{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мамчета споделете,колко килограма сте качили по време на бремеността  (Прочетена 117539 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Strawberry shortcake
Strawberry shortcake
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1208


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Октомври 29, 2010, 11:02:57 »
Раздели ТемаНагоре

Еми,много си права-ако си доволен от един лекар,за теб той е най-добрия.
Обратното на Росина от посочените от нея д-ри аз съм меко казано възмутена.
За мен най-добрия вариант е АГ проследяваш бременост да работи и в РО.

И аз съм на същото мнение,че е по добре гениколога,който ти води консултацията,да работи и в родилно отделение,затова и се записах отново при Йорданов.При него родих и дъщеря ми.Тогава ми препоръча едни таблетки,които се слагат вагинално и до няколко часа предизвикват контаркции и съкращават времето на цялото раждане.Родих лесно,без шевове и т.н,бебето тежеше 2,980 кг.Сега мисля да постъпя по същия начин,въпреки ,че има мн.хора ,които ги отричат(таблетките).
Активен

Пазя ред 6 часа,след заявен интерес и на л.с.Пращам като МПП.За суми над 15 лв.предварително плащане.Предпочитам плащането и изпращането да бъде в един ден! Получа ли дреха неотговаряща на описанието връщам веднага,не ми пращайте боклуци.Меря точно ,мерете и вие!Закупилите повече от една обява ВИНАГИ са с предимство!Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!Поставям оценка,ако не съм ви оценила,по добре не питайте,защо!!!

          
Strawberry shortcake
Strawberry shortcake
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1208


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Октомври 29, 2010, 11:06:38 »
Раздели ТемаНагоре


Е затуй във Варна или Плевен Wink Живи и здрави да са ви децата Wink
[/quote]

Ох ,Еми хубаво е да се отиде било във Варна било във Плевен,ама пустите им пари ,все ни спират и се примиряваме с тукашните ни ''специалисти''.
[/quote]
За съжаление е така. Но начини има.
И аз си платих като поп (2300лв) и  отделно прегледите и изследванията, но знаех със сигурност какво става с мен и детето. Пък не съм милионерка Smiley
[/quote]

 Shocked 2300 ,ти знаеш ли колко месеца,ще работи съпруга ми за тези сума.Просто при нас няма такъв вариант да се платят толкова пари ,за съжеление ,дай боже всичко да е наред само.
Активен

Пазя ред 6 часа,след заявен интерес и на л.с.Пращам като МПП.За суми над 15 лв.предварително плащане.Предпочитам плащането и изпращането да бъде в един ден! Получа ли дреха неотговаряща на описанието връщам веднага,не ми пращайте боклуци.Меря точно ,мерете и вие!Закупилите повече от една обява ВИНАГИ са с предимство!Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!Поставям оценка,ако не съм ви оценила,по добре не питайте,защо!!!

          
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Октомври 29, 2010, 11:07:09 »
Раздели ТемаНагоре

Еми,много си права-ако си доволен от един лекар,за теб той е най-добрия.
Обратното на Росина от посочените от нея д-ри аз съм меко казано възмутена.
За мен най-добрия вариант е АГ проследяваш бременост да работи и в РО.

И аз съм на същото мнение,че е по добре гениколога,който ти води консултацията,да работи и в родилно отделение,затова и се записах отново при Йорданов.При него родих и дъщеря ми.Тогава ми препоръча едни таблетки,които се слагат вагинално и до няколко часа предизвикват контаркции и съкращават времето на цялото раждане.Родих лесно,без шевове и т.н,бебето тежеше 2,980 кг.Сега мисля да постъпя по същия начин,въпреки ,че има мн.хора ,които ги отричат(таблетките).
Ако намериш 2 - ма лекари на едно мнение по 1 въпрос ще ти сваля шапка. Ако всичко е ок с теб и с бебето - хич не се интересувай от хорското мнение. На мен ми омръзна цял живот да плащам данък обществено мнение. Хич и не ме интересува вече....Важното е аз да съм добре. И тези около мен.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Октомври 29, 2010, 11:09:24 »
Раздели ТемаНагоре


Е затуй във Варна или Плевен Wink Живи и здрави да са ви децата Wink

Ох ,Еми хубаво е да се отиде било във Варна било във Плевен,ама пустите им пари ,все ни спират и се примиряваме с тукашните ни ''специалисти''.
[/quote]
За съжаление е така. Но начини има.
И аз си платих като поп (2300лв) и  отделно прегледите и изследванията, но знаех със сигурност какво става с мен и детето. Пък не съм милионерка Smiley
[/quote]

 Shocked 2300 ,ти знаеш ли колко месеца,ще работи съпруга ми за тези сума.Просто при нас няма такъв вариант да се платят толкова пари ,за съжеление ,дай боже всичко да е наред само.
[/quote]
Колкото и моят. И това при положение, че половината ги пое НЗОК Wink
Ама като пробвах по другият начин - щях да мина с 800лв. си ме зае.а докторът и нищо. Пък и чак сега оценявам, че парите са си заслужавали до стотинка. На детето му направиха всички възможни изследвания, които иначе струват от 100лв нагоре. И то ако докторите се сетят да ги пуснат
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Октомври 29, 2010, 11:11:53 »
Раздели ТемаНагоре


Е затуй във Варна или Плевен Wink Живи и здрави да са ви децата Wink
[/quote]

Ох ,Еми хубаво е да се отиде било във Варна било във Плевен,ама пустите им пари ,все ни спират и се примиряваме с тукашните ни ''специалисти''.
[/quote]
За съжаление е така. Но начини има.
И аз си платих като поп (2300лв) и  отделно прегледите и изследванията, но знаех със сигурност какво става с мен и детето. Пък не съм милионерка Smiley
[/quote]

Еми, ти за раждането ли плати 2300лв? Shocked
Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Октомври 29, 2010, 11:15:42 »
Раздели ТемаНагоре


[/quote]

Еми, ти за раждането ли плати 2300лв? Shocked
[/quote]
Да. Официално. Без пари под масата. Но реално това включваше раждането, обучението ми как да се грижа за бебето и споменатите изследвания на дечко, които ако направиш поотделно  заедно струват около и над 1000 лв.   + по 2 (общо 4) безплатни прегледа за мен и него в рамките на година.
Пък и раждах в Токуда - добра техника и най важното - болница. С хирургия и т.н. Та ако стане нещо да не ме разкарват с линейки из цяла София.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
kokonata
Пристрастенааааааааа......
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 791


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Октомври 29, 2010, 11:20:19 »
Раздели ТемаНагоре

Аз през бремеността си качих около 24кг.
Беше ми много тежко.Ама той и моя юнак си беше голям де...
Ама имам позната,която като беше бременна беше отслабнала с 5кг.от колкото е била в началото на бремеността.Така,че мисля,че твоите килограми мила,са нормални,а и ти ще качиш още. Smiley
Активен

Пазя ред 6 часа!
Коректна съм,очаквам същото и от вас!
Не изпращам боклуци и не приемам такива!
Ходя до пощата всеки ден!
Получавам и изпращм като МПП по БГ пощи!
Предпочитам плащане с пощенски запис по Бг пощи!
За две обяви поемам пощенските!
За суми над 15лв. предварително плащане!
И за непознати потребители пак,предварително плащане!
ОБИЧАЙТЕ СЕ!!!
И най-вече обичам сина си!!!
ЩЕ ОТСЪСТВАМ до 06.03.2011год.
[img]
EvaJ
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 146


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #37 -: Октомври 29, 2010, 14:06:54 »
Раздели ТемаНагоре

Много е важно какви кг-и си била преди бременността!Ако си била с наднормено тегло възможно е и 2 кг за цялата бременност да качиш.Не е вярно,че кг-те нямат значение,имат и то много голямо.Повечето кг-и извън приетите за нормално да се качат базирайки се на определени фактори разбира се не се отразяват добре на плода,а за майката да не говорим.
Ти естествено отиди при друг лекар и си поискай второто мнение,но не се тревожи,че има някакъв проблем,заради малкото кг-и.
Активен

zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #38 -: Октомври 29, 2010, 14:42:51 »
Раздели ТемаНагоре

Забременях и бях 48кг - отидох да раждам 60кг-или качих 12кг. Върнах се от родилно след нормално раждане 50кг. Смятайте почти всичко бебе и води........
От Горна Оряховица съм-съвсем близо до В. Търново-мога да препоръчам д-р Сотиров - мамите от В. Търново може и да са го чували. Проследи ми цялата бременност в частният си кабинет ,където има 3D апарат и когато дойде момента имахме уговорка да се обадя-дойде и ме изроди в почивният си ден -той е шеф на РО в Горна Оряховица. Аз съм много доволна от него . Но наистина както пишете нещата са 50 на 50 има доволни има и недоволни, ставайки въпрос за един и същи лекар.
Моето раждане премина много бързо и лесно с голям професионализъм от негова страна . За съжаление по време на раждането ме заразиха с ХЕПАТИТ В - ДА знам как ви звучи това ,какво ли си казвате тая луда ли е след случилото и се да препоръчва лекар Shocked
Но няма да сте прави ако си го помислите, защото аз помислих и прецених разумно и обективно , че    д-р Сотиров няма вина за моето заразяване-защото по време на раждането той е взел комплект стерлизирани инструменти НАЛИ ТАКА Huh?Huh?? Не би могъл да знае ,че всъщност тези инструменти не са били стерлизирани както трябва- и не би трябвало да носи вина ,че някой по веригата просто не си е свършил работата. Не ме разбирайте погрешно- ВИНОВНИ ИМА , но аз прецених ,че сред тези виновни не е д-р Сотиров. Аз се чувствах унищожена-пожълтях на 4 месец след раждане и бях разпъната на системи 1месец в Инфекциозно отделение-не виждах бебето си и се страхувах- изживях го много тежко-наистина се чувствах УНИЩОЖЕНА. НА ВСИЧКОТО ОТГОРЕ ПРЕЗ ЧЕТИРИТЕ МЕСЕЦА КЪРМИХ СИНА СИ-нали се сещате каква кърма съм му предлагала. Слава богу на детето нищо му нямаше ,но аз си знам в какъв страх съм живяла.За тези ,които не знаят инкубационният срок на хепатита може да е 6месеца-казано с думи прости-носиш си заразата и пожълтяваш може и на 6 месец като през това време си живееш нищо неподозиращ.
Извинявам се за дългият пост-предадох го възможно най-кратко.
С две думи да ви кажа , че каквото е писано-от вас се иска да си изберете лекар, който най-ви вдъхва доверие и при който се чувствате спокойни. Разберете ,че съмнения винаги ще имате-във всяка една минута през бременността и дори и след това- НЕ СЕ СТАВА ЛЕСНО МАЙКА.
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
Strawberry shortcake
Strawberry shortcake
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1208


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #39 -: Октомври 29, 2010, 15:27:27 »
Раздели ТемаНагоре

Забременях и бях 48кг - отидох да раждам 60кг-или качих 12кг. Върнах се от родилно след нормално раждане 50кг. Смятайте почти всичко бебе и води........
От Горна Оряховица съм-съвсем близо до В. Търново-мога да препоръчам д-р Сотиров - мамите от В. Търново може и да са го чували. Проследи ми цялата бременност в частният си кабинет ,където има 3D апарат и когато дойде момента имахме уговорка да се обадя-дойде и ме изроди в почивният си ден -той е шеф на РО в Горна Оряховица. Аз съм много доволна от него . Но наистина както пишете нещата са 50 на 50 има доволни има и недоволни, ставайки въпрос за един и същи лекар.
Моето раждане премина много бързо и лесно с голям професионализъм от негова страна . За съжаление по време на раждането ме заразиха с ХЕПАТИТ В - ДА знам как ви звучи това ,какво ли си казвате тая луда ли е след случилото и се да препоръчва лекар Shocked
Но няма да сте прави ако си го помислите, защото аз помислих и прецених разумно и обективно , че    д-р Сотиров няма вина за моето заразяване-защото по време на раждането той е взел комплект стерлизирани инструменти НАЛИ ТАКА Huh?Huh?? Не би могъл да знае ,че всъщност тези инструменти не са били стерлизирани както трябва- и не би трябвало да носи вина ,че някой по веригата просто не си е свършил работата. Не ме разбирайте погрешно- ВИНОВНИ ИМА , но аз прецених ,че сред тези виновни не е д-р Сотиров. Аз се чувствах унищожена-пожълтях на 4 месец след раждане и бях разпъната на системи 1месец в Инфекциозно отделение-не виждах бебето си и се страхувах- изживях го много тежко-наистина се чувствах УНИЩОЖЕНА. НА ВСИЧКОТО ОТГОРЕ ПРЕЗ ЧЕТИРИТЕ МЕСЕЦА КЪРМИХ СИНА СИ-нали се сещате каква кърма съм му предлагала. Слава богу на детето нищо му нямаше ,но аз си знам в какъв страх съм живяла.За тези ,които не знаят инкубационният срок на хепатита може да е 6месеца-казано с думи прости-носиш си заразата и пожълтяваш може и на 6 месец като през това време си живееш нищо неподозиращ.
Извинявам се за дългият пост-предадох го възможно най-кратко.
С две думи да ви кажа , че каквото е писано-от вас се иска да си изберете лекар, който най-ви вдъхва доверие и при който се чувствате спокойни. Разберете ,че съмнения винаги ще имате-във всяка една минута през бременността и дори и след това- НЕ СЕ СТАВА ЛЕСНО МАЙКА.

Мила съжелявам за това което си преживяла.Дай боже за напред всичко да е наред ,всички неприятностти да са зад гърба ти!
Относно вашата болница,случилото се само затвърждава мнението ми за там,а то не е никак добро.Доктора може да е най добрия специалист,но на такова място,няма как да му се доверя.Случки доста са ми разказвали за томошното родилно отделение.Неможе една здраво мислеща майка,да отиде да ражда там,при условие че няма специалисти неонатолози и още повече няма кувиоз.Не дай си боже да се наложи,айде линейки викай и го карай във В.Търново,ами то дакото стигнеш може това време да е фатално(както вече има няколко такива случаи)Неможе само заради едната обстановка,да отидеш да раждаш там,в крайна сметка няма да стоиш с месеци(недай си боже) отиваш за 3 до 5 дена.Чудя им се на майките,които ми казват ама аз бях във Вип стая сама .Е ами аз в никакъв случай не искам да бъда сама в стаята,да не можеш да отидеш да се изпикаеш с извинение на спокойствие.
Активен

Пазя ред 6 часа,след заявен интерес и на л.с.Пращам като МПП.За суми над 15 лв.предварително плащане.Предпочитам плащането и изпращането да бъде в един ден! Получа ли дреха неотговаряща на описанието връщам веднага,не ми пращайте боклуци.Меря точно ,мерете и вие!Закупилите повече от една обява ВИНАГИ са с предимство!Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!Поставям оценка,ако не съм ви оценила,по добре не питайте,защо!!!

          
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #40 -: Октомври 29, 2010, 15:36:12 »
Раздели ТемаНагоре

Мила съжелявам за това което си преживяла.Дай боже за напред всичко да е наред ,всички неприятностти да са зад гърба ти!
Относно вашата болница,случилото се само затвърждава мнението ми за там,а то не е никак добро.Доктора може да е най добрия специалист,но на такова място,няма как да му се доверя.Случки доста са ми разказвали за томошното родилно отделение.Неможе една здраво мислеща майка,да отиде да ражда там,при условие че няма специалисти неонатолози и още повече няма кувиоз.Не дай си боже да се наложи,айде линейки викай и го карай във В.Търново,ами то дакото стигнеш може това време да е фатално(както вече има няколко такива случаи)Неможе само заради едната обстановка,да отидеш да раждаш там,в крайна сметка няма да стоиш с месеци(недай си боже) отиваш за 3 до 5 дена.Чудя им се на майките,които ми казват ама аз бях във Вип стая сама .Е ами аз в никакъв случай не искам да бъда сама в стаята,да не можеш да отидеш да се изпикаеш с извинение на спокойствие.

Е нали е родилно отделение. Как няма неонатолози и кувьози ?
Или нещо се бъркам ?!?
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #41 -: Октомври 29, 2010, 15:37:46 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря мила за милите думи- и аз ти пожелавам лесно и безпроблемно раждане. А относно всичко останало аз неслучайно казах,че всяка жена трябва да реши сама за себе си къде и при кого ще се чувства най-сигурна и спокойна. Другото е БОЖА РАБОТА. ЗА СЪЖАЛЕНИЕ НИЕ НЯМАХМЕ ВЪЗМОЖНОСТ ДА РАЖДАМ ДРУГАДЕ. Слава богу мина-не много добре за мен ,но мина. Аз казвам детето да е живо и здраво-другото го изживях.
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #42 -: Октомври 29, 2010, 15:40:40 »
Раздели ТемаНагоре

Мила съжелявам за това което си преживяла.Дай боже за напред всичко да е наред ,всички неприятностти да са зад гърба ти!
Относно вашата болница,случилото се само затвърждава мнението ми за там,а то не е никак добро.Доктора може да е най добрия специалист,но на такова място,няма как да му се доверя.Случки доста са ми разказвали за томошното родилно отделение.Неможе една здраво мислеща майка,да отиде да ражда там,при условие че няма специалисти неонатолози и още повече няма кувиоз.Не дай си боже да се наложи,айде линейки викай и го карай във В.Търново,ами то дакото стигнеш може това време да е фатално(както вече има няколко такива случаи)Неможе само заради едната обстановка,да отидеш да раждаш там,в крайна сметка няма да стоиш с месеци(недай си боже) отиваш за 3 до 5 дена.Чудя им се на майките,които ми казват ама аз бях във Вип стая сама .Е ами аз в никакъв случай не искам да бъда сама в стаята,да не можеш да отидеш да се изпикаеш с извинение на спокойствие.

Е нали е родилно отделение. Как няма неонатолози и кувьози ?
Или нещо се бъркам ?!?




Еми в малките градове не всичко има.
Примерно в един близък град имат голяма болница,но ако се наложи да лежиш в болница те карат в Горна Оряховица. Да имат болница ,но в нея само преглеждали-не се лежи. Знам , че звучи нелепо ,но е така.
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
ZORI_135
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 609


Весели празници!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #43 -: Октомври 29, 2010, 15:42:16 »
Раздели ТемаНагоре

Ми няма...
И аз се чудя как искат и се натискат да раждат там.Ако е за ВИПа и в Търново има  Tongue
Активен

.Връщам стока не отговаряща на описанието.
Не приемам НП.Не плащам кутии и опаковки.Пращам и получавам по пощата като МПП.
Коректна съм и очаквам същото!

РАЗМЕНЯМ!!!

Плащам след като получа стоката!Искам да знам за какво си давам парите!
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #44 -: Октомври 29, 2010, 15:46:54 »
Раздели ТемаНагоре

Да наистина се натискат- но като че ли сега се поуталожиха страстите. В годината ,в която раждах аз 2008- във Велико Търново имаше 1 или 2 случая на смъртни случаи на бебета при раждането, че май единият случай беше починала и майката-не си спомням точно- Та може би затова беше тази истерия за раждане в Горна Оряховица. Може би и мръсотията в родилно в В. Търново-не зная................
Аз казвам БОЖА РАБОТА.
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год


Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: