{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НЕКОРЕКТО ОТНОШЕНИЕ И ЛИПСА НА КОМУНИКАЦИЯ  (Прочетена 3531 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
simona_n
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 128


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Октомври 27, 2010, 17:33:29 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте ,ето какво ми се случи и на мен
 тази потребителка  svetlozar11111   искаше да купи от мен кожена яка за 10лв с пощенските 11,60,даде ми адрес аз на нея също тя е нов и непознат за мен потребител в момента е с 1 оценка, но като ми писа я нямаше и нея
от тогава минаха 2 седмици имаше и питане от моя страна дали иска да я вземе след което снощи ми писа ,че първо трябвало да я види и след това да ми изпрати парите аз и написах следното

Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: svetlozar11111 -: Вчера в 21:07:07 »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни

"Ами при условие ,че имаш 1 оценка а аз 10 тук и още 123 в продавалника и то само положителни няма как да се доверя на нов потребител било то и за 10 лв.
и много късно се сещаш да пишеш аз даже вече бях забравила ,на мен какво ми гарантира ,че ще си получа парите,даже и сега когато купувам първо плащам и после получавам"
 

Коректна съм и очаквам същото.Предимство за първия заявил сериозен интерес на лични!
Пощенските се поемат от купувача.
Четете описанието и МЕРЕТЕ.
Питайте ако не ви е ясно за да няма "РАЗМИНАВАНЕ С ПРЕДСТАВИТЕ ВИ".  http://www.http://www.copy--paste.com/BgDomakinq?v=wall/ppc/member.php?uid=67405&ppaction=readfeed


след което днес ми се отговаря следното





Профил Ел. поща Лично Съобщение (Неактивен)
   
Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: simona_n -: Днес в 16:00:11 »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни

"ЗАВРИ СИ Я ОТЗАД ПЕСИМИСТИ КАТО ТЕБ НЯМАТ РАБОТА ТУК ДА ЗНАЕШ"



Възмутена съм от грубото отношение, не съм съгласна такива потребители регистрирани от вчера за днес да опредялят на кой къде му е мястото,при условие ,че даже не съм се държала грубо,а съвсем цивилизовано обясних ,как се процедира.
Активен

Коректна съм и очаквам същото.Предимство за първия заявил сериозен интерес на лични!
Пощенските се поемат от купувача.
Четете описанието и МЕРЕТЕ.
Питайте ако не ви е ясно за да няма "РАЗМИНАВАНЕ С ПРЕДСТАВИТЕ ВИ".  http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=67405&ppaction=readfeed
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 27, 2010, 17:43:42 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
"ЗАВРИ СИ Я ОТЗАД ПЕСИМИСТИ КАТО ТЕБ НЯМАТ РАБОТА ТУК ДА ЗНАЕШ"
Направо нямам думи  Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Все едно вика искам вечен БАН.А като знаем и отношението на Старшите към такива изказвания,май и ще го получи Wink
Активен

zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 27, 2010, 17:50:06 »
Раздели ТемаНагоре

Ужас просто Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked още една такава където незнае къде се намира
Тук не сме борческа организация и да използваме такава реч ,а ако не се разберем по тази логика и пшщовите трябва да вадим. Защото мутрягите така си решават проблемите- НО ТУК ................................. МНОГО ЖАЛКО ,ЧЕ НЯКОИ ХОРА НЕ ЗНАЯТ КЪДЕ СЕ НАМИРАТ И СЕ САМОЗАБРАВЯТ.
Мацко подмини я и не си разваляй настроението за тази дребна дребна и крайно невъзпитана душица
Не се притеснявай екипа ще реагира Tongue
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
EvaG
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 209


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 27, 2010, 17:54:30 »
Раздели ТемаНагоре

 Shocked Shocked Shocked Наистина Shocked Какъв тон,какъв език ,какво отношение ....!!!!Направо е да ахнеш и да си останеш с отворена уста....БЕЗ ДУМИ(no comment)!!!! Shocked Shocked Shocked Ако трябва да избирам,по добре да се сблъскам с песимизма на някого,отколкото с грубото,невъзпитано и вулгарно отношение!!! Такъв език е направо недопустим в общуването!!!
Активен

При интерес пишете на лични!Давам на 1я завършил сделката.
бАНКОВА СМЕТКА№ BG02STSA93000008079281  банка ДСК,или запис,както ви е удобно
Изпращам след ПРЕДВАРИТЕЛЕН ЗАПИС!(превод)Ценя КОМУНИКАЦИЯТА между продавач/купувач!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=63041&paction=readfeed
http://vbox7.com/play:b6e44d33
http://www.youtube.com/watch?v=GhKJ9ig7I1cp
http://www.youtube.com/watch?v=lJYVh0-IQoE&feature=player_embedded
simona_n
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 128


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 27, 2010, 17:59:07 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря момичета ,много се надявам да реагират ,аз самата останах изумена от подобно отношение,нали затова има правила които трябва да се четат ,хората са направили и секция "Препоръки за добра сделка",но няма кои да ги чете или просто момичето не се е парило - но се надявам да се научи.
Активен

Коректна съм и очаквам същото.Предимство за първия заявил сериозен интерес на лични!
Пощенските се поемат от купувача.
Четете описанието и МЕРЕТЕ.
Питайте ако не ви е ясно за да няма "РАЗМИНАВАНЕ С ПРЕДСТАВИТЕ ВИ".  http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=67405&ppaction=readfeed
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 27, 2010, 18:01:05 »
Раздели ТемаНагоре

ох колко познато ми звучи, макар и не чак с такива изразни средства  Wink
съжалявам и те разбирам. Kiss

миналата седмица поисках предварително плащане на потребителка, която има отрицателна оценка за това, че върнала части от ЛОТ аксесоари за коса, защото някои не харесала как й стоят, и съответно платила половината, които взела.

за два дни получих над 10 ЛС от нея (преди и след случката, съответно тонът рязко се промени), повечето ЛС под формата на монолог (без аз да отговарям) и сериозно се замислих дали все пак не е полезно да се въведе функция "Блокирай потребител", въпросната госпожа определено има някаква характеропатия (ако сте гледали Кабелджията с Джим Кери - за това говоря).

извинявай че в твоята тема, но за болни хора прецених да не отварям нова....
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 27, 2010, 18:05:47 »
Раздели ТемаНагоре

Ще получи наказание от 3 дни като за начало пък дано няма повече такива изказвания от нейна страна
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Октомври 27, 2010, 18:06:40 »
Раздели ТемаНагоре

реагираме  Wink
тук съм,нека дочета темичката
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #8 -: Октомври 27, 2010, 18:15:15 »
Раздели ТемаНагоре

Потребителката е получила 1 ден бан, който сега ще променя на 3!
Активен

rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Октомври 27, 2010, 18:38:55 »
Раздели ТемаНагоре

Потребителката е получила 1 ден бан, който сега ще променя на 3!

БРАВО Smiley
САМО ТАКА-АМАН ОТ ТАКИВА ОТВОРКОВЦИ Shocked Shocked Shocked
Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.
simona_n
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 128


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Октомври 27, 2010, 18:47:14 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря ,за навременната намеса и доброто отношение на всички.  Smiley
Активен

Коректна съм и очаквам същото.Предимство за първия заявил сериозен интерес на лични!
Пощенските се поемат от купувача.
Четете описанието и МЕРЕТЕ.
Питайте ако не ви е ясно за да няма "РАЗМИНАВАНЕ С ПРЕДСТАВИТЕ ВИ".  http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=67405&ppaction=readfeed
bankova87
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1263


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Октомври 27, 2010, 21:20:30 »
Раздели ТемаНагоре

"ЗАВРИ СИ Я ОТЗАД ПЕСИМИСТИ КАТО ТЕБ НЯМАТ РАБОТА ТУК ДА ЗНАЕШ"


Аууууу,нямам думи! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Какви са тези думи,това грозно отношение....Huh?Huh? (evil3)
Радвам се,че ще си получи заслуженото!
Активен

При сериозен интерес пишете на ЛС!Не пращам и не получавам с наложен платеж!
Приемам размяна!
Пиша оценки,правете го и вие!
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #12 -: Октомври 27, 2010, 21:31:34 »
Раздели ТемаНагоре

Брейййй,само с една оценка,пък се прави на много оборотна...Въпреки че като се замисля и сто положителни оценки да има,простака си остава простак...
Да ми отговори на мен така,пък ще видите аз какво лс ще й върна...Ще ми наложат вечен бан Cheesy Така ги обичам ей такива дето се правят на големи отворковци....Дано си вземе поука от тридневния бан и дано въобще да прочете за какво е банната,че може и да не зацепи Wink
« Последна редакция: Октомври 27, 2010, 21:33:57 от doublemama » Активен


bADaZz
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 230


Focus equals reality!

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #13 -: Ноември 04, 2010, 21:17:50 »
Раздели ТемаНагоре

Малеее съвсем изтрещяха някои хора  Shocked
Активен

За непознати от мен потребители парите предварително!
Плащам САМО по банков път!
След запис чакам 6 h, предимство при закупуване на повече обяви.

bADaZz съм !
Focus equals reality!
tevolere
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Ноември 05, 2010, 13:39:11 »
Раздели ТемаНагоре

ох колко познато ми звучи, макар и не чак с такива изразни средства  Wink
съжалявам и те разбирам. Kiss

миналата седмица поисках предварително плащане на потребителка, която има отрицателна оценка за това, че върнала части от ЛОТ аксесоари за коса, защото някои не харесала как й стоят, и съответно платила половината, които взела.

за два дни получих над 10 ЛС от нея (преди и след случката, съответно тонът рязко се промени), повечето ЛС под формата на монолог (без аз да отговарям) и сериозно се замислих дали все пак не е полезно да се въведе функция "Блокирай потребител", въпросната госпожа определено има някаква характеропатия (ако сте гледали Кабелджията с Джим Кери - за това говоря).

извинявай че в твоята тема, но за болни хора прецених да не отварям нова....
а как определи ,че са "болни" хората ?какви са тия заядливи и злобни коментарии  Shocked и квалификации? какво блокиране на потребител.като не искате да пращате на някого нещо,просто не пращате .какво  проблемно има тук? Huh?
Активен

Точна и коректна съм,очаквам същото от Вас!  Пращам артикулите с  Еконт - пощенска пратка до офис. Използвам новата форма на сайта за отсъпка ЕКОНТ. Пращам и с   Бг. поща като МПП!  Държа на добрата комуникация!приятно пазаруване!


Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: