{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мамчета споделете,колко килограма сте качили по време на бремеността  (Прочетена 117540 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #90 -: Ноември 12, 2010, 22:08:04 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря ви,може би просто съм късметлийка.И с ръка на сърцето ви казвам,че грам упражнение не съм правила ,нито пък съм спазвала диета.На морето даже свалих кило и половина за 5-6 дни,но то си беше ясно,де.Успявахме да хапнем на две-на три по веднъж на ден и си правихме кросчета из цяла Равда заради малките Cheesy
И също не мисля,че  е до структура,защото аз като тийнейджърка бях някакъв ужас..Да не ви описвам..нищо общо със сега Huh? И по принцип като малка съм си била едричка..Явно децата и мъжо тотално са ми взели тока Cheesy
Cheesy Cheesy и много готинка пухкава физиономийка имаш като бременна ,само си за щипане на бузи хиихихих

Ох,Скоки,недей,че ми беше голяма мъка...Отекох здраво навсякъде две седмици преди да родя.Иначе през цялата бременност си бях абсолютно нормална.Обаче последните две седмици ми бяха кошмарни..да не ви разправям.Мъжо ме къпеше,обуваше,събуваше..Не можех да вървя,да спя,да дишам дори.Поддържах си корема непрекъснато,защото много ми тежеше....Абе луда работа,чувствах се непълноценна.Аз по принцип не мога да седя на едно място и непрекъснато съм в движение,та тогава направо бях полудяла от невъзможност да правя много неща...То не стига,че корема ми беше станал огромен (130см.),ами и всичко ми изтръпваше заради отоците...Доктора ми в 32 седмица ми "сподели",че корема ми бил пораснал като за 40 седмица Huh?Добре,че докторите решиха да ме режат по-рано,иначе щях да се мъча още поне седмица Huh?
« Последна редакция: Ноември 12, 2010, 22:50:22 от doublemama » Активен


ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #91 -: Ноември 12, 2010, 22:43:18 »
Раздели ТемаНагоре

Страхотно изглеждаш ! Всичко е ген,и кожа.Моята кожа се нацепи цьлата на корема и гьрдите.Макар,че сьм нямала такьв голям корем като твоя.А се мажех с каквото ми казваха,уж за да не се нацепя.Но.........нищо . Sad. Сестра ми роди преди една година и нейния корем си стои.Казаха и,че втора бременност и сьс секцио по-бавно се прибирал корема. :SmileyИ тя е отчаяна.
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #92 -: Ноември 12, 2010, 22:46:05 »
Раздели ТемаНагоре

Скоки,има и друга поговорка;
Който не ме харесва,няма вкус,а този който ме харесва, ми завижда! Tongue
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #93 -: Ноември 12, 2010, 22:56:59 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря ви,може би просто съм късметлийка.И с ръка на сърцето ви казвам,че грам упражнение не съм правила ,нито пък съм спазвала диета.На морето даже свалих кило и половина за 5-6 дни,но то си беше ясно,де.Успявахме да хапнем на две-на три по веднъж на ден и си правихме кросчета из цяла Равда заради малките Cheesy
И също не мисля,че  е до структура,защото аз като тийнейджърка бях някакъв ужас..Да не ви описвам..нищо общо със сега Huh? И по принцип като малка съм си била едричка..Явно децата и мъжо тотално са ми взели тока Cheesy
Cheesy Cheesy и много готинка пухкава физиономийка имаш като бременна ,само си за щипане на бузи хиихихих

Ох,Скоки,недей,че ми беше голяма мъка...Отекох здраво навсякъде две седмици преди да родя.Иначе през цялата бременност си бях абсолютно нормална.Обаче последните две седмици ми бяха кошмарни..да не ви разправям.Мъжо ме къпеше,обуваше,събуваше..Не можех да вървя,да спя,да дишам дори.Поддържах си корема непрекъснато,защото много ми тежеше....Абе луда работа,чувствах се непълноценна.Аз по принцип не мога да седя на едно място и непрекъснато съм в движение,та тогава направо бях полудяла от невъзможност да правя много неща...То не стига,че корема ми беше станал огромен (130см.),ами и всичко ми изтръпваше заради отоците...Доктора ми в 32 седмица ми "сподели",че корема ми бил пораснал като за 40 седмица Huh?Добре,че докторите решиха да ме режат по-рано,иначе щях да се мъча още поне седмица Huh?
мъка,мъка ама я гледай сега какви малки сладурковци имаш а и те ще тешкареят с тази готина мама  Wink
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #94 -: Ноември 12, 2010, 22:57:21 »
Раздели ТемаНагоре

Скоки,има и друга поговорка;
Който не ме харесва,няма вкус,а този който ме харесва, ми завижда! Tongue
Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
tonikrisi
Вече ходя два пъти седмично до пощата
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 126


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #95 -: Ноември 12, 2010, 23:14:11 »
Раздели ТемаНагоре

Страхотно изглеждаш ! Всичко е ген,и кожа.Моята кожа се нацепи цьлата на корема и гьрдите.Макар,че сьм нямала такьв голям корем като твоя.А се мажех с каквото ми казваха,уж за да не се нацепя.Но.........нищо . Sad. Сестра ми роди преди една година и нейния корем си стои.Казаха и,че втора бременност и сьс секцио по-бавно се прибирал корема. :SmileyИ тя е отчаяна.
абсолютно си е така,аз и двете  секцио ги родих,но сега корема не иска да се прибере вече 6м,а с първото се прибра до 5м.А за кремовете много мои приятелки се мазаха с какви ли не скъпи кремове и ефект никакъв,аз с нищо не съм се мазала и нямам нито една стрия при това бях качила 25кг през бременноста.
Активен

АЗ СЪМ КОРЕКТНА,ОЧАКВАМ СЪЩОТО И ОТ ОТВЕТНАТА СТРАНА!
 За  потребители  с по-малко от 10+оценки не пращам предварително!!!(първо паричките-после пакета и обратно).
Не пазя ред,давам на първият писал на ЛС!
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #96 -: Ноември 12, 2010, 23:15:50 »
Раздели ТемаНагоре

Страхотно изглеждаш ! Всичко е ген,и кожа.Моята кожа се нацепи цьлата на корема и гьрдите.Макар,че сьм нямала такьв голям корем като твоя.А се мажех с каквото ми казваха,уж за да не се нацепя.Но.........нищо . Sad. Сестра ми роди преди една година и нейния корем си стои.Казаха и,че втора бременност и сьс секцио по-бавно се прибирал корема. :SmileyИ тя е отчаяна.
абсолютно си е така,аз и двете  секцио ги родих,но сега корема не иска да се прибере вече 6м,а с първото се прибра до 5м.А за кремовете много мои приятелки се мазаха с какви ли не скъпи кремове и ефект никакъв,аз с нищо не съм се мазала и нямам нито една стрия при това бях качила 25кг през бременноста.
Така е всичко си зависи от еластичността на кожата  Smiley
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #97 -: Ноември 12, 2010, 23:18:24 »
Раздели ТемаНагоре

Страхотно изглеждаш ! Всичко е ген,и кожа.Моята кожа се нацепи цьлата на корема и гьрдите.Макар,че сьм нямала такьв голям корем като твоя.А се мажех с каквото ми казваха,уж за да не се нацепя.Но.........нищо . Sad. Сестра ми роди преди една година и нейния корем си стои.Казаха и,че втора бременност и сьс секцио по-бавно се прибирал корема. :SmileyИ тя е отчаяна.
абсолютно си е така,аз и двете  секцио ги родих,но сега корема не иска да се прибере вече 6м,а с първото се прибра до 5м.А за кремовете много мои приятелки се мазаха с какви ли не скъпи кремове и ефект никакъв,аз с нищо не съм се мазала и нямам нито една стрия при това бях качила 25кг през бременноста.
Така е всичко си зависи от еластичността на кожата  Smiley

Е,точно това щях да кажа и аз.При мен не е ген,защото ако беше сега щях да съм със супер увиснала кожа,цялата нацепена и поне 10 кила отгоре.
Явно кожата ми просто е еластична.А иначе от първия месец на  бременността се мазах с най-обикновения крем против стрии на Дева.Голямо чудо за малко пари Wink
Активен


nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #98 -: Ноември 12, 2010, 23:42:25 »
Раздели ТемаНагоре

Ох,мили мамчета,със сигурност има нещо общо гена,еластичността на кожата и начина на живот SmileyВ нашето семейство има хора от кльощаво до доста едро телосложение.Но майка ми,баща ми и брат ми са си екстра.Говоря за лели,братовчети и т.н.Аз лично съм висока 170 и тежах 48 кг,грозна картина бях.С годините ме заприлича на човек.Докато бях слабичка,си хапвах като за световно,всички ми завиждаха, а аз казвах"Никога няма да надебелея!!!"Вече тази дума "никога" почти не я употребявам.Сега пък уж се ограничавам с храната,а дебелея все повече и повече.Понякога се чудя дали пък не е от противозачатъчните,които взимах преди да забременея(не съм се пазила,пиех ги поради гинекологични проблеми)?Все си задавам въпроси,на които не мога да си отговоря.Дори докторите ми са учудени от рязкото ми напълняване.Сега съм 72 кг и продължавам нагоре.И аз не знам вече накъде повече от това.Относно големината на корема и проблемите при бременността с близнаци,на другото мамче да кажа,че и аз бях така.Вечер не спях,не можех да вървя.Всички ми се смееха,че ходя като Робокоп CheesyОтидох да раждам 70 кг и ме изписаха 60.Представете си пак за какво става въпрос.СВИНЩИНА! (dew5)Относно това,че който не ме харесва,да си ме вземе у тях,той мъжо ме е взел вече ,ама дали не съжалява :Smiley
Отплеснах се май SmileyМога само да кажа на слабинките мамчета да се радват на фигурата си и да вървят с високо вдигната глава.Че погледнете сега 15-16 годишните на какво ги прилича.Те още сега са с целулит,а да не говорим след 1- 2 раждания Embarrassed
И да са ни живи и здрави дечицата,а ние,които имаме нужда,ще се борим с килограмите (dance2)
Активен

doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #99 -: Ноември 12, 2010, 23:49:31 »
Раздели ТемаНагоре

Отидох да раждам 70 кг и ме изписаха 60.Представете си пак за какво става въпрос.СВИНЩИНА!
И да са ни живи и здрави дечицата,а ние,които имаме нужда,ще се борим с килограмите (dance2)

 (gesture7)
Точно така,миличка Smiley
И аз само да вметна,че не ми се вярва да е от противозачатъчните.Аз също пиех и също заради гинекологични проблеми.И аз се притеснявах,че ще кача доста повече,отколкото си мислех,но отидох да раждам 74кг. (от първоначални 52кг.),от болницата излязох с минус 15 кг.(т.е. бях станала  59кг.) и за три-четири дни след това свалих още 3-4 кг.Така че ми оставаха още около 3кг. да свалям.
Аз пък все си мисля,че след време килограмите се свалят..
Твоите близначета колко са големи?
Активен


zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #100 -: Ноември 12, 2010, 23:54:49 »
Раздели ТемаНагоре


Ами давай да видим и да ти се порадваме. Аз например си върнах килограмите от преди да родя,но коремът си ми стоииииииии Sad Sad Huh? Huh? Huh? Нямам стрии,но отпусната работа....ужас Huh? Huh? Embarrassed
На първата снимка съм в 37 седмица,денят,в който родих.
На втората снимка-на шестия ден от раждането,тъкмо се бях прибрала от болницата..
Третата снимка е направена сега,през август 2010 на морето,година и половина след раждането...





ГЛЕДАЙ ГЛЕДАЙ- Аз ти казах качи снимки да ти се порадваме- И НЕ СБЪРКАХ. Браво ей на това му се вика готина мама. Но отново това затвърди мнението ми,че всичко си е до структура. 6 дни след раждане и то доколкото разбрах със секцио Shocked Shocked Shocked А казват ,че след секцио бавно се прибирал корема- ДА БЕ. Я вижте тук каква мацка-младичка мама си имаме. Да си жива и здрава мила ти и дребосъците- и мъжо да ти се радва,че я виж какво ПАРЧЕ си има. Да му завиди човек...........
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #101 -: Ноември 13, 2010, 00:03:10 »
Раздели ТемаНагоре

ГЛЕДАЙ ГЛЕДАЙ- Аз ти казах качи снимки да ти се порадваме- И НЕ СБЪРКАХ. Браво ей на това му се вика готина мама. Но отново това затвърди мнението ми,че всичко си е до структура. 6 дни след раждане и то доколкото разбрах със секцио Shocked Shocked Shocked А казват ,че след секцио бавно се прибирал корема- ДА БЕ. Я вижте тук каква мацка-младичка мама си имаме. Да си жива и здрава мила ти и дребосъците- и мъжо да ти се радва,че я виж какво ПАРЧЕ си има. Да му завиди човек...........

Еее,айде стига,стига,че вече неудобно ми става Embarrassed Не че това не ме ласкае,но чак такова чудо на природата не съм..
И между другото..млада,млада,ама след няколко месеца ставам на 30 Wink

Ааа и друго се сетих..доктора в болницата ми каза,че матката ми била толкова преразтеглена,че поне половин година корема няма да ми се прибере и мускулите да се стегнат..Е,очевидно не е точно така,явно е възможно да стане и за по-картко време Wink

« Последна редакция: Ноември 13, 2010, 00:04:58 от doublemama » Активен


ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #102 -: Ноември 13, 2010, 00:06:18 »
Раздели ТемаНагоре

Ох,мили мамчета,със сигурност има нещо общо гена,еластичността на кожата и начина на живот SmileyВ нашето семейство има хора от кльощаво до доста едро телосложение.Но майка ми,баща ми и брат ми са си екстра.Говоря за лели,братовчети и т.н.Аз лично съм висока 170 и тежах 48 кг,грозна картина бях.С годините ме заприлича на човек.Докато бях слабичка,си хапвах като за световно,всички ми завиждаха, а аз казвах"Никога няма да надебелея!!!"Вече тази дума "никога" почти не я употребявам.Сега пък уж се ограничавам с храната,а дебелея все повече и повече.Понякога се чудя дали пък не е от противозачатъчните,които взимах преди да забременея(не съм се пазила,пиех ги поради гинекологични проблеми)?Все си задавам въпроси,на които не мога да си отговоря.Дори докторите ми са учудени от рязкото ми напълняване.Сега съм 72 кг и продължавам нагоре.И аз не знам вече накъде повече от това.Относно големината на корема и проблемите при бременността с близнаци,на другото мамче да кажа,че и аз бях така.Вечер не спях,не можех да вървя.Всички ми се смееха,че ходя като Робокоп CheesyОтидох да раждам 70 кг и ме изписаха 60.Представете си пак за какво става въпрос.СВИНЩИНА! (dew5)Относно това,че който не ме харесва,да си ме вземе у тях,той мъжо ме е взел вече ,ама дали не съжалява :Smiley
Отплеснах се май SmileyМога само да кажа на слабинките мамчета да се радват на фигурата си и да вървят с високо вдигната глава.Че погледнете сега 15-16 годишните на какво ги прилича.Те още сега са с целулит,а да не говорим след 1- 2 раждания Embarrassed
И да са ни живи и здрави дечицата,а ние,които имаме нужда,ще се борим с килограмите (dance2)
Това,все едно сестра ми го е писала! Wink
Тя е все гладна милата,а все говори,че ще минава на диета.Но как като е свикнала да си хапва постоянно и има зверски апетит. Huh?
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #103 -: Ноември 13, 2010, 00:18:13 »
Раздели ТемаНагоре

Отидох да раждам 70 кг и ме изписаха 60.Представете си пак за какво става въпрос.СВИНЩИНА!
И да са ни живи и здрави дечицата,а ние,които имаме нужда,ще се борим с килограмите (dance2)

 (gesture7)
Точно така,миличка Smiley
И аз само да вметна,че не ми се вярва да е от противозачатъчните.Аз също пиех и също заради гинекологични проблеми.И аз се притеснявах,че ще кача доста повече,отколкото си мислех,но отидох да раждам 74кг. (от първоначални 52кг.),от болницата излязох с минус 15 кг.(т.е. бях станала  59кг.) и за три-четири дни след това свалих още 3-4 кг.Така че ми оставаха още около 3кг. да свалям.
Аз пък все си мисля,че след време килограмите се свалят..
Твоите близначета колко са големи?
Малки сме още,сега че направим 11 месеца SmileyЗапочнахме с белите вече.
Аз иначе през цялата бременност качих само 8-9 кг.А бях подхотвена да ставам ГОЛЯМА МАМА
Активен

nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #104 -: Ноември 13, 2010, 00:21:51 »
Раздели ТемаНагоре

Ох,мили мамчета,със сигурност има нещо общо гена,еластичността на кожата и начина на живот SmileyВ нашето семейство има хора от кльощаво до доста едро телосложение.Но майка ми,баща ми и брат ми са си екстра.Говоря за лели,братовчети и т.н.Аз лично съм висока 170 и тежах 48 кг,грозна картина бях.С годините ме заприлича на човек.Докато бях слабичка,си хапвах като за световно,всички ми завиждаха, а аз казвах"Никога няма да надебелея!!!"Вече тази дума "никога" почти не я употребявам.Сега пък уж се ограничавам с храната,а дебелея все повече и повече.Понякога се чудя дали пък не е от противозачатъчните,които взимах преди да забременея(не съм се пазила,пиех ги поради гинекологични проблеми)?Все си задавам въпроси,на които не мога да си отговоря.Дори докторите ми са учудени от рязкото ми напълняване.Сега съм 72 кг и продължавам нагоре.И аз не знам вече накъде повече от това.Относно големината на корема и проблемите при бременността с близнаци,на другото мамче да кажа,че и аз бях така.Вечер не спях,не можех да вървя.Всички ми се смееха,че ходя като Робокоп CheesyОтидох да раждам 70 кг и ме изписаха 60.Представете си пак за какво става въпрос.СВИНЩИНА! (dew5)Относно това,че който не ме харесва,да си ме вземе у тях,той мъжо ме е взел вече ,ама дали не съжалява :Smiley
Отплеснах се май SmileyМога само да кажа на слабинките мамчета да се радват на фигурата си и да вървят с високо вдигната глава.Че погледнете сега 15-16 годишните на какво ги прилича.Те още сега са с целулит,а да не говорим след 1- 2 раждания Embarrassed
И да са ни живи и здрави дечицата,а ние,които имаме нужда,ще се борим с килограмите (dance2)
Това,все едно сестра ми го е писала! Wink
Тя е все гладна милата,а все говори,че ще минава на диета.Но как като е свикнала да си хапва постоянно и има зверски апетит. Huh?
Е,аз отдавна не съм с такъв апетит.Предпочитам май кафето с цигарата,пред храната.Обачееее.....имам проблеми със сладкото Sad
Активен



Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: