{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Килце по килце ..... хайде да отслабнем  (Прочетена 42507 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
susikata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 144


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Август 18, 2010, 13:59:46 »
Раздели ТемаНагоре

Аз отслабнах постепенно...през бременността качих 30 кг, срам ме е сега като си помисля, но за 2,5 години успях да си върна първоначалните килограми. Заложих на много спорт и два пъти в годината правя лечебното гладуване на Др Емилова, тоест 20 дни пия чай и ям само плодове. Ефект има, не само в килограмите, чувствам се много добре и всички показатели са ми идеални....Знам, че този метод не е много добре посрещнат от много хора, но за мен е супер.
Активен

Коректна съм, очаквам същото! Изпращам като МПП, пазя ред 8 часа, не плащам опаковки и пликове.

оценки
margotooo
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 125


Лудетина

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Септември 03, 2010, 10:06:20 »
Раздели ТемаНагоре

Литъл кис,мноого стриктно ли я спазва,понеже аз немога без парче шоколад на ден   (dew7)
Активен

Изпращам и получавам като МПП
Коректна съм,би било чудесно ако и вие сте!
Държа на оценките.
Обичам да разменям,стига да има нещо подходящо за нас!
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=56230
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #17 -: Септември 03, 2010, 21:49:01 »
Раздели ТемаНагоре

Литъл кис,мноого стриктно ли я спазва,понеже аз немога без парче шоколад на ден   (dew7)
(laugh2) позната история  (ise1)
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
valent_ina
kokona
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Септември 09, 2010, 01:44:35 »
Раздели ТемаНагоре

Моля ви,кажете как да махна досадното шкембе.Така си ми остана вече 2 години след раждане.Други момичета родиха по 2 и няма и следи от корем а аз....като бирен чичка (shout1)
Активен

Стоки,неотговарящи на описанието ВРЪЩАМ без да се обяснавам!Не съм кошче за нечии отпадъци!
За непознати  потребители-предварителен запис!Игнорирам
записан по собствено усмотрение!
Опаковки НЕ ПЛАЩАМ!
Моите оценки от Продавалник:
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43222
SuNnY SkY
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 23


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Септември 17, 2010, 12:13:44 »
Раздели ТемаНагоре

И аз така ,7 месеца след раждането , още си стои корема.
Почвах 3 пъти да правя 90-дневната диета ( на принципа на разделното хранене) и все се изкушавам с нещо и я прекъсвам.
 (evil4)
Активен

zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Септември 17, 2010, 13:34:50 »
Раздели ТемаНагоре

И аз за корема да питам-ако някой знае нещо ефикасно за него ще съм му МНООООООГООО благодарна Kiss
Всички остаряваме знам-неможем да бъдем вечно млади и красиви може би всяка година след 30-те а и вече и след раждане си казва думата.Но си заслужава не мислите ли-кое ни носи повече щастие и красиви мигове от ДЕЦАТА Wink Kiss
А и един познат ми беше казал че това че красотата е преходна не смятал ,че е вярно-той каза така
Красотата е ЧУВСТВО а чувствата са ВЕЧНИ Kiss Kiss Kiss

Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
bADaZz
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 230


Focus equals reality!

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #21 -: Септември 18, 2010, 07:07:08 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета да споделя аз какво открих. Понеже имам доста натрупани килограми от бремеността реших и аз да си купя Л-карнитин и са запътих към един магазин за фитнес продукти и добавки и момчето от там ми каза, че нищо няма да постигна с него и ми препоръча нещо друго, казва се Animal cuts. Скъпичко ми дойде, но си го купих, било fat burner, един от най-добрите. Пие се 21 дена после се почива 1 седмица и после още един курс се прави. Туку що свърших първия курс и за 21 дена съм свалила 6 кг. А преди дори и да се ограничавах в храненето кантара не мърдаше. И сега съм много ентусиазирана, просто не мога да повярвам че стана...Първия ден бях все едно съм изпила 30 кафета, беше ми доста превъзбудено, но след два три дни всичко вече си беше нормално. Най-хубавото от всичко е, че стомаха ми най-сетне мръдна и вече не изглеждам като бременна в 6 месец Smiley Момчето ми каза, че трябва да тренирам, но аз не тренирах, само като го изпия това нещо и мога да се разхождам с количката с дъщеря ми из целия град, страшно много енергия имах и изобщо не се изморявах. Диета не съм спазвала никаква, но аз по принцип не ям хляб и ориз, но за картофи умирам Smiley Препоръчах го на мойта приятелка, тя има кростренажор вкъщи, каза ми че 1 час е била на него и изобщо не се е изморила, а преди за 30 мин издъхва. Ами това е, реших да го споделя с Вас, понеже за мен резултатът е добър, дано съм била полезна. Само да допълня, че изчетох доста неща преди да почна да го пия и не се препоръчва за хора с високо кръвно и трябва да сте напълно здрави.
Успех на всички в борбата с килцата Smiley
Активен

За непознати от мен потребители парите предварително!
Плащам САМО по банков път!
След запис чакам 6 h, предимство при закупуване на повече обяви.

bADaZz съм !
Focus equals reality!
ZORI_135
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 609


Весели празници!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Септември 21, 2010, 12:36:50 »
Раздели ТемаНагоре

Ема,ппреди 10год.пих фат бърнер+още някакъв др.фат....сега не си спомнямкак беше.
Свалих около 20кг.за няколко месеца,след спирането му си ги качих(а твърдят,че няма йо-йо ефекта),казвам ти го,защото е скъп препарат.
Дано при теб няма такъв ефект,желая ти преди всичко здраве,после слабеене.
Момичета,дори и "трътки"сме си хубави,отдавна не съм и не искам диети.
Повярвайте ми,няма нищо по-хубаво от това да си здрав,а също така и близките ти.
пп ПРЕПАРАТИТЕ ЗА ОТСЛАБВАНЕ СА ОПАСНИ!!!(колкото и да казват,че не са).
Активен

.Връщам стока не отговаряща на описанието.
Не приемам НП.Не плащам кутии и опаковки.Пращам и получавам по пощата като МПП.
Коректна съм и очаквам същото!

РАЗМЕНЯМ!!!

Плащам след като получа стоката!Искам да знам за какво си давам парите!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Септември 23, 2010, 22:16:01 »
Раздели ТемаНагоре

аз с първото качих 8кг с за 1г свалих 16 Shocked моята диета-цял ден навън по жегите,по студовете,само кафета и цигари Embarrassed Embarrassed Embarrassed
сега съм свалила 8кг колкото и качих  Wink
аз качих 30кг, и то от лежене по болниците,направо е ужасно Sad
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Септември 23, 2010, 22:19:50 »
Раздели ТемаНагоре

Добре е човек да има стимул, но ако тази дама не е спряла с диетите, нещата отиват към анорексия Shocked
Всеки трябва да намери баланса за себе си. Аз свалих 15кг. за 1месец с разделно хранене - казват, че с него когато организма достигне идеалните за него килограми просто повече не смъкваш. Преди да се омъжа бях 70кг., след това станах 55кг. И през двете бременности качих по 18кг. И в двата случая няколко месеца по-късно си връщах килограмите.
Имайте умерена амбиция и не се увличайте толкова  Kiss Kiss Kiss и така сте си хубави!
аз вече година немога да смъкна  Sad
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
nelini
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 250


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Октомври 06, 2010, 16:15:01 »
Раздели ТемаНагоре

The_Black_Angel ,най-много ми хареса твоето предложение Smiley Ще го пробвам и ще съобщя резултата,макар че с мойте 47 кг. нямам кой знае каква нужда...Но,искам да видя дали действа при мен Smiley Успех на всички момичета,какъвто и начин за отслабване да са избрали Smiley
Активен

Оценките ми: http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=51887&ppaction=readfeed
Момичетата,с които съм контактувала са ВИНАГИ с предимство!
Не поемам пощенски!
Не плащам опаковки!
Не се занимавам с наложени платежи!
Предварително плащане за непознати на мен потребители!
Спазвам реда на записване!
Изчаквам разумно време мислещите!
Ако съм забравила да оценя,моля подсетете ме!
krem21
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 982


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Октомври 07, 2010, 09:03:02 »
Раздели ТемаНагоре

ауууу много е гадна зелевата супа  Undecided аз не съм дебела по принцип но някое друго килце ще е добре да сваля пих инхуа капсули убиват апетита и като хапнеш нещо след 1 час хоп в тоалетната но спряха да ми действат сега взех чай пу-ер да видим УБИЕЦ НА МАЗНИНИ  Cheesy да видим да не говорим че и редуктил съм пила и какво ли още не ако някой знае нещо евтинко и ефикасно нека сподели  Kiss МАКАР ЧЕ ,ХУБАВО ЕВТИНО ОЛИО НЯМА  Cheesy
Активен

коректна съм очаквам същото от вас не пращам и получавам с наложен платеж боклуците връщам без предупреждение пощенските са за сметка на купувача освен ако не е упоменато друго поставям оценки винаги правете го и вие
Stela
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ!
no ads
power user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Октомври 10, 2010, 21:24:56 »
Раздели ТемаНагоре

моят стимул
http://ttedkata.snimka.bg/macro-shots/predi-i-sega.483554.19391906

Възхищавам се на тази Мацка
откакто я  Shocked видях преди 3 седмици съм на диета
но само 4 кила надолу

а мога ли да се свържа с нея ? и как е отслабнала ? по какъв начин ...
Активен

След запис - моля интереса да се заяви на ЛС !
Връщам стоки неотговарящи на описанието !
Коректна съм и очаквам същото и от вас !
Пощенските са за сметка на купувача !
За нови потребители, както и такива с отрицателни оценки ще изисквам парите предварително !
Поставям оценки, поставяйте и вие !
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Октомври 11, 2010, 00:52:25 »
Раздели ТемаНагоре

Аз лично диети немога да пазя. Като човек кйто винаги е бил в движение съм намала и нужда. Но по време на бременноста от 53кг станах 68кг, от болницата излязох 55кг, а три месеца по късно бях 71кг. , сега вече близо три години след раждането съм заковала на 68. Затов реших да пробвам с каланетика, незнам колко съм свалила или колко ще сваля, но поне болката която имах в гърба по време и след раждането, отминава. Казват, че с каланетика се смъква коремче и се тягали мусколите, по естествен начин се топели мазнинките.  Smiley  Smiley  Smiley  Smiley  Smiley  Smiley
Да така е daiido  (yes3). Аз ходя от 2 год на каланетика и се чуствам страхотно.Резултатите са видими след шестия месец.Стягаш се, страшно много и бьрзо.Тялото ти се прибира.А и се чувствам много тонизирана.Мога да кажа,че сьм пристрастена вече. Tongue Не пропускам тренировка. CheesyСпортувайте момичета,това е истината!А на теб daiido успех, и да не се отказваш,защото в началото е доста трудничко.И да пишеш какьв е резултата.  Wink
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
sloncheto82
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Октомври 17, 2010, 13:46:56 »
Раздели ТемаНагоре

Добре е човек да има стимул, но ако тази дама не е спряла с диетите, нещата отиват към анорексия Shocked
Всеки трябва да намери баланса за себе си. Аз свалих 15кг. за 1месец с разделно хранене - казват, че с него когато организма достигне идеалните за него килограми просто повече не смъкваш. Преди да се омъжа бях 70кг., след това станах 55кг. И през двете бременности качих по 18кг. И в двата случая няколко месеца по-късно си връщах килограмите.
Имайте умерена амбиция и не се увличайте толкова  Kiss Kiss Kiss и така сте си хубави!
         аз одавна искам да пробвам  да сваля накое друго килце с рзделно хранене Smiley бих помолила mimoza7710 ако може  да даде някаква схема или линк с храните и какво с какво не трябва да се консумира  и т.н благодаря предварително  Kiss
Активен



Страници: 1 [2] 3 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: