{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Интернет ви носи пари  (Прочетена 2838 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« -: Юли 21, 2011, 12:12:59 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,търсейки някакъв допълнителен доход, разбрах за тази компания, която още от няколко години редовно изплаща изработените пари от клиентите си. Е, отначало трябва да имате търпение, защото първите месеци се изкарват по 250-400 лева.Изисквания: КАК СТАВА РЕГИСТРИРАНЕТО? 1.Отивате на посечения от мен линк долу.
http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=polibg
Други (бонуси, дивиденти): и се регистрирате-име,адрес,телефон,е-мейл и пр.Много важно е да посочите точен адрес-улица,номер,град,тъй като на него ще Ви се изпращат заработените суми с чекове!! 2.Отивате на графа Member-кликате там,пишете в кутийките името и паролата, с които сте се регистрирали, натискате Логин- и влизате във вашия Account. 3.Намирате графа Download-от там изтегляте една малка програмка. 4.Когато влизате в Интернет винаги първата Ви работа ще е да стартирате тази малка програмка.На лентата горе се появяват и точките, които вие заработвате от вашия престой в Интернет, а тези точки се обръщат в края на месеца в пари! В момента заработката, с която можете да стартирате е 0,60 $ на час - което е 600 точки.Вие бихте могли да печелите далеч повече, ако привлечете хора да се регистрират след Вас под Вашето име-реферали. Когато привлечете реферали -получавате процент върху тяхната месечна заработка. ПРОЦЕНТЪТ НЕ СЕ ЗАПЛАЩА ОТ САМИЯ РЕФЕРАЛ, А ОТ КОМПАНИЯТА ПОРАДИ ПРИВЛИЧАНЕ НА НОВИ ХОРА В СТРУКТУРАТА. Когато Вашите реферали привлекат други реферали, те вече се явяват индиректни реферали за вас, Вие и от тях печелите! А реферали не е никак трудно да се привличат-необходимо е дакажете на ваши близки приятели Интернет-маниаци и също така като мен да пускате обяви в различни сайтове! За целта можете да копирате точно този същия текст и да го публикувате, НО С ВАШЕТО ИМЕ! Значи в линка, който Ви посочих е необходимо само накрая да промените името! Ами това е принципът - лесно просто и ясно! КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ХОРА ПРИВЛЕЧЕТЕ КЪМ ВАС, ТОЛКОВА ПО-ГОЛЕМИ ЩЕ БЪДАТ МЕСЕЧНИТЕ ВИ ПРИХОДИ ! Трябва да изискате чека след като направите минимума от посочената от Вас сума-напр. 50 долара! Изискването на чека става като направите минималната сума /50 долара/, след това излиза бутон |request check|-натискате го и чекът пристига. Или пишете по е-мейл, че желаете да Ви се изпратят парите с пощенски чек /запис/! P.P.С. След като пуснете банера, много е важно да следите човечето, което се намира в лявата му част. Когато то ХОДИ НА МЯСТО, трупате точки.
Няма нужда от каквито и да било кликове и следене на реклами  Wink само побутвате чат пат човечето като заспи и спре да ходи
« Последна редакция: Юли 21, 2011, 12:31:58 от Поли » Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
таня ботева
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 373


на мама слънчицата ДАЯНА и АЛЕКСА

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Юли 21, 2011, 16:43:20 »
Раздели ТемаНагоре

Някой  да има отзиви за тези неща ,аз лично много съм скептично настроена
Активен

коректна съм бъдете коректни и вие пиша винаги оценки пишете и вие изпращам снимка на квитанцията  нищо лично към който и да е от вас просто аман от ,,,,,,,,,
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #2 -: Юли 21, 2011, 21:39:07 »
Раздели ТемаНагоре

Някой  да има отзиви за тези неща ,аз лично много съм скептично настроена
И аз така,сега го пробвам,ще дам отзиви след месец  Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
таня ботева
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 373


на мама слънчицата ДАЯНА и АЛЕКСА

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Юли 22, 2011, 10:18:43 »
Раздели ТемаНагоре

Някой  да има отзиви за тези неща ,аз лично много съм скептично настроена
И аз така,сега го пробвам,ще дам отзиви след месец  Cheesy
Стискам палци и ще чакам ,дано да не е поредната лъжа .
Да взема и аз да се пробвам ,че после заедно да споделяме  имам едно питане ---това нещо обаче ще можели после да се махне/ако е  лъжа и нищо не се изплати въпреки ,че като за начало мисля че всичко ще е ок но после .........
Активен

коректна съм бъдете коректни и вие пиша винаги оценки пишете и вие изпращам снимка на квитанцията  нищо лично към който и да е от вас просто аман от ,,,,,,,,,
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #4 -: Юли 22, 2011, 10:57:49 »
Раздели ТемаНагоре

Някой  да има отзиви за тези неща ,аз лично много съм скептично настроена
И аз така,сега го пробвам,ще дам отзиви след месец  Cheesy
Стискам палци и ще чакам ,дано да не е поредната лъжа .
Да взема и аз да се пробвам ,че после заедно да споделяме  имам едно питане ---това нещо обаче ще можели после да се махне/ако е  лъжа и нищо не се изплати въпреки ,че като за начало мисля че всичко ще е ок но после .........
Кое да се махне,имаш предвид лентата с човечето,ами може,това е програмка,която е инсталирана,деинсталираш от програмните файлове и изчезва  Smiley
И да не спечелим,нищо не губим докато сме на компа  Wink,за мен е важно,че не ме ангажира с цъкане по реклами като в други сайтове,само човечето поглеждаш чат-пат,че тръгва да заспива по някое време или прави спринтове някакви  Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
anna-mariq
Мис Паника (от Админ)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1786


на мама съкровишето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Юли 22, 2011, 11:10:50 »
Раздели ТемаНагоре

Някой  да има отзиви за тези неща ,аз лично много съм скептично настроена
И аз така,сега го пробвам,ще дам отзиви след месец  Cheesy
Стискам палци и ще чакам ,дано да не е поредната лъжа .
Да взема и аз да се пробвам ,че после заедно да споделяме  имам едно питане ---това нещо обаче ще можели после да се махне/ако е  лъжа и нищо не се изплати въпреки ,че като за начало мисля че всичко ще е ок но после .........
Кое да се махне,имаш предвид лентата с човечето,ами може,това е програмка,която е инсталирана,деинсталираш от програмните файлове и изчезва  Smiley
И да не спечелим,нищо не губим докато сме на компа  Wink,за мен е важно,че не ме ангажира с цъкане по реклами като в други сайтове,само човечето поглеждаш чат-пат,че тръгва да заспива по някое време или прави спринтове някакви  Cheesy
честно казано и аз съм заинтересована,но вече ме е страх,след като ме викаха за свидетел по едно дело,дали това не е поредната измама,но ще се пробвам Smiley)))))))
Активен

коректна и бърза съм,очаквам това и от вас
http://www.detski-filmi.eu/ppc/showcat.php?cat=500&ppuser=76318
Sweet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 236


сладка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Юли 22, 2011, 14:25:32 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,търсейки някакъв допълнителен доход, разбрах за тази компания, която още от няколко години редовно изплаща изработените пари от клиентите си. Е, отначало трябва да имате търпение, защото първите месеци се изкарват по 250-400 лева.Изисквания: КАК СТАВА РЕГИСТРИРАНЕТО? 1.Отивате на посечения от мен линк долу.
http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=polibg



Не се залъгвайте с тази програма! Мога да споделя доста от опита си с тези сайтове. Кешфиеста беше изключително популярна преди около 10 години. Това е спам програма - няма да получиш и цент.
Пари съм получавала от необъкс и от един форум, в който ти плащат от един до три цента на коментар (само че е на английски).
Пари от интернет се печелят трудно. И въпреки това за миналата година имам около 100 долара изработени в Необъкс, форума и още две/три сайтчета, които вече ги няма.
Активен

Случва се да се забавя със запис или пакет - ако желаете спешно да получите записа/пакета ми кажете! КОРЕКТНА съм!
Не приемам връщане, заради неправилна преценка на купувача! Мерете внимателно, ако нещо не ви е ясно, питайте!
Не приемам пратки с наложен платеж! Изпращам и получавам като МПП!
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #7 -: Юли 22, 2011, 15:06:27 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,търсейки някакъв допълнителен доход, разбрах за тази компания, която още от няколко години редовно изплаща изработените пари от клиентите си. Е, отначало трябва да имате търпение, защото първите месеци се изкарват по 250-400 лева.Изисквания: КАК СТАВА РЕГИСТРИРАНЕТО? 1.Отивате на посечения от мен линк долу.
http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=polibg



Не се залъгвайте с тази програма! Мога да споделя доста от опита си с тези сайтове. Кешфиеста беше изключително популярна преди около 10 години. Това е спам програма - няма да получиш и цент.
Пари съм получавала от необъкс и от един форум, в който ти плащат от един до три цента на коментар (само че е на английски).
Пари от интернет се печелят трудно. И въпреки това за миналата година имам около 100 долара изработени в Необъкс, форума и още две/три сайтчета, които вече ги няма.
Може и да си права,сега я пробваме,а Необукса ме изнерви тотално,много ангажира с цъкане и се отказах...
А като не получа и цент от Кешфиестата и аз почвам да я плюя и така  Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: