{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хайде тук да споделяме рецепти за готвене на пара  (Прочетена 5338 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
jeni84
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 484


Нека бъдем по-добри!

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Декември 19, 2010, 16:32:03 »
Раздели ТемаНагоре

Скоро се сдобих с такъв уред и ще ми бъде приятно да побъбрим на тази тема.Споделете готвите ли по този начин и какво и как го приготвяте.Аз правих кюфтета на пара и станаха убийствено вкусни и крехки.Ураааа вече няма да мия загорели тигани и да търкам изпръскани котлон и кухненски плот (cook2)
Активен

Коректна съм.С предимство са тези които купуват 2 и повече обяви.Приемам размяна ако нещо ми допадне.Връщам ако не отговаря на състоянието си.Нека бъдем честни едни към друг!
mimi100
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 241

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Декември 19, 2010, 17:49:52 »
Раздели ТемаНагоре

аз нямам такъв уред но имам хлебопекарна  Cheesy може някой да сподели някоя  изпитана рецепта за хляб  Wink

п.с   значи започвате да се храните здравословно  Cheesyбраво
Активен

НЕ искам хора които нямат сериозен интерес към нещо
 да се записват излишно в обявите ми
НЕ обичам да чакам  
 за това давам на първия дал адрес на лс дори и да е последно записал се
и ако може без КОМЕНТАР по темата...защоне спазвам ред
ТУК СЪМ ГО НАПИСАЛА
записал се на 2 или повече обяви с предимство
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Декември 20, 2010, 01:04:31 »
Раздели ТемаНагоре

Моя  приятелка прави варени картофи на пара.....стават убийствени Tongue Tongue Tongue и всякакви зеленчуци Cheesy
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Декември 20, 2010, 08:53:15 »
Раздели ТемаНагоре

Аз имам от този уред дето уж се готви без мазнина и направо замразените пържоли ги мяташ и стават.Ако не ми беше подарък никога не бих си го купила
« Последна редакция: Декември 20, 2010, 08:57:26 от velkova_1914 » Активен

jeni84
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 484


Нека бъдем по-добри!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Декември 20, 2010, 10:21:51 »
Раздели ТемаНагоре

Криси09 да така е наистина.Друг им е вкуса.Правих и от готовите зеленчукови замразени смеси които продават.И ориз обикновен с царевица.Става много добре.Каня се да пробвам дроб и някакво месо.Ще пиша резултата.Наистина не съм очаквала че такъв уред може да е така полезен.velkova_1914 И АЗ БЯХ НАВИТА ДА СИ ВЗЕМАМЕ ПО ЕДНО ВРЕМЕ НО СЕ ОТКАЗАХ.Викам си Нали си имам фурна то е същото.Но незнам дали съм права.Сподели малко повече за предимствата Smiley
Активен

Коректна съм.С предимство са тези които купуват 2 и повече обяви.Приемам размяна ако нещо ми допадне.Връщам ако не отговаря на състоянието си.Нека бъдем честни едни към друг!
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Декември 20, 2010, 10:28:03 »
Раздели ТемаНагоре

Пържолите стават найстина добре,пържения картоф също/това съм правила там/ ама да си кажа не ми е удобно тя е много голяма-11литра е и заема доста място.На една решетка се редят картофите и познай,че половината падат на дъното..........абе както си казах ползвам го ама не бих си дала парите за него.Това дето си има и опция за миене според мен не върши работа само затопли водата и после ти си търкаш с гъбата.........
Активен

jeni84
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 484


Нека бъдем по-добри!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Декември 20, 2010, 10:56:28 »
Раздели ТемаНагоре

И аз за това се дърпам.Нямам място.Имам фурна.Тя ми е достатъчна.Предпочитам да си да парите за нещо което нямам.От доста време искам хлебопекарна но не стигат парите за да я купим:(Хляба е страхотен както и питката
Активен

Коректна съм.С предимство са тези които купуват 2 и повече обяви.Приемам размяна ако нещо ми допадне.Връщам ако не отговаря на състоянието си.Нека бъдем честни едни към друг!
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Декември 20, 2010, 11:35:43 »
Раздели ТемаНагоре

И аз за това се дърпам.Нямам място.Имам фурна.Тя ми е достатъчна.Предпочитам да си да парите за нещо което нямам.От доста време искам хлебопекарна но не стигат парите за да я купим:(Хляба е страхотен както и питката
аз имам ама я зарязах на село
1.нямам място
2.не ми се занимава и с това всеки ден
3.хляба,питката и козунака са готини да
Активен

jeni84
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 484


Нека бъдем по-добри!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Декември 20, 2010, 15:43:58 »
Раздели ТемаНагоре

Оооо аз място ще намеря за нея но парите не стигат.Е вярно е че иска време но иска и желание.То не е за всеки ден но като си поискам нещо и си го искам докрай.Е друг е въпроса кога ама...
Активен

Коректна съм.С предимство са тези които купуват 2 и повече обяви.Приемам размяна ако нещо ми допадне.Връщам ако не отговаря на състоянието си.Нека бъдем честни едни към друг!


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: