{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кажете ми това нормално ли е ?  (Прочетена 15911 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
IRINKA_F
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Май 19, 2011, 13:31:34 »
Раздели ТемаНагоре

И понеже си много умна и самонадеяна - прати ми обратно  и двата чивта сандалки ! Купи си от друго място !
Активен

Коректна съм - очаквам коректност и от вас ! От 09.09.2010г изисквам предварително паричките!   Когато подарявам  не спазвам ред  - пращам на когото аз преценя ! Имам момиче на почти 7 годинки имайте го в предвид когато предлагате размяна !
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Май 19, 2011, 14:05:38 »
Раздели ТемаНагоре

ИРИНКЕ НЕЩО РАЗВИТИЕ ИМА ЛИ,ИЛИ МАДАМАТА С КРАСИВИТЕ САНДАЛИ СЕ ИЗПОКРИ? Sad
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
IRINKA_F
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Май 19, 2011, 14:18:54 »
Раздели ТемаНагоре

Хуан Куеста довечера ще пише !
Активен

Коректна съм - очаквам коректност и от вас ! От 09.09.2010г изисквам предварително паричките!   Когато подарявам  не спазвам ред  - пращам на когото аз преценя ! Имам момиче на почти 7 годинки имайте го в предвид когато предлагате размяна !
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Май 19, 2011, 17:09:23 »
Раздели ТемаНагоре

Значи отдавна се въздържам да пиша, но тук не можах
1. Сандалките си изглеждат прекрасно на снимките и състояние "много добро" е повече от коректно като описание. Ако има неспоменати в обявата забележки, нека инициаторката на неутралната оценка ги упомене тук и да постави снимки.
2. Виждам че в този форум още се толерира МНОГО ГРОЗНОТО И ГРУБО ПИСАНЕ ОТ СТРАНА НА "ДАМАТА" С ГОЛЕМИТЕ БУКВИ, което е жалко. Въобще не ме интересува какъв е езика и стила на изразяване в Радомир. Агресивната защита всеки път с грозни подигравателни нападки не е в услуга на твоите "витруални приятелки". Никъде не видях просташки речник в написаното от blanka 77 и не разбирам защо ти се позволява да я адресираш с подобен тон.
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #19 -: Май 19, 2011, 17:17:47 »
Раздели ТемаНагоре

Значи отдавна се въздържам да пиша, но тук не можах
1. Сандалките си изглеждат прекрасно на снимките и състояние "много добро" е повече от коректно като описание. Ако има неспоменати в обявата забележки, нека инициаторката на неутралната оценка ги упомене тук и да постави снимки.
2. Виждам че в този форум още се толерира МНОГО ГРОЗНОТО И ГРУБО ПИСАНЕ ОТ СТРАНА НА "ДАМАТА" С ГОЛЕМИТЕ БУКВИ, което е жалко. Въобще не ме интересува какъв е езика и стила на изразяване в Радомир. Агресивната защита всеки път с грозни подигравателни нападки не е в услуга на твоите "витруални приятелки". Никъде не видях просташки речник в написаното от blanka 77 и не разбирам защо ти се позволява да я адресираш с подобен тон.

И аз мисля, че дамата с големите букви малко попрекали! Дами надявам да я карате по спокойно и цивилизовано. Мир!
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #20 -: Май 19, 2011, 17:21:31 »
Раздели ТемаНагоре

Ето снимки на въпросните сандалки. Моля за вашето мнение за състоянието им.
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #21 -: Май 19, 2011, 17:21:55 »
Раздели ТемаНагоре

и още
Активен

springflower
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Май 19, 2011, 17:30:44 »
Раздели ТемаНагоре

Така, аз лично не познавам и не съм контактувала с нито една от дамите тук, погледнах снимките и ако бях аз щях да се поразочаровам малко от неспоменатите дребни забележчици, които са видни, може би така се е получило и с купувачката. Аз лично в обявате си пиша всичко и обяснявам и най-дребната точка или забележка, защото с "много добро" не се изчерпва всичко, пък и както се вижда всички имаме различна представа за състояние "много добро". Друг е въпроса, че Иринка е постъпила коректно, като е предложила да й върнат сандалките, затова и не заслужава неутралната оценка. Мисля, също, че се прекалява с нападките към Бланка, не виждам никъде тя да държи груб и невъзпитан тон...
Активен

- с предимство за повече от една обява,вече не пазя ред
- връщам стока, неотговаряща на описанието
- не считам, че трябва да плащам опаковки
- пращам и получавам като МПП
- държа преди всичко на добрата комуникация
Благодаря на всички за коректността към мен!!
   
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Май 19, 2011, 17:32:36 »
Раздели ТемаНагоре

И понеже си много умна и самонадеяна - прати ми обратно  и двата чивта сандалки ! Купи си от друго място !

Значи проблемът ще се реши. Бланка връща сандалите, Иринка - паричките.
Колкото до снимките - да не са в състояние "отлично", но и никъде не е споменато такова. Лично за мен са ок.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #24 -: Май 19, 2011, 17:34:49 »
Раздели ТемаНагоре

Така, аз лично не познавам и не съм контактувала с нито една от дамите тук, погледнах снимките и ако бях аз щях да се поразочаровам малко от неспоменатите дребни забележчици, които са видни, може би така се е получило и с купувачката. Аз лично в обявате си пиша всичко и обяснявам и най-дребната точка или забележка, защото с "много добро" не се изчерпва всичко, пък и както се вижда всички имаме различна представа за състояние "много добро". Друг е въпроса, че Иринка е постъпила коректно, като е предложила да й върнат сандалките, затова и не заслужава неутралната оценка. Мисля, също, че се прекалява с нападките към Бланка, не виждам никъде тя да държи груб и невъзпитан тон...

Дамата с грубия тон не е Иринка. Русата малко попрекали Smiley
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Май 19, 2011, 17:35:49 »
Раздели ТемаНагоре

Така, аз лично не познавам и не съм контактувала с нито една от дамите тук, погледнах снимките и ако бях аз щях да се поразочаровам малко от неспоменатите дребни забележчици, които са видни, може би така се е получило и с купувачката. Аз лично в обявате си пиша всичко и обяснявам и най-дребната точка или забележка, защото с "много добро" не се изчерпва всичко, пък и както се вижда всички имаме различна представа за състояние "много добро". Друг е въпроса, че Иринка е постъпила коректно, като е предложила да й върнат сандалките, затова и не заслужава неутралната оценка. Мисля, също, че се прекалява с нападките към Бланка, не виждам никъде тя да държи груб и невъзпитан тон...

Дамата с грубия тон не е Иринка. Русата малко попрекали Smiley

Шефе, тя и Русата е Ирина Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
blanka 77
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Май 19, 2011, 17:38:19 »
Раздели ТемаНагоре

 Мислех да не пиша.., ако на вас помията и заплахите са ви ежедневие - аз препочитам  с други неща да се занимава..
За пореден път ще кажа: изразих моето мнение ,че по описанието на сандалките имаше спестено. Ок ,  с претенции съм..
Имам право да си кажа какво мисля, друг може да не се съгласи с мен.
Боклук никога не съм казвал ,че са. Сандалите няма да върна - платила съм си ги ще си ги задържа , ще ти върна потничето - мисля ,че така е редно.
 Ако с нещо съм нарушила правилата на сайта - ще си понеса каквото следва. Животът ми не свършва със сайтовете за дрешки ,нито те са единствения критерий за това какъв човек съм...
Активен

Здравейте, непознати и познати от някога и някъде...Smiley
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #27 -: Май 19, 2011, 17:41:39 »
Раздели ТемаНагоре

Мислех да не пиша.., ако на вас помията и заплахите са ви ежедневие - аз препочитам  с други неща да се занимава..
За пореден път ще кажа: изразих моето мнение ,че по описанието на сандалките имаше спестено. Ок ,  с претенции съм..
Имам право да си кажа какво мисля, друг може да не се съгласи с мен.
Боклук никога не съм казвал ,че са. Сандалите няма да върна - платила съм си ги ще си ги задържа , ще ти върна потничето - мисля ,че така е редно.
 Ако с нещо съм нарушила правилата на сайта - ще си понеса каквото следва. Животът ми не свършва със сайтовете за дрешки ,нито те са единствения критерий за това какъв човек съм...

Бланка не съм казал, че има нарушаване на правилата. Просто искам да чуя всички гледни точки. Твое право е да си изкажеш мнението и аз никога няма да те спра или огранича.
Активен

springflower
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Май 19, 2011, 17:47:08 »
Раздели ТемаНагоре

Така, аз лично не познавам и не съм контактувала с нито една от дамите тук, погледнах снимките и ако бях аз щях да се поразочаровам малко от неспоменатите дребни забележчици, които са видни, може би така се е получило и с купувачката. Аз лично в обявате си пиша всичко и обяснявам и най-дребната точка или забележка, защото с "много добро" не се изчерпва всичко, пък и както се вижда всички имаме различна представа за състояние "много добро". Друг е въпроса, че Иринка е постъпила коректно, като е предложила да й върнат сандалките, затова и не заслужава неутралната оценка. Мисля, също, че се прекалява с нападките към Бланка, не виждам никъде тя да държи груб и невъзпитан тон...

Дамата с грубия тон не е Иринка. Русата малко попрекали Smiley
Да, да, аз именно Русамапаумна имах предвид, а под Иринка имам предвид именно IRINKA_F  Smiley. IRINKA_F не е държала груб тон.
Активен

- с предимство за повече от една обява,вече не пазя ред
- връщам стока, неотговаряща на описанието
- не считам, че трябва да плащам опаковки
- пращам и получавам като МПП
- държа преди всичко на добрата комуникация
Благодаря на всички за коректността към мен!!
   
IRINKA_F
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Май 19, 2011, 19:58:59 »
Раздели ТемаНагоре

Ох нерви нямям вече  Smiley Всички имаме деца и всички сме купували обувки с стелка от естествена кожа - всяка майка знае че стелка от естествена кожа на принципа на набук няма как да не остави следа все пак детето ходи босо със сандалки и аз съм ги прала ! Другото което е същите сандали само че един номер по малки съм подарила за игра ! Затова съм писала състояние много добро но стелката не е захабена до такава степен че да е очебийно !Подразни ме момента със състояние отлично - аз такова нещо никъде не съм писала и си помислих че е редно ако не и харесват да ми ги върне - има номера и на мен и на мъжа ми - а тя ми дава примера с нейните ! Пак казвам никъде не пише отлично състояние ! Има лс има комуникация - но при нея няма такова нещо ! Когато на мен нещо не ми хареса пиша лс и никога не съм имала проблеми - а тук се изтъква че ако е искала да ми ги върне аз съм щяла да създам разправии ! Гале искам да ти кажа че аз съм последния човек който харесва разправиите ! Да на всеки може да се случи но има лс телефон - големи хора сме ! Не желая да ми връщаш потничето и никога не съм го искала - било ми е на сърце - пратила съм го ! Просто много грозно се получи ! Русата не е виновна и не става въпрос за виртуални приятелства - тя е па темперантна и се изразява по цветущо  Smiley Но знам какво съм пратила знам колко струват и кога са купувани затова не се здържах !
Активен

Коректна съм - очаквам коректност и от вас ! От 09.09.2010г изисквам предварително паричките!   Когато подарявам  не спазвам ред  - пращам на когото аз преценя ! Имам момиче на почти 7 годинки имайте го в предвид когато предлагате размяна !


Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: