{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Некоректен - от klecho  (Прочетена 2734 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Ноември 08, 2010, 17:31:38 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Напълно съм съгласна с твоето мнение и вярвам, че отрицателната оценка трябва да бъде изтрита.

Не считам за правилно да се прокарва "политика на връщане на стоки" и да се насърчават купувачите да връщат нещата, които са закупили, освен ако няма несъответствие с обявата.

Amber го беше написала много точно в съседната тема, ще си позволя (без нейно разрешение) да го цитирам:
"всяка една обява и покупко-продажба е свързана с много труд и отговорности.Снимки, размери, писане, УГОВОРКИ, пакетиране, пощи, записи ...
.... проба и връщане трябва да стават само след предварителна уговорка. Не може да ангажираш някой с всичко това, да си поръчваш, да си мериш и преценяваш и накрая да ... върнеш."

Моля ви, нека бъдем отговорни и разумни и не злоупотребяваме с отсрещната страна!!!!! Забравете лозунга "Клиентът(купувачът) винаги е прав". Тук сме, за да си бъдем взаимно полезни и следва и двете страни (продавач и купувач) да сме равнопоставени
И аз съм напълно съгласна с казаното!
Активен

The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #16 -: Ноември 12, 2010, 13:20:44 »
Раздели ТемаНагоре

Свързах се с момичето , оценката и ще бъде премахната , отново апелирам за повече комуникация
Активен



Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: