{GOOGLENEWHOR}


Анкета
Въпрос:
Изневерявали ли сте ?
Да - 32 (40.5%)
Не - 47 (59.5%)
Общ брой гласове: 79

Страници: 1 ... 17 18 [19]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Изневярата - начин на употреба  (Прочетена 37634 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #270 -: Декември 20, 2010, 14:41:56 »
Раздели ТемаНагоре

Дааа миличка-чудесно звучи-проблемът при мен е ,че аз нито заплата получавам нито има на кого да оставя дребният дори за половин час.
Зори, жената на един приятел го е измислила - тя е управителка на бензиностанция и докато тя е на работа таткото седи вкъщи и гледа децата, които са 2 и са кое от кое по-лудо. Търчи след тях да им оправя кочините, сменя памперси... Абе разменили са си ролите - таткото е станал мама, а мама е станала татко, който работи.  Cheesy
Спокойно Зори,децата растат,аз бях така 4 години,изцяло сама гледах и баткото и бебето,бабите ми са млади и работещи,опитах с гледачка,не стана,и нон стоп с децата-пиеш едно вечер и лягаш Roll Eyesно децата растат бабите вече не се оправдават че са малки и тн и ще ги взимат Tongueвсе пак никой не е длъжен да гледа на бабите внуците Cheesy!А на Радо да кажа -човек, моя мъж никога не мога да го накарам да седи с двамата вкъщи да ги гледа,за всичките пари на света,просто няма нерви,търпение,той обича само да им се радва и играе с тях,другите задължения не му харесват Roll Eyesте са мои Wink


ДАААА и в къщи е същото бабите работят,но когато почиват не искат да го гледат,че е много палав и си е труден за гледане. Гледат го ама и аз да съм там Roll Eyes
И аз вече избягвам такава гледанка-какъв е смисълът......
Пък с мъжо сме се хванали за гушките напоследък. Аз по цял ден в къщи-прахосмукачки,миене на чинии,готвене,сгъване на дрехи по гардеробите ........... Той на работа прибира се към 21,00часа-еми много е късно аз тотално съм изпушила дотогава-той в повечето случаи се прибира като бомба със закъснител-видите ли много работа и е изнервен и за най-малкото нещо ай го пипнеш и гърми. Аз също така и като се приберееее......СБЛЪСЪК Shocked
Абе казвам ви напоследък съм яхнала метлата Tongue Tongue
Зори, пускай метлта и яхай шейната на дядо Коледа CheesyВесели празници!И без изневери Wink
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #271 -: Декември 20, 2010, 14:59:20 »
Раздели ТемаНагоре

Дааа миличка-чудесно звучи-проблемът при мен е ,че аз нито заплата получавам нито има на кого да оставя дребният дори за половин час.
Зори, жената на един приятел го е измислила - тя е управителка на бензиностанция и докато тя е на работа таткото седи вкъщи и гледа децата, които са 2 и са кое от кое по-лудо. Търчи след тях да им оправя кочините, сменя памперси... Абе разменили са си ролите - таткото е станал мама, а мама е станала татко, който работи.  Cheesy
Спокойно Зори,децата растат,аз бях така 4 години,изцяло сама гледах и баткото и бебето,бабите ми са млади и работещи,опитах с гледачка,не стана,и нон стоп с децата-пиеш едно вечер и лягаш Roll Eyesно децата растат бабите вече не се оправдават че са малки и тн и ще ги взимат Tongueвсе пак никой не е длъжен да гледа на бабите внуците Cheesy!А на Радо да кажа -човек, моя мъж никога не мога да го накарам да седи с двамата вкъщи да ги гледа,за всичките пари на света,просто няма нерви,търпение,той обича само да им се радва и играе с тях,другите задължения не му харесват Roll Eyesте са мои Wink


ДАААА и в къщи е същото бабите работят,но когато почиват не искат да го гледат,че е много палав и си е труден за гледане. Гледат го ама и аз да съм там Roll Eyes
И аз вече избягвам такава гледанка-какъв е смисълът......
Пък с мъжо сме се хванали за гушките напоследък. Аз по цял ден в къщи-прахосмукачки,миене на чинии,готвене,сгъване на дрехи по гардеробите ........... Той на работа прибира се към 21,00часа-еми много е късно аз тотално съм изпушила дотогава-той в повечето случаи се прибира като бомба със закъснител-видите ли много работа и е изнервен и за най-малкото нещо ай го пипнеш и гърми. Аз също така и като се приберееее......СБЛЪСЪК Shocked
Абе казвам ви напоследък съм яхнала метлата Tongue Tongue
Зори, пускай метлта и яхай шейната на дядо Коледа CheesyВесели празници!И без изневери Wink


Какви ти изневери бе душицо-трябва да го направя в къщи на терасата и да хвърлям по едно око през вратата,че е с голямо стъкло какво прави дребен вътре Cheesy Cheesy Cheesy Wink-интересничко ще е и свръх любопитно Tongue Tongue Tongue
И на вас мила ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ и бъдете много здрави Kiss Kiss
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #272 -: Декември 20, 2010, 15:12:05 »
Раздели ТемаНагоре

Да ви  разкажа случка от преди 2 дни в темата .Бях канена на коледен купон от предната ми фирма където работех (сега не работа) и решено ,там съм.Всичко беше супер и добре организирано..Седях отстрани и гледах ,тъй като съм болкна и не бях много настроена за купон..Повечето във фирмата са майки след майчинство ,както казвате изпушили от всякъде от стоенето в къщи ,дечица готвене гладене ,сервиране на мъж и т.н.Малиии като пиха  2 питиета тези мами ,казвам ви като изпуснати ,сякаш 3 години музика не са чували мъже  не бяха виждали .Мъжкото съсловие това и чакаше ,да се полигавят малко с подпийналите жени ако има чалъм да пообарат ..Трагедия мили дами ,гледах и ми се плачеше..Но не ги упреквам ,защото знам какво е 3 години да седиш в къщи  да се грижиш за наследника си между тави и тигани и дрехи за гладене..ЗАтова за да не стигнем в такова положение ,винаги си позволявайте излизане макар и за час навън.На всеки му писва сивото ежедневие и грижите за дома..
Cheesy CheesyВИНАГИ МАЦ СИ С РЕАЛНА ПРЕЦЕНКА,МА ТО...ВЬПРОС НА ВЬЗПИТАНИЕ И МАНТАЛИТЕТ...ЕДНО Е ДА СИ ДИВЕЧ,ПЬК ДРУГО ДА СЕ ПРАВИШ НА ЛОВДЖИЯ Wink
Миличка ,преди 2 години празнувах рождения си ден само женки (женско парти ) ,всички бяха в така еуфория че ще се откъснат от мъже, деца и всичко домакинско.И ето в заведението сме ,салатки ,вечери питиета ииииииии сценария бешер същия като преди 2 вечери..Като някои от тях постоянно поглеждаха към вратата на заведението ,мъжоо й да не я следи или види резила ...Скоро пак имам рожден ден и агитациите от тяхна страна са пак женско парти ...Защо ли ,да разпуснат малко ,без мъже и деца..Ама аз вече хващам ли се Huh?Smiley)
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #273 -: Декември 20, 2010, 15:14:11 »
Раздели ТемаНагоре

Дааа миличка-чудесно звучи-проблемът при мен е ,че аз нито заплата получавам нито има на кого да оставя дребният дори за половин час.
Зори, жената на един приятел го е измислила - тя е управителка на бензиностанция и докато тя е на работа таткото седи вкъщи и гледа децата, които са 2 и са кое от кое по-лудо. Търчи след тях да им оправя кочините, сменя памперси... Абе разменили са си ролите - таткото е станал мама, а мама е станала татко, който работи.  Cheesy
Спокойно Зори,децата растат,аз бях така 4 години,изцяло сама гледах и баткото и бебето,бабите ми са млади и работещи,опитах с гледачка,не стана,и нон стоп с децата-пиеш едно вечер и лягаш Roll Eyesно децата растат бабите вече не се оправдават че са малки и тн и ще ги взимат Tongueвсе пак никой не е длъжен да гледа на бабите внуците Cheesy!А на Радо да кажа -човек, моя мъж никога не мога да го накарам да седи с двамата вкъщи да ги гледа,за всичките пари на света,просто няма нерви,търпение,той обича само да им се радва и играе с тях,другите задължения не му харесват Roll Eyesте са мои Wink


ДАААА и в къщи е същото бабите работят,но когато почиват не искат да го гледат,че е много палав и си е труден за гледане. Гледат го ама и аз да съм там Roll Eyes
И аз вече избягвам такава гледанка-какъв е смисълът......
Пък с мъжо сме се хванали за гушките напоследък. Аз по цял ден в къщи-прахосмукачки,миене на чинии,готвене,сгъване на дрехи по гардеробите ........... Той на работа прибира се към 21,00часа-еми много е късно аз тотално съм изпушила дотогава-той в повечето случаи се прибира като бомба със закъснител-видите ли много работа и е изнервен и за най-малкото нещо ай го пипнеш и гърми. Аз също така и като се приберееее......СБЛЪСЪК Shocked
Абе казвам ви напоследък съм яхнала метлата Tongue Tongue
Зори, пускай метлта и яхай шейната на дядо Коледа CheesyВесели празници!И без изневери Wink


Какви ти изневери бе душицо-трябва да го направя в къщи на терасата и да хвърлям по едно око през вратата,че е с голямо стъкло какво прави дребен вътре Cheesy Cheesy Cheesy Wink-интересничко ще е и свръх любопитно Tongue Tongue Tongue
И на вас мила ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ и бъдете много здрави Kiss Kiss
Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!



Страници: 1 ... 17 18 [19]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: