{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 5 6 [7]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: некоректно  (Прочетена 19394 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #90 -: Декември 12, 2010, 14:24:20 »
Раздели ТемаНагоре

И, може ли да подскача? Видях ги в Джъмбо и не ми се сториха подскачащи. Roll Eyes

ами бяха едни такива гумени и деца се качваха на тях да ги яздат(друсайки се в/у тях), моят също , имаше ги в червено и синьо
Активен
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #91 -: Декември 12, 2010, 22:18:44 »
Раздели ТемаНагоре

И, може ли да подскача? Видях ги в Джъмбо и не ми се сториха подскачащи. Roll Eyes

ами бяха едни такива гумени и деца се качваха на тях да ги яздат(друсайки се в/у тях), моят също , имаше ги в червено и синьо
цените са различни,защото големината е различна.Такова взехме от приятели да се порадва детето.Строши си главата 2 пъти,изхвърча от вкъщи с 200 Lips Sealed
Пълен боклук!Добре,че не съм го купила
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #92 -: Декември 13, 2010, 00:01:24 »
Раздели ТемаНагоре

И, може ли да подскача? Видях ги в Джъмбо и не ми се сториха подскачащи. Roll Eyes

ами бяха едни такива гумени и деца се качваха на тях да ги яздат(друсайки се в/у тях), моят също , имаше ги в червено и синьо
цените са различни,защото големината е различна.Такова взехме от приятели да се порадва детето.Строши си главата 2 пъти,изхвърча от вкъщи с 200 Lips Sealed
Пълен боклук!Добре,че не съм го купила

Всъщност си зависи и от детето-ако е по-буйно и безрасъдно може и да падне да-но децата са различни . На моята приятелка детенцето има такова конче и си му доставя удоволствие да си седи и да се поклаща само на него.Пък и съгласете се всяко дете може да падне и да се нарани при всякакви ситуации.
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #93 -: Декември 13, 2010, 00:15:18 »
Раздели ТемаНагоре

И, може ли да подскача? Видях ги в Джъмбо и не ми се сториха подскачащи. Roll Eyes

ами бяха едни такива гумени и деца се качваха на тях да ги яздат(друсайки се в/у тях), моят също , имаше ги в червено и синьо
цените са различни,защото големината е различна.Такова взехме от приятели да се порадва детето.Строши си главата 2 пъти,изхвърча от вкъщи с 200 Lips Sealed
Пълен боклук!Добре,че не съм го купила
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #94 -: Декември 13, 2010, 00:44:26 »
Раздели ТемаНагоре

zorniza,говорим за дете на 2г6м.Съвсем не е малко дете.От катерушка и пързалка не е падал,а се катери от 1г6м....Това е най-опасната играчка.Не знам как изобщо се продават.Това си чисто самоубийство Lips Sealed

Но ти си права-всеки си решава,всеки си познава детето.Моето  си строши 2 пъти главата в ръба на масата и в стената или гардероба.Вече не помня.
Обаче съгласи се с мен,че играчката е много опасна ако не се осъществява контрол над детето от възрастен.В смисъл,че не можеш да го оставиш само с нея в стаята Smiley
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #95 -: Декември 13, 2010, 01:04:06 »
Раздели ТемаНагоре

zorniza,говорим за дете на 2г6м.Съвсем не е малко дете.От катерушка и пързалка не е падал,а се катери от 1г6м....Това е най-опасната играчка.Не знам как изобщо се продават.Това си чисто самоубийство Lips Sealed

Но ти си права-всеки си решава,всеки си познава детето.Моето  си строши 2 пъти главата в ръба на масата и в стената или гардероба.Вече не помня.
Обаче съгласи се с мен,че играчката е много опасна ако не се осъществява контрол над детето от възрастен.В смисъл,че не можеш да го оставиш само с нея в стаята Smiley


Виж мила самата аз съм толкова страхлива,че сина си не го оставям с която и да е играчка сам. Sad
Винаги съм била на мнение,че ако малко детенце се нарани по някакъв начин-това в повечето случаи е можело да се предотврати от родителя. Но си давам сметка,че това пазене не е добро решение за детето,защото то самото трябва до някаква степен да се научи да се пази само. Или ако се спъне в някаква играчка примерно,падне и се удари следващият път ще я заобиколи-нали ? Но аз съм си страхлива по-принцип...... Вероятно си права донякъде-всеки родител сам си преценява какви играчки да купи на детето си спрямо възможностите си и разбиранията си.
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #96 -: Декември 13, 2010, 08:44:45 »
Раздели ТемаНагоре

И ние имаме такава играчка вкъщи и аз лично не виждам нищо опасно в нея Roll Eyes. Малката много се забавлява. Реално детето винаги може да се удари лошо. Знаете,че белата става бързо и дори да сте до него.
Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #97 -: Декември 13, 2010, 08:55:24 »
Раздели ТемаНагоре

И ние имаме такава играчка вкъщи и аз лично не виждам нищо опасно в нея Roll Eyes. Малката много се забавлява. Реално детето винаги може да се удари лошо. Знаете,че белата става бързо и дори да сте до него.
Taka e  Cheesy Cheesy Cheesy моята падна от спалнята въпреки ,че с баща и бяхме и двамата в стаята  Cheesy Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #98 -: Декември 13, 2010, 10:19:50 »
Раздели ТемаНагоре

И, може ли да подскача? Видях ги в Джъмбо и не ми се сториха подскачащи. Roll Eyes

ами бяха едни такива гумени и деца се качваха на тях да ги яздат(друсайки се в/у тях), моят също , имаше ги в червено и синьо
цените са различни,защото големината е различна.Такова взехме от приятели да се порадва детето.Строши си главата 2 пъти,изхвърча от вкъщи с 200 Lips Sealed
Пълен боклук!Добре,че не съм го купила
само да поясня , че съм била до него(точно) и пак стана белята

ами и аз заради това не го купих , като знам колко сме "щурави", 2 пъти пукаме глава и 1 път вежда( за 2 год. дете), иначе се радваше като го пробва , ама не рискувам вече , особено с такива играчки
« Последна редакция: Декември 13, 2010, 10:23:27 от plamcho » Активен
rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #99 -: Декември 13, 2010, 10:29:12 »
Раздели ТемаНагоре

Ние също имаме такава играчка,само,че нашето е еленче.
Подариха го на малкият ми син за първият му рожден ден.
Трябва да ви кажа,че той оттогава все си се друска и му доставя огромно удоволствие. Smiley
Просто не виждам какво опасно намирате в тях-та те са си стабилни и тежки.
Наложи се да купим и за баткото една,той е на 2ги 11м.,и ставаше голямо каране кой да се  друска на нея.А смея да кажа,че са диви и двамата та знае ли се Sad
Мисля,че е много хубава и забавна за дребните.
Това е мое мнение,базирано на база наблюдение в къщи.
Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #100 -: Декември 13, 2010, 11:58:02 »
Раздели ТемаНагоре

Пълен боклук!Добре,че не съм го купила
В контекста на темата и развитието по нея, това прозвуча ужасно грубо, обидно и невъзпитано!!!  Lips Sealed
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #101 -: Декември 13, 2010, 12:29:23 »
Раздели ТемаНагоре

Темата я заключвам , защото много пишете по нея , и всеки път като видя че в лаздела има нов пост , изтръпвам , отварям ви тема за разискване на играчките , пренасочете се там
http://www.bgdomakinq.com/forum/index.php?topic=742.0
Активен



Страници: 1 ... 5 6 [7]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: