{GOOGLENEWHOR}


Анкета
Въпрос:
От кой футболен отбор сте (български) ?
ЦСКА - 19 (41.3%)
Левски - 20 (43.5%)
Локо ПД - 0 (0%)
Ботев ПД - 0 (0%)
Черно море - 1 (2.2%)
Черноморец - 1 (2.2%)
Локо СФ - 0 (0%)
Друг.Посочи в темата. - 5 (10.9%)
Общ брой гласове: 46

Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: От кой футболен отбор сте(български)?Тема и за двата пола.  (Прочетена 36591 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #60 -: Февруари 27, 2011, 08:15:37 »
Раздели ТемаНагоре

ЛЕВСКАРЧЕТАААА,А ЧЕСТИТО ВИ БРЕ!!!НА ГЕРЕНА БЕЗ "Г"СЕКТОР-ПЬЛЕН РЕЗИЛ!ЕГА ВИ ДЬРЖИ ВЛАГА ПО-ДЬЛГИЧКО (sport9) (sport9) (sport9)АЙНС ЦУ ЗВАЙ ЗУ ДРАЙ-ДРЬН!ВЕЛИНОВА ВИКА ВЕЛКОВА-ПОДГОТВИЛА СЬМ ТИ ЧЛЕНСКА КАРТА МИЛОУ,ЕЛА ДА СЕ РАЗПИШЕШ И ДА СИ ПОЛУЧИШ ЧЕРВЕНИ ОЧИЛА!!!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #61 -: Февруари 27, 2011, 08:18:31 »
Раздели ТемаНагоре

За да видиш,как ще паднете..... Tongue Tongue Tongue (dew7) (sport2) (sport2) (sport2)

 (grin4) (grin4)
Аз ли?Huh?Huh??Ааааааааааааааа недей така  Tongue Tongue Tongue
ХИХИХИ-ХОХОХО (feast15)
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #62 -: Февруари 27, 2011, 09:35:05 »
Раздели ТемаНагоре

Русаааа айде раздавай членските карти на всичкии Tongue Tongue Tongue

Сегаа гледаш ли ги?!Срам ги да пишат в темата!!!

И гол ви подарихме!!!
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #63 -: Февруари 27, 2011, 09:38:37 »
Раздели ТемаНагоре

Русаааа айде раздавай членските карти на всичкии Tongue Tongue Tongue

Сегаа гледаш ли ги?!Срам ги да пишат в темата!!!

И гол ви подарихме!!!
СЕГА ХРАНЯ ПОЛОВИНАТА ПОЗНАТИ ВЬВ ФЕЙСА,МАНИ ГО ЛЕВСКАРЧЕТО-ТО ЩЕ ПИШЕ/МОЖЕ БИ/СЛЕД СЛЕДВАЩИЯ КРЬГ,АКО НЕ ЗАСМУЧАТ ПАК ТИНЯ ДЕ/ CheesyУЕВСКИИИИИ-СПИТЕ ЛИ ОЩЕ?!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #64 -: Февруари 27, 2011, 09:41:47 »
Раздели ТемаНагоре

Изкушавам се да попитам кому е нужна тази тема!? ;D
ТАЯ ТЕМА ЦВЕТИ Е НУЖНА НА НАС,ДА ИМА С КВО ДА СЕ ЗАНИМАВАМЕ WinkРЕЛАКС БЕ МИЛООО/НА ЧУЖД ГРЬБ/ Cheesy
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #65 -: Февруари 27, 2011, 10:01:54 »
Раздели ТемаНагоре

Русаааа айде раздавай членските карти на всичкии Tongue Tongue Tongue

Сегаа гледаш ли ги?!Срам ги да пишат в темата!!!

И гол ви подарихме!!!
СЕГА ХРАНЯ ПОЛОВИНАТА ПОЗНАТИ ВЬВ ФЕЙСА,МАНИ ГО ЛЕВСКАРЧЕТО-ТО ЩЕ ПИШЕ/МОЖЕ БИ/СЛЕД СЛЕДВАЩИЯ КРЬГ,АКО НЕ ЗАСМУЧАТ ПАК ТИНЯ ДЕ/ CheesyУЕВСКИИИИИ-СПИТЕ ЛИ ОЩЕ?!
Хахах и аз снощи писах на всички ,ама на никой не отговаря! :Д
Левскарите спяттт ...ми какво да кажат?
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #66 -: Февруари 27, 2011, 12:51:19 »
Раздели ТемаНагоре

Русаааа айде раздавай членските карти на всичкии Tongue Tongue Tongue

Сегаа гледаш ли ги?!Срам ги да пишат в темата!!!

И гол ви подарихме!!!
СЕГА ХРАНЯ ПОЛОВИНАТА ПОЗНАТИ ВЬВ ФЕЙСА,МАНИ ГО ЛЕВСКАРЧЕТО-ТО ЩЕ ПИШЕ/МОЖЕ БИ/СЛЕД СЛЕДВАЩИЯ КРЬГ,АКО НЕ ЗАСМУЧАТ ПАК ТИНЯ ДЕ/ CheesyУЕВСКИИИИИ-СПИТЕ ЛИ ОЩЕ?!
Хахах и аз снощи писах на всички ,ама на никой не отговаря! :Д
Левскарите спяттт ...ми какво да кажат?
те спят от зор,ма мани-половината червени не успяха да догледат мача от кефф,та трябваше да им правиме сбит преразказ (glasses1)
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #67 -: Февруари 27, 2011, 13:35:56 »
Раздели ТемаНагоре

Русаааа айде раздавай членските карти на всичкии Tongue Tongue Tongue

Сегаа гледаш ли ги?!Срам ги да пишат в темата!!!

И гол ви подарихме!!!
СЕГА ХРАНЯ ПОЛОВИНАТА ПОЗНАТИ ВЬВ ФЕЙСА,МАНИ ГО ЛЕВСКАРЧЕТО-ТО ЩЕ ПИШЕ/МОЖЕ БИ/СЛЕД СЛЕДВАЩИЯ КРЬГ,АКО НЕ ЗАСМУЧАТ ПАК ТИНЯ ДЕ/ CheesyУЕВСКИИИИИ-СПИТЕ ЛИ ОЩЕ?!
Хахах и аз снощи писах на всички ,ама на никой не отговаря! :Д
Левскарите спяттт ...ми какво да кажат?
те спят от зор,ма мани-половината червени не успяха да догледат мача от кефф,та трябваше да им правиме сбит преразказ (glasses1)
То това не може да се преразкаже!!!
ЦТЦТ във фейса и скайп нито един УЕвскарин не ми писа!!!
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #68 -: Март 01, 2011, 12:25:42 »
Раздели ТемаНагоре

Не съм се скрила,нито ме е срам.Аз членска карта си имам за моя отбор  Tongue ,а очилата ти ги подарявам Cheesy .Аз си имам и очила и прашки и всичко.Айде,айде ще Ви видим и не забравяйте,че който се смее последен се смее най-добре  Tongue Tongue Tongue
Активен

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #69 -: Март 01, 2011, 16:32:08 »
Раздели ТемаНагоре

Не съм се скрила,нито ме е срам.Аз членска карта си имам за моя отбор  Tongue ,а очилата ти ги подарявам Cheesy .Аз си имам и очила и прашки и всичко.Айде,айде ще Ви видим и не забравяйте,че който се смее последен се смее най-добре  Tongue Tongue Tongue
ХИХИХИИИ,НЕ СЕ ЗАСЯГАЙ ДЕ,ПРОСТО МНООООГО ВИСОЧКО ЛЕТЯХА УЕВСКАРЧЕТАТА,ВИКАМ ДА СЕ ПРЕБРОЯТ СЛЕД ПРИЗЕМЯВАНЕТО WinkЯВНО НАВРЕМЕ СИ ОТВОРИЛА ПАРАШУТИТЕ CheesyМА АКО ПРЕМИСЛИШ...ШЕ НАПРАИМЕ ЕДНО ПОЧЕТНО РЕЗЕРВИРАНО МЯСТО У СРЕДАТА НА СЕКТОР"Г" Tongue (sea1)
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #70 -: Март 01, 2011, 22:25:44 »
Раздели ТемаНагоре

Въпреки ,че не съм за никой от отборите мога да ви кажа ,че нямаше ДЕРБИ. Нито на трибуните ,нито на стадиона! Дори и феновете на Левски си го казват. Факт е че 3000 човека ядоха палки ,бяха избутвани от сектора и за малко да има невинни жертви. И какво прави нашата държава Huh?
Това дерби ще се помни именно с полицейския произвол. Г-дата униформени не успяха да неутрализират 100 хулигана ,за които беше ясно още от 2 месеца ,че ще създадът проблеми,беше им ясно ,че при оставени в сектора камъни и железа те ще хвърчат към пистата.То на мен и на всички ходили поне 1 път на това дерби им е ясно това. Та защо полицията не извади тия 100 човека ,които се знаят по именно от всеки един? Защо се наложи с линейки да прибират хора Huh? Защо едно 6-7 годишно детенце се налага да реве и да търси баща си ,който го е носил на рамене и изведнъж е паднал под тълпата ударен с палки в колената ?Защо това дете никой не го е погледнал???
Защо хора от Стара Загора са отишли до София и са били бити за това ,че са се движили "бавно" според полицията? Защо хора извън стадиона нямащи нищо общо със футболната среща също са изяли няколко пали? Оказали са се на грешното място.Защо в сектор за 1500 са били вкарани 3000 човека Huh?
Не е ли нормално при този натиск на такова дерби да бъдеш изнервен до краен предел?
Аз не мога да осмисля цялата тази произволщина.От това дерби футбола придоби друг смисъл. Как да ида в София на мач,било то БЕРОЕ и... Като не знам дали ще се прибера жива и дали това ,което стана няма да се случи и на мен???Не оправдавам вандализма и хулиганството,но не това беше начинът .
http://hooligans.bg/gallery/displayimage.php?pos=-47697
ТОва момиче какво е направило за да бъде удряно в корема Huh? Ами представете си е била бременна ??Който е ходил на мача да си пази билета и да се включи към груповото дело ,което най-вероятно ще е в Страсбург
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #71 -: Март 02, 2011, 14:57:35 »
Раздели ТемаНагоре

Въпреки ,че не съм за никой от отборите мога да ви кажа ,че нямаше ДЕРБИ. Нито на трибуните ,нито на стадиона! Дори и феновете на Левски си го казват. Факт е че 3000 човека ядоха палки ,бяха избутвани от сектора и за малко да има невинни жертви. И какво прави нашата държава Huh?
Това дерби ще се помни именно с полицейския произвол. Г-дата униформени не успяха да неутрализират 100 хулигана ,за които беше ясно още от 2 месеца ,че ще създадът проблеми,беше им ясно ,че при оставени в сектора камъни и железа те ще хвърчат към пистата.То на мен и на всички ходили поне 1 път на това дерби им е ясно това. Та защо полицията не извади тия 100 човека ,които се знаят по именно от всеки един? Защо се наложи с линейки да прибират хора Huh? Защо едно 6-7 годишно детенце се налага да реве и да търси баща си ,който го е носил на рамене и изведнъж е паднал под тълпата ударен с палки в колената ?Защо това дете никой не го е погледнал???
Защо хора от Стара Загора са отишли до София и са били бити за това ,че са се движили "бавно" според полицията? Защо хора извън стадиона нямащи нищо общо със футболната среща също са изяли няколко пали? Оказали са се на грешното място.Защо в сектор за 1500 са били вкарани 3000 човека Huh?
Не е ли нормално при този натиск на такова дерби да бъдеш изнервен до краен предел?
Аз не мога да осмисля цялата тази произволщина.От това дерби футбола придоби друг смисъл. Как да ида в София на мач,било то БЕРОЕ и... Като не знам дали ще се прибера жива и дали това ,което стана няма да се случи и на мен???Не оправдавам вандализма и хулиганството,но не това беше начинът .
http://hooligans.bg/gallery/displayimage.php?pos=-47697
ТОва момиче какво е направило за да бъде удряно в корема Huh? Ами представете си е била бременна ??Който е ходил на мача да си пази билета и да се включи към груповото дело ,което най-вероятно ще е в Страсбург
мила,аз сьм непрекьснато по стадиони,но на по-ниско ниво футбол/аматьорски/-регионални групи-футбола е жив,но се крие около корена си...при нас за един шамар на фен се спечели дело за хулиганство за 1000 лв,аз както ти казах сьм и лекар-изкараха вьздуха на синето ми,счупиха му рьката едновременно с това,този който му го причини излизаше срещу мен и му шибнах един приличен шамар/като майка!/-писаха ме в три вестника"лекар на мач преби противников футболист"-така че навсякьде се снима избирателно,включително и ние го правиме в нашата телевизия!всичко дойде от масмедиите и полицията!последния международен мач на който бях беше цска-оксер,и тогава с детето на конче на мьжа ми ни разделиха-точно конната полиция-минаваше между зрителите преди входа и панираше хората,а имаше и други като нас-семейни,с децата си...отнесохме глоба,защото малкия решил да се изпишка в храстите,а те там си криели конфискатите-а той беше едва на три!бе не ми се говори,но...
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #72 -: Март 05, 2011, 17:37:06 »
Раздели ТемаНагоре

Русааа!!!
След малко включвай БТВ Екшън!!!
ЦСКА - Черноморец Huh?
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #73 -: Март 05, 2011, 19:53:47 »
Раздели ТемаНагоре

Черноморец 0:4 ЦСКА!
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #74 -: Март 05, 2011, 22:26:46 »
Раздели ТемаНагоре

Черноморец 0:4 ЦСКА!
разбрах мац,слушаХ го по"дарик"през 300 км пьт Cheesyмоя както настьпваше педалите викам да не даде газ по-рязко/за дузпа/ Cheesyбраво,влизат в серия юнаците! (sport9) (sport9) (sport9) (sport9) Cheesy
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726


Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: