{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ларедут-гореща тема или как да се справим с търговията от него  (Прочетена 33304 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #30 -: Октомври 28, 2010, 21:57:39 »
Раздели ТемаНагоре

...аз само да питам..въпросните часовници с подарък гривна, дето са от Ларедут, те е идват ли като подарък? Тук се продават за около 1 лв...Ако греша-извинявам се!

Аз от Ларедут съм получавала един черен часовник (симпатичен между другото) с текстилна верижка.Знам,че има и някакви много красиви с камъчета.Май и за гривна съм чувала,но не съм се интересувала...
Но на мен идеята ми е да не се правим на детективи сега...За мен не е от значение дали еди какво си е подарък.По-скоро ме дразни ако едва ли не е подчертано ,че това нещо е купувано и е пуснато на много висока цена....
Активен


Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Октомври 29, 2010, 06:52:17 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=73651&cat=110
 Значи може да се продава без надценка?!?

Искам да попитам аз за въпросните 3лв.Вместо да продава за 18лв,защо не го дадеш за 12лв.?Колко са 3лв.-няма да забогатееш я! Cheesy
С твоите камъни,по твоята глава.
А само тази обява ли е?

пп: и не са 50+,,а 65! Wink
« Последна редакция: Октомври 29, 2010, 07:15:54 от Отнесена от вихъра,простете! » Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
Теди007
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Октомври 29, 2010, 07:52:30 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=73651&cat=110
 Значи може да се продава без надценка?!?

Искам да попитам аз за въпросните 3лв.Вместо да продава за 18лв,защо не го дадеш за 12лв.?Колко са 3лв.-няма да забогатееш я! Cheesy
С твоите камъни,по твоята глава.
А само тази обява ли е?

пп: и не са 50+,,а 65! Wink

Тъй като не мога да пиша във форума си направих нова регистрация,която не смятам да използвам за друго освен да пиша тук и да отговоря.
Винаги мога да го намаля на 12 лв!За 70% наистина не бях разбрала правилото и затова твърдях така упорито ,че няма надценка.Не смятам ,че нови неща и носени трябва да се продават на 70% от продажната цена.Достатъчно честна бях да си призная ,че е закупено на тази цена.Цената може да подлежи на корекция от самият сай.Както сами видяхте сега комплекта в синьо е 9.90 Е.Но както и да е.Другият ми въпрос е:
Имам закупени зимни маратонки през м.Август на цена 12 паунда.Сега в сайта има седмична промоция и са на 6 паунда.Синът ми твърди ,че му били малки и не иска да ги носи.Аз на каква цена мога да ги продам?Фактура нямам,тъй като са пуснати в обща поръчка преди 2 месеца.Приятен ден !!!
Активен
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Октомври 29, 2010, 08:05:02 »
Раздели ТемаНагоре

мила,не си търси белята,за да не изгориш съвсем!Този профил е блокиран,ако продължиш,ще блокирам напълно и другия!
Ти никъде не си си признала реалната цена,момичето те хвана  Wink
Как така няма надценка,след като твоята продажна цена е по-висока от покупната цена?Аз ли не схващам?  Shocked
По твоя проблем с маратонките,ще ти дам един пример:Купувам си силиконови часовници от Ибей 10бр. за 2 лири.Продавам тук по 6-9лв. на брой като казвам,че са купени от този сайт на по-висока цена.Е това не е ли кожодерство?Някой да ме е видял да го правя? Smiley
Така както аз очаквам да са коректни с мен,така и аз съм коректна с другите.
Нека кажат и тези,на които купих ботушки,казах,че ще им намеря,но срещу 2лв. допълнително за градски транспорт.Когато се знае истината,всеки си преценява.Всеки си прави сметка дали му изнася.Но реалната цена трябва да се упомене
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #34 -: Октомври 29, 2010, 08:25:26 »
Раздели ТемаНагоре

Май специално за ларедут трябва се отвори нова тема...
« Последна редакция: Октомври 29, 2010, 08:48:02 от doublemama » Активен


emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Октомври 29, 2010, 08:31:53 »
Раздели ТемаНагоре

мила,не си търси белята,за да не изгориш съвсем!Този профил е блокиран,ако продължиш,ще блокирам напълно и другия!
Ти никъде не си си признала реалната цена,момичето те хвана  Wink
Как така няма надценка,след като твоята продажна цена е по-висока от покупната цена?Аз ли не схващам?  Shocked
По твоя проблем с маратонките,ще ти дам един пример:Купувам си силиконови часовници от Ибей 10бр. за 2 лири.Продавам тук по 6-9лв. на брой като казвам,че са купени от този сайт на по-висока цена.Е това не е ли кожодерство?Някой да ме е видял да го правя? Smiley
Така както аз очаквам да са коректни с мен,така и аз съм коректна с другите.
Нека кажат и тези,на които купих ботушки,казах,че ще им намеря,но срещу 2лв. допълнително за градски транспорт.Когато се знае истината,всеки си преценява.Всеки си прави сметка дали му изнася.Но реалната цена трябва да се упомене
Я я къде са тез часовници Wink
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Октомври 29, 2010, 08:35:11 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат

Тъй като не мога да пиша във форума си направих нова регистрация,която не смятам да използвам за друго освен да пиша тук и да отговоря.
Винаги мога да го намаля на 12 лв!За 70% наистина не бях разбрала правилото и затова твърдях така упорито ,че няма надценка.Не смятам ,че нови неща и носени трябва да се продават на 70% от продажната цена.Достатъчно честна бях да си призная ,че е закупено на тази цена.Цената може да подлежи на корекция от самият сай.Както сами видяхте сега комплекта в синьо е 9.90 Е.Но както и да е.Другият ми въпрос е:
Имам закупени зимни маратонки през м.Август на цена 12 паунда.Сега в сайта има седмична промоция и са на 6 паунда.Синът ми твърди ,че му били малки и не иска да ги носи.Аз на каква цена мога да ги продам?Фактура нямам,тъй като са пуснати в обща поръчка преди 2 месеца.Приятен ден !!!
То сега е 9.90 евро , но въпросът не е колко може да достигне цената, а ти какви пари си дала за него.

Аз друго да питам - кой, какво прави, само лудите ли ще спазваме правилата ? Че имам още  2 свободни IP адреса в нас Wink С едната регистрация ще си напааааааазарувам като за световно  Cheesy
« Последна редакция: Октомври 29, 2010, 09:01:28 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #37 -: Октомври 29, 2010, 08:58:47 »
Раздели ТемаНагоре

Май специално за ларедут трябва се отвори нова тема...
речено-сторено!
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
ZORI_135
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 609


Весели празници!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #38 -: Октомври 29, 2010, 09:55:03 »
Раздели ТемаНагоре

 Преди месец купих за племеника ми ново сако от тук,от Ла Редут-попитах защо е на 5лв.и мацката ми отговори,че са на разпродажба.
Какво беше учудването ми като тази седмица същото го има на 9лв.
Е,отказвам се да пазарувам от там,то си е чиста търговия...
Активен

.Връщам стока не отговаряща на описанието.
Не приемам НП.Не плащам кутии и опаковки.Пращам и получавам по пощата като МПП.
Коректна съм и очаквам същото!

РАЗМЕНЯМ!!!

Плащам след като получа стоката!Искам да знам за какво си давам парите!
AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #39 -: Октомври 29, 2010, 09:57:54 »
Раздели ТемаНагоре

Искам да кажа с риска да ме заплюете, но не смятам, че е правилно да се нахвърляме толкова върху Теди 007 /за протокола изобщо не я познавам и дори и никът й не ми е познат от никъде/. Тя е една от многото! Защото тя да отнася заради всички останали? Нека да се влезе в раздела за ларедут и всички, които продават там да бъдат предупредени, че е необходимо да си сверят цените със сайта и да направят корекции
Дори ако може да излиза като съобщение /може би във вид на обява/, която да бъде закована горе и да се вижда от всички!
Аз също имам неща, които съм пуснала в този раздел, ако някой има притенция към моя цена моментално бих я намалила /повдигнах въпроса с едно палтенце, което като публикувах за 8 лв и влязох в раздела видях как същото се продава за 12 и за 18 лв -  е и те се продадоха, а аз освен, че не си увеличих цената и пощенските поех  Tongue/
За моите неща мисля, че съм спазила правилото за 70%, но ако има нещо, което не помна на каква стойност съм го купувала бих корегирала с удоволствие цената /не пазарувам от този сайт вече 3 години - разочарована съм от качеството/
Теди не е постъпила некоректно от гледна точка на това, че не се крие и не шикалкави. Спокойно можеше да каже, че комплекта е купен още от новата колекция преди да пуснат намаленията. Призна си, че си мисли, че има право на 70% надценнка, което мен ме хвърли в неудържим смях, но това е друг въпрос.
Разбирам модераторите и целия екип /както и всички потребители - в това число и аз се дразня/, които сте ядосани от поведението на такива потребители, но смятам, че в момента е несправедливо отношението към нея.
Активен
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #40 -: Октомври 29, 2010, 10:08:56 »
Раздели ТемаНагоре

Искам да кажа с риска да ме заплюете, но не смятам, че е правилно да се нахвърляме толкова върху Теди 007 /за протокола изобщо не я познавам и дори и никът й не ми е познат от никъде/. Тя е една от многото! Защото тя да отнася заради всички останали? Нека да се влезе в раздела за ларедут и всички, които продават там да бъдат предупредени, че е необходимо да си сверят цените със сайта и да направят корекции
Дори ако може да излиза като съобщение /може би във вид на обява/, която да бъде закована горе и да се вижда от всички!
това е дъвкано доста отдавна.Всички бяха предупредени.Тема също има.Както и правила за Ларедут.Обаче няма кой да чете или не му изнася да чете...
Дълго време се надявахме,че нещата ще се оправят от само себе си,но явно няма.Теди е първата,ще има и други.На тях давам шанса да си оправят цените.
В противен случай всички ще си понесат наказанието.
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #41 -: Октомври 29, 2010, 10:15:28 »
Раздели ТемаНагоре

Искам да кажа с риска да ме заплюете, но не смятам, че е правилно да се нахвърляме толкова върху Теди 007 /за протокола изобщо не я познавам и дори и никът й не ми е познат от никъде/. Тя е една от многото! Защото тя да отнася заради всички останали? Нека да се влезе в раздела за ларедут и всички, които продават там да бъдат предупредени, че е необходимо да си сверят цените със сайта и да направят корекции
Дори ако може да излиза като съобщение /може би във вид на обява/, която да бъде закована горе и да се вижда от всички!
Аз също имам неща, които съм пуснала в този раздел, ако някой има притенция към моя цена моментално бих я намалила /повдигнах въпроса с едно палтенце, което като публикувах за 8 лв и влязох в раздела видях как същото се продава за 12 и за 18 лв -  е и те се продадоха, а аз освен, че не си увеличих цената и пощенските поех  Tongue/
За моите неща мисля, че съм спазила правилото за 70%, но ако има нещо, което не помна на каква стойност съм го купувала бих корегирала с удоволствие цената /не пазарувам от този сайт вече 3 години - разочарована съм от качеството/
Теди не е постъпила некоректно от гледна точка на това, че не се крие и не шикалкави. Спокойно можеше да каже, че комплекта е купен още от новата колекция преди да пуснат намаленията. Призна си, че си мисли, че има право на 70% надценнка, което мен ме хвърли в неудържим смях, но това е друг въпрос.
Разбирам модераторите и целия екип /както и всички потребители - в това число и аз се дразня/, които сте ядосани от поведението на такива потребители, но смятам, че в момента е несправедливо отношението към нея.


Напълно  те подкрепям AVANA.
Аз също не познавам Теди.
Не съм фенка на Ларудут-имам една туника само от продавалника купена.
Но не мисля,че Теди трябва да е изкупителната жертва.
Прави и чест,че имаше смелоста и доблеста да каже истината.
Такива като нея са много-но едва ли ще има други които да си признаят така както го направи тя.
Не ме разбирайте погрешно-не съм за търговията, все пакцелта на сайта е друга,но както се казва ЕДНА ПТИЧКА ПРОЛЕТ НЕ ПРАВИ.
И нещо друго-стоките от ларедут са нови,а какво ще кажете за зрехите от килограмите-те хем са ползвани,хем са с надути цени.
Лек ден желая.
Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #42 -: Октомври 29, 2010, 10:16:46 »
Раздели ТемаНагоре

И аз да кажа - купувала съм от мами ларедутските стоки, защото не ми се занимава на мен, но това което ме притеснява е, че подаръци се пускат на доста високи цени.ОК не ви е нужен подаръка, пуснете го да се продава, но не забравяйте, че това е подарък. Не се опитвайте да си избиете нещата за вас с цената на подаръците.
Ето вчера направих сделка за два комплекта - но за цената на двата в магазин на Панагюрище например не мога и хавлия да си купя. А почти същите ги има на егати цените.
Нищо лично към никой
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #43 -: Октомври 29, 2010, 10:21:31 »
Раздели ТемаНагоре

Вие май не схващате,а?Тя си призна,че пуска нещото с 3лв. по-скъпо.Така ли е?Това е ТЪРГОВИЯ!Тя с 3лв. няма да забогатее,но защо друг да обеднява?Защо не се пускат с 3лв. по-малко?
Не ви разбирам!Искате да се пре търговията,а я защитавате в случая!....
Това ли е пример за другите?Да продължават да ви дерат кожите....

До 24ч. ако не са оправени цените-нормални приемливи цени,директно пускам забрани!
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #44 -: Октомври 29, 2010, 10:21:45 »
Раздели ТемаНагоре

И аз да кажа - купувала съм от мами ларедутските стоки, защото не ми се занимава на мен, но това което ме притеснява е, че подаръци се пускат на доста високи цени.ОК не ви е нужен подаръка, пуснете го да се продава, но не забравяйте, че това е подарък. Не се опитвайте да си избиете нещата за вас с цената на подаръците.
Ето вчера направих сделка за два комплекта - но за цената на двата в магазин на Панагюрище например не мога и хавлия да си купя. А почти същите ги има на егати цените.
Нищо лично към никой

И за подаръците не съм точно на това мнение.
Те са подарък, но не ти идват безплатно, а струват 5-6 евро, колкото е доставката. Все пак вместо да пуснеш код за подарък можеш да пуснеш код за безплатна доставка и тогава няма да платиш 5-6 евро за нещо, което после не ти върши работа
Поне аз пусках подаръци, за които бях съгласна да дам 6 евро и да не ползвам безплатната доставка  Smiley
Активен


Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: