{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: поредната некоректност  (Прочетена 8019 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Ноември 26, 2010, 21:58:31 »
Раздели ТемаНагоре

Ако изпращаш като МПП (малък препоръчан пакет) задължително ти дават бележка на която пише подател, получател, дата на изпращане и номер на пратката по който може да бъде проследена.

За изпратени записи също дават бележки.

И не само бележки, а и касови бончета дават...
Русамапаумна, ти къде живееш, че никога не са ти давали такива....?!?!
мила,живея в село с 400 жителя,кьдето всеки познава всеки,и пощальонката не смятаза нужно да дава разписки,само касова бележка от апарата за общата сума от записите ми,а пьк и разписките за записите ми ги попьлвам сама,документация коятро тя ме научи да водя/да и помогна,за да ги пусне изобщо що-годе навреме...това е мила селската действителност...вече имам два-три проблема,сьздадени от институцията"ПОЩА" Sadимам вьрнат запис от 1.11 за една мама от перущица-адриана,която незнам как да поться сега,за 13.50 е,по причина-неясно клеймо...записа се е вьрнал на 24.11,т.е.четири днислед изтичането на законния срок...е тва е-когато някой е немарлив се получават грешки,за които и ние патиме! Kiss
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #31 -: Ноември 26, 2010, 23:24:52 »
Раздели ТемаНагоре

Ако изпращаш като МПП (малък препоръчан пакет) задължително ти дават бележка на която пише подател, получател, дата на изпращане и номер на пратката по който може да бъде проследена.

За изпратени записи също дават бележки.

И не само бележки, а и касови бончета дават...
Русамапаумна, ти къде живееш, че никога не са ти давали такива....?!?!
мила,живея в село с 400 жителя,кьдето всеки познава всеки,и пощальонката не смятаза нужно да дава разписки,само касова бележка от апарата за общата сума от записите ми,а пьк и разписките за записите ми ги попьлвам сама,документация коятро тя ме научи да водя/да и помогна,за да ги пусне изобщо що-годе навреме...това е мила селската действителност...вече имам два-три проблема,сьздадени от институцията"ПОЩА" Sadимам вьрнат запис от 1.11 за една мама от перущица-адриана,която незнам как да поться сега,за 13.50 е,по причина-неясно клеймо...записа се е вьрнал на 24.11,т.е.четири днислед изтичането на законния срок...е тва е-когато някой е немарлив се получават грешки,за които и ние патиме! Kiss
Нема сила която да ме накара да ти вервам  Wink
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
hladna
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 139


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Ноември 26, 2010, 23:29:52 »
Раздели ТемаНагоре

Ако изпращаш като МПП (малък препоръчан пакет) задължително ти дават бележка на която пише подател, получател, дата на изпращане и номер на пратката по който може да бъде проследена.

За изпратени записи също дават бележки.

И не само бележки, а и касови бончета дават...
Русамапаумна, ти къде живееш, че никога не са ти давали такива....?!?!
мила,живея в село с 400 жителя,кьдето всеки познава всеки,и пощальонката не смятаза нужно да дава разписки,само касова бележка от апарата за общата сума от записите ми,а пьк и разписките за записите ми ги попьлвам сама,документация коятро тя ме научи да водя/да и помогна,за да ги пусне изобщо що-годе навреме...това е мила селската действителност...вече имам два-три проблема,сьздадени от институцията"ПОЩА" Sadимам вьрнат запис от 1.11 за една мама от перущица-адриана,която незнам как да поться сега,за 13.50 е,по причина-неясно клеймо...записа се е вьрнал на 24.11,т.е.четири днислед изтичането на законния срок...е тва е-когато някой е немарлив се получават грешки,за които и ние патиме! Kiss

Ами, Руса, искай си ги... Тя, нали затуй е там!!
Утре, ако се наложи, как ще докажеш, че си пратила пари/пакет??

Сори, че оспамихме темата...
Активен

1.Поемайте си пощенските!
2.Не подканям на ЛС!
3.Не изпращам за проба!
4.Не приемам и не изпращам с наложен платеж без предварителна уговорка!
5.Изпращам и получавам САМО като МПП! По - скъпите неща, чрез пощенската услуга на Еконт - цена 2,50лв.
6.Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!
7.Записвайте се в обявите!
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=66963&profile_type=feedback
mi_ma
мимчето
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 361


над мене греят две слънца,това са моите деца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Ноември 26, 2010, 23:37:43 »
Раздели ТемаНагоре


[/quote]мила,живея в село с 400 жителя,кьдето всеки познава всеки,и пощальонката не смятаза нужно да дава разписки,само касова бележка от апарата за общата сума от записите ми,а пьк и разписките за записите ми ги попьлвам сама,документация коятро тя ме научи да водя/да и помогна,за да ги пусне изобщо що-годе навреме...това е мила селската действителност...вече имам два-три проблема,сьздадени от институцията"ПОЩА" Sadимам вьрнат запис от 1.11 за една мама от перущица-адриана,която незнам как да поться сега,за 13.50 е,по причина-неясно клеймо...записа се е вьрнал на 24.11,т.е.четири днислед изтичането на законния срок...е тва е-когато някой е немарлив се получават грешки,за които и ние патиме! Kiss
[/quote]

мила,какво значи незнам как да потърся,нямаш ли и ника на тази мама
Активен

1.пощенските за сметка на КУПУВАЧА 2.ВЕЧЕ плащане предварително 3.въщам стока неотговаряща на описанието 4.BG94BPBI79231098205001 пощенска банка 5.давам на първия дал адрес на лс 6.имам 245 ++++++ в Пр-ка 
http://smajliki.ru/smilie-743654535.html
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #34 -: Ноември 26, 2010, 23:39:23 »
Раздели ТемаНагоре


мила,живея в село с 400 жителя,кьдето всеки познава всеки,и пощальонката не смятаза нужно да дава разписки,само касова бележка от апарата за общата сума от записите ми,а пьк и разписките за записите ми ги попьлвам сама,документация коятро тя ме научи да водя/да и помогна,за да ги пусне изобщо що-годе навреме...това е мила селската действителност...вече имам два-три проблема,сьздадени от институцията"ПОЩА" Sadимам вьрнат запис от 1.11 за една мама от перущица-адриана,която незнам как да поться сега,за 13.50 е,по причина-неясно клеймо...записа се е вьрнал на 24.11,т.е.четири днислед изтичането на законния срок...е тва е-когато някой е немарлив се получават грешки,за които и ние патиме! Kiss
[/quote]

мила,какво значи незнам как да потърся,нямаш ли и ника на тази мама
[/quote]

Ако имаше тя да и дава ще я намери ама в случая не знае  Cheesy Cheesy Cheesy
« Последна редакция: Ноември 26, 2010, 23:41:35 от skoki81 » Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #35 -: Ноември 27, 2010, 07:37:58 »
Раздели ТемаНагоре

Ако изпращаш като МПП (малък препоръчан пакет) задължително ти дават бележка на която пише подател, получател, дата на изпращане и номер на пратката по който може да бъде проследена.

За изпратени записи също дават бележки.

И не само бележки, а и касови бончета дават...
Русамапаумна, ти къде живееш, че никога не са ти давали такива....?!?!
мила,живея в село с 400 жителя,кьдето всеки познава всеки,и пощальонката не смятаза нужно да дава разписки,само касова бележка от апарата за общата сума от записите ми,а пьк и разписките за записите ми ги попьлвам сама,документация коятро тя ме научи да водя/да и помогна,за да ги пусне изобщо що-годе навреме...това е мила селската действителност...вече имам два-три проблема,сьздадени от институцията"ПОЩА" Sadимам вьрнат запис от 1.11 за една мама от перущица-адриана,която незнам как да поться сега,за 13.50 е,по причина-неясно клеймо...записа се е вьрнал на 24.11,т.е.четири днислед изтичането на законния срок...е тва е-когато някой е немарлив се получават грешки,за които и ние патиме! Kiss
Жено,нищо лично ама не ми се записвай в обявите,та с тая ваша поща,както си я описала всеки ще го е страх да ти праща нещо,после ходи доказвай,че нЕмаш сестра Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
delia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 183


delia от Продавалник-а

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Ноември 27, 2010, 10:06:31 »
Раздели ТемаНагоре

Ако изпращаш като МПП (малък препоръчан пакет) задължително ти дават бележка на която пише подател, получател, дата на изпращане и номер на пратката по който може да бъде проследена.

За изпратени записи също дават бележки.

И не само бележки, а и касови бончета дават...
Русамапаумна, ти къде живееш, че никога не са ти давали такива....?!?!
мила,живея в село с 400 жителя,кьдето всеки познава всеки,и пощальонката не смятаза нужно да дава разписки,само касова бележка от апарата за общата сума от записите ми,а пьк и разписките за записите ми ги попьлвам сама,документация коятро тя ме научи да водя/да и помогна,за да ги пусне изобщо що-годе навреме...това е мила селската действителност...вече имам два-три проблема,сьздадени от институцията"ПОЩА" Sadимам вьрнат запис от 1.11 за една мама от перущица-адриана,която незнам как да поться сега,за 13.50 е,по причина-неясно клеймо...записа се е вьрнал на 24.11,т.е.четири днислед изтичането на законния срок...е тва е-когато някой е немарлив се получават грешки,за които и ние патиме! Kiss
Нема сила която да ме накара да ти вервам  Wink





Извинете, че се намесвам, но съм напълно съгласна със скоки.
Аз ползвам услугите на пощенска станция, която обслужва стотина живущи в квартала и две държавни институции с още толкова души перонал. Въпреки, че всички се познават и дори се чувстваме като голямо семейство, а жената от пощата е в течение на всичко, което се случва, винаги дава бележки, касови бонове, изисква лична карта при получаване на пакетите, мери теглото за сверка на препоръчаните пакети и всички задължителни процедури при получаване или изплащени на пощенски пратки. До сега, вече 4 год от как съм потребител в сайтове за взаимопомощ, проблем с пощите не съм имала. Дано така продължава и  в бъдеще.
Активен

Предимство за русенци и купувачите на повече от една обява. Не изпращам "до поискване" нито пари, нито покупки. Наложен платеж само след предварителна уговорка.
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #37 -: Ноември 27, 2010, 18:11:04 »
Раздели ТемаНагоре

Ако изпращаш като МПП (малък препоръчан пакет) задължително ти дават бележка на която пише подател, получател, дата на изпращане и номер на пратката по който може да бъде проследена.

За изпратени записи също дават бележки.

И не само бележки, а и касови бончета дават...
Русамапаумна, ти къде живееш, че никога не са ти давали такива....?!?!
мила,живея в село с 400 жителя,кьдето всеки познава всеки,и пощальонката не смятаза нужно да дава разписки,само касова бележка от апарата за общата сума от записите ми,а пьк и разписките за записите ми ги попьлвам сама,документация коятро тя ме научи да водя/да и помогна,за да ги пусне изобщо що-годе навреме...това е мила селската действителност...вече имам два-три проблема,сьздадени от институцията"ПОЩА" Sadимам вьрнат запис от 1.11 за една мама от перущица-адриана,която незнам как да поться сега,за 13.50 е,по причина-неясно клеймо...записа се е вьрнал на 24.11,т.е.четири днислед изтичането на законния срок...е тва е-когато някой е немарлив се получават грешки,за които и ние патиме! Kiss
Нема сила която да ме накара да ти вервам  Wink





Извинете, че се намесвам, но съм напълно съгласна със скоки.
Аз ползвам услугите на пощенска станция, която обслужва стотина живущи в квартала и две държавни институции с още толкова души перонал. Въпреки, че всички се познават и дори се чувстваме като голямо семейство, а жената от пощата е в течение на всичко, което се случва, винаги дава бележки, касови бонове, изисква лична карта при получаване на пакетите, мери теглото за сверка на препоръчаните пакети и всички задължителни процедури при получаване или изплащени на пощенски пратки. До сега, вече 4 год от как съм потребител в сайтове за взаимопомощ, проблем с пощите не съм имала. Дано така продължава и  в бъдеще.
И аз така реших първоначално,след това обаче разгледах на Русата профила и видях само отлични отзиви,затова и се доверих Smileyне броя последния коментар Roll Eyes,вижда се обаче че дамата е предимно купувач,вероятно съвестен,и не и се е налагало да снима бележките Cheesyвъзможно е да има и такива пощенски служители някъде по селата Roll Eyes Winkдруг е въпроса ,че тя трябва да изисква бележки сама,не някой да и ги дава,въпрос на избор Smiley
« Последна редакция: Ноември 27, 2010, 18:20:49 от margafraca » Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #38 -: Ноември 27, 2010, 19:12:05 »
Раздели ТемаНагоре

хахааааааааа,Поли-Liamo-утрепа ме,честно!!!сестри-много Winkма някои инвестират и под русото/а някои в русото Tongue...ми не ми се е налагало никога,да ти кажа,да доказвам,старая се да нямам проблеми,ако има-поглеждам при нея и ги решавам както трябва Winkскоки дали вярваш-хич не ми е,споделям Cheesyако някой го е страх от мен-жалко за него...margafraca-толкова си права мац!когато намерите някоя да се оплаче,че сьм я окрала,тогава може да ме коментирате...от обявите за тьрсене сьм подарявала на някои мамчета нещица,за които дори и пощенски не сьм искала,и то не евтинки,и не боклуци,но само те си го знаят Winkтака че дребни душици не ми правят впечатление вече...това,което казах за вьпросната адриана не значи,че не си е получила парите,а че така предполагам...а кой какьв е-вече всички придобиваме някаква представа от контактите помежду ни,skoki,така че не се излагай за няма нищо Cheesy
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #39 -: Ноември 27, 2010, 19:25:17 »
Раздели ТемаНагоре

margafraca-бе приятелко,я кажи-ника ли да сменя че да не ме ядат поече че ше се стопя,или пьк да взема да се направя цЪрна Cheesy
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #40 -: Ноември 27, 2010, 20:31:13 »
Раздели ТемаНагоре

хахааааааааа,Поли-Liamo-утрепа ме,честно!!!сестри-много Winkма някои инвестират и под русото/а някои в русото Tongue...ми не ми се е налагало никога,да ти кажа,да доказвам,старая се да нямам проблеми,ако има-поглеждам при нея и ги решавам както трябва Winkскоки дали вярваш-хич не ми е,споделям Cheesyако някой го е страх от мен-жалко за него...margafraca-толкова си права мац!когато намерите някоя да се оплаче,че сьм я окрала,тогава може да ме коментирате...от обявите за тьрсене сьм подарявала на някои мамчета нещица,за които дори и пощенски не сьм искала,и то не евтинки,и не боклуци,но само те си го знаят Winkтака че дребни душици не ми правят впечатление вече...това,което казах за вьпросната адриана не значи,че не си е получила парите,а че така предполагам...а кой какьв е-вече всички придобиваме някаква представа от контактите помежду ни,skoki,така че не се излагай за няма нищо Cheesy
Ти май искаш да ти дам малко почивка с писането ,че взе много да се изказваш неподготвена.И как така предполагаш че не си е получило момичето парите като ти в предния си пост пишеш ,че записът за нея ти е върнат.Ще те помоля да не ми отговаряш а ако го направиш ще е последното ,което ще напишеш във форума.
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #41 -: Ноември 28, 2010, 08:52:52 »
Раздели ТемаНагоре

Така, аз пак да се включа-изказах мнение Руса,не виждам обаче причина да се оспамва темата повече,за мен ти си коректна,независимо как си пращаш колетите и записите,а дали някой мисли различно това си е негово право Kiss
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!



Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: