{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мамчета споделете,колко килограма сте качили по време на бремеността  (Прочетена 117540 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #75 -: Ноември 12, 2010, 13:57:41 »
Раздели ТемаНагоре

 SadАз понеже имам близнаци,корема ми беше огромен,а в краката наистина като скакалец.Много слаба бях докато родя,приеха ме в родилното с дънки,които бяха по-плитки.Иначе и аз съм била дълго време спортистка,но вече няма и помен от онова тяло (dew7)Като гледам младите момичета ми се доплаква.С движение успях да стопя целулита,който ми се образува по бедрата,но корема не мърда.И на мен ми се струва,че така ще си остане.Много ми е кофти,когато ме питат"Пак ли си бременна!"Но явно за момента ще се примира с този факт,а ще си правя опитите за прибиране на тази "изпусната гайда" Sad
Активен

zizi78
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 369


kiss kiss kiss

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #76 -: Ноември 12, 2010, 14:12:10 »
Раздели ТемаНагоре

няма страшно, гледай си децата и мъжът и хич да ти не пука, ще спрат да те питат.
Активен


ОБИЧАЙТЕ СЕ И БЪДЕТЕ ДОБРИ.

предпочитам еконт, наложен платеж п.п. до 3лв.
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #77 -: Ноември 12, 2010, 14:22:22 »
Раздели ТемаНагоре

Аз това и правя SmileyНо все пак ми се иска да си имам онова изваяно тяло отпреди 3 години.Сякаш не съм аз Sad
Активен

doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #78 -: Ноември 12, 2010, 15:27:14 »
Раздели ТемаНагоре

SadАз понеже имам близнаци,корема ми беше огромен,а в краката наистина като скакалец.Много слаба бях докато родя,приеха ме в родилното с дънки,които бяха по-плитки.Иначе и аз съм била дълго време спортистка,но вече няма и помен от онова тяло (dew7)Като гледам младите момичета ми се доплаква.С движение успях да стопя целулита,който ми се образува по бедрата,но корема не мърда.И на мен ми се струва,че така ще си остане.Много ми е кофти,когато ме питат"Пак ли си бременна!"Но явно за момента ще се примира с този факт,а ще си правя опитите за прибиране на тази "изпусната гайда" Sad

Мила,отчасти те разбирам.Моя корем изглеждаше по този начин около две седмици след раждането.Ако не го стегнех изглеждаше като `изпусната гайда`.И може би точно от това стягане,което имам като навик(,т.е. имам навика като ходя винаги да си стягам леко корема),два месеца по-късно нямах и помен от корема.Нито кожата ми е отпусната,нито имам стрии.Към 4 месец тялото си ми беше както преди да родя и съм невероятно щастлива.
Затова казах,че те разбирам отчасти,защото и аз в първите седмици като се погледнех в огледалото направо ми се ревеше...Веднага след раждането започнах да се мажа с крем за стягане на кожата на Дева и отвреме-навреме носех колан за след раждане..Но рядко-по 1-2 часа два-три пъти в седмицата..Аз все си мисля,че спортистките се възстановяват доста по-бързо от жени,които не спортуват...
И аз като тебе си носех дънките от преди да забременея.В интерес на истината не съм си купувала нито една дреха за бременни.
Не се мъчи толкова.Все си мисля,че някой ден кожата на корема ти ще се възстанови.
Ако ви е интересно мога да кача снимки от деня на раждането,6 дни по-късно и година и половина по-късно...
Активен


zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #79 -: Ноември 12, 2010, 16:11:43 »
Раздели ТемаНагоре

SadАз понеже имам близнаци,корема ми беше огромен,а в краката наистина като скакалец.Много слаба бях докато родя,приеха ме в родилното с дънки,които бяха по-плитки.Иначе и аз съм била дълго време спортистка,но вече няма и помен от онова тяло (dew7)Като гледам младите момичета ми се доплаква.С движение успях да стопя целулита,който ми се образува по бедрата,но корема не мърда.И на мен ми се струва,че така ще си остане.Много ми е кофти,когато ме питат"Пак ли си бременна!"Но явно за момента ще се примира с този факт,а ще си правя опитите за прибиране на тази "изпусната гайда" Sad

Мила,отчасти те разбирам.Моя корем изглеждаше по този начин около две седмици след раждането.Ако не го стегнех изглеждаше като `изпусната гайда`.И може би точно от това стягане,което имам като навик(,т.е. имам навика като ходя винаги да си стягам леко корема),два месеца по-късно нямах и помен от корема.Нито кожата ми е отпусната,нито имам стрии.Към 4 месец тялото си ми беше както преди да родя и съм невероятно щастлива.
Затова казах,че те разбирам отчасти,защото и аз в първите седмици като се погледнех в огледалото направо ми се ревеше...Веднага след раждането започнах да се мажа с крем за стягане на кожата на Дева и отвреме-навреме носех колан за след раждане..Но рядко-по 1-2 часа два-три пъти в седмицата..Аз все си мисля,че спортистките се възстановяват доста по-бързо от жени,които не спортуват...
И аз като тебе си носех дънките от преди да забременея.В интерес на истината не съм си купувала нито една дреха за бременни.
Не се мъчи толкова.Все си мисля,че някой ден кожата на корема ти ще се възстанови.
Ако ви е интересно мога да кача снимки от деня на раждането,6 дни по-късно и година и половина по-късно...



Ами давай да видим и да ти се порадваме. Аз например си върнах килограмите от преди да родя,но коремът си ми стоииииииии Sad Sad Huh? Huh? Huh? Нямам стрии,но отпусната работа....ужас Huh? Huh? Embarrassed
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #80 -: Ноември 12, 2010, 16:13:05 »
Раздели ТемаНагоре

Това кремче за стягане дали ще има ефект след 2 години....... Huh? Huh?
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #81 -: Ноември 12, 2010, 17:05:37 »
Раздели ТемаНагоре

SadАз понеже имам близнаци,корема ми беше огромен,а в краката наистина като скакалец.Много слаба бях докато родя,приеха ме в родилното с дънки,които бяха по-плитки.Иначе и аз съм била дълго време спортистка,но вече няма и помен от онова тяло (dew7)Като гледам младите момичета ми се доплаква.С движение успях да стопя целулита,който ми се образува по бедрата,но корема не мърда.И на мен ми се струва,че така ще си остане.Много ми е кофти,когато ме питат"Пак ли си бременна!"Но явно за момента ще се примира с този факт,а ще си правя опитите за прибиране на тази "изпусната гайда" Sad

Мила,отчасти те разбирам.Моя корем изглеждаше по този начин около две седмици след раждането.Ако не го стегнех изглеждаше като `изпусната гайда`.И може би точно от това стягане,което имам като навик(,т.е. имам навика като ходя винаги да си стягам леко корема),два месеца по-късно нямах и помен от корема.Нито кожата ми е отпусната,нито имам стрии.Към 4 месец тялото си ми беше както преди да родя и съм невероятно щастлива.
Затова казах,че те разбирам отчасти,защото и аз в първите седмици като се погледнех в огледалото направо ми се ревеше...Веднага след раждането започнах да се мажа с крем за стягане на кожата на Дева и отвреме-навреме носех колан за след раждане..Но рядко-по 1-2 часа два-три пъти в седмицата..Аз все си мисля,че спортистките се възстановяват доста по-бързо от жени,които не спортуват...
И аз като тебе си носех дънките от преди да забременея.В интерес на истината не съм си купувала нито една дреха за бременни.
Не се мъчи толкова.Все си мисля,че някой ден кожата на корема ти ще се възстанови.
Ако ви е интересно мога да кача снимки от деня на раждането,6 дни по-късно и година и половина по-късно...



Ами давай да видим и да ти се порадваме. Аз например си върнах килограмите от преди да родя,но коремът си ми стоииииииии Sad Sad Huh? Huh? Huh? Нямам стрии,но отпусната работа....ужас Huh? Huh? Embarrassed
Абе и аз така,стрии нямам,но виснала история,грозна работа.А относно колана за след раждане,аз го носех до скоро денонощно.Прибра се до едно положение и край.Дали пък не е поради причината,че кожата на тялото ми е много суха?И да,кажете някакво мазило,от което има ефект
Активен

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #82 -: Ноември 12, 2010, 17:54:39 »
Раздели ТемаНагоре

nmomchilova аз да питам това висналото като го стиснеш чувстваш ли го?Моя приятелка така си остана с висящата кожа и като я стиснеше ми казваше че все едно била мъртва кожа нищо не чувствала и единственото и решение за нея беше на лазер за стриите и на пластичен за изрязване до колкото си спомням че беше одавна но тя така си остана вече 7 години .Отслабна но висналата и сбръчкана кожа си стои на корема  Sad
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #83 -: Ноември 12, 2010, 19:54:21 »
Раздели ТемаНагоре


Ами давай да видим и да ти се порадваме. Аз например си върнах килограмите от преди да родя,но коремът си ми стоииииииии Sad Sad Huh? Huh? Huh? Нямам стрии,но отпусната работа....ужас Huh? Huh? Embarrassed
На първата снимка съм в 37 седмица,денят,в който родих.
На втората снимка-на шестия ден от раждането,тъкмо се бях прибрала от болницата..
Третата снимка е направена сега,през август 2010 на морето,година и половина след раждането...

Активен


skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #84 -: Ноември 12, 2010, 21:00:24 »
Раздели ТемаНагоре


Ами давай да видим и да ти се порадваме. Аз например си върнах килограмите от преди да родя,но коремът си ми стоииииииии Sad Sad Huh? Huh? Huh? Нямам стрии,но отпусната работа....ужас Huh? Huh? Embarrassed
На първата снимка съм в 37 седмица,денят,в който родих.
На втората снимка-на шестия ден от раждането,тъкмо се бях прибрала от болницата..
Третата снимка е направена сега,през август 2010 на морето,година и половина след раждането...


Те на това му викам аз цепеняк  Cheesy Cheesy евала
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #85 -: Ноември 12, 2010, 21:20:55 »
Раздели ТемаНагоре

nmomchilova аз да питам това висналото като го стиснеш чувстваш ли го?Моя приятелка така си остана с висящата кожа и като я стиснеше ми казваше че все едно била мъртва кожа нищо не чувствала и единственото и решение за нея беше на лазер за стриите и на пластичен за изрязване до колкото си спомням че беше одавна но тя така си остана вече 7 години .Отслабна но висналата и сбръчкана кожа си стои на корема  Sad
Напълно чувсвам всичко.Аз затова се надявам да си върна фигурата
Активен

nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #86 -: Ноември 12, 2010, 21:22:09 »
Раздели ТемаНагоре


Ами давай да видим и да ти се порадваме. Аз например си върнах килограмите от преди да родя,но коремът си ми стоииииииии Sad Sad Huh? Huh? Huh? Нямам стрии,но отпусната работа....ужас Huh? Huh? Embarrassed
На първата снимка съм в 37 седмица,денят,в който родих.
На втората снимка-на шестия ден от раждането,тъкмо се бях прибрала от болницата..
Третата снимка е направена сега,през август 2010 на морето,година и половина след раждането...


Еееее,страшна мацака си,ЕВАЛЛА!Аз ,обаче изглеждах така преди да забременея.Сега само гледам снимките с тъга
Активен

doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #87 -: Ноември 12, 2010, 21:30:09 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря ви,може би просто съм късметлийка.И с ръка на сърцето ви казвам,че грам упражнение не съм правила ,нито пък съм спазвала диета.На морето даже свалих кило и половина за 5-6 дни,но то си беше ясно,де.Успявахме да хапнем на две-на три по веднъж на ден и си правихме кросчета из цяла Равда заради малките Cheesy
И също не мисля,че  е до структура,защото аз като тийнейджърка бях някакъв ужас..Да не ви описвам..нищо общо със сега Huh? И по принцип като малка съм си била едричка..Явно децата и мъжо тотално са ми взели тока Cheesy
Активен


skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #88 -: Ноември 12, 2010, 22:00:01 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря ви,може би просто съм късметлийка.И с ръка на сърцето ви казвам,че грам упражнение не съм правила ,нито пък съм спазвала диета.На морето даже свалих кило и половина за 5-6 дни,но то си беше ясно,де.Успявахме да хапнем на две-на три по веднъж на ден и си правихме кросчета из цяла Равда заради малките Cheesy
И също не мисля,че  е до структура,защото аз като тийнейджърка бях някакъв ужас..Да не ви описвам..нищо общо със сега Huh? И по принцип като малка съм си била едричка..Явно децата и мъжо тотално са ми взели тока Cheesy
Cheesy Cheesy и много готинка пухкава физиономийка имаш като бременна ,само си за щипане на бузи хиихихих
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #89 -: Ноември 12, 2010, 22:02:25 »
Раздели ТемаНагоре

nmomchilova аз да питам това висналото като го стиснеш чувстваш ли го?Моя приятелка така си остана с висящата кожа и като я стиснеше ми казваше че все едно била мъртва кожа нищо не чувствала и единственото и решение за нея беше на лазер за стриите и на пластичен за изрязване до колкото си спомням че беше одавна но тя така си остана вече 7 години .Отслабна но висналата и сбръчкана кожа си стои на корема  Sad
Напълно чувсвам всичко.Аз затова се надявам да си върна фигурата
Ще се оправиш  Wink а аз имам един лаф"Който не ме харесва да ме води у тях да не ме гледат другите"хихихиих
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.


Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: