{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПЪЛНА ЛУДНИЦА(СЛУШАМ И НЕ ВЯРВАМ НА ОЧИТЕ СИ - САМО ЗА НАЛУДНИЧАВО ЩУРИ!)№ 6  (Прочетена 77159 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #300 -: Юни 26, 2011, 06:51:14 »
Раздели ТемаНагоре

Егати си егатито,видехте ли френдки къде ме бутнаха у 14-та глуха в продавалника  Cheesy
ти мани, ама аз как се  Shocked Викам си нещо или аз не съм в ред или.......
Добро утро  Tongue,Мани Емка аз па кат си видях името там и аз така  Shocked,мина ми през акъла,че някоя моя шашава френдка се бъзика с мен  Cheesy,обаче много сериозни думи се почнаха в темата и баси  Lips Sealed,тва и на майтап щеше да е кофти  Lips Sealed
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #301 -: Юни 26, 2011, 14:03:20 »
Раздели ТемаНагоре

Коя е тая тема мацки Huh???
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #302 -: Юни 26, 2011, 14:30:31 »
Раздели ТемаНагоре

Коя е тая тема мацки Huh???
погрижих се да я изтрият  Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #303 -: Юни 26, 2011, 14:33:51 »
Раздели ТемаНагоре

 Tongue Tongue Tongue
Абе вие в продавалник със същите никове ли сте Huh?Huh?
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #304 -: Юни 26, 2011, 15:23:45 »
Раздели ТемаНагоре

Tongue Tongue Tongue
Абе вие в продавалник със същите никове ли сте Huh?Huh?

аз да,стефи сьщо,ели-миро сьщо,голем цирк беше с ивка,тя с цифров ник,нещо скачах преди да я защитя,а тя ми пише-това сьм аз,не ме ли позна Cheesyполи ше ти каже с кьв е Winkма на лични...КВА ТЕМА Е ИМАЛО БРЕ ПОЛИ???ТВА ЛЮБИМОТО МИ МЯСТО-ТЕХНИЯ ФОРУМ И ФЕН КЛУБ Wink
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #305 -: Юни 26, 2011, 16:29:12 »
Раздели ТемаНагоре

Tongue Tongue Tongue
Абе вие в продавалник със същите никове ли сте Huh?Huh?

аз да,стефи сьщо,ели-миро сьщо,голем цирк беше с ивка,тя с цифров ник,нещо скачах преди да я защитя,а тя ми пише-това сьм аз,не ме ли позна Cheesyполи ше ти каже с кьв е Winkма на лични...КВА ТЕМА Е ИМАЛО БРЕ ПОЛИ???ТВА ЛЮБИМОТО МИ МЯСТО-ТЕХНИЯ ФОРУМ И ФЕН КЛУБ Wink
ааа е аз не съм със същия ник щот на времето мъж ми прави там регистрацията и си турил мъжки ник  Cheesy
ам имаше една тема за мен с голеееееми букви изписано заглавие ПАВЛИНКА БОГОМИЛОВА СПАСОВА и добре,че беше Емката ми писа тук да ме светне,ич нямаше и да видя Cheesy
Та по грешка една маца ми беше сринала  реномето като некоректна,лъжлива,измамница и още ко беше  Cheesy
ама да видите Дацко-бацко и Емката как скачат там да я дърпат за сутиеня  (laugh5)
Днес драснах на Вещерката да я изтрие,че съм свикнала да си виждам името само по пощенските пакети  Cheesy
а там съм liamo  Tongue
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #306 -: Юни 26, 2011, 17:06:42 »
Раздели ТемаНагоре

Аз там съм emialex  Cheesy А сега шъ ода да съ чудя кой е ника на Дацето Smiley Да не е Клум  Embarrassed
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
dacetoooooooo
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #307 -: Юни 26, 2011, 17:58:07 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Аз там съм emialex  Cheesy А сега шъ ода да съ чудя кой е ника на Дацето Smiley Да не е Клум  Embarrassed
За това ти изказване ша та пратят на въжето TongueАз там влизам при спешни случай Cheesy Cheesy Cheesy,иначе се вихри братчедката Wink
Активен

ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #308 -: Юни 26, 2011, 18:03:40 »
Раздели ТемаНагоре

А аз съм едни числа - като избегала от затвора-127260,ма да се надяваме,че някой ще е така добричък да ме светне как да си сложа друг ник(тукашния) Cheesy
Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #309 -: Юни 26, 2011, 18:33:57 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Аз там съм emialex  Cheesy А сега шъ ода да съ чудя кой е ника на Дацето Smiley Да не е Клум  Embarrassed
За това ти изказване ша та пратят на въжето TongueАз там влизам при спешни случай Cheesy Cheesy Cheesy,иначе се вихри братчедката Wink

Да ме пращат, *бала съм ги
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #310 -: Юни 26, 2011, 18:45:46 »
Раздели ТемаНагоре

А аз съм едни числа - като избегала от затвора-127260,ма да се надяваме,че някой ще е така добричък да ме светне как да си сложа друг ник(тукашния) Cheesy
НЕМОЖЕШ,МИЛА!!ИМА ЕДНА,КОЯТО ПОЛЗВА ТОЧНО ТВОЯ НИК!!!СИГУРНА СЬМ,ЩОТ СЕ ПРИПОЗНАХ И ТЯ МЕ СВЕТНА ЧЕ ИМАМ ГРЕШКА Wink
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #311 -: Юни 26, 2011, 18:53:23 »
Раздели ТемаНагоре

Tongue Tongue Tongue
Абе вие в продавалник със същите никове ли сте Huh?Huh?

аз да,стефи сьщо,ели-миро сьщо,голем цирк беше с ивка,тя с цифров ник,нещо скачах преди да я защитя,а тя ми пише-това сьм аз,не ме ли позна Cheesyполи ше ти каже с кьв е Winkма на лични...КВА ТЕМА Е ИМАЛО БРЕ ПОЛИ???ТВА ЛЮБИМОТО МИ МЯСТО-ТЕХНИЯ ФОРУМ И ФЕН КЛУБ Wink
ааа е аз не съм със същия ник щот на времето мъж ми прави там регистрацията и си турил мъжки ник  Cheesy
ам имаше една тема за мен с голеееееми букви изписано заглавие ПАВЛИНКА БОГОМИЛОВА СПАСОВА и добре,че беше Емката ми писа тук да ме светне,ич нямаше и да видя Cheesy
Та по грешка една маца ми беше сринала  реномето като некоректна,лъжлива,измамница и още ко беше  Cheesy
ама да видите Дацко-бацко и Емката как скачат там да я дърпат за сутиеня  (laugh5)
Днес драснах на Вещерката да я изтрие,че съм свикнала да си виждам името само по пощенските пакети  Cheesy
а там съм liamo  Tongue
Shocked Shocked Shocked-АЗ СЛЕД ОНИЯ СКАНДАЛИ НЕ ВЛИЗАМ ИЗ ФОРУМИТЕ,ДАЖЕ СЕ УЧУДИХ ЧЕ МИ ПРАЩАТ НЕКВИ НАГРАДКИ ЗА НАЙ-КРАСИВИТЕ.../ДОМАКИНИ Tongue-АКО ГО НАПИША ТВА ШЕ СЬМ С ВЕЧЕН БАН МАЙ...ЗАРАД ВАС ДВЕЧКИТЕ СЬМ СЕ ЗАРЕКЛА ДА НЕ ИМ ПИША ВЕЧЕ ИЗ ФОРУМИТЕ,САМО ПРОБЛЕМИ ВИ СЬЗДАДОХ И НА ДВЕТЕ...А ЗА ПОЛИ ЛИ ПИТАШЕ ДА НЕ Е КЛУМЧЕТО?!ХАХАА...ПРЕДСТАВЯМ ВИ ПОЛИ ОТ ПЛОВДИВ,НА ДАЦКА КОМШИЙКА CheesyТАМ СПОРЕД МЕН Е АНАРХИЯ!!!МЕН МЕ БАННАХА ЧЕ СЬМ С МУЛТИАКАУНТ,ХЕМ ИМ ПИСАХ ТОЧНО ПО КАКВА ПРИЧИНА СЬМ И ЧЕ ЩЕ ГО МАХНА ВЕДНАГА СЛЕД БАНА,А СЕГА ПАЗАРУВАМ ОТ ЕДНА МАЦКА С ТРИ ПРОФИЛА!!!И ТРИТЕ СА И АКТИВНИ,ЛОГВА СЕ ЕДНОВРЕМЕННО И ИМА ПО ПРИЛИЧЕН БРОЙ ОЦЕНКИ,ТОВА ЗНАЧИ ЧЕ НЕ СА Я НАДУШИЛИ ВСЕ ОЩЕ???!!! Roll Eyes
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #312 -: Юни 26, 2011, 20:02:47 »
Раздели ТемаНагоре

Аз питах за Клум.По-точно за Дацето  Cheesy Поли знаем, че там е Лиамо Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #313 -: Юни 26, 2011, 20:12:28 »
Раздели ТемаНагоре

А аз съм едни числа - като избегала от затвора-127260,ма да се надяваме,че някой ще е така добричък да ме светне как да си сложа друг ник(тукашния) Cheesy
НЕМОЖЕШ,МИЛА!!ИМА ЕДНА,КОЯТО ПОЛЗВА ТОЧНО ТВОЯ НИК!!!СИГУРНА СЬМ,ЩОТ СЕ ПРИПОЗНАХ И ТЯ МЕ СВЕТНА ЧЕ ИМАМ ГРЕШКА Wink


Ай мамка им невъзпитана... Lips Sealed Аз ше ги копнем хубаво тех....... Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed

Ренка,сега пробвах да я издирим"адашката",ама няма.....не излиза в разширеното търсене. Lips Sealed
« Последна редакция: Юни 26, 2011, 20:18:15 от ivka1986 » Активен
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #314 -: Юни 26, 2011, 20:37:43 »
Раздели ТемаНагоре

А Клумката-локумката що е свързвате с Дацката? Roll Eyes
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!


Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: