{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Некоректна потребителка - melanka  (Прочетена 4741 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Жени
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Ноември 16, 2010, 13:33:51 »
Раздели ТемаНагоре

Прави сте, за това което сте написали. Аз още нямам никакъв отговор. Очевидно няма да се получи диалог и трябва сама да реша какво да направя. Ще се обадя ми върнат пратката. Не ми се щеше, но и оценка ще сложа, за предупреждение на останалите.  Sad
Активен
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Ноември 16, 2010, 16:33:57 »
Раздели ТемаНагоре

Жени ние във фирмата работим с Еконт .От два месеца някъде доколкото си спомням,ако пратката не се вземе до 5 -я ден започва да се трупа такса престой.Мисля беше по 4,50 на ден.Колко време мина откакто прати роклята?Има вариант ако наистина има такса престой тя категорично да откоже да я вземе.Моят съвет е веднага да се обадиш в офиса на Еконт и да попиташ дали се трупа такса.Ако е така много лошо.Понеже дори да се откажеш от пратката(да ти я върнат) ще трябва да платиш транспортните разходи за куриер и разходите да я закарат до Русе(там ги унищожават) за унищожение.Мила действай веднага ,не отлагай,че на теб се трупа всичко!
Активен

Жени
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Ноември 16, 2010, 17:03:14 »
Раздели ТемаНагоре

dacetoooooooo, благодаря за информацията! Веднага щом прочетох поста ти звъннах в Еконт, оказа се че в моя случай няма начислени никакви такси за престой, ще ми я върнат.
За мен остават транспортните разходи, а за melanka - петното.
Активен
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Ноември 16, 2010, 17:10:28 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
dacetoooooooo, благодаря за информацията! Веднага щом прочетох поста ти звъннах в Еконт, оказа се че в моя случай няма начислени никакви такси за престой, ще ми я върнат.
За мен остават транспортните разходи, а за melanka - петното.
Много се радвам (grin2).Явно е само за фирми.Най добре миличка си я прибери и и постави една отрицателна.То така да стоиш и да гадаеш и да си тровиш нервите,никой няма да ти каже "Браво".Тя щом влиза тук значи може да отдели 1 мин да драсне едно л.с. или да скокне до Еконт Sad
Активен

Жени
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Ноември 16, 2010, 17:19:37 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря за милите думи, наистина се натоварих много с тези неща. От доста време купувам и продава и за първи път ми се налага да сложа отрицателна оценка. Бих разбрала въпросната жена за това че са имали здравословни проблеми, но и преди и след това пък толкова ли не можа да ми каже какво е решила. До къде се простира оправданието на здравословия проблем?!
Е, некоректни хора под път и над път, няма как да избягаме от тях ...
Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Ноември 16, 2010, 19:51:28 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря за милите думи, наистина се натоварих много с тези неща. От доста време купувам и продава и за първи път ми се налага да сложа отрицателна оценка. Бих разбрала въпросната жена за това че са имали здравословни проблеми, но и преди и след това пък толкова ли не можа да ми каже какво е решила. До къде се простира оправданието на здравословия проблем?!
Е, некоректни хора под път и над път, няма как да избягаме от тях ...
До къде се простира оправданието на здравословия проблем?!  Ето ти отговор - до човек. И аз и детето сме болни. Но бях поела ангажимент и стигнах до пощата.
Човек ако има желание ще намери и начин.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Жени
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Ноември 16, 2010, 20:11:36 »
Раздели ТемаНагоре

Така е да, всичко опира до желанието!
Активен
bebcheto87
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 133

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Ноември 16, 2010, 21:01:05 »
Раздели ТемаНагоре

Забелязали ли сте едно нещо че щом се пусне тема за некоректен потребител винаги следва оправданието че са били в болница
Активен

1.Коректна съм очаквам същото.
2.На нови потребители и такива с отрицателни оценки изпращам след предварително плащане.
3.Разменям определени обяви
4.Не плащам стоки пратени ми с наложен платеж без изрична оговорка
5.За повече от 1 обява предимство
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Ноември 16, 2010, 21:16:22 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Забелязали ли сте едно нещо че щом се пусне тема за некоректен потребител винаги следва оправданието че са били в болница
Това е оправдание,което според мен не трябва да се използва просто така.Всичко се връща и рано или късно тази лъжа ще ти излезе през носа.Особенно да лъжеш,че детето ти е болно Shocked Shocked ShockedЗа мен е много непонятно защо проста не напишат ....нямам време или възможност в момента би ли изчакала.Не вярвам някой да откаже.Няма нищо лошо в това да помолиш за отсрочка,но да лъжеш за болница.......Но хора всякакви Sad
Активен

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #24 -: Ноември 16, 2010, 21:23:47 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Забелязали ли сте едно нещо че щом се пусне тема за некоректен потребител винаги следва оправданието че са били в болница
Това е оправдание,което според мен не трябва да се използва просто така.Всичко се връща и рано или късно тази лъжа ще ти излезе през носа.Особенно да лъжеш,че детето ти е болно Shocked Shocked ShockedЗа мен е много непонятно защо проста не напишат ....нямам време или възможност в момента би ли изчакала.Не вярвам някой да откаже.Няма нищо лошо в това да помолиш за отсрочка,но да лъжеш за болница.......Но хора всякакви Sad
А има и друго че когато са болни това не значи че нямаш минута време за да драснеш на чакащия потребител.Моята бебка е болна сега ,но през деня като заспи хвърлям око на сайта а и сега се гуши с баща и .Време се намира стига да имаш желание и е по-добре да кажеш че ще закъснееш с плащането отколкото да мълчиш и накрая "ама бяхме болни"
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #25 -: Ноември 16, 2010, 21:45:56 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Забелязали ли сте едно нещо че щом се пусне тема за некоректен потребител винаги следва оправданието че са били в болница
Това е оправдание,което според мен не трябва да се използва просто така.Всичко се връща и рано или късно тази лъжа ще ти излезе през носа.Особенно да лъжеш,че детето ти е болно Shocked Shocked ShockedЗа мен е много непонятно защо проста не напишат ....нямам време или възможност в момента би ли изчакала.Не вярвам някой да откаже.Няма нищо лошо в това да помолиш за отсрочка,но да лъжеш за болница.......Но хора всякакви Sad
А има и друго че когато са болни това не значи че нямаш минута време за да драснеш на чакащия потребител.Моята бебка е болна сега ,но през деня като заспи хвърлям око на сайта а и сега се гуши с баща и .Време се намира стига да имаш желание и е по-добре да кажеш че ще закъснееш с плащането отколкото да мълчиш и накрая "ама бяхме болни"

Браво,Скоки! Точно така Wink
Активен


viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Ноември 16, 2010, 21:55:07 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Забелязали ли сте едно нещо че щом се пусне тема за некоректен потребител винаги следва оправданието че са били в болница
Това е оправдание,което според мен не трябва да се използва просто така.Всичко се връща и рано или късно тази лъжа ще ти излезе през носа.Особенно да лъжеш,че детето ти е болно Shocked Shocked ShockedЗа мен е много непонятно защо проста не напишат ....нямам време или възможност в момента би ли изчакала.Не вярвам някой да откаже.Няма нищо лошо в това да помолиш за отсрочка,но да лъжеш за болница.......Но хора всякакви Sad
А има и друго че когато са болни това не значи че нямаш минута време за да драснеш на чакащия потребител.Моята бебка е болна сега ,но през деня като заспи хвърлям око на сайта а и сега се гуши с баща и .Време се намира стига да имаш желание и е по-добре да кажеш че ще закъснееш с плащането отколкото да мълчиш и накрая "ама бяхме болни"
скоки, и аз се съгласявам с теб,наистина все 1 минутка време,може да се намери за едно лс.Много неприятна ситуация.Жени, пожелавам ти успех,дано всичко да е с хубав край Wink
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
melanka
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 99


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Ноември 17, 2010, 08:54:51 »
Раздели ТемаНагоре

ееее това на нищо не прилича вашто как може да кажете че всеки се оправдава с здравословен проблем,несмятам че трябва да ви се обяснявам но детето ми я чака тази операция 1 месец и за мен няма нищо по важно от това ,нямам да и 1 минута да се занимавам с такива неразбрани хора като вас,не обичам да ме нападат без да съм виновна,страшно коректен човек съм и не сам имала подобен род проблеми до сега това е нечувано за някаква си рокля да ме искарвате лажкиня и какво ли още не,хаиде бадете хора бееее това е безобразие!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (evil7)
Активен

аз съм коректна и очаквам същото
връщам ако не отговаря на описанието
поставям оценки
НЕ ПОЕМАМ ПОЩЕНСКИ БЕЗ УГОВОРКА
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #28 -: Ноември 17, 2010, 09:13:39 »
Раздели ТемаНагоре

ееее това на нищо не прилича вашто как може да кажете че всеки се оправдава с здравословен проблем,несмятам че трябва да ви се обяснявам но детето ми я чака тази операция 1 месец и за мен няма нищо по важно от това ,нямам да и 1 минута да се занимавам с такива неразбрани хора като вас,не обичам да ме нападат без да съм виновна,страшно коректен човек съм и не сам имала подобен род проблеми до сега това е нечувано за някаква си рокля да ме искарвате лажкиня и какво ли още не,хаиде бадете хора бееее това е безобразие!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (evil7)
Ще те помоля да запазиш добрия тон.Никой не е посочил конкретен потребител това са само мнения .А пък в твоя случай -"вкарали ви по спешност" "трябваше ми за случай роклята"'от месец време я чака операцията" много противоречия се наслагват.Темата с болните се приключва и всеки следващ пост ще бъде изтрит!!
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Ноември 17, 2010, 09:25:28 »
Раздели ТемаНагоре


Ще те помоля да запазиш добрия тон.Никой не е посочил конкретен потребител това са само мнения .А пък в твоя случай -"вкарали ви по спешност" "трябваше ми за случай роклята"'от месец време я чака операцията" много противоречия се наслагват.Темата с болните се приключва и всеки следващ пост ще бъде изтрит!!
[/quote]
И аз това се опитвах да си навържа Wink
Макар, че ако трябва да сме честни възможно е да чакаш планова операция и да те приемат по спешност.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked


Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: