{GOOGLENEWHOR}


Анкета
Въпрос:
Харесва ли ви предложението
Да - 41 (80.4%)
Не - 4 (7.8%)
Да, но с промени (ще ги опиша в пост) - 6 (11.8%)
Общ брой гласове: 51

Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложение за нов облик на сайта  (Прочетена 9600 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
sis7
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


За да срещнеш идеалния мъж,трябва да си го родиш!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Декември 29, 2011, 22:52:18 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте.
Гласувах да, но с промени
Мойте забележки и въпроси:
1.Заглавна страница - смятам, че трябва да се запази старата антетка-форум,мойте обяви и т.н. В новия облик не е ясно Търсене дали ще е разширено,както досега? Липсват Начало и Добави обява, който лично аз много използвам и са практични.Не знам там ли е мястото на Админ.?
2.Страница с категории - ОК
3. Страница с обява-ОК
И едно предложение - маловажно за някои, но все пак - календара-На Запад седмицата в календара е от Неделя.В България е прието да започва от Понеделник.
И още едно - да може всеки да си трие обявите когато пожелае, в това число и продадените, а срока за препубликуване да се намали на разумен и приемлив такъв.
Спорна работа и весели празници.


 (super1)
Активен

Аз съм коректна,очаквам това и от другите!
Пощенските са за сметка на купувача.
Приемам плащания с пощенски запис,превод по еконт или по банков път (имам сметка в ЦКБ)! Плащам по същия начин! За потребители под 10 оценки-предварително плащане,за всички останали предпочитам плащане и изпращане в един и същи ден!
Не изпращам с наложен платеж,за потребители без оценки-предварително плащане!
При закупуване на два артикула от обявите ми,поемам пощенските!
Предимство за далия пръв адрес на лични!
Пиша оценки,моля пишете и Вие!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #16 -: Декември 30, 2011, 08:31:42 »
Раздели ТемаНагоре

Хуан, а кога да очакваме промяната?  (dance4)

Почнал съм да я правя, може би около средата на януари ще финализираме. До 4-5 ще пусна версията за тест в някаква част за да видим как върви Smiley
Активен

saha
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 45


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Декември 30, 2011, 10:51:00 »
Раздели ТемаНагоре

На мен пък ми харесва! Обичам промените, особено като са към по-добро. Възхищавам се на жертвоготовноста на Хуан да направи всичко това. Да знаете това е много труд и часове пред компа - човека се натоварва през празничните дни да направи нещо хубаво за нас!  (feast2)
 
Активен

saha
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 45


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Декември 30, 2011, 10:56:10 »
Раздели ТемаНагоре

Само да обърна внимание на нещо. Не мога да преценя от снимките на предложените страници но ще се радвам ако цветовете не са много ярки - много дразнят очите като си дълго време пред компа. Точно това в сегашния облик много ми харесва - меките тонове и цветове. Може за някои това да не е важно но мен много често ме болят очите от ярки цветове.
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #19 -: Декември 30, 2011, 12:39:22 »
Раздели ТемаНагоре

Само да обърна внимание на нещо. Не мога да преценя от снимките на предложените страници но ще се радвам ако цветовете не са много ярки - много дразнят очите като си дълго време пред компа. Точно това в сегашния облик много ми харесва - меките тонове и цветове. Може за някои това да не е важно но мен много често ме болят очите от ярки цветове.

Само да споделя, че преди да бъде пуснато всичко ще дам възможност да видите системата в реално време на отделен сайт. Ако ви хареса - остава, ако не - ще променяме докато хареса Smiley
Активен

Rosss
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Декември 30, 2011, 17:12:49 »
Раздели ТемаНагоре

Всичко много ми харесва, но ми се иска сайта да стане много по-посещаван. Тук правилата са строги и стриктни, адмирации за което, но помислете малко и за рекламата, как да се популяризира повече.
Активен

Вярвам в добротата и човечността, ако утре всеки от нас стане малко по-добър от днес, светът ще е прекрасен!

Всичко, което не ни убива ни прави по-силни.


ТОЧНА И КОРЕКТНА СЪМ.

ИЗПРАЩАМ И ПОЛУЧАВАМ С ЕКОНТ
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #21 -: Декември 30, 2011, 18:39:58 »
Раздели ТемаНагоре

Всичко много ми харесва, но ми се иска сайта да стане много по-посещаван. Тук правилата са строги и стриктни, адмирации за което, но помислете малко и за рекламата, как да се популяризира повече.

Рос всичко е добре, но за реклама са нужни пари Sad Сайта не изкарва чак толкова много Smiley Има много начини за изкарване на пари, но това ще развали идеята на сайта. Ще помислим по въпроса все пак.
Активен

Sweet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 236


сладка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Декември 30, 2011, 19:37:22 »
Раздели ТемаНагоре

Всичко много ми харесва, но ми се иска сайта да стане много по-посещаван. Тук правилата са строги и стриктни, адмирации за което, но помислете малко и за рекламата, как да се популяризира повече.

Рос всичко е добре, но за реклама са нужни пари Sad Сайта не изкарва чак толкова много Smiley Има много начини за изкарване на пари, но това ще развали идеята на сайта. Ще помислим по въпроса все пак.


Знам, че рискувам да бъда нападната и 'изядена' , но няма да е зле и да помислиш за едно малко каренце с 'вип' обяви. В карето може да поставиш стрелкички, за да ги прелистваме лесно. А за ВИП обява цената да е символична. Имаше един подобен сайт за обяви, където съм промотирала обява само срещу смс за 0.30лв.  Хем супер-евтино, хем продавачите доволни, хем и ти ще припечелваш нещо, макар и не кой знае колко.
А за привличането на потребители - убедена съм, че след промените ще има нашествие от нови потребители. Аз засега не съм много редовна тук, но мисля, че след промяната ще стана редовен потребител.

И последно: Не разбрах какво мислиш за предложенията относно :
 1. Да има бутон 'оферта' в обявите.
 2. Да се поставя коментар за всяка осъществена 'сделка'.
Активен

Случва се да се забавя със запис или пакет - ако желаете спешно да получите записа/пакета ми кажете! КОРЕКТНА съм!
Не приемам връщане, заради неправилна преценка на купувача! Мерете внимателно, ако нещо не ви е ясно, питайте!
Не приемам пратки с наложен платеж! Изпращам и получавам като МПП!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #23 -: Декември 30, 2011, 21:05:44 »
Раздели ТемаНагоре

Всичко много ми харесва, но ми се иска сайта да стане много по-посещаван. Тук правилата са строги и стриктни, адмирации за което, но помислете малко и за рекламата, как да се популяризира повече.

Рос всичко е добре, но за реклама са нужни пари Sad Сайта не изкарва чак толкова много Smiley Има много начини за изкарване на пари, но това ще развали идеята на сайта. Ще помислим по въпроса все пак.


Знам, че рискувам да бъда нападната и 'изядена' , но няма да е зле и да помислиш за едно малко каренце с 'вип' обяви. В карето може да поставиш стрелкички, за да ги прелистваме лесно. А за ВИП обява цената да е символична. Имаше един подобен сайт за обяви, където съм промотирала обява само срещу смс за 0.30лв.  Хем супер-евтино, хем продавачите доволни, хем и ти ще припечелваш нещо, макар и не кой знае колко.
А за привличането на потребители - убедена съм, че след промените ще има нашествие от нови потребители. Аз засега не съм много редовна тук, но мисля, че след промяната ще стана редовен потребител.

И последно: Не разбрах какво мислиш за предложенията относно :
 1. Да има бутон 'оферта' в обявите.
 2. Да се поставя коментар за всяка осъществена 'сделка'.


Предложенията имат резон, но ще мисля за тях по-нататъка. Просто за момента искам да оправя визията и да допълня с някой екстри.
Активен

saha
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 45


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Декември 30, 2011, 21:16:17 »
Раздели ТемаНагоре

Всичко много ми харесва, но ми се иска сайта да стане много по-посещаван. Тук правилата са строги и стриктни, адмирации за което, но помислете малко и за рекламата, как да се популяризира повече.

Рос всичко е добре, но за реклама са нужни пари Sad Сайта не изкарва чак толкова много Smiley Има много начини за изкарване на пари, но това ще развали идеята на сайта. Ще помислим по въпроса все пак.


Ами ако  всеки от нас го разпространи сред приятели може малко да се увеличат потребителите.[/font][/font] И на мен много ми харесва че има строги правила и най- вече че се следи да се спазват.
Но с навлизането на нови потребители трябва да се внимава да не се изгуби идеята на сайта.
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #25 -: Декември 30, 2011, 21:48:01 »
Раздели ТемаНагоре

Всичко много ми харесва, но ми се иска сайта да стане много по-посещаван. Тук правилата са строги и стриктни, адмирации за което, но помислете малко и за рекламата, как да се популяризира повече.

Рос всичко е добре, но за реклама са нужни пари Sad Сайта не изкарва чак толкова много Smiley Има много начини за изкарване на пари, но това ще развали идеята на сайта. Ще помислим по въпроса все пак.


Ами ако  всеки от нас го разпространи сред приятели може малко да се увеличат потребителите.[/font][/font] И на мен много ми харесва че има строги правила и най- вече че се следи да се спазват.
Но с навлизането на нови потребители трябва да се внимава да не се изгуби идеята на сайта.

Идеята няма да се промени Smiley Може да звучи банално, но "Повярвате ми".
Активен

avliga
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #26 -: Януари 01, 2012, 19:47:57 »
Раздели ТемаНагоре

няма да е зле и да помислиш за едно малко каренце с 'вип' обяви. В карето може да поставиш стрелкички, за да ги прелистваме лесно. А за ВИП обява цената да е символична. Имаше един подобен сайт за обяви, където съм промотирала обява само срещу смс за 0.30лв.  Хем супер-евтино, хем продавачите доволни, хем и ти ще припечелваш нещо, макар и не кой знае колко.
А за привличането на потребители - убедена съм, че след промените ще има нашествие от нови потребители. Аз засега не съм много редовна тук, но мисля, че след промяната ще стана редовен потребител.

Нашествие на нови потребители едва ли ще има, ако обявите са платени , пък било то и ВИП. Само ще има повече теми за некоректни потребители-справка-съседите.Пък и за всеки състояние ВИП, отлично и т.н. е относително понятие.
Активен

Коректна, бърза и точна съм, очаквам същото от Вас!
НЕ РАЗМЕНЯМ.
Sweet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 236


сладка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Януари 02, 2012, 08:21:33 »
Раздели ТемаНагоре

няма да е зле и да помислиш за едно малко каренце с 'вип' обяви. В карето може да поставиш стрелкички, за да ги прелистваме лесно. А за ВИП обява цената да е символична. Имаше един подобен сайт за обяви, където съм промотирала обява само срещу смс за 0.30лв.  Хем супер-евтино, хем продавачите доволни, хем и ти ще припечелваш нещо, макар и не кой знае колко.
А за привличането на потребители - убедена съм, че след промените ще има нашествие от нови потребители. Аз засега не съм много редовна тук, но мисля, че след промяната ще стана редовен потребител.

Нашествие на нови потребители едва ли ще има, ако обявите са платени , пък било то и ВИП. Само ще има повече теми за некоректни потребители-справка-съседите.Пък и за всеки състояние ВИП, отлично и т.н. е относително понятие.

Казвам 'каренце' с платени обяви, а не всички обяви да станат платени. А некоректни винаги ще има, даже в ибей където сайта е посредник и всичко уж е много  организирано -даже и там има злоупотреби, та камо ли в БГ сайтовете...
Аз лично не виждам лошо да си има и платени обявки. Пък в крайна сметка си е въпрос на избор дали да си промотираш обявата или не.
Активен

Случва се да се забавя със запис или пакет - ако желаете спешно да получите записа/пакета ми кажете! КОРЕКТНА съм!
Не приемам връщане, заради неправилна преценка на купувача! Мерете внимателно, ако нещо не ви е ясно, питайте!
Не приемам пратки с наложен платеж! Изпращам и получавам като МПП!
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #28 -: Януари 02, 2012, 08:39:10 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Казвам 'каренце' с платени обяви, а не всички обяви да станат платени. А некоректни винаги ще има, даже в ибей където сайта е посредник и всичко уж е много  организирано -даже и там има злоупотреби, та камо ли в БГ сайтовете...
Аз лично не виждам лошо да си има и платени обявки. Пък в крайна сметка си е въпрос на избор дали да си промотираш обявата или не.
Да защо не,никой не ви дърпа за джобовете да си правите промотирана обява,въпрос на избор,и аз подкрепям това предложение стига да се вмества в схемата на облика на сайта,с смс от сорта на 30-50 ст.и двете страни ще са доволни  Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
avliga
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #29 -: Януари 02, 2012, 11:25:24 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Казвам 'каренце' с платени обяви, а не всички обяви да станат платени.
Аз лично не виждам лошо да си има и платени обявки. Пък в крайна сметка си е въпрос на избор дали да си промотираш обявата или не.
Да защо не,никой не ви дърпа за джобовете да си правите промотирана обява,въпрос на избор,и аз подкрепям това предложение стига да се вмества в схемата на облика на сайта,с смс от сорта на 30-50 ст.и двете страни ще са доволни  Cheesy

Разбира се, няма нищо лошо. Но практиката показва, че "апетита идва с яденето....", сега промотирана, въпрос на време да стане платена. И обликът на сайта вече няма да е същия.
Активен

Коректна, бърза и точна съм, очаквам същото от Вас!
НЕ РАЗМЕНЯМ.


Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: