{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПЪЛНА ЛУДНИЦА(СЛУШАМ И НЕ ВЯРВАМ НА ОЧИТЕ СИ - САМО ЗА НАЛУДНИЧАВО ЩУРИ!)№ 6  (Прочетена 77031 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #315 -: Юни 26, 2011, 21:00:45 »
Раздели ТемаНагоре

А Клумката-локумката що е свързвате с Дацката? Roll Eyes
ГРАДСКИ СА Wink
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #316 -: Юни 26, 2011, 21:02:06 »
Раздели ТемаНагоре

А аз съм едни числа - като избегала от затвора-127260,ма да се надяваме,че някой ще е така добричък да ме светне как да си сложа друг ник(тукашния) Cheesy
НЕМОЖЕШ,МИЛА!!ИМА ЕДНА,КОЯТО ПОЛЗВА ТОЧНО ТВОЯ НИК!!!СИГУРНА СЬМ,ЩОТ СЕ ПРИПОЗНАХ И ТЯ МЕ СВЕТНА ЧЕ ИМАМ ГРЕШКА Wink


Ай мамка им невъзпитана... Lips Sealed Аз ше ги копнем хубаво тех....... Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed

Ренка,сега пробвах да я издирим"адашката",ама няма.....не излиза в разширеното търсене. Lips Sealed
ШЕ ТИ Я ДАМ Wink
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #317 -: Юни 28, 2011, 06:54:01 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета,да се похваля,от снощи имам още едно кученце,кокерка сладурка на 2 годинки,пускана в обяви в Продавалника,размятана по хорските домове немила недрага с увиснали цоцки от раждане,взимали са я хора дето и хабер си нямат от гледане на куче,занемарена,мръсна,без паспорт,днес ще я обезпаразитявам вътрешно,външно е с Фронтлайн,за ваксини нищо не знам,май ме излъгаха,че е слагана миналата година....не ми се разправя повече,че подивявам от разни малоумници и ми се доревава,като знам какво е преживяла...тези дни ще има снимки с нея и пекинезката ми,тази нощ спах като къпана,толкова добре ми стана на душата,че помагам на едно изстрадало създание ....
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #318 -: Юни 28, 2011, 07:36:40 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета,да се похваля,от снощи имам още едно кученце,кокерка сладурка на 2 годинки,пускана в обяви в Продавалника,размятана по хорските домове немила недрага с увиснали цоцки от раждане,взимали са я хора дето и хабер си нямат от гледане на куче,занемарена,мръсна,без паспорт,днес ще я обезпаразитявам вътрешно,външно е с Фронтлайн,за ваксини нищо не знам,май ме излъгаха,че е слагана миналата година....не ми се разправя повече,че подивявам от разни малоумници и ми се доревава,като знам какво е преживяла...тези дни ще има снимки с нея и пекинезката ми,тази нощ спах като къпана,толкова добре ми стана на душата,че помагам на едно изстрадало създание ....



 (super1) (super1)
Активен
dacetoooooooo
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #319 -: Юни 28, 2011, 16:22:50 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Момичета,да се похваля,от снощи имам още едно кученце,кокерка сладурка на 2 годинки,пускана в обяви в Продавалника,размятана по хорските домове немила недрага с увиснали цоцки от раждане,взимали са я хора дето и хабер си нямат от гледане на куче,занемарена,мръсна,без паспорт,днес ще я обезпаразитявам вътрешно,външно е с Фронтлайн,за ваксини нищо не знам,май ме излъгаха,че е слагана миналата година....не ми се разправя повече,че подивявам от разни малоумници и ми се доревава,като знам какво е преживяла...тези дни ще има снимки с нея и пекинезката ми,тази нощ спах като къпана,толкова добре ми стана на душата,че помагам на едно изстрадало създание ....
Ейй страшна си Kiss
Активен

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #320 -: Юни 28, 2011, 20:22:56 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Момичета,да се похваля,от снощи имам още едно кученце,кокерка сладурка на 2 годинки,пускана в обяви в Продавалника,размятана по хорските домове немила недрага с увиснали цоцки от раждане,взимали са я хора дето и хабер си нямат от гледане на куче,занемарена,мръсна,без паспорт,днес ще я обезпаразитявам вътрешно,външно е с Фронтлайн,за ваксини нищо не знам,май ме излъгаха,че е слагана миналата година....не ми се разправя повече,че подивявам от разни малоумници и ми се доревава,като знам какво е преживяла...тези дни ще има снимки с нея и пекинезката ми,тази нощ спах като къпана,толкова добре ми стана на душата,че помагам на едно изстрадало създание ....
Ейй страшна си Kiss
БЛ;АЗЕ ТИ!!АЗ РЕВЕМ ЗА КОКЕР ОТКАКТО УМРЯ НАШИЯ-ПРЕДИ ДЕСЕТ ГОДИНИ!!ВСЕ СЕ НАДЯВАХ ДА ВЗЕМА САРКА ОТ ЗОРИ,АМА НА...НЕ Я ДАДЕ,ИМА ДОМ ПО-БЛИЗО ДО НЕЯ Sad
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #321 -: Юни 28, 2011, 21:03:09 »
Раздели ТемаНагоре

a видяхте ли новата обява там пак с кокер  (evil9)
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #322 -: Юли 01, 2011, 16:18:02 »
Раздели ТемаНагоре

a видяхте ли новата обява там пак с кокер  (evil9)
тц Sad ша одя да разровя да му видя ушаците Wink
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #323 -: Юли 01, 2011, 16:28:26 »
Раздели ТемаНагоре

a видяхте ли новата обява там пак с кокер  (evil9)
тц Sad ша одя да разровя да му видя ушаците Wink
не моеш да я видиш щот вече я няма  Cheesy,и там захапах продавалката как си знам и и изтриха обявата  (pother5)
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #324 -: Юли 01, 2011, 23:10:51 »
Раздели ТемаНагоре

Иренка - Сарка си е още у майка - съгласи се да я гледа ! Разчекната е жената на 2 къщи . в едната е Сара в другата една котарана Бети ! Сара и Бети така и не понесоха взаимно съжителство ! На майка и дотегна да бяга да храни на двете къщи и затова исках да я дам Сара на някой, който ще я вземе в къщи и ще я обича ! Когато се свързаме с теб ти ме помоли да ти кажа, дали Сарка е добре, защото няма да понесеш да се привържеш и нещо да се случи и с нея ! Помниш ли ?
Преди време ти написах едно ЛС, в което ти обясних, че Сарка се оказа с проблем ! Незная колко е сериозен тъй като наистина финансово ми е абсолютно невъзможно в момента да я заведа на лекар - дори и прегледа да й платя ! Мама се съгласи да продължи да я гледа ! Дано си поживее още ...........
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #325 -: Юли 03, 2011, 10:18:54 »
Раздели ТемаНагоре

споко мила,няма проблем щом си я гледате вие Kiss
« Последна редакция: Юли 03, 2011, 19:09:44 от rusamapaumna » Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
panda7
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 276


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #326 -: Юли 03, 2011, 10:42:05 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета,да се похваля,от снощи имам още едно кученце,кокерка сладурка на 2 годинки,пускана в обяви в Продавалника,размятана по хорските домове немила недрага с увиснали цоцки от раждане,взимали са я хора дето и хабер си нямат от гледане на куче,занемарена,мръсна,без паспорт,днес ще я обезпаразитявам вътрешно,външно е с Фронтлайн,за ваксини нищо не знам,май ме излъгаха,че е слагана миналата година....не ми се разправя повече,че подивявам от разни малоумници и ми се доревава,като знам какво е преживяла...тези дни ще има снимки с нея и пекинезката ми,тази нощ спах като къпана,толкова добре ми стана на душата,че помагам на едно изстрадало създание ....

Браво Поли ! Невероятна си !
За съжаление толкова много душици имат нужда от помощ, а добрите хора не са чак толкова много вече. Sad
И аз си имам едно изстрадало куче от улицата, толкова са умни и отзивчиви милите.

Дано повече хора отворят сърцата си за в бъдеще !
Активен

Предварително плащане за непознати потребители или с отриц.оценки.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=21850&ppaction=readfeed
Не приемам НП,без проба,връщам парцали.Приемам размяна ако ме устройва.
Предимство на покупка пред размяна,покупка 2 обяви или на познати.Не плащам предварителн
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #327 -: Юли 10, 2011, 21:50:08 »
Раздели ТемаНагоре

Има ли желаещи да ми подари тези по случай лятото Cheesy Cheesy Cheesy
Активен
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #328 -: Юли 10, 2011, 21:53:56 »
Раздели ТемаНагоре

Има ли желаещи да ми подари тези по случай лятото Cheesy Cheesy Cheesy
хм...ти мьж немаш ли си бре кака?!?!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #329 -: Юли 10, 2011, 21:57:39 »
Раздели ТемаНагоре

Има ли желаещи да ми подари тези по случай лятото Cheesy Cheesy Cheesy
хм...ти мьж немаш ли си бре кака?!?!


ХИхихи,на него му писна от моите "нужди" - от как съм в тия сайтове,откачих - все нещо "ми е нужно"..... Tongue



КАКА,тебе пак нещо те атакуват тука гледам.Ама като не познават хората е така Wink
« Последна редакция: Юли 10, 2011, 22:01:12 от ivka1986 » Активен


Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: