{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Некоректна ли е постъпката?  (Прочетена 3735 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Ноември 17, 2010, 22:06:24 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте
Не мислех че ще дойде и моето време да отварям подобни теми, но ми се случи. Ситуацията е следната: На 09. ноември потребителката Марчела се записа в моя обява за нова пижамка за момче с питане за Размяна. Разгледах обявите й и реших че мога да я разменя за едно теско комплектче, обявено като състояние "отлично" и без описани никакви забележки. В обявата пишеше че е обличано няколко пъти. На следващия ден аз веднага изпратих пижамката и зачаках. Минаха 2 дни, след което я попитах дали е изпратил екипчето и получила пижамката. Отговори ми, че не е и в петък ще го прати. След като го нямаше и в понеделник, аз отново и писах със същите въпроси и тя ми каза че в понеделник го е пуснала и е получила пижамката. Днес получих екипчето, но като го отворих, същото не беше в описано "отлично " състояние, на дупето шевът се е разшил и има жълтеникаво петно на единия крачол, за което както й написах и на нея предполагам, че може да не е забелязала, защото не се вижда отвън. Отвътре цялото е със ситни бобчета. Моят син имаше комплектче същата материя и доста го поноси, докато се появиха тези бобчета. Веднага й написах за това и тя ми отговори:
" Здравей,може би не съм забелязала че има такива фрапиращи забележки за което се извинявам,като съм ги прибрала така си стоят и не съм обърнала внимание."
Аз й казах че разбирам и няма проблем, но ще й върна екипчето и очаквам та да си ми върне пижамката. Отговори ми, че съжалява, но пижамката я е подарила вече на детенце. Тогава аз й написах, че очаквам да си ми я плати в такъв случай и зачаках да ми отговори.
След като не го направи, аз я попитах как мисли да оправим нещата и тя ми отговори

"Няма за какво да пиша,за мен сделката е приключила ,всеки гледа и преценя когато му е времето.лека вечер!"


Нямам нищо против, да не приема връщане, когато стоката си отговаря на описанието, но в такъв случай е задължително да си вземе обратно екипчето. Не знам вие какво мислите и затова пускам тема. Видях че потребителката има вече една отрицателна оценка, но все пак реших да се доверя заради положителните. Ще изчакам още малко и ще поставя и аз съответната оценка.
Много некоректно отношение. Досега не съм се сблъсквала с такова и  честно казано ми е много неприятно, че трябва да си хабя нервите с подобни проблеми  Huh?
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 17, 2010, 22:19:59 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте
Не мислех че ще дойде и моето време да отварям подобни теми, но ми се случи. Ситуацията е следната: На 09. ноември потребителката Марчела се записа в моя обява за нова пижамка за момче с питане за Размяна. Разгледах обявите й и реших че мога да я разменя за едно теско комплектче, обявено като състояние "отлично" и без описани никакви забележки. В обявата пишеше че е обличано няколко пъти. На следващия ден аз веднага изпратих пижамката и зачаках. Минаха 2 дни, след което я попитах дали е изпратил екипчето и получила пижамката. Отговори ми, че не е и в петък ще го прати. След като го нямаше и в понеделник, аз отново и писах със същите въпроси и тя ми каза че в понеделник го е пуснала и е получила пижамката. Днес получих екипчето, но като го отворих, същото не беше в описано "отлично " състояние, на дупето шевът се е разшил и има жълтеникаво петно на единия крачол, за което както й написах и на нея предполагам, че може да не е забелязала, защото не се вижда отвън. Отвътре цялото е със ситни бобчета. Моят син имаше комплектче същата материя и доста го поноси, докато се появиха тези бобчета. Веднага й написах за това и тя ми отговори:
" Здравей,може би не съм забелязала че има такива фрапиращи забележки за което се извинявам,като съм ги прибрала така си стоят и не съм обърнала внимание."
Аз й казах че разбирам и няма проблем, но ще й върна екипчето и очаквам та да си ми върне пижамката. Отговори ми, че съжалява, но пижамката я е подарила вече на детенце. Тогава аз й написах, че очаквам да си ми я плати в такъв случай и зачаках да ми отговори.
След като не го направи, аз я попитах как мисли да оправим нещата и тя ми отговори

"Няма за какво да пиша,за мен сделката е приключила ,всеки гледа и преценя когато му е времето.лека вечер!"


Нямам нищо против, да не приема връщане, когато стоката си отговаря на описанието, но в такъв случай е задължително да си вземе обратно екипчето. Не знам вие какво мислите и затова пускам тема. Видях че потребителката има вече една отрицателна оценка, но все пак реших да се доверя заради положителните. Ще изчакам още малко и ще поставя и аз съответната оценка.
Много некоректно отношение. Досега не съм се сблъсквала с такова и  честно казано ми е много неприятно, че трябва да си хабя нервите с подобни проблеми  Huh?
Явно си я надценила. Опитай се отново и отново да изясниш ще ти плати ли пижамката. Много неприятна ситуация.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 17, 2010, 23:09:32 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Цитат на: Elita в Днес в 22:06:24
Здравейте
Не мислех че ще дойде и моето време да отварям подобни теми, но ми се случи. Ситуацията е следната: На 09. ноември потребителката Марчела се записа в моя обява за нова пижамка за момче с питане за Размяна. Разгледах обявите й и реших че мога да я разменя за едно теско комплектче, обявено като състояние "отлично" и без описани никакви забележки. В обявата пишеше че е обличано няколко пъти. На следващия ден аз веднага изпратих пижамката и зачаках. Минаха 2 дни, след което я попитах дали е изпратил екипчето и получила пижамката. Отговори ми, че не е и в петък ще го прати. След като го нямаше и в понеделник, аз отново и писах със същите въпроси и тя ми каза че в понеделник го е пуснала и е получила пижамката. Днес получих екипчето, но като го отворих, същото не беше в описано "отлично " състояние, на дупето шевът се е разшил и има жълтеникаво петно на единия крачол, за което както й написах и на нея предполагам, че може да не е забелязала, защото не се вижда отвън. Отвътре цялото е със ситни бобчета. Моят син имаше комплектче същата материя и доста го поноси, докато се появиха тези бобчета. Веднага й написах за това и тя ми отговори:
" Здравей,може би не съм забелязала че има такива фрапиращи забележки за което се извинявам,като съм ги прибрала така си стоят и не съм обърнала внимание."
Аз й казах че разбирам и няма проблем, но ще й върна екипчето и очаквам та да си ми върне пижамката. Отговори ми, че съжалява, но пижамката я е подарила вече на детенце. Тогава аз й написах, че очаквам да си ми я плати в такъв случай и зачаках да ми отговори.
След като не го направи, аз я попитах как мисли да оправим нещата и тя ми отговори

"Няма за какво да пиша,за мен сделката е приключила ,всеки гледа и преценя когато му е времето.лека вечер!"

Нямам нищо против, да не приема връщане, когато стоката си отговаря на описанието, но в такъв случай е задължително да си вземе обратно екипчето. Не знам вие какво мислите и затова пускам тема. Видях че потребителката има вече една отрицателна оценка, но все пак реших да се доверя заради положителните. Ще изчакам още малко и ще поставя и аз съответната оценка.
Много некоректно отношение. Досега не съм се сблъсквала с такова и  честно казано ми е много неприятно, че трябва да си хабя нервите с подобни проблеми  Huh?
Явно си я надценила. Опитай се отново и отново да изясниш ще ти плати ли пижамката. Много неприятна ситуация.
Ако пък откаже да ти я плати,пиши веднага на Старшите .Те ще ти помогнат,а ти и сложи една голяма отрицателна.Все пак на всички трябва вече да им е ясно,че под състояние" отлично" се има впредвид нещо наистина ново,а не носено ,носено и пак носено,но понеже не виждаме фрапиращи забележки го пускаме и него така Sad
Активен

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 17, 2010, 23:14:18 »
Раздели ТемаНагоре

Резултата е ясен че няма да се плати ,нека сложи неутрална оценка
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
desipetrova1981
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


моите съкровища-каката и близнаците-тя и той

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 17, 2010, 23:21:37 »
Раздели ТемаНагоре

Резултата е ясен че няма да се плати ,нека сложи неутрална оценка
защо неутрална, за мен си е за чиста отрицателна
за сметка на новото, момичето е получило Нещо, в задоволително състояние
това си е чиста измама
ето затова повечето тук отказват да разменят
пък и тя придвидли е изчакала до получи Новото, след което е изпратила захабеното екипче
Активен

изчаквам 6ч след запис /предпочитам предварително плащане/не подканям на Лс/наложен платеж-не/повече от една обява-предимство/пиша отр. оценка за непоети пощенски без уговорка
мотие оценки http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=45205&ppaction=readfeed
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 18, 2010, 08:13:23 »
Раздели ТемаНагоре

Резултата е ясен че няма да се плати ,нека сложи неутрална оценка
защо неутрална, за мен си е за чиста отрицателна
за сметка на новото, момичето е получило Нещо, в задоволително състояние
това си е чиста измама
ето затова повечето тук отказват да разменят
пък и тя придвидли е изчакала до получи Новото, след което е изпратила захабеното екипче

защото има приключена сделка и двете страни са получили нещата си а това че някой е сметнал захабено нещо за много добро е отделен въпрос  Lips Sealed
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 18, 2010, 09:35:04 »
Раздели ТемаНагоре

Да, ясно е че няма да си получа парите и смятам да поставя отрицателна оценка. Защо да е неутрална, след като получавам нещо описано като отлично с дупка и петно.Все едно нищо не съм получила. Моето дете е ясно че няма да го облече това екипче. Потребителката вече си има отрицателна оценка за подобна случка и явно и е практика това.
Понякога сте ми странни модераторите с преценката си за оценяване. Във всички сйтове за покупко- продажба за стока не отговаряща на описанието се поставя отрицателна оценка. Евентуално бих поставила неутрална заради липса на комуникация и забавяне на пратката- явно с цел да ми пробута скъсано екипче Sad
По тази причина и спирам да приемам размяна вече- само нерви  Embarrassed
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 18, 2010, 10:13:34 »
Раздели ТемаНагоре

Да, ясно е че няма да си получа парите и смятам да поставя отрицателна оценка. Защо да е неутрална, след като получавам нещо описано като отлично с дупка и петно.Все едно нищо не съм получила. Моето дете е ясно че няма да го облече това екипче. Потребителката вече си има отрицателна оценка за подобна случка и явно и е практика това.
Понякога сте ми странни модераторите с преценката си за оценяване. Във всички сйтове за покупко- продажба за стока не отговаряща на описанието се поставя отрицателна оценка. Евентуално бих поставила неутрална заради липса на комуникация и забавяне на пратката- явно с цел да ми пробута скъсано екипче Sad
По тази причина и спирам да приемам размяна вече- само нерви  Embarrassed
Каква е гаранцията,че ако си го купиш пак няма да е скъсано или..........Поне като си го разменил няма да те е яд толкова.Поне не си дала пари на вятъра Wink
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
slon4e
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 165

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Ноември 18, 2010, 10:21:32 »
Раздели ТемаНагоре

Позволявам си да пиша тъй като отрицателната оценка на потребителката е от мен. Аз също получих стока с очевадни забележки, които тя не признаваше въпреки снимките. Получих и отрицателна оценка от нея в отговор на моята. Стигна се до намеса и на модератор. Напълно заслужена отрицателна й постави. Явно й е навик да праща стоки, неотговарящи на описанието, което е дала.
Активен

Можете да видите оценките ми в другия сайт.
Стоки неотговарящи на описанието връщам единствено след като ми платите пощенските разноски за това!
Държа на коректните отношения!
Smiley
Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 18, 2010, 10:27:14 »
Раздели ТемаНагоре

Да, ясно е че няма да си получа парите и смятам да поставя отрицателна оценка. Защо да е неутрална, след като получавам нещо описано като отлично с дупка и петно.Все едно нищо не съм получила. Моето дете е ясно че няма да го облече това екипче. Потребителката вече си има отрицателна оценка за подобна случка и явно и е практика това.
Понякога сте ми странни модераторите с преценката си за оценяване. Във всички сйтове за покупко- продажба за стока не отговаряща на описанието се поставя отрицателна оценка. Евентуално бих поставила неутрална заради липса на комуникация и забавяне на пратката- явно с цел да ми пробута скъсано екипче Sad
По тази причина и спирам да приемам размяна вече- само нерви  Embarrassed
Каква е гаранцията,че ако си го купиш пак няма да е скъсано или..........Поне като си го разменил няма да те е яд толкова.Поне не си дала пари на вятъра Wink
Ами когато ми пишат за размяна разглеждам обявите на отсрещната страна и в повечето случаи взимам нещо, което не ми е необходимо, но нали да си помогнем взаимно. Да ти кажа честно поне при половината ми размени не съм получава това което съм очаквала, но такъв фрапиращ случай досега не съм имала
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Ноември 18, 2010, 11:08:11 »
Раздели ТемаНагоре

По тази причина не обичам размените.Вьпреки,че като купувам нещо няма гаранция,но......... Huh?
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Ноември 18, 2010, 11:45:40 »
Раздели ТемаНагоре

Да, ясно е че няма да си получа парите и смятам да поставя отрицателна оценка. Защо да е неутрална, след като получавам нещо описано като отлично с дупка и петно.Все едно нищо не съм получила. Моето дете е ясно че няма да го облече това екипче. Потребителката вече си има отрицателна оценка за подобна случка и явно и е практика това.
Понякога сте ми странни модераторите с преценката си за оценяване. Във всички сйтове за покупко- продажба за стока не отговаряща на описанието се поставя отрицателна оценка. Евентуално бих поставила неутрална заради липса на комуникация и забавяне на пратката- явно с цел да ми пробута скъсано екипче Sad
По тази причина и спирам да приемам размяна вече- само нерви  Embarrassed
Каква е гаранцията,че ако си го купиш пак няма да е скъсано или..........Поне като си го разменил няма да те е яд толкова.Поне не си дала пари на вятъра Wink
Ами когато ми пишат за размяна разглеждам обявите на отсрещната страна и в повечето случаи взимам нещо, което не ми е необходимо, но нали да си помогнем взаимно. Да ти кажа честно поне при половината ми размени не съм получава това което съм очаквала, но такъв фрапиращ случай досега не съм имала
Права си мила,но мился че е същото аз съм направила 80 размени до сега и само 2 пъти не съм получавала това което съм очаквала,но не ми и пука,защото нещото което съм дала на мен не ми трябва,по ще ми е гадно ако съм платила .......всеки си знае Kiss
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Ноември 18, 2010, 11:54:29 »
Раздели ТемаНагоре

Криси09 пижамката, която съм й изпратила, нали пак струва пари. Ако я продада с тях ще купя нещо което е необходимо за децата ми  Kiss Това ми е мисълта  Wink
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Ноември 18, 2010, 12:27:11 »
Раздели ТемаНагоре

Криси09 пижамката, която съм й изпратила, нали пак струва пари. Ако я продада с тях ще купя нещо което е необходимо за децата ми  Kiss Това ми е мисълта  Wink
[/quote
 Wink
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
evata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 405


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Ноември 18, 2010, 13:54:59 »
Раздели ТемаНагоре

И за мен е за отрицателна оценка! Какво става момичета тук стана ад  Shocked Всеки втори случай е с някаква измама ако не парична да се пробута нещо.  Всичко обаче рано или късно се връща аз с това се успокоявам. Не може ли някой да я посети тая та да и дойде като гръм от ясно небе и може пък да се засрами и да спре да лъже.
Активен

НЕ ПЛАЩАМ ОПАКОВКИ!!!
Пращам и получавам МП по пощата, наложен връщам ако е без уговорка-
Ползвам Мама-БГ Еконт, но само ОФИС-ОФИС
От тук на сетне връщам всичко с премълчани дефекти или пуснато Врата-Врата без моето съгласие без дори да си правя труда да ги получа!
Когато пратите пакета, моля ПИШЕТЕ ЕДНО ЛС. Аз винаги пиша, така не се притеснявам или спирам да търся нещо, което ми е спешно!
МНОГО ВИ МОЛЯ  искам да знам точното състояние на покупката, нямам време за огледи без покупки. Омръзна ми да получавам отлични неща видимо носени


Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: