{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3 ... 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем с пратката ми!!!  (Прочетена 15651 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Декември 14, 2010, 21:28:00 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте!Търся съвет от мами на които може да им се е случвало да им загубят пратките!Ето какъв е случаят:
Изпратих на една мама във Варна МПП-Пощенска пратка-пакетчето беше под 2кг.Съответно за изпращането му получих касов бон от пощата.Майчето ми е платила вече пакета,тя е получила дори бележка за същият пакет,да отиде да си го получи.Да,обаче 2 дни ходи до пощата,а пакетът не се намира.Днес ми писа,че бил изгубен и й казали да ми поиска баркодът.Но на касовата бележка нямам баркод.Баркод слагат на пощенските записи и на колетите.Кажете ми ако Ви се е случила какво да правим?Досега съм изпратила едва 3-4 пакета,а ето че вече имаме и проблем. Huh?Моля някой да ми пише.В пакета имах чисто нова блузка с етикета и бебешки дрешки от детенцето ми. Huh?
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Декември 14, 2010, 21:30:06 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте!Търся съвет от мами на които може да им се е случвало да им загубят пратките!Ето какъв е случаят:
Изпратих на една мама във Варна МПП-Пощенска пратка-пакетчето беше под 2кг.Съответно за изпращането му получих касов бон от пощата.Майчето ми е платила вече пакета,тя е получила дори бележка за същият пакет,да отиде да си го получи.Да,обаче 2 дни ходи до пощата,а пакетът не се намира.Днес ми писа,че бил изгубен и й казали да ми поиска баркодът.Но на касовата бележка нямам баркод.Баркод слагат на пощенските записи и на колетите.Кажете ми ако Ви се е случила какво да правим?Досега съм изпратила едва 3-4 пакета,а ето че вече имаме и проблем. Huh?Моля някой да ми пише.В пакета имах чисто нова блузка с етикета и бебешки дрешки от детенцето ми. Huh?
А освен касов бон, не ти ли дадоха и една бележка, която разпечатват на матричан принтер ? Като е МПП няма как да се изгуби
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Декември 14, 2010, 21:33:54 »
Раздели ТемаНагоре

Не,такава бележка ми дадоха само когато изпратих колет,досега само касови бележки са ми давали за пощенска малка пратка. Huh?
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Декември 14, 2010, 21:36:52 »
Раздели ТемаНагоре

Дали ще могат по касовата бележка и адресът на момичето да проследят какво е станало?
И за друго се учудвам-на мене всяка пратка досега която съм получавала ми я носят лично до вратата,с изключение на по-големите кутии,а тя е получила бележка за ма;лък пакет...защо навсякъде всичко е различно?
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Декември 14, 2010, 21:41:06 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте!Търся съвет от мами на които може да им се е случвало да им загубят пратките!Ето какъв е случаят:
Изпратих на една мама във Варна МПП-Пощенска пратка-пакетчето беше под 2кг.Съответно за изпращането му получих касов бон от пощата.Майчето ми е платила вече пакета,тя е получила дори бележка за същият пакет,да отиде да си го получи.Да,обаче 2 дни ходи до пощата,а пакетът не се намира.Днес ми писа,че бил изгубен и й казали да ми поиска баркодът.Но на касовата бележка нямам баркод.Баркод слагат на пощенските записи и на колетите.Кажете ми ако Ви се е случила какво да правим?Досега съм изпратила едва 3-4 пакета,а ето че вече имаме и проблем. Huh?Моля някой да ми пише.В пакета имах чисто нова блузка с етикета и бебешки дрешки от детенцето ми. Huh?


Е, тя щом е получила известие значи е там, те вървят заедно
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #5 -: Декември 14, 2010, 21:47:39 »
Раздели ТемаНагоре

а препоръчан ли е пуснат?
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #6 -: Декември 14, 2010, 21:47:58 »
Раздели ТемаНагоре

Не може да е получила известие а пакета да го няма .Щом има известие значи е в пощата а ми е чудно как само касова бележка се дава за малък препоръчан пакет?Huh??Дава се само касова когато е малък пакет обикновен.Винаги се дава и друга бележка на която пише номера на пратката и по него се проследява.И иди ти в пощата и провери,защо тя да се чуди какво да прави ако наистина го няма.
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Kremi84
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 847


Коректна съм! Бъдете и Вие!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Декември 14, 2010, 21:48:29 »
Раздели ТемаНагоре

Може би е пуснат като обикновена пратка  Roll Eyes
Активен
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #8 -: Декември 14, 2010, 21:49:55 »
Раздели ТемаНагоре

точно това е,ако са дали само касов бон значи не е препоръчан и.... Sad
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #9 -: Декември 14, 2010, 21:50:32 »
Раздели ТемаНагоре

Може би е пуснат като обикновена пратка  Roll Eyes
Ако каже теглото и сумата ,която са и взели ще разберем как е пуснат Smiley
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Декември 14, 2010, 21:58:49 »
Раздели ТемаНагоре

Ами за тегло незнам мили мами-кантарчето беше обърнато към служителката,за първи път изпратих 2 пакета в същия ден,като за единият до Шумен ми взеха около2лв,за Варна(т.е за нейният пакет,който беше по-малък)-1.05лв,а колет изпратих за София-за 2.60лв и само за София ми дадоха такъв принт.За останалите получих само касов бон.Никой не ме е питал какъв искам да го изпратя. Sad
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
hladna
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 139


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Декември 14, 2010, 22:00:02 »
Раздели ТемаНагоре

От коя поща във Варна трябва да си го получи мамата?
Кажи и да отиде и да не ги оставя на мира, докато не и го намерят!
Различните видове пакети/писма/колети се съхраняват на различни места в пощите!
Ако мамата им казва, че е МПП, а то е обикн. пратка, може да не търсят на првилното място!
На мен ми се е случвало
Освен това, на самото известие, трябва да е отбелязано какво има да получава: писмо, пакет, колет и пр.
Нека да си го погледне
Активен

1.Поемайте си пощенските!
2.Не подканям на ЛС!
3.Не изпращам за проба!
4.Не приемам и не изпращам с наложен платеж без предварителна уговорка!
5.Изпращам и получавам САМО като МПП! По - скъпите неща, чрез пощенската услуга на Еконт - цена 2,50лв.
6.Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!
7.Записвайте се в обявите!
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=66963&profile_type=feedback
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #12 -: Декември 14, 2010, 22:01:25 »
Раздели ТемаНагоре

Ами за тегло незнам мили мами-кантарчето беше обърнато към служителката,за първи път изпратих 2 пакета в същия ден,като за единият до Шумен ми взеха около2лв,за Варна(т.е за нейният пакет,който беше по-малък)-1.05лв,а колет изпратих за София-за 2.60лв и само за София ми дадоха такъв принт.За останалите получих само касов бон.Никой не ме е питал какъв искам да го изпратя. Sad
Погледни на принта там излизат всичките колети и щом имаш една касова значи сумата е обща .Когато пускам повече пакети никой не къса принта за отделен пакет а направо ти дават накрая цялото.
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #13 -: Декември 14, 2010, 22:01:45 »
Раздели ТемаНагоре

Ами за тегло незнам мили мами-кантарчето беше обърнато към служителката,за първи път изпратих 2 пакета в същия ден,като за единият до Шумен ми взеха около2лв,за Варна(т.е за нейният пакет,който беше по-малък)-1.05лв,а колет изпратих за София-за 2.60лв и само за София ми дадоха такъв принт.За останалите получих само касов бон.Никой не ме е питал какъв искам да го изпратя. Sad
не е бил препоръчан мила Sad,но що е получена бележка от мамата,значи е стигнал там в пощата и някой просто си го е прибрал Sad
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
hladna
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 139


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Декември 14, 2010, 22:03:38 »
Раздели ТемаНагоре

Ами за тегло незнам мили мами-кантарчето беше обърнато към служителката,за първи път изпратих 2 пакета в същия ден,като за единият до Шумен ми взеха около2лв,за Варна(т.е за нейният пакет,който беше по-малък)-1.05лв,а колет изпратих за София-за 2.60лв и само за София ми дадоха такъв принт.За останалите получих само касов бон.Никой не ме е питал какъв искам да го изпратя. Sad

Сигурно си го пратила като обикновена пратка, щото май няма такава цена 1,05 лв....

Ако чакаш да те питат...има да си чакаш!
ТИ ще им казваш как да ти пускат пратките!!!
Кажи на мамата да направи, каквото ти писах по-горе!
Активен

1.Поемайте си пощенските!
2.Не подканям на ЛС!
3.Не изпращам за проба!
4.Не приемам и не изпращам с наложен платеж без предварителна уговорка!
5.Изпращам и получавам САМО като МПП! По - скъпите неща, чрез пощенската услуга на Еконт - цена 2,50лв.
6.Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!
7.Записвайте се в обявите!
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=66963&profile_type=feedback


Страници: [1] 2 3 ... 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: