{GOOGLENEWHOR}


Анкета
Въпрос:
Харесва ли ви предлагания стил!?
ДА - 17 (37.8%)
НЕ - 12 (26.7%)
Нямам претенции - 16 (35.6%)
Общ брой гласове: 45

Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Вижте как мислим да изглежда новия стил на форума  (Прочетена 6808 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
desitka2008
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 250


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #45 -: Февруари 08, 2011, 14:14:51 »
Раздели ТемаНагоре

Като ще казваме мнение,да не остана по-назад и аз   Cheesy:
Гласувах ,че ми харесва новата визия. Има едно ОБАЧЕ..относно темите..надявам се да има собствен избор и всеки да си сложи което си му харесва и  още : възможно ли е да се направи и един вариант в по-неутрални цветове като сивото например? Ще кажа и защо - доста потребители висят цял ден пред мониторите,пишат в обявите,пишат във форума ,пишат си ЛС и т.н. Всички ярки цветове ужасно вредят и уморяват очите. Аз например направо не издържам повече от 10 мин. ако ми е ярко,а очите са ми ценни - с тях си вадя хляба. В същото време не бих искала да се лишавам от "ровкането" из сайта..за това ще се радвам ако имам избор и мога да си сложа тема в неутрални и по-тъмни цветове. Smiley



В момента правим и други теми, но основната която ще бъде на обявите няма да може да се сменя. Тя трябва да прилича на Форумската и наистина не трябва да натоварва очите!!! Smiley

Харесва ми замисленият аватар! Wink  Smiley
Активен
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #46 -: Февруари 08, 2011, 18:58:16 »
Раздели ТемаНагоре

Като ще казваме мнение,да не остана по-назад и аз   Cheesy:
Гласувах ,че ми харесва новата визия. Има едно ОБАЧЕ..относно темите..надявам се да има собствен избор и всеки да си сложи което си му харесва и  още : възможно ли е да се направи и един вариант в по-неутрални цветове като сивото например? Ще кажа и защо - доста потребители висят цял ден пред мониторите,пишат в обявите,пишат във форума ,пишат си ЛС и т.н. Всички ярки цветове ужасно вредят и уморяват очите. Аз например направо не издържам повече от 10 мин. ако ми е ярко,а очите са ми ценни - с тях си вадя хляба. В същото време не бих искала да се лишавам от "ровкането" из сайта..за това ще се радвам ако имам избор и мога да си сложа тема в неутрални и по-тъмни цветове. Smiley
Супер, ставаме двама с желание за по-тъмни теми.  Cheesy  Аз точно затова по-горе написах, че няма да е лошо да имаме някоя тема с повечко черно.
Активен



Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: