{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: на море с куче  (Прочетена 4031 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
nor4eto
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 41

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Август 16, 2010, 13:25:39 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте на всички, имам въпрос  към тези които имат домашни любимци, къде ходите на море с тях, не искам да оставя кучето в хотел, оказа се че в Гърция може да се отиде почти във всички  хотели, а тук ....... не можееееееееее, цапали били лоши и пречели на хората, само дето ходих на море, до мен имаше група вечно пияни туристи, които естествено не спяха.... след тях пристигната група германци които се радваха на обслужване "ол инклузив" и си носеха храна по стоите, може би хранаха други в грапата и така.............. има ли място с бунгала където приемат животни и от което сте доволни   Smiley  / ще вметна, че не одобрявам воденето на животни по плажа, при деца и без наморник/ 
Активен
rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Август 16, 2010, 15:12:25 »
Раздели ТемаНагоре

Охххх, и на мен ми е такава болна тема това.......  Преди години старото куче съм го оставяла на хотел и не спрях да мисля. Сегашният дивак го водихме една година и пощуряхме , и по пътя , и в хотела и на плажа. Не мисля и да повторя! На почивка ли отива човек или............
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
nor4eto
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 41

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Август 16, 2010, 15:54:52 »
Раздели ТемаНагоре

така е определено ставаме луди, на плаж не го водим, стои си вътре на климатик, обаче нещо не  искат животни по бунгалата, то моето е голямо говедо..... обаче как без него   Tongue
Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Септември 02, 2010, 16:06:52 »
Раздели ТемаНагоре

Ние сме водили и двете кучета  на бунгала в Св.Св. Константин и Елена. Голяма заградена поляна и три бунгала - кеф.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
desitka2008
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 250


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Септември 02, 2010, 17:16:26 »
Раздели ТемаНагоре

Темата вече е старичка,но все пак,за информация - Ако нямате претенции за лукс,то мястото,където не е никакъв проблем да почивате с куче е в Камчия. Има едни дървени бунгала като алпийски къщички на два етажа.Там лично аз съм отсядала с кучето(едра порода).Единственият проблем е,че стълбите за втория етаж са доста стръмни и животното не може да ги изкачва.
Бунгалата са съвсем до плажа и със сигурност ще има и други почиващи с кучовци. Мисля,че се плащаше 1/2 от цената за нощувка за куче.

Наистина е проблем да се почива с домашни любимци на нашето черноморие,но то и за хората вече не става.. Embarrassed
Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 09, 2010, 23:34:13 »
Раздели ТемаНагоре

Темата вече е старичка,но все пак,за информация - Ако нямате претенции за лукс,то мястото,където не е никакъв проблем да почивате с куче е в Камчия. Има едни дървени бунгала като алпийски къщички на два етажа.Там лично аз съм отсядала с кучето(едра порода).Единственият проблем е,че стълбите за втория етаж са доста стръмни и животното не може да ги изкачва.
Бунгалата са съвсем до плажа и със сигурност ще има и други почиващи с кучовци. Мисля,че се плащаше 1/2 от цената за нощувка за куче.

Наистина е проблем да се почива с домашни любимци на нашето черноморие,но то и за хората вече не става.. Embarrassed
ЕЕЕЕЕЕЕххххххх Камчия..........Нашите ни влачиха там 12 години, но за съжаление бунгалата не са пипани от Татово време. Иначе и наш Топчо и Алекс там са се подвизавали
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: