{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Еконт" vs. Български пощи  (Прочетена 62229 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mimoza7710
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #75 -: Ноември 25, 2010, 19:20:30 »
Раздели ТемаНагоре

Добре, че пазя баркода от последния превод  Tongue Tongue Tongue Поискаха номера  Lips Sealed
Активен

* Изпращам и получавам като МПП по БГ пощи или Еконт пощенска пратка.
* Коректна съм и очаквам същото от вас.
* Поставям коментари/оценки, правете го и вие.
* Връщам артикули неотговарящи на описанието.
* Изключително много държа на отличната комуникация и я поддържам до приключване на сделката.
* За непознати за мен потребители по моя преценка мога да изискам предварително плащане, моля, не се обиждайте!
van4e_didi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 205


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #76 -: Ноември 25, 2010, 19:22:16 »
Раздели ТемаНагоре

Абе прати им го като го искат,да ти дадат мейл и снимка да им пратиш Tongue Tongue Tongue
Активен

Чакам след запис в обявата изявен интерес и на лични,иначе ред не пазя!Връщам неотговарящи на обявеното състояние и описание неща!Ползвани вещи плащам след като получа,само за нови мога да пратя парите напред!Продажбата е с предимство пред размяната,интересът към повече от една обява-също!Пращам и получавам като малък пакет по пощата,но може и по Еконт-пощенска пратка 2.50 лв,а на куриерските можем да ползваме отстъпка 20% !Пари също предпочитам да пращам и получавам по Еконт-по -евтино и бързо е!Имам сметка и в Експресбанк.
По мое усмотрение-предварително плащане-нищо лично,просто предпазна мярка за непознати и нови за мен потребители!
sweets
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 106


И там съм sweets....

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #77 -: Ноември 25, 2010, 19:24:45 »
Раздели ТемаНагоре

Леле, Мимозке, аз докато се натуткам да питам и ти си се справила. Извинявай, че нищо не свърших, ама тия дни не мога да си тръгна навреме от работа, че да ги хвана Еконтците Huh?
Активен

Предимство за тези, които си изберат повече от едно нещо.
За суми над 20 лв, нови потребители и потребители с отрицателни оценки ще помоля за предварително плащане.
Приемам плащане по банка, пощ. запис или паричен превод чрез Еконт /най-удобен и евтин/, ето банковата ми сметка:IBAN BG06UNCR 7630 1078 5520 56
СКЛОННА СЪМ ДА ДОГОВАРЯМЕ ЦЕНИ И ПРАЩАМ ЗА ПРОБА!
Моля, не забравяйте пощенските! Smiley
mimoza7710
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #78 -: Ноември 25, 2010, 19:31:05 »
Раздели ТемаНагоре

Издиктувах го, пък ако трябва и снимка ще им пратя!
Не опира работата до 0,50лв. - въпросът е принципен! Е.ати, няма все да ни прецакват !!!!!!!!!!!
Между другото, уведомиха ме, че разговора се записва - и още по-добре, стига да има кой да чуе записа. Дано не се стига до там и нещата се разрешат  Wink
Активен

* Изпращам и получавам като МПП по БГ пощи или Еконт пощенска пратка.
* Коректна съм и очаквам същото от вас.
* Поставям коментари/оценки, правете го и вие.
* Връщам артикули неотговарящи на описанието.
* Изключително много държа на отличната комуникация и я поддържам до приключване на сделката.
* За непознати за мен потребители по моя преценка мога да изискам предварително плащане, моля, не се обиждайте!
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #79 -: Ноември 25, 2010, 19:33:51 »
Раздели ТемаНагоре

 (hassle1)
Стисни ги за гушите!Браво на теб!Да обяснят като хората такси,проценти и т. н.
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
mimoza7710
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #80 -: Ноември 25, 2010, 19:38:34 »
Раздели ТемаНагоре

Такааааааааааа......ще бъде отправено предупреждение на този етап  Cheesy (предложиха ми разследване и протокол за нарушение от страна на офиса). Смилих се, кво да ги правя! НО ! Втора прошка обаче няма да има!
Оказа се, че таксуват препоръка, която в случая е напълно излишна, защото превода е от офис до офис и парите немогат да отидат другаде.
С тези 0,50лв. не са пили кафе, а са отчетени като такса за самия превод (поне това). Грешката е от незнание(предполага се!) Shocked Shocked Shocked
ТАКСАТА Е 1,2% ЗА ПАРИЧЕН ПРЕВОД ОТ ОФИС ДО ОФИС И НИТО СТОТИНКА ПОВЕЧЕ!  Tongue

Ако при следващото ми ходене нещата са на същия хал.....да му мислят!  Wink
« Последна редакция: Ноември 25, 2010, 19:41:21 от mimoza7710 » Активен

* Изпращам и получавам като МПП по БГ пощи или Еконт пощенска пратка.
* Коректна съм и очаквам същото от вас.
* Поставям коментари/оценки, правете го и вие.
* Връщам артикули неотговарящи на описанието.
* Изключително много държа на отличната комуникация и я поддържам до приключване на сделката.
* За непознати за мен потребители по моя преценка мога да изискам предварително плащане, моля, не се обиждайте!
van4e_didi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 205


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #81 -: Ноември 25, 2010, 19:40:16 »
Раздели ТемаНагоре

Абе може и да не сме за 50 ст.,ама що да им ги даваш-или са неграмотни или некадърни...трето положение няма....пък то не е и един път-аз примерно поне веднъж седмично най-малко пращам по тях....предполагам и ти ,така че.... Roll Eyes
Радвам се,че въпросът се разреши,поздравления!!!
« Последна редакция: Ноември 25, 2010, 19:42:06 от van4e_didi » Активен

Чакам след запис в обявата изявен интерес и на лични,иначе ред не пазя!Връщам неотговарящи на обявеното състояние и описание неща!Ползвани вещи плащам след като получа,само за нови мога да пратя парите напред!Продажбата е с предимство пред размяната,интересът към повече от една обява-също!Пращам и получавам като малък пакет по пощата,но може и по Еконт-пощенска пратка 2.50 лв,а на куриерските можем да ползваме отстъпка 20% !Пари също предпочитам да пращам и получавам по Еконт-по -евтино и бързо е!Имам сметка и в Експресбанк.
По мое усмотрение-предварително плащане-нищо лично,просто предпазна мярка за непознати и нови за мен потребители!
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #82 -: Декември 03, 2010, 23:29:01 »
Раздели ТемаНагоре

Такааааааааааа......ще бъде отправено предупреждение на този етап  Cheesy (предложиха ми разследване и протокол за нарушение от страна на офиса). Смилих се, кво да ги правя! НО ! Втора прошка обаче няма да има!
Оказа се, че таксуват препоръка, която в случая е напълно излишна, защото превода е от офис до офис и парите немогат да отидат другаде.
С тези 0,50лв. не са пили кафе, а са отчетени като такса за самия превод (поне това). Грешката е от незнание(предполага се!) Shocked Shocked Shocked
ТАКСАТА Е 1,2% ЗА ПАРИЧЕН ПРЕВОД ОТ ОФИС ДО ОФИС И НИТО СТОТИНКА ПОВЕЧЕ!  Tongue

Ако при следващото ми ходене нещата са на същия хал.....да му мислят!  Wink
Е добре де кака , ти не поиска ли да си върнат назад в архивите и да ти възстановят всичките по 50 стотинки които са те таксували по незнание , ако бях аз щях да го изискам!!!
Активен

ivelinajk
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #83 -: Декември 04, 2010, 18:32:11 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета, нямам опит с тази услуга /пощенската/ и бих искала да ви питам от опит колко биха ми взели за изпращане на малко, маломерно бижу? Ще го опаковам с аеро пликове, няма да е под 50 грама, но от там нататък колко ще струва всичко? Гледам по тарифата, че ще е под 2лв. Плаща ли се отделно за препоръка или няма нужда и е по подразбиране? Стойността на нещото е 11лв., така че и наложения платеж ще е стотинки....
Ще съм благодарна да ми кажете как по-точно се калкулира таксата. Наясно съм, че тя се плаща от мен, изпращача и се добавя към сумата на наложения. Бих го проиграла и сама, имам регистрация в системата на Еконт, но на менюто за пощенски пратки излиза грешка, явно не е активно или пък нямаме права да си създаваме сами товарителници /пък може и да не се правят такива, знам ли..../.
Активен

kema81
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 45


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #84 -: Декември 04, 2010, 19:07:45 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета, нямам опит с тази услуга /пощенската/ и бих искала да ви питам от опит колко биха ми взели за изпращане на малко, маломерно бижу? Ще го опаковам с аеро пликове, няма да е под 50 грама, но от там нататък колко ще струва всичко? Гледам по тарифата, че ще е под 2лв. Плаща ли се отделно за препоръка или няма нужда и е по подразбиране? Стойността на нещото е 11лв., така че и наложения платеж ще е стотинки....
Ще съм благодарна да ми кажете как по-точно се калкулира таксата. Наясно съм, че тя се плаща от мен, изпращача и се добавя към сумата на наложения. Бих го проиграла и сама, имам регистрация в системата на Еконт, но на менюто за пощенски пратки излиза грешка, явно не е активно или пък нямаме права да си създаваме сами товарителници /пък може и да не се правят такива, знам ли..../.
Във новия еконт кабинет вече могат да се попълват пощенски пакети. Но в Падащото меню има само малко писмо, голямо писмо и колет. Аз задодох въпрос защо няма и малък пакет както е по тарифите за пощенските им услуги и казаха че ще го оправят, но още не са. Отидох да го изпратя моето малко пакетче в еконт и какво се оказва.  Там също нямат вариант за малък пакет, а само както и във виртуалния кабинет. Също ми тежеше много малко пакетчето, но като го пуснат като малко писмо излиза задължителна препоръка от 1 лв. и неможело и наложен платеж. Как ли не го въртяхме, служителката звъня до централата и никой незнае как и какво става. Накрая ми го пуснаха като колет до 1 кг. и ми взеха 2.50 лв. за колета и 1.2 % за наложения платеж. Т. Е. на теб ще ти излезе около 2.50 за колет + 0.17 за НП = 2.67 лв.
« Последна редакция: Декември 04, 2010, 19:09:38 от kema81 » Активен

ivelinajk
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #85 -: Декември 04, 2010, 19:30:45 »
Раздели ТемаНагоре

Много благодаря! И аз нещо подобно си изчислявах, но исках да "сверя часовника".  Cool
Активен

taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #86 -: Декември 04, 2010, 19:33:04 »
Раздели ТемаНагоре

И аз така приблизително!
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
ЛУЛУ ЛУ
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #87 -: Декември 04, 2010, 21:31:29 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета, аз със същият въпрос, само че за тарифата на Български пощи. Колко би излязла МПП, до един килограм. Благодаря ви, предварително!
Активен

Коректна съм, очаквам същото и от вас!
Не разменям!
Спазвам реда в обявите си, изчаквам 6 часа и не подсещам на ЛС!
Игнорирам определени потребители!
mi_ma
мимчето
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 361


над мене греят две слънца,това са моите деца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #88 -: Декември 04, 2010, 21:42:41 »
Раздели ТемаНагоре

над 500гр е 1.88лв
най много е 2.08лв за до 2кг
Активен

1.пощенските за сметка на КУПУВАЧА 2.ВЕЧЕ плащане предварително 3.въщам стока неотговаряща на описанието 4.BG94BPBI79231098205001 пощенска банка 5.давам на първия дал адрес на лс 6.имам 245 ++++++ в Пр-ка 
http://smajliki.ru/smilie-743654535.html
ЛУЛУ ЛУ
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #89 -: Декември 04, 2010, 22:12:48 »
Раздели ТемаНагоре

Мерси!
Активен

Коректна съм, очаквам същото и от вас!
Не разменям!
Спазвам реда в обявите си, изчаквам 6 часа и не подсещам на ЛС!
Игнорирам определени потребители!


Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: