{GOOGLENEWHOR}


Анкета
Въпрос:
е това на някоя от вас случвало и се е?!  (Гласуването приключено: Ноември 02, 2010, 10:44:50)
често - 0 (0%)
никога - 5 (71.4%)
понякога,и е много дразнещо - 2 (28.6%)
Общ брой гласове: 7

Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ужас---неизпратен запис...  (Прочетена 3859 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Октомври 26, 2010, 12:15:19 »
Раздели ТемаНагоре

Руса,ма па умна. Shocked Shocked Shocked
Нямам против руса...../Аз каква съм?Huh?Huh?Huh? Tongue/
Харесва ми уточнението.Умна,пък никой нищо не разбра от питането...
Ама умна ,де...
Ма пък руса...
ма пък УМНА...
Хайде да се уточни за записа,че ми е любопитно!
Май е пльоснала питанката и анкетата ей така. Да види дали работи и колко хора ще й съчувстват Wink
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Октомври 26, 2010, 12:38:05 »
Раздели ТемаНагоре

Точно "пльоснала".
 (evil3)
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Октомври 26, 2010, 13:07:33 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Един запис остава в пощенския клон 20 дни,докато не ви го изплатят.Поне при нас е така.И чак след тези 20 дни се връща.
Това важи за цяла България,включително и селата  WinkКолкото до въпроса,може да не е до русото,а просто да е била прекалена ядосана  и да е написала само част от това,което всъщност е искала.
п.п.И аз съм блонди под прикрите,ама гледам хората да ме разбират като пиша и говоря Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

    (weather1)
Активен

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Октомври 26, 2010, 13:16:04 »
Раздели ТемаНагоре

ей,не прекалявайте!Ще заключа темата преди дасъм дала отговор в нея...
Имала съм неизпратен запис,защото пощаджийката е заспа  :Smiley
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Октомври 26, 2010, 13:53:21 »
Раздели ТемаНагоре

МАЦКИИИИИИ,,ше ме уморите бре/или аз вас/Ника ми е майтапчийски,около мен все си е шоу Winkне че се праа на нещо гУлеееемо Cheesy-ма ако ви дразня-ше го сменя/тва за комплексарките де TongueЗначи какво ми се случи-през продавалника,пьрвите ми две покупки-живея в едно село-ползва се селския клон на пощенска...получавам 2 колетчета-пощальонката ми казва-взимай и не се врьщай,не дьлжиш нищо/т.е.не пише нищо/но аз се вьрнах на СЛЕДВАЩАТА сутрин да пратя записите...оставям пари,адреси,тя ми каза че ще ги пусне сьс сутрешната поща,и....едно чакане от продавачите...оказа се че е раздавала пенсии и не е пуснала паричките...та това имах предвид...а когато станах по-настойчива с вьпроситеси,тя ми каза-бе иренче,кажи им че като се поосвободих им пратих паричките бе...еми-споделям,знам че е в мой минус,но вече не се повтаря,вади поканите за запис и си ги попьлвам на момента,за да сьм сигурна,че няма да има ожилени...
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Октомври 26, 2010, 13:58:00 »
Раздели ТемаНагоре

МАЦКИИИИИИ,,ше ме уморите бре/или аз вас/Ника ми е майтапчийски,около мен все си е шоу Winkне че се праа на нещо гУлеееемо Cheesy-ма ако ви дразня-ше го сменя/тва за комплексарките де TongueЗначи какво ми се случи-през продавалника,пьрвите ми две покупки-живея в едно село-ползва се селския клон на пощенска...получавам 2 колетчета-пощальонката ми казва-взимай и не се врьщай,не дьлжиш нищо/т.е.не пише нищо/но аз се вьрнах на СЛЕДВАЩАТА сутрин да пратя записите...оставям пари,адреси,тя ми каза че ще ги пусне сьс сутрешната поща,и....едно чакане от продавачите...оказа се че е раздавала пенсии и не е пуснала паричките...та това имах предвид...а когато станах по-настойчива с вьпроситеси,тя ми каза-бе иренче,кажи им че като се поосвободих им пратих паричките бе...еми-споделям,знам че е в мой минус,но вече не се повтаря,вади поканите за запис и си ги попьлвам на момента,за да сьм сигурна,че няма да има ожилени...
Добре, че даде разяснения на ситуацията. Че бях готова боб да хвърлям, кафе да варя..... Cheesy
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Октомври 26, 2010, 14:00:11 »
Раздели ТемаНагоре

при мен се случи същото,но в софия
оставих бланката и парите да не чакам и тя ги забравила гената.Аз тук 45 пъти казвам на жената,че записа е пуснат....добре,че нямам отрицателна,иначе щях да я смачкам  Cheesy
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Октомври 26, 2010, 14:01:29 »
Раздели ТемаНагоре

при мен се случи същото,но в софия
оставих бланката и парите да не чакам и тя ги забравила гената.Аз тук 45 пъти казвам на жената,че записа е пуснат....добре,че нямам отрицателна,иначе щях да я смачкам  Cheesy
Аз пък чинно си чакам да си ми оправят записите, а през това време малкото вършее из пощата Wink
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Октомври 26, 2010, 15:07:16 »
Раздели ТемаНагоре

еми9,така си кажи де,верно че на някои рьцете са по-бавни от ума,ма можех да дам поясненията за теб специално и по-рано/тва в унисон с твоя хаплив тон Tongue...за другия юзър,дет сьм "пльоснала"вьпросителния--щеше да ви е достатьчно да проверите че сьм нова тук,просто питам имала ли е някоя друга сходна ситуация...неудобно ми беше само от dgallina,единствената потьрпевша от моята наивност,а дали някоя овца ше се смее-хич не ми е,такива-пьлно навсякьде-като не можеш да помогнеш,си мьлчи...и ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ на maxim007-обясни ми доста неща от кухнята на сайтчето,за които ми беше неудобно да питам Kiss
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Октомври 26, 2010, 15:16:33 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
МАЦКИИИИИИ,,ше ме уморите бре/или аз вас/Ника ми е майтапчийски,около мен все си е шоу Winkне че се праа на нещо гУлеееемо Cheesy-ма ако ви дразня-ше го сменя/тва за комплексарките де TongueЗначи какво ми се случи-през продавалника,пьрвите ми две покупки-живея в едно село-ползва се селския клон на пощенска...получавам 2 колетчета-пощальонката ми казва-взимай и не се врьщай,не дьлжиш нищо/т.е.не пише нищо/но аз се вьрнах на СЛЕДВАЩАТА сутрин да пратя записите...оставям пари,адреси,тя ми каза че ще ги пусне сьс сутрешната поща,и....едно чакане от продавачите...оказа се че е раздавала пенсии и не е пуснала паричките...та това имах предвид...а когато станах по-настойчива с вьпроситеси,тя ми каза-бе иренче,кажи им че като се поосвободих им пратих паричките бе...еми-споделям,знам че е в мой минус,но вече не се повтаря,вади поканите за запис и си ги попьлвам на момента,за да сьм сигурна,че няма да има ожилени...
Ааа ясно.Ами мила ти в случая нямаш вина.Просто е трябвало в последствие да обясниш на майчетата как стоят нещата.Аз преди време така чаках едно пакетче.Жената,която трябваше да ми го изпрати каза,че го дала на пощаджийката им да ми го изпрати за да не се разкарва тя до пощата.Моето чакане продължи 2 седмици и след хиляди нерви най накрая го получих. Smiley
Активен

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #25 -: Октомври 26, 2010, 15:17:26 »
Раздели ТемаНагоре

Точно "пльоснала".
 (evil3)
(laugh5)
при мен се случи същото,но в софия
оставих бланката и парите да не чакам и тя ги забравила гената.Аз тук 45 пъти казвам на жената,че записа е пуснат....добре,че нямам отрицателна,иначе щях да я смачкам  Cheesy
Аз пък чинно си чакам да си ми оправят записите, а през това време малкото вършее из пощата Wink
И аз така иначе не се знае кой какво ще прибере в джоба после иди докажи че си ги дал  Wink
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Октомври 26, 2010, 15:34:23 »
Раздели ТемаНагоре

Айде сега ми кажете, ама честно, как се доверявате на друг човек(в случая пощаджията) да ви свърши работата ? Каква ви е гаранцията, че нещото или парите ще стигнат ? Пък после иди доказвай кой на кого какво бил дал.
И на мен не ми се е разхождало до пощата в дъжд, пек, студ и вятър, но съм поела ангажимент и го правя. И аз съм с малко дете, но намирам време.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Октомври 26, 2010, 15:41:39 »
Раздели ТемаНагоре

еми9,така си кажи де,верно че на някои рьцете са по-бавни от ума,ма можех да дам поясненията за теб специално и по-рано/тва в унисон с твоя хаплив тон Tongue...за другия юзър,дет сьм "пльоснала"вьпросителния--щеше да ви е достатьчно да проверите че сьм нова тук,просто питам имала ли е някоя друга сходна ситуация...неудобно ми беше само от dgallina,единствената потьрпевша от моята наивност,а дали някоя овца ше се смее-хич не ми е,такива-пьлно навсякьде-като не можеш да помогнеш,си мьлчи...и ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ на maxim007-обясни ми доста неща от кухнята на сайтчето,за които ми беше неудобно да питам Kiss
Кое ми е хапливото. Че не мога да загрея ли ? Айде кажи ми как от, цитирам : "случвало ли ви се е някой по трасето да забави записа на продавача" да разбера за какво иде реч ? Кой някой ? Можеше да питаш същото, но да замениш "някой" с "пощенски служител". Как да ти се помогне, като никой не разбра, какво аджеба питаш. Виж как след като обясни с думи прости, хората разбраха за какво иде реч, че и споделиха опита си.
И аз съм била нова, но съм си направила труда да прочета правилата и съобщенията от админ и мод.
Това вече беше хапливо  Cheesy
П.С. Защо да те е срам да питаш ? Никой не се е родил научен. Питай, ама разбираемо Smiley и ще ти се отговори.
Нищо лично
« Последна редакция: Октомври 26, 2010, 16:00:47 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Октомври 28, 2010, 14:43:21 »
Раздели ТемаНагоре

Айде сега ми кажете, ама честно, как се доверявате на друг човек(в случая пощаджията) да ви свърши работата ? Каква ви е гаранцията, че нещото или парите ще стигнат ? Пък после иди доказвай кой на кого какво бил дал.
И на мен не ми се е разхождало до пощата в дъжд, пек, студ и вятър, но съм поела ангажимент и го правя. И аз съм с малко дете, но намирам време.
в отговор-аз имам вече пораснало дете,а нямам време!студьт и вятъра не ме притесняват,просто в наслено място с 500 жители е естествено да се знаеме,а пьк някои ги знаят по-добре,и не е желателно да си навличат гнева им,така че винаги бих се доверила на жената,притесни ме забавянето,тя все пак не е в час кой колко би могьл да чака Wink
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726


Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: