{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НЕКОРЕКТНА ПОСТЪПКА-SSLAVENA-БЕРКОВИЦА  (Прочетена 10442 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Ноември 24, 2010, 11:27:25 »
Раздели ТемаНагоре

ми...и аз да се оплача за пьрви път-все се чудех тия юзьри нямат ли очи да гледат,наивни ли са та вярват...но и на мен се случи да порьчам ботуши за приятелка,която носи номер 40,а имаше и подарьк втори-увредени,но с още живот в тях...мацката много дьржеше да получи записа предварително,направих го за пьрви пьт,за добрата кауза,и какво беше разочарованието НИ като получихме пакета-ботуши номер 38,с кал по подметката и счупен цип,за който и понятие си нямахме...МАЦКИ,НЕ СЕ ЛЬЖЕТЕ ДА ПЛАЩАТЕ ЗА НЕЩО,КОЕТО НЕ СТЕ ВИДЯЛИ!!!явно някои влизат тук за да ни крадат и льжат...с извинение за останалите коректни от берковица,ма-цигански град,явно затова и манталитета им е такьв там...та...за 13 лв-ботуши сьс сцепен велур,скьсан цип и подарьк-мнооого кал и поздрави от берковица...МЕРСИ,СЛАВЯНКЕ,ДАНО НИКОГА НЕ СЕ ОТНЕСАТ ТАКА И С ТЕБ!!!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 24, 2010, 11:34:03 »
Раздели ТемаНагоре

ми...и аз да се оплача за пьрви път-все се чудех тия юзьри нямат ли очи да гледат,наивни ли са та вярват...но и на мен се случи да порьчам ботуши за приятелка,която носи номер 40,а имаше и подарьк втори-увредени,но с още живот в тях...мацката много дьржеше да получи записа предварително,направих го за пьрви пьт,за добрата кауза,и какво беше разочарованието НИ като получихме пакета-ботуши номер 38,с кал по подметката и счупен цип,за който и понятие си нямахме...МАЦКИ,НЕ СЕ ЛЬЖЕТЕ ДА ПЛАЩАТЕ ЗА НЕЩО,КОЕТО НЕ СТЕ ВИДЯЛИ!!!явно някои влизат тук за да ни крадат и льжат...с извинение за останалите коректни от берковица,ма-цигански град,явно затова и манталитета им е такьв там...та...за 13 лв-ботуши сьс сцепен велур,скьсан цип и подарьк-мнооого кал и поздрави от берковица...МЕРСИ,СЛАВЯНКЕ,ДАНО НИКОГА НЕ СЕ ОТНЕСАТ ТАКА И С ТЕБ!!!
мила върни и ги де,като не отговарят на описанието,пък тя на теб паричките Smiley
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 24, 2010, 11:51:26 »
Раздели ТемаНагоре

ми...и аз да се оплача за пьрви път-все се чудех тия юзьри нямат ли очи да гледат,наивни ли са та вярват...но и на мен се случи да порьчам ботуши за приятелка,която носи номер 40,а имаше и подарьк втори-увредени,но с още живот в тях...мацката много дьржеше да получи записа предварително,направих го за пьрви пьт,за добрата кауза,и какво беше разочарованието НИ като получихме пакета-ботуши номер 38,с кал по подметката и счупен цип,за който и понятие си нямахме...МАЦКИ,НЕ СЕ ЛЬЖЕТЕ ДА ПЛАЩАТЕ ЗА НЕЩО,КОЕТО НЕ СТЕ ВИДЯЛИ!!!явно някои влизат тук за да ни крадат и льжат...с извинение за останалите коректни от берковица,ма-цигански град,явно затова и манталитета им е такьв там...та...за 13 лв-ботуши сьс сцепен велур,скьсан цип и подарьк-мнооого кал и поздрави от берковица...МЕРСИ,СЛАВЯНКЕ,ДАНО НИКОГА НЕ СЕ ОТНЕСАТ ТАКА И С ТЕБ!!!
мила върни и ги де,като не отговарят на описанието,пък тя на теб паричките Smiley
просто сьм бясна...а жената,дето трябваше да ги обуе днес е и именница,и мнооого бедничка...бе мазало...засега аз и поех всички разноски/то аз и ги порьчах...ако Славена прояви някви елементарни човешки принципи и ми пише да и ги вьрна,може да изтрия отрицателния/НЕУТРАЛЕН в случая!коментар,не че ще и пука от това де Wink
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 24, 2010, 11:56:01 »
Раздели ТемаНагоре

ми...и аз да се оплача за пьрви път-все се чудех тия юзьри нямат ли очи да гледат,наивни ли са та вярват...но и на мен се случи да порьчам ботуши за приятелка,която носи номер 40,а имаше и подарьк втори-увредени,но с още живот в тях...мацката много дьржеше да получи записа предварително,направих го за пьрви пьт,за добрата кауза,и какво беше разочарованието НИ като получихме пакета-ботуши номер 38,с кал по подметката и счупен цип,за който и понятие си нямахме...МАЦКИ,НЕ СЕ ЛЬЖЕТЕ ДА ПЛАЩАТЕ ЗА НЕЩО,КОЕТО НЕ СТЕ ВИДЯЛИ!!!явно някои влизат тук за да ни крадат и льжат...с извинение за останалите коректни от берковица,ма-цигански град,явно затова и манталитета им е такьв там...та...за 13 лв-ботуши сьс сцепен велур,скьсан цип и подарьк-мнооого кал и поздрави от берковица...МЕРСИ,СЛАВЯНКЕ,ДАНО НИКОГА НЕ СЕ ОТНЕСАТ ТАКА И С ТЕБ!!!
мила върни и ги де,като не отговарят на описанието,пък тя на теб паричките Smiley
просто сьм бясна...а жената,дето трябваше да ги обуе днес е и именница,и мнооого бедничка...бе мазало...засега аз и поех всички разноски/то аз и ги порьчах...ако Славена прояви някви елементарни човешки принципи и ми пише да и ги вьрна,може да изтрия отрицателния/НЕУТРАЛЕН в случая!коментар,не че ще и пука от това де Wink
Пиши и  на Славена и не се ядосвай Winkа гледай да уредиш именницата с качествен подарък,да и е честит именния ден Smileyпък ако не се разберете,споко тук има хора дето ще помогнат в спора-шефовете имам впредвид,адмирации за тях Kiss
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 24, 2010, 12:15:44 »
Раздели ТемаНагоре

А как е с оценките въпросната потребителка, че предварително си изпратила пари?
Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 24, 2010, 12:16:55 »
Раздели ТемаНагоре

Писах на Славена да даде някакво обяснение. Чакам отговора и тук. Ако няма такова, ще я мислим!
Активен

sslavena
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 523


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 24, 2010, 12:20:34 »
Раздели ТемаНагоре

Мила, направо сьм  вьзмутена от поведението ти и затова се включвам да поясня как в действителност стоят нещата. Кафявите ботуши са уголемен модел и отговарят на номер 40,какьвто нося и аз и това какво пише на подметката не би трабвало да те притеснява, а както се вижда и от снимките ботушите са почистени и няма никаква кал по тях. За розовите ботуши, които ти сама си изпроси сьм споменала всички недостатьци в обявата, затова ги и подарявам, и няма счупен цип, а халкичката на ципа,което никак не пречи да се затваря и може да се постави друга. Относно характеристиките за сьгражданите ми...........просто нямам думи,но като  се има предвид каква е славата на жителите на района около Перник и Радомир......... коментарите са излишни. Редно беше потребителката от с. Стефаново пьрво да ми пише че не е доволна от покупката и след това да пуска тема,в която да ме очерня. За опровержение на това,че не ми пукало какви коментари ще ми оставят искам да спомена, че не ползвам улугите на този саит еднократно, за да не ме интересува какво ще е мнението на потребителите за мен.
Активен

Изпращам само след авансов превод на сумата + транспортните разходи!
Не изпращам за проба!
Чакам запис до 1 ден!
Изпращам на първия,писал на лични за уточняване!!!!!!!!!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 24, 2010, 12:22:49 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм контактувала доста пъти с нея,страхотна женица е.Даже си чакам едно пакетче от нея.Дано се разберете Wink
Аз също продавам обувки които са 38 номер,но аз нося 40 и ми стават.
Мисля,че може да се разберете на лс,не да се драпате тук.
Славена ти си една чудесна жена..... доказала си го много пъти,така че горе главата и успех. Tongue

П.П Междодругото и с двете ви съм имала контакт,чудесни сте и двете Wink
« Последна редакция: Ноември 24, 2010, 12:25:19 от Криси09 » Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Ноември 24, 2010, 13:06:11 »
Раздели ТемаНагоре

Ще си позволя да дам един съвет: просто не купувайте обувки в състояние "добро" за да не сте разочаровани после. По- добре си купете нови за 15 лв и да ви е мирна главата.
Същото се отнася и за продавача. В случая sslavena е описала забележките, но явно купувача е разочарован.
Именно за това не продавайте обувки в такова състояние за да си спестите нервите след това. В крайна сметка не може от всяко нещо да се изкарват пари. А и защо предварително плащане??? Аз лично не бих поискала за сума от 10 лв и състояние "добро" , а и оценките на купувалката са добри Roll Eyes

Нищо лично към никоя от двете страни, просто изказах мнение.
Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.
sslavena
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 523


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 24, 2010, 13:21:18 »
Раздели ТемаНагоре

Пропуснах да спомена,че изобщо не сьм искала авансово плащане, тя е получила колета, а аз още не сьм получила парите.
Активен

Изпращам само след авансов превод на сумата + транспортните разходи!
Не изпращам за проба!
Чакам запис до 1 ден!
Изпращам на първия,писал на лични за уточняване!!!!!!!!!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Ноември 24, 2010, 13:33:20 »
Раздели ТемаНагоре

Изпратени до: sslavena -: Днес в 11:12:07 »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
мила,имам един вьпрос-защо на кафявите ботуши си поставила номер 40,след като са 38?Huh??за розовите-ок,права си да ги подаряваш,защото нищо не можеш да им искаш...ожулени,смазани токчета,подплатата-мрьсна,с косми яко по нея от крака...бе...не ми се говори,гнус ме е просто...а защо не си писала че ципа на единия е счупен?това все пак е огромен минус...айде,за цепнатото си споменала,не коментирам...то затова искаше предварително записа,ясно Winkбезумно много ме разочарова,честно...на жената и открадна 13 лв за нищо...
такаааа...остава и да видиме защо до момента на постинга ти не си писала?!това ти е ЛС-то,дотук-два часа си в сайта,без отговор...а кьде си писала че са 38 номер,но уголемени?от кое си потресена?!не мога да разбера...ципа МИЛА е за смяна,не е отчупен,знаеш го Winkжалко,както казах,че след всичките мили думи за теб се чува и това,но аз не сьм пьрвата,която е разочарована/както се вижда от оценките ти!а поредното-аз не сьм от споменатия от теб регион-далеч си от реалното,тук сьм само СЕМЕЙНА Cheesyно хората са широко скроени...а защо не коментираш вьзможността да ти вьрна КОЛЕТА и да си получа записа обратно?всьщност бих ти го изпратила и без да ми врьщаш парите де,полюбувай им се още малко преди да се отьрвеш втори пьт от тях...а за ИЗПРОСЕНИТЕ-не сьм писала аз там ПОДАРЯВАМ,всичко което порьчах както ти казах е за жената,която работи под пощата и плака цяла сутрин от срам,че като не може да си купи ботуши е дошла на работа с джапанки и шал и трябва пак така да се прибере...бе...освен всичко останало ще добавя само едно-НАГЛА СИ!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Ноември 24, 2010, 13:35:23 »
Раздели ТемаНагоре

А как е с оценките въпросната потребителка, че предварително си изпратила пари?
---ми да ти кажа,платих импулсивно,видях че е оки...аз сьм си виновна...никьде не пише-уголемен 38,пише си 40 номер,жената носи 41 и решихме че като са носени са разширени и ще и станат!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Ноември 24, 2010, 13:38:43 »
Раздели ТемаНагоре

Мила, направо сьм  вьзмутена от поведението ти и затова се включвам да поясня как в действителност стоят нещата. Кафявите ботуши са уголемен модел и отговарят на номер 40,какьвто нося и аз и това какво пише на подметката не би трабвало да те притеснява, а както се вижда и от снимките ботушите са почистени и няма никаква кал по тях. За розовите ботуши, които ти сама си изпроси сьм споменала всички недостатьци в обявата, затова ги и подарявам, и няма счупен цип, а халкичката на ципа,което никак не пречи да се затваря и може да се постави друга. Относно характеристиките за сьгражданите ми...........просто нямам думи,но като  се има предвид каква е славата на жителите на района около Перник и Радомир......... коментарите са излишни. Редно беше потребителката от с. Стефаново пьрво да ми пише че не е доволна от покупката и след това да пуска тема,в която да ме очерня. За опровержение на това,че не ми пукало какви коментари ще ми оставят искам да спомена, че не ползвам улугите на този саит еднократно, за да не ме интересува какво ще е мнението на потребителите за мен. хехееее-ИЗПРОСИЛА!!!не ти ли е неудобно?постни си личното тогава,покажи на зрителите ни как точно е било,а?СЬГЛАСНА???тях все пак не ги коментирам,само поставям естетска оценка...за мьрсотията и другите гадости по подплатата...ми почисти ги поне де,нали си уж жена!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #13 -: Ноември 24, 2010, 13:42:48 »
Раздели ТемаНагоре

А как е с оценките въпросната потребителка, че предварително си изпратила пари?
---ми да ти кажа,платих импулсивно,видях че е оки...аз сьм си виновна...никьде не пише-уголемен 38,пише си 40 номер,жената носи 41 и решихме че като са носени са разширени и ще и станат!
Платила си пък тя казва че не е получила запис  Lips Sealed кога се развива тази ситуация и ай сега чак пък да е проблем това че пише 38 а не 40 нали е имало размера на стелката  Undecided направо не мога да ви разбера случая .И не се обиждайте на местожителство а ми вземете спокойно се разберете на ЛС
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Ноември 24, 2010, 13:44:15 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм контактувала доста пъти с нея,страхотна женица е.Даже си чакам едно пакетче от нея.Дано се разберете Wink
Аз също продавам обувки които са 38 номер,но аз нося 40 и ми стават.
Мисля,че може да се разберете на лс,не да се драпате тук.
Славена ти си една чудесна жена..... доказала си го много пъти,така че горе главата и успех. Tongue

П.П Междодругото и с двете ви съм имала контакт,чудесни сте и двете Wink
---КРИС,поне да го беше споменала!!!казах за какво се касае-ти споменаваш ли го че са 38 номер,но отговарят на 40?тя-не!а ги порьчваш с една незначителна забележка,а се оказва че имат по-голям проблем?мерси от такава покупка,всеки може да види фантастичните ботуши,които се продават тук на незначителни цени...аз тьрсех ГОЛЯЯЯМИ ботуши,а не УГОЛЕМЕНИ!!!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726


Страници: [1] 2 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: