{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: некоректно  (Прочетена 19561 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
borislav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 759

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #45 -: Декември 05, 2010, 21:13:14 »
Раздели ТемаНагоре

ще пиша разбира се ,
Активен

КОРЕКТНА СЪМ-ОЧАКВАМ СЪЩОТО
Спазвам ред 3 часа,после давам напред
borislav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 759

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #46 -: Декември 05, 2010, 21:14:18 »
Раздели ТемаНагоре

разписката не знам от къде и от кога е,никъде не си личи нищо,нито име нито дата
Активен

КОРЕКТНА СЪМ-ОЧАКВАМ СЪЩОТО
Спазвам ред 3 часа,после давам напред
alex_t123
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 137


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #47 -: Декември 05, 2010, 21:18:19 »
Раздели ТемаНагоре

Явно сте много далеч , от пазруването онлайне - не ми се губи време ... Успех с играчката!
Активен

1. Не приемам размяна.
2. Изпращам МПП..
3. Предимство на купуващите повече от едно нещо.
4. Предпочитам банков превод
  BG30 PIRB 8062 4603 3840 17  -   PIRAEUS BANK
5. Пращам на първият дал адрес на лични
IRINKA_F
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #48 -: Декември 05, 2010, 21:19:33 »
Раздели ТемаНагоре

разписката не знам от къде и от кога е,никъде не си личи нищо,нито име нито дата
        Човек като види разписка знае че е пратено и почва да проверява в пощата  ! Но в твоя случай нищо не е пратено и затова е некоректна !!!! Чудя се защо е снимала  разписка когато нищо не ти е пратила  (evil7)
Активен

Коректна съм - очаквам коректност и от вас ! От 09.09.2010г изисквам предварително паричките!   Когато подарявам  не спазвам ред  - пращам на когото аз преценя ! Имам момиче на почти 7 годинки имайте го в предвид когато предлагате размяна !
galia2007
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 144


каката-август 2006 малкия -септември 2007

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #49 -: Декември 05, 2010, 21:22:30 »
Раздели ТемаНагоре

разписката не знам от къде и от кога е,никъде не си личи нищо,нито име нито дата
        Човек като види разписка знае че е пратено и почва да проверява в пощата  ! Но в твоя случай нищо не е пратено и затова е некоректна !!!! Чудя се защо е снимала  разписка когато нищо не ти е пратила  (evil7)
тъй де
ако просто ти е обещала и не е пратила, кофти
но да снима фалшива разписка, туй си намирисва на измама
щото и пари можеше да си пратила вече
дано не е така наистина, но е  странно
Активен

предпочитам предварително плащане/изчаквам 8ч при запис и давам предимство на следващия/не приемам наложен платеж/не подканям на ЛС/с предимство-вземащия повече от една обява
 http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=34499&ppaction=readfeed
qnica85
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 176


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #50 -: Декември 05, 2010, 21:38:25 »
Раздели ТемаНагоре

така и аз да се включа и да споделя,че и аз имах вземане даване с въпросната мам-нико, За мен също е некоректна, въпреки че не го упоменах в отделна тема, но ето сега имам възможносът и да споделя Smiley
Та разбира ме се за размяна, като тя твърдо ме уверяваше в обявата си ,че блузата която исках е размер Л и дори ставала за ХЛ.Праща ми я тя, а аз съответно и изпращам това което си хареса:една жилетка. Получавам блузата и оставам с ококорени очи, че блузата е размер XS или S  не помня сега точно но просто не можах да я облека, защото аз нося Л,а и блузата въобще не отговаряше на цената за която беше пусната..... съответно и пиша,и тя предложи да си избера нещо друго и после се оказа,че жилетката и била голяма и така реших да развалимразмяната и да си върнем нещата. аз като съвестен човек още на следващият ден и пуснах пакета, тя каза,че и тя е пуснала....но се започна едно чакане и лъжене. Първо го пуснала, но се оказало че нещо била объркала Tongue после се оказа,че пак е пуснат пакета но аз нямам нищо.....и така чакане от над 2 седмици, а през това време аз пулочавам и пращам пакети без проблем само от въпросната женица ми се бави. иа мен ми изпрати някакви бележки, като каза,че това уж били бележките от пакета но нищичко не се разчита на тях....толкова некадърно снимани че няма на къде Cheesy така де вече последният път като и казах,че ще я пусна в "Некоректните" и после получих пакета. жилетката ми не беше в състоянието в което я бях пратила но както и да е , беше ми писнало да се разправям с нея и затова си замълчах. А и на всичкото отгоре ни беше объркала и името и двата пъти когато ми пуска нещата Tongue Tongue Tongue доста отнесена от вихъра Cheesy
А иначе и ние имаме такова надуваемо животно-еленче, купихме го лятото за 15лв. И синът ми тогава беше на година и много му се радваше Smiley
Успех на borislav и дано зарадва детето, това е най-гадното наистина в случая,че детето остава излъгано.
Активен

1.Коректна съм, моля бъдете и вие!
2.Съгласна съм на размяна!
3.За стоки над 15лв. изисквам предварително плащане!
4.Винаги поставям оценки!
borislav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 759

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #51 -: Декември 05, 2010, 21:46:40 »
Раздели ТемаНагоре

съжалявам мила че и ти си разочарована,ще намеря животинчето,но защо трябваше да се стига до тук?Пиши не съм го пратила и готово ,толкова ли е трудно?
Активен

КОРЕКТНА СЪМ-ОЧАКВАМ СЪЩОТО
Спазвам ред 3 часа,после давам напред
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #52 -: Декември 05, 2010, 22:19:33 »
Раздели ТемаНагоре

Аз също имах  размяна с нея преди две седмици и също я развалих.Размяната беше http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=90131&cat=fav и още една обява за едно колие "Версаче",която изтри  за това  http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=85316&cat=500.Както виждате бижутата са -много добро състояние  , а колието беше отлично.Но разочарованието ми беше голяма когато получих бижутата.Потъмняли и с "ръждиви" петна,просто не стават за носене.Писах и веднага.След два дни получих колието обратно,а аз и до днес чакам да ми пише дали е получила бижутата си Sad
Активен

sawo77777
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 385


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #53 -: Декември 05, 2010, 22:31:00 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.vegatoys.com/index.php?area=toys&task=view&id=3903
Активен
borislav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 759

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #54 -: Декември 05, 2010, 22:34:23 »
Раздели ТемаНагоре

еми явно мам нико има проблем с общуванети и със сделките,не да ми я защитават тука,ето една по една мамите започват да си казват кои е напатил от нея,сигурна съм че има и други,сега ще гледам този саит за играчките харесах вече някои неща за малкия
Активен

КОРЕКТНА СЪМ-ОЧАКВАМ СЪЩОТО
Спазвам ред 3 часа,после давам напред
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #55 -: Декември 05, 2010, 22:58:39 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
еми явно мам нико има проблем с общуванети и със сделките,не да ми я защитават тука,ето една по една мамите започват да си казват кои е напатил от нея,сигурна съм че има и други,сега ще гледам този саит за играчките харесах вече някои неща за малкия
   
Нямам лоши чувства към   жената,просто явно е зле с комуникацията и преценките.Дано нищо и няма и скоро да се появи та да пише на всички ни!
Активен

bebcheto87
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 133

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #56 -: Декември 05, 2010, 23:03:12 »
Раздели ТемаНагоре

Тези кончета ги гледах в един магазин на пазара в нашия град и до колкото си спомням бяха по 10лв утре ще слизам към центъра и ще проверя точно колко им беше цената и ще пиша.
Активен

1.Коректна съм очаквам същото.
2.На нови потребители и такива с отрицателни оценки изпращам след предварително плащане.
3.Разменям определени обяви
4.Не плащам стоки пратени ми с наложен платеж без изрична оговорка
5.За повече от 1 обява предимство
borislav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 759

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #57 -: Декември 06, 2010, 10:12:02 »
Раздели ТемаНагоре

добре бебче ще чакам ,
Активен

КОРЕКТНА СЪМ-ОЧАКВАМ СЪЩОТО
Спазвам ред 3 часа,после давам напред
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #58 -: Декември 06, 2010, 14:41:14 »
Раздели ТемаНагоре

мацки,аз си получих днес записа от нея...явно е имала жената някьв проблем,хич не е лоша!!!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
borislav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 759

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #59 -: Декември 06, 2010, 16:06:44 »
Раздели ТемаНагоре

еми добре си си получила записа ама аз не си получих еленчето,за мен хич не е добра
Активен

КОРЕКТНА СЪМ-ОЧАКВАМ СЪЩОТО
Спазвам ред 3 часа,после давам напред


Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: