{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво ви е мнението за формати като BAILANDO и Великолепната Шесторка?  (Прочетена 2726 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Sky_Angel
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 809


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Октомври 30, 2010, 08:01:47 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.facebook.com/note.php?note_id=435059576810&id=1253748788&ref=mf

Аз съм напълно съгласна с ето това мнение!!! Sad
Активен

1. Предпочитам банк. превод или телегр. запис: BG79BPBI79371017154101- ПОЩ. БАНКА- Теодора Добрева
2. Предимство за искащите повече от 1 обява!
3. Не плащам предварително! Коректна съм, и не се бавя!
4. Пращам/получaвам като МПП,без НП!
5. Приемам рекламации само при пропуснати неописани дефекти!
6. Чакам макс. 2 часа първия записан, после давам на който пише адрес на ЛС!
7. Пиша отриц. оценки за спестени пощ.р-ди!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Октомври 30, 2010, 08:35:13 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Защото има едни пари, които трябва да бъдат откраднати. Чудя им се на акъла на политиците за какви грандиозни проблеми си затварят очите и се навеждат, та ако мине, мине.
Масларова направила саниране на сграда в Стара Загора за милиони - в пъти повече от реалната цена. Уж щяха да й търсят отговорност, ама на.
Доган със сараите и той. Арсенова живее в незаконна къща, упс палат и НИЩО. Чудя се само тоя народ колко още може да търпи???
   
И сега направо се изумявам като слушам,че искат да бутнат митничарското селище с огрромните палати на яз.Ивайловград.Защо никой от онези с куфарчетата не се сети  като ги конфискуват да ги дарят на сираците и изоставените деца.Единствено най оплюваният чалгар ,ром и как ли още не го наричат се сети за тях и  го предложи.Ама на нали той  ,а не някой получаващ държавна заплата 3000-5000 лв го е казал и няма кой да го чуе.А сега ще събираме стотинки от смс-и да строим жилища Shocked Shocked Shocked
Според мен е по-добре да ги продадат. То тия палати не се поддържат лесно. Година две ще са ок и на третата ще настане пустош. Да ги продават и парите да отидат за нуждаещите се.
То пък и ние сме нуждаещи се в крайна сметка Wink С 240 лв. майчинство  5 деца ще изгледам Smiley
« Последна редакция: Октомври 30, 2010, 17:17:02 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
ZORI_135
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 609


Весели празници!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Октомври 30, 2010, 08:49:12 »
Раздели ТемаНагоре

Дасетоооооо,ще отклоня малко темата.
Проучването на кандидат осиновителите е до 3мес.,нама такова до 3 год.и не зависи образование,финанси и т.н.Чака се повече да ти предложат дете ако имаш много изисквания за него.
Азис правилно предложи тия палати да се преобразуват в домове за изостанвени деца,но кой да чуе и разбере,че това е най-правилното.
Не пускам смс,след като държавата не закрива домовете (в Румъния ги закриха за 1г.)значи така им изнася.Занимавам се с благотворителност и знам какво е положение в домовете и как имат крещяща нужда от много неща.
Затова наскоро побеснях като в темата"дразни ме"видях как една мама предложи едни обувки да се дадели в дом.Моля Ви там са деца,не са боклучийски кош.
Най-добре е вместо смс да им занесете кутия мляко или памперси.Добре,че ние сме хора,не сме като политиците да се сещаме за тях само по Коледа.
Най-големия ценизъм беше преди 2г.на благотворителният концерт,когато ни призовавахме да дадем своята лепта,а в същия момент говореха за големия излишък в държавата.
Извинетеме за дългият пост,но темата ми е много близка и в същият момент болезнена.
« Последна редакция: Октомври 30, 2010, 08:52:05 от ZORI_135 » Активен

.Връщам стока не отговаряща на описанието.
Не приемам НП.Не плащам кутии и опаковки.Пращам и получавам по пощата като МПП.
Коректна съм и очаквам същото!

РАЗМЕНЯМ!!!

Плащам след като получа стоката!Искам да знам за какво си давам парите!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Октомври 30, 2010, 08:54:56 »
Раздели ТемаНагоре

Дасетоооооо,ще отклоня малко темата.
Проучването на кандидат осиновителите е до 3мес.,нама такова до 3 год.и не зависи образование,финанси и т.н.Чака се повече да ти предложат дете ако имаш много изисквания за него.
Азис правилно предложи тия палати да се преобразуват в домове за изостанвени деца,но кой да чуе и разбере,че това е най-правилното.
Не пускам смс,след като държавата не закрива домовете (в Румъния ги закриха за 1г.)значи така им изнася.Занимавам се с благотворителност и знам какво е положение в домовете и как имат крещяща нужда от много неща.
Затова наскоро побеснях като в темата"дразни ме"видях как една мама предложи едни обувки да се дадели в дом.Моля Ви там са деца,не са боклучийски кош.
Най-добре е вместо смс да им занесете кутия мляко или памперси.Добре,че ние сме хора,не сме като политиците да се сещаме за тях само по Коледа.
Най-големия ценизъм беше преди 2г.на благотворителният концерт,когато ни призовавахме да дадем своята лепта,а в същия момент говореха за големия излишък в държавата.
Извинетеме за дългият пост,но темата ми е много близка и в същият момент болезнена.
Е добре, че има хора, които се сещат за децата не само по Коледа. Аз тогава пасувам и си поемам щафетата отново през Февруари. И така до следващата Коледа, но докога ?
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Октомври 30, 2010, 13:47:55 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Дасетоооооо,ще отклоня малко темата.
Проучването на кандидат осиновителите е до 3мес.,нама такова до 3 год.и не зависи образование,финанси и т.н.Чака се повече да ти предложат дете ако имаш много изисквания за него.
Азис правилно предложи тия палати да се преобразуват в домове за изостанвени деца,но кой да чуе и разбере,че това е най-правилното.
Не пускам смс,след като държавата не закрива домовете (в Румъния ги закриха за 1г.)значи така им изнася.Занимавам се с благотворителност и знам какво е положение в домовете и как имат крещяща нужда от много неща.
Затова наскоро побеснях като в темата"дразни ме"видях как една мама предложи едни обувки да се дадели в дом.Моля Ви там са деца,не са боклучийски кош.
Най-добре е вместо смс да им занесете кутия мляко или памперси.Добре,че ние сме хора,не сме като политиците да се сещаме за тях само по Коледа.
Най-големия ценизъм беше преди 2г.на благотворителният концерт,когато ни призовавахме да дадем своята лепта,а в същия момент говореха за големия излишък в държавата.
Извинетеме за дългият пост,но темата ми е много близка и в същият момент болезнена.
Мила,не съм запозната много с процедурата и с (ъс сроковете,но точно 2г и 8-9 месеца траеше проучването им.Първо жената,която обработвоше документите беше болна.После незнам си какво и така времето си минаваше.Колкото до образование и финанси,от социалните бяха казали,че задължително се проверяват.А за изискванията им към детенцето ,едно единственно-да не е на повече от 2-3 год. за да може да свикне с тях от малко.Нямат претенции българче,ромче,китайче и т.н.Но до ден днешен нищо.
Активен

ZORI_135
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 609


Весели празници!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Октомври 30, 2010, 14:24:45 »
Раздели ТемаНагоре

Не мога да повярвам,има нещо...ако искаш пиши на ЛС-мога да помагам със съвети.
Активен

.Връщам стока не отговаряща на описанието.
Не приемам НП.Не плащам кутии и опаковки.Пращам и получавам по пощата като МПП.
Коректна съм и очаквам същото!

РАЗМЕНЯМ!!!

Плащам след като получа стоката!Искам да знам за какво си давам парите!
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Октомври 30, 2010, 20:24:13 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Не мога да повярвам,има нещо...ако искаш пиши на ЛС-мога да помагам със съвети.
Има -няма,така е мила.Въртяха ги на шиш и накрая нищо.Те в момента са в САЩ ,но края на ноември се връщат и ще ти пиша задължително.Даже ще кажа на приятелката ми,ако иска направо тя да ти пише,че тук никой нищо не казва и не дава информация.Имам чувството,че на тези държавни служители им е все тая дали някой иска и ще осинови дете или не (evil14)
Активен



Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: