{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Некоректен потребител - nikol  (Прочетена 4027 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #15 -: Ноември 19, 2010, 10:26:40 »
Раздели ТемаНагоре

Ако искате може да и се наложи бан докато не се разбере какво смята да прави
Активен

VIP
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1662


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Ноември 19, 2010, 11:50:51 »
Раздели ТемаНагоре

Това ми писа тя чак днес в 11:13 часа :

Zdravei mil anqmah vreme da ti pisha po rano ,a i vchera malkata imashe Rojden den taka tuk beshe golqma ludnica.Poluchih q vchera ,probvah no ne e za men ...dnes shte ti q izpratq obratno da ne se pritesnqvash Smiley

Pozdravi Vesi

Върнах и отговор, че с нетърпение я очаквам и нищо повече, след което тя ми писа следното в 11:21 часа:

Nadqvam se da si mahnete komentarite koito ste napravili v Nekorekten potrebitel ,sega gi vidqh i az mnogo se razocharovah ,poneje ima i korektni potrebiteli i prodavachi i kupovachi koito sashto zakasnqvat s otgovorite si...
Prosto nqmam dumi pri uslovie che ti obqsnih zashto sam zakasnqla da ti pisha ....sajelqvam mnogo che sam te nakarala da se chuvstvash taka..





Отго
Активен

Коректна съм!Бъдете и Вие такива!
В рамките на най-много два дни съм готова с поетия ангажимент, тъй като съм с малко дете! Знам, че ме разбирате Smiley
Пощенските разходи за сметка на купувача, освен, ако не съм уточнила, че ги поемам аз!ЗА НЕПОЗНАТИ ПОТРЕБИТЕЛИ, ИЗИСКВАМ ПАРИТЕ ПРЕДВАРИТЕНО!
Ред НЕ пазя и изпращам на първия проявил интерес и ми писал на лични съобщения!
За проба НЕ изпращам!Плащам само чрез пощенски запис!
Нагли и съмнителни купувачи и продавачи игнорирам по своя прецена, кой където иска да се оплаква после Wink
Не ми е приятно да подканвам за оценките ми, така, че нека не се налага!Аз поставам винаги, понякога дори и предварително!
VIP
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1662


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Ноември 19, 2010, 11:55:56 »
Раздели ТемаНагоре

Отговорих и следното:

слушай какво, мила!ти не ми отговаряше в продължение на цяла седмица и не само на мен, а и на администраторка на сайта. стоеше си онлайн в продължение на часове, записваше се под доста други обяви пак за проба, а на моите пристигащи писма едно след друго не даде никакво обяснение-даваш го чак сега след 1 седмица.казах вече, че си очаквам роклята в състоянието , в което и ти я получи и бях така учтива да ти я изпратя при положение, че за проба съм уточнила изришно, че не пращам, но ти се доверих!нека я получа и веднага съм сигурна, че темата ще бъде преместена от администраторката в графа "изгладени взаимоотношения", защото още 2 момичета чакат за роклята и се чудя какво да им обяснявам и да ги карам да чакат, така създадох лошо впечатление за себе си при положение, че имам 36 половителни оценки от купувачи и продавачи останали безкрайно доволни от мен!Ако ти си останала разочарована аз съм 10 пъти повече и не виждам с какво аз съм виновна за цялата създала се адски неприятна ситуация!

и очаквам наистина, че сме се разбрали, и че скоро ще затворим темата с удоволствие. Стори ми се наистина свястно момиче, но адски безотговорна явно, не знам и аз...трудно ми е да преценя , защото все пак го няма контакта очи в очи  Wink Скоро се надявам да пиша отново в темата, че съм си получила обратното роклята и всичко да приключи!
Активен

Коректна съм!Бъдете и Вие такива!
В рамките на най-много два дни съм готова с поетия ангажимент, тъй като съм с малко дете! Знам, че ме разбирате Smiley
Пощенските разходи за сметка на купувача, освен, ако не съм уточнила, че ги поемам аз!ЗА НЕПОЗНАТИ ПОТРЕБИТЕЛИ, ИЗИСКВАМ ПАРИТЕ ПРЕДВАРИТЕНО!
Ред НЕ пазя и изпращам на първия проявил интерес и ми писал на лични съобщения!
За проба НЕ изпращам!Плащам само чрез пощенски запис!
Нагли и съмнителни купувачи и продавачи игнорирам по своя прецена, кой където иска да се оплаква после Wink
Не ми е приятно да подканвам за оценките ми, така, че нека не се налага!Аз поставам винаги, понякога дори и предварително!
Sky_Angel
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 809


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Ноември 19, 2010, 12:10:30 »
Раздели ТемаНагоре

Дано само не е ползвала роклята за РД на щерката и сега когато вече не й е нужна, да ти я връща  Sad
Помоли я да ти прати снимки от РД  Cheesy
Активен

1. Предпочитам банк. превод или телегр. запис: BG79BPBI79371017154101- ПОЩ. БАНКА- Теодора Добрева
2. Предимство за искащите повече от 1 обява!
3. Не плащам предварително! Коректна съм, и не се бавя!
4. Пращам/получaвам като МПП,без НП!
5. Приемам рекламации само при пропуснати неописани дефекти!
6. Чакам макс. 2 часа първия записан, после давам на който пише адрес на ЛС!
7. Пиша отриц. оценки за спестени пощ.р-ди!
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #19 -: Ноември 19, 2010, 19:03:39 »
Раздели ТемаНагоре

Ама грам не и вервам на nikol
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
VIP
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1662


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Ноември 19, 2010, 22:55:59 »
Раздели ТемаНагоре

Ами...ще видим каза, че уж днес я е пратила, най-късно понеделник трябвало да е тук, дано е така, защото иначе ще предприема вече крайни мерки!Дано не се опитва да продължава да ме разиграва само...
Активен

Коректна съм!Бъдете и Вие такива!
В рамките на най-много два дни съм готова с поетия ангажимент, тъй като съм с малко дете! Знам, че ме разбирате Smiley
Пощенските разходи за сметка на купувача, освен, ако не съм уточнила, че ги поемам аз!ЗА НЕПОЗНАТИ ПОТРЕБИТЕЛИ, ИЗИСКВАМ ПАРИТЕ ПРЕДВАРИТЕНО!
Ред НЕ пазя и изпращам на първия проявил интерес и ми писал на лични съобщения!
За проба НЕ изпращам!Плащам само чрез пощенски запис!
Нагли и съмнителни купувачи и продавачи игнорирам по своя прецена, кой където иска да се оплаква после Wink
Не ми е приятно да подканвам за оценките ми, така, че нека не се налага!Аз поставам винаги, понякога дори и предварително!
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #21 -: Ноември 19, 2010, 22:59:17 »
Раздели ТемаНагоре

Не и вервам на оправданието -абсурдно е и колкото и пъти да се опитвам да я разбера е НЕ мога  Lips Sealed
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
VIP
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1662


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Ноември 22, 2010, 16:29:03 »
Раздели ТемаНагоре

Днес си получих роклята обратно Smiley за което много се радвам!И аз не й вярвам на Никол за безсмисленото и безумно оправдание, че нямала време да ми пише, при положение, че беше активна с часове и се записваше за проби под други обяви, но важното е , че си получих роклята обратно!Skoki благодаря ти много за съдействието, мила :*
Активен

Коректна съм!Бъдете и Вие такива!
В рамките на най-много два дни съм готова с поетия ангажимент, тъй като съм с малко дете! Знам, че ме разбирате Smiley
Пощенските разходи за сметка на купувача, освен, ако не съм уточнила, че ги поемам аз!ЗА НЕПОЗНАТИ ПОТРЕБИТЕЛИ, ИЗИСКВАМ ПАРИТЕ ПРЕДВАРИТЕНО!
Ред НЕ пазя и изпращам на първия проявил интерес и ми писал на лични съобщения!
За проба НЕ изпращам!Плащам само чрез пощенски запис!
Нагли и съмнителни купувачи и продавачи игнорирам по своя прецена, кой където иска да се оплаква после Wink
Не ми е приятно да подканвам за оценките ми, така, че нека не се налага!Аз поставам винаги, понякога дори и предварително!
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Ноември 22, 2010, 17:29:16 »
Раздели ТемаНагоре

 (gesture7)
Активен

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #24 -: Ноември 22, 2010, 17:58:12 »
Раздели ТемаНагоре

Надявам се повече да няма проблеми с тази потребителка и слагам ключ на тази тема  Smiley
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.


Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: