагоре

Ако мислите, че в другите сайтове е различно... Във всички е така, дори и в Продавалника (за съжаление).

п.п. Вижте добре правилата и ще видите какви са изискванията за всички стоки. Ако имате конкретни обяви които визирате моля пратете ми линк, а не само да хвърляте теми в сайта. Ако има такива обяви и случай моля ми пишете.
« Последна редакция: Септември 16, 2010, 09:38:56 от administrator » Активен

Sweet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 236


сладка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Септември 16, 2010, 13:22:59 »
Раздели ТемаНагоре

"Боклука за една, може да е съкровище за друга." - любим цитат от любим мой сериал.

Виж сега, Вив. Ако някой пусне износена дрешка за 5лв и обяви състояние 'отлично' - това се приема за некоректност и тогава купувача има правото да пусне тема, в която да се оплаче, че са го излъгали.

Обаче. В случай, че дрехата е напълно здрава, просто цвета е променен (знаем как пералнята съсипва дрешките), тогава какъв е проблема да се пусне, макар и за 1 лев. Аз например имам такива обяви - имаме доста детски дрешки, които дефакто са здрави. Имат съвсем дребни забележки, като промяна на цвета или заваляно от прането - но те са си перфектни за игра или в къщи. Еми като имам 30 блузки и ги пусна по 1 лев всичките ще събера 30 лева. И с тези пари ще купя поне един екип. А 30-те блузки ще зарадват поне две/три дечица (или по-скоро майките им). Има непретенциозни майки, които предпочитат да не купуват нови дрехи за вкъщи (при цени на детските блузки от 7 лв нагоре) а предпочитат да вземат за 7лв 7 броя, така за целия сезон домашното облекло ще им излезне 10 пъти по-евтино.

Учудвам се на някои хора тук - търси се под вола теле сякаш. Не виждам какво ви пречи, че някой е решил да продаде дрешка с минимален дефект за 1 лев. Стига да е описана коректно обявата - четеш, гледаш снимките, преценяш си - и като не ти хареса, подминаваш! Това е.
Активен

Случва се да се забавя със запис или пакет - ако желаете спешно да получите записа/пакета ми кажете! КОРЕКТНА съм!
Не приемам връщане, заради неправилна преценка на купувача! Мерете внимателно, ако нещо не ви е ясно, питайте!
Не приемам пратки с наложен платеж! Изпращам и получавам като МПП!
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Септември 16, 2010, 13:44:53 »
Раздели ТемаНагоре

"Боклука за една, може да е съкровище за друга." - любим цитат от любим мой сериал.

Виж сега, Вив. Ако някой пусне износена дрешка за 5лв и обяви състояние 'отлично' - това се приема за некоректност и тогава купувача има правото да пусне тема, в която да се оплаче, че са го излъгали.

Обаче. В случай, че дрехата е напълно здрава, просто цвета е променен (знаем как пералнята съсипва дрешките), тогава какъв е проблема да се пусне, макар и за 1 лев. Аз например имам такива обяви - имаме доста детски дрешки, които дефакто са здрави. Имат съвсем дребни забележки, като промяна на цвета или заваляно от прането - но те са си перфектни за игра или в къщи. Еми като имам 30 блузки и ги пусна по 1 лев всичките ще събера 30 лева. И с тези пари ще купя поне един екип. А 30-те блузки ще зарадват поне две/три дечица (или по-скоро майките им). Има непретенциозни майки, които предпочитат да не купуват нови дрехи за вкъщи (при цени на детските блузки от 7 лв нагоре) а предпочитат да вземат за 7лв 7 броя, така за целия сезон домашното облекло ще им излезне 10 пъти по-евтино.

Учудвам се на някои хора тук - търси се под вола теле сякаш. Не виждам какво ви пречи, че някой е решил да продаде дрешка с минимален дефект за 1 лев. Стига да е описана коректно обявата - четеш, гледаш снимките, преценяш си - и като не ти хареса, подминаваш! Това е.

Ето със това мнение аз лично по-мога да се съглася Tongue
Гледаш обявата ако ти харесва поръчваш ако ли не минаваш на следващата обява
Какта казах и в предният си пост ЗА ВСЕКИ ВЛАК СИ ИМА ПЪТНИЦИ - това е
Вслучай наистина че не сме излъгани в състоянието на дрехата което е описано в обявата не виждам причина да сме недоволни :Smiley
ЕЙ РАЗБЕРЕТЕ- някои хора ама наистина нямат пари-защото НЯМАНЕТО НА ПАРИ Е РАЗЛИЧНО ПРИ ВСЕКИ Huh?
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Септември 16, 2010, 14:26:07 »
Раздели ТемаНагоре

Не виждам какво ви пречи, че някой е решил да продаде дрешка с минимален дефект за 1 лев. Стига да е описана коректно обявата - четеш, гледаш снимките, преценяш си - и като не ти хареса, подминаваш! Това е.
съгласна съм с това мнение!
Но и аз доста се опарих,без да си крия душичката.Дори последната ми покупка,която не струва 2-3лв,се оказа рискова за живота на детето ми,тъй като не беше описан един малък проблем,който всъщност си е доста голям...
Няма да споменавам кой,какво и защо...Вината е в мен,че не съм попитала дали стоката е напълно изрядна,но тук не говоря за дрешка от 2лв,а за по-скъпа и по-голяма стока...
Наистина понякога е по-добре някои неща да отидат на боклука,отколкото да печелим пари на гърба на нечие детенце,защото утре може да дойде товаи нашето детенце

Всеки,който си знае лошото състояние на стоката,нека да предупреждава затова или да не я продава въобще...
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
desitka2008
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 250


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Септември 16, 2010, 14:53:17 »
Раздели ТемаНагоре

Не мога да взема страна по въпроса, аз лично продавам дрехи,които са ми умаляли и просто висят в гардероба.
Преди две седмици някъде,влязох в един голям магазин за втора употреба,понеже си търсех някакъв интересен плат. Нацелих ден,в който докарват стока и направо се изцъклих като видях как се рови и се блъска в едни огромни колички. Имаше жени,които определено не пазаруваха за себе си,защото не мога да си представя къде ще поберат натоварените с връх огромни пазарски колички с дрехи. Така,че най-вероятно има и таква,които препродават дрехи от втора употреба,ама..как да ги разбереш?!
Само да вметна,че аз,която имам претенции към дрехите си,също си харесах една пола(на известна марка) от този магазин и за моя изненада беше чисто нова с етикет. Струваше ми 2.60 лв. :Smiley
Активен
Bonbon
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 85

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Септември 16, 2010, 15:53:32 »
Раздели ТемаНагоре


Само да вметна,че аз,която имам претенции към дрехите си,също си харесах една пола(на известна марка) от този магазин и за моя изненада беше чисто нова с етикет. Струваше ми 2.60 лв. :Smiley
това ме потресе Shocked Shocked Shocked
тогава нещата който са носени струват стотинки сигурно  :Smiley
ако това е така,повечето обяви тук са си направо кожудерски Tongue Tongue
аз вчера си намалих обявите доста,някой дори наполовина,но мисля да ги намаля още Tongue Tongue
Активен
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Септември 16, 2010, 16:52:07 »
Раздели ТемаНагоре

Аз също имам дрехи от втоарата,не е в това проблема.Неискам да пускам теми ей така,защото си имам и др работа,ако някой си мисли ,че с това се занимавам цял ден е в грешка Cheesy.Просто исках да видя и др мнения,за да знам аз ли имам прекалено високи изисквания или....незнам.А за това ,че дрешките са избелели от пране или от носене,също нямам нищо против и ние имаме такива и знам че на някои мами са има нужни във вкъщи.Значи това което написах за 1лев е образно казано и 5 лв да е все тая,не че казвам че всико трябва да е скъпо.Относно правилата горе -долу съм запозната и знам че няма как да хванеш кой купува и продава от 2рата Smiley
Съжелявам ,ако темата е засегнала някого,аз изобщо нямам никакви лоши намерения ,нито пък искам да си чеша езика !НО аз лично немога да продам нещо на което ципът му е скъсан(цитирам "ама скъсаното не се забелзва много...! Huh??/) или "Има петно,ама е на място където не се вижда" и т.н.,за мен не е нормално,знам че има по-бедни хора на които и такива дрешки ще им дойдат добре и ще са им в полза,но трябва ли да ги продаваме като не стават за нищо?!(не говоря за избелялото) Smiley
 Значи когато имам време ще се поогледам и ще намеря такива обяви!
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Септември 16, 2010, 16:55:26 »
Раздели ТемаНагоре


Само да вметна,че аз,която имам претенции към дрехите си,също си харесах една пола(на известна марка) от този магазин и за моя изненада беше чисто нова с етикет. Струваше ми 2.60 лв. :Smiley
това ме потресе Shocked Shocked Shocked
тогава нещата който са носени струват стотинки сигурно  :Smiley
ако това е така,повечето обяви тук са си направо кожудерски Tongue Tongue
аз вчера си намалих обявите доста,някой дори наполовина,но мисля да ги намаля още Tongue Tongue
е за това говоря,вземат се за смешни пари,аз също немога да хвана кой е купувал от там и кой не е -за съжеление,но откъдето и да са дрехите,трябва да се съобразяваме какво продаваме.За това има теми,за стоки които по една или др причина не отговарят на правилата или на смаото описание
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Септември 16, 2010, 16:57:28 »
Раздели ТемаНагоре

Ако мислите, че в другите сайтове е различно... Във всички е така, дори и в Продавалника (за съжаление).

п.п. Вижте добре правилата и ще видите какви са изискванията за всички стоки. Ако имате конкретни обяви които визирате моля пратете ми линк, а не само да хвърляте теми в сайта. Ако има такива обяви и случай моля ми пишете.
Ще се постарая когато имам време и ще сигнализирам за някои обяви Smileyако мислите че темата е излишна я заключете,няма проблем,просто исках да видя и др мнения по въпроса! Smiley
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #12 -: Септември 16, 2010, 17:49:27 »
Раздели ТемаНагоре

viv_f ако мислих, че темата е излишна щях да я изтрия. наистина ще те помоля, ако видиш такива обяви които не са според правилата да ми пишеш. обещавам ти да им обърна подходящо внимание.
Активен

Sweet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 236


сладка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Септември 16, 2010, 19:31:40 »
Раздели ТемаНагоре

Не виждам какво ви пречи, че някой е решил да продаде дрешка с минимален дефект за 1 лев. Стига да е описана коректно обявата - четеш, гледаш снимките, преценяш си - и като не ти хареса, подминаваш! Това е.
съгласна съм с това мнение!
Но и аз доста се опарих,без да си крия душичката.Дори последната ми покупка,която не струва 2-3лв,се оказа рискова за живота на детето ми,тъй като не беше описан един малък проблем,който всъщност си е доста голям...


Значи, това е съвсем друго. Изобщо не е редно да се крият дефектите на стоките, без значение дали са дрехи, играчки или друго. Просто всеки детайл трябва да бъде описан - избеляло, счупено и т.н...
НО аз лично немога да продам нещо на което ципът му е скъсан(цитирам "ама скъсаното не се забелзва много...! Huh??/) или "Има петно,ама е на място където не се вижда" и т.н.,за мен не е нормално,знам че има по-бедни хора на които и такива дрешки ще им дойдат добре и ще са им в полза,но трябва ли да ги продаваме като не стават за нищо?!

Значи, разшития шев се оправя с игла и конец, а с помощта на тест-гел почти всяко петно се изпира.  Wink
Не го приемай като заяждане, но според мен не е редно да съдиш никой тук! Това дали ти би продавала или не, дрешки с дефекти си е лично твой проблем. Мен не ме засяга кой какво продава, стига да е качил реални снимки и стоката да е описана коректно. Не случайно си има няколко раздела :отлично,много добро, добро, средно,лошо! Което преведено значи(поне според моите тълкувания: 1.ново,
2.носено веднъж/дваж,
3.носено повечко,с нормални от употреба следи (заваляно, промяна на цвета, почти невидимо петънце или някаква малка разшивка, която често се получава още при първо завъртане в пералнята, дори на маркови стоки като Пума/от личен опит казвам/)
4 .Дреха с по-голям дефект
5. Парцали за пода и стъклата  Cheesy

Това е! Дразни ви, не дразни - има си ги разделите, следователно ще ги има и продавачите в тези раздели.

Активен

Случва се да се забавя със запис или пакет - ако желаете спешно да получите записа/пакета ми кажете! КОРЕКТНА съм!
Не приемам връщане, заради неправилна преценка на купувача! Мерете внимателно, ако нещо не ви е ясно, питайте!
Не приемам пратки с наложен платеж! Изпращам и получавам като МПП!
Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Септември 16, 2010, 19:43:12 »
Раздели ТемаНагоре

Незнам,дали само на мен ми прави впечетление,но при всяко мое влизане в сайта се разочаровам.Все повече се натъквам на стоки ,които не стават за нищо Sad! Според мен това са неща купувани от втора употреба.На някои определено им е практика да правят това нещо,предполагам!Според мен,повечето хора не са тук с цел да си помагаме,ами да печелят(смешни пари)Ако искате ми вярвайте,но на мен много малко обяви ми допадат,в смисъл аз вече разглеждам обявите само на определени хора,защото е видимо,че стоката е хубава!Аз лично,никога немога да пусна нещо,което е скъсано(дори и на 1лев да е),нещо изцапано или просто нещо много,ама много носено

 (gesture7)Абсолютно подкрепям Wink
Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.


Страници: [1] 2 3 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: