{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Вървят ли ви продажбите?  (Прочетена 11089 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
medissa123
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 165


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Август 05, 2010, 09:47:32 »
Раздели ТемаНагоре

От както съм тук само една чанта успях да продада.Целта ми е да си изпразня гардероба, а май само го пълня.
Само при мен ли е такова положението? Huh? Cheesy

Споделете си на седмица по колко неща продавате/купувате? Имате ли периоди на "затишие"? и тн..   Wink
Активен

Не искам pазмяна;Предпочитам плащане по банков път;
Спазвам реда на записване до опр.момент;Предимство-потребители с повече покупки;Не толерирам бавенето на запис,повече от нормалното;
Оценките ми от друг сайт
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Август 05, 2010, 09:54:50 »
Раздели ТемаНагоре

Аз засега само едни сандалки и гривнички съм продала.Иначе имах много предложения за размяна,но не разменям по принцип.Все пак има 1800 потребителя,не очаквам и всеки ден някаква покупка да се прави от мен.При "комшито",където са 75 000 продавах нещо сигурно веднъж на седмица,че понякога и две.Та имайки предвид,че тук шансовете са пъти по-малки някой да ти хареса нещата,съм доволна,имам запитвания за обявите,което значи че има и интерес най-малкото.Това пак е добре.Иначе и на мен целта ми е да си изпразня гардероба,а и си събирам парички за едно нещо ..имам много дрехи,които вече са ми малки/големи,дадох 5-6 торби в дом за сираци,а тези,които са почти новички(пълна съм с неуспешни покупки) ги давам на приятелки.А междувременно публикувам и тук,та така  ;D
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Август 05, 2010, 09:55:59 »
Раздели ТемаНагоре

Аз не съм тук само да продавам,за това винаги приемам размяна стига нещо да ми хареса/става.Може би и това играе голяма роля.Иначе също така купувам от тук.
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
qnica85
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 176


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Август 05, 2010, 14:10:10 »
Раздели ТемаНагоре

Аз засега съм продала само една активна гимнастика и едни чехли и то в началото на създаване на сайта, от тогава има затишие, но за сметка на това си купих доста неща за мен и сина ми от много готини мами. Мисля, че сайта е чудесен и ще набере доста сила и положителни точки Smiley
Активен

1.Коректна съм, моля бъдете и вие!
2.Съгласна съм на размяна!
3.За стоки над 15лв. изисквам предварително плащане!
4.Винаги поставям оценки!
Linofrina
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 147


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Август 05, 2010, 22:26:54 »
Раздели ТемаНагоре

Вgdomakinq като цяло ми се струва по-затихнала в сравнение с другия сайт. В много малко обяви има коментари от записани, това беше първото нещо, което ми направи впечатление, след като се регистрирах тук.
Активен

*** Пазя ред 6 часа
*** Давам предимство и поемам пощенските за 2 и повече обяви
*** Мога да поискам предварително плащане
*** Не приемам връщане заради неправилно преценена покупка - четете описанията и забележките и мерете внимателно!
http://www.help-sandra.org
Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Август 05, 2010, 22:37:43 »
Раздели ТемаНагоре

Между другото много хора не се записват в обявата а директно пишат на лични  Wink мисля че в този сайт не е практика записът и може направо на лични да стане уговорката Smiley
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
zaxar
МНОГО СЕРТ СЪМ-ОБЩУВАЙТЕ ВНИМАТЕЛНО
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 199


МНОГО СЕРТ СЪМ,ОБЩУВАЙТЕ ВНИМАТЕЛНО...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Август 05, 2010, 22:58:53 »
Раздели ТемаНагоре

Повечето тук сме стари от другия сайт и сме запознати много добре със значението на запис,не мисля ,че на лични стават уговорките,просто малко трудно стартираме.След някой друг месец,всичко ще си дойде на мястото
Активен

Нужна ми е твоята подкрепа,ако имаш минутка време ,много бих се радвала.Благодаря много
http://nagradite.net/StanislavBg

http://charomat.bg/display_entry.php?id=91


http://spe4eli.me/stanislav
Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Август 06, 2010, 08:24:47 »
Раздели ТемаНагоре

Zaxar и аз съм от там и зная какво означава записа, но има практика уговорките и на лични да стават. Аз две неща съм продала без да се запише потребителя в обявата  Wink
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Август 06, 2010, 11:24:20 »
Раздели ТемаНагоре

така и така има тема,нека се разпиша и аз.Цените тук са  с 30-40% по-високи от продавалник.
Вижда нещо тук,после го намирам там по-евтино и го взимам от там Smiley
Сега всеки ще се защити,но аз съм проверявала поне10 обяви на поне 10 потребителя
Масово потничета и блузки се продават по 15лв тук,а до нас на пазара са по 5лв....
Спирам,за да не се разрази буря!
Успех с продажбите!Ако всеки ден продавате по 1 нещо и все публикувате-от къде ги взимате,къде ги складирате? :Smiley
И без номера,че имате деца,защото и аз имам 2....А дамските дрехи всеки ден ли ги сменяте?...
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Август 06, 2010, 11:48:13 »
Раздели ТемаНагоре

Не съм... веднага ще ти отговоря на последния въпрос.Повечето дамски дрехи в обявите ми са на дъщерята (голямата),знаеш как са тинейджърите,или нещо не им допада,не улучва размера,не харесва подаръка и пр.Така ,че всеки отговораря сам за себе си,е когато всичко това има граници разбира се.
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
blanka 77
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Август 06, 2010, 12:00:20 »
Раздели ТемаНагоре

така и така има тема,нека се разпиша и аз.Цените тук са  с 30-40% по-високи от продавалник.
Вижда нещо тук,после го намирам там по-евтино и го взимам от там Smiley
Сега всеки ще се защити,но аз съм проверявала поне10 обяви на поне 10 потребителя
Масово потничета и блузки се продават по 15лв тук,а до нас на пазара са по 5лв....
Спирам,за да не се разрази буря!
Успех с продажбите!Ако всеки ден продавате по 1 нещо и все публикувате-от къде ги взимате,къде ги складирате? :Smiley
И без номера,че имате деца,защото и аз имам 2....А дамските дрехи всеки ден ли ги сменяте?...


Продажбите много не вървят,но покупки правя ....въпреки да се заричам ,че няма да купувам повече за малката защото е претрупана с дрешки. това е отговора ми на твоя въпрос .... Има в повече даже за предстоящия сезон и размер,купувам от сайтовете,новички когато мога, а и от племенницата ми по нещо съвпада по сезон и размер,така че имам и за продаване имам и за складиране ( някой пазя  :Smiley.)   Общо взето изкарам ли нещо от продажба го вкарвам пак тук   ;D
Активен

Здравейте, непознати и познати от някога и някъде...Smiley
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Август 06, 2010, 12:38:21 »
Раздели ТемаНагоре

Eto,kazah,4e ne tarsia opravdania v horata.Vseki znae sebe si i preceniava drugite  Smiley
Neka ne se karame  Smiley
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Август 06, 2010, 12:53:26 »
Раздели ТемаНагоре

Eto,kazah,4e ne tarsia opravdania v horata.Vseki znae sebe si i preceniava drugite  Smiley
Neka ne se karame  Smiley
Изобщо нямам намерение да се карам с който и да било Wink
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #13 -: Август 06, 2010, 13:17:24 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм от баш ама баш началото , и съм продала точно на две жени , за точно 18,50 общо
Купила съм неща , само покупка говоря ,42 неща  на стойност 193,20 лева ( лелеееее не знаех че са толкова)
и съм направила размяна с общо 26 дами , като там е имало къде от мен къде от тях доплащане , като цяло аз най много харесвам размяната , нещо ненужно на единия и нещо ненужно на другия си намира нов собственик който си го ползва и си му се радва.
Активен

sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Август 06, 2010, 13:39:21 »
Раздели ТемаНагоре

и съм направила размяна с общо 26 дами , като там е имало къде от мен къде от тях доплащане , като цяло аз най много харесвам размяната , нещо ненужно на единия и нещо ненужно на другия си намира нов собственик който си го ползва и си му се радва.
все едно аз съм го писала Cheesy
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003


Страници: [1] 2 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: