{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Каква отценка да поставя  (Прочетена 11551 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Март 28, 2011, 21:36:23 »
Раздели ТемаНагоре

borislav важното в случая е че си постъпила некоректно. Замисляла ли си се, че пощата на eria може би е на 4 спирки път. Като си обещала, значи си обещала. Не знам с какво си била заета, не ме и интересува, но си можела да напишеш ЛС със следното или подобно съдържание " Знам че ти казах че ще пусна записа, но не успях. Ще пиша допълнително, за да не те разхождам напразно." Като "познавам" (само виртуално) eria нямаше гък да ти каже. Винаги можеш да се разбереш с нея.
Всички тук викаме против пощите и в един момент като ни се забави запис трябва да си спокоен. Е, не. Аз винаги първо питам какво става, че ако е проблема в пощата да ги търсим тези парички.
Има хора като Русата и eria които комуникират по по-рязък начин. Има хора като borislav които не понасят този тон.
Не ме разбирайте погрешно, но вече май няма търпимост тук.
И Русата го е казала преди мен - " Просто между вас не се получило"

Не мога да дам съвет за оценка, но все пак има разменени адреси и провалена сделка.
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Март 28, 2011, 22:07:15 »
Раздели ТемаНагоре

Ани марш да ми пишеш една отрицателна, че нали помниш - забравих да ти пусна записа  Tongue

Русата си го каза - борислав си прави антиреклама (в този случай смея да твърдя, че максимата "Няма лоша реклама" тук не важи)
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
geri_koleva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Март 28, 2011, 23:32:38 »
Раздели ТемаНагоре

За мен човешкото отношение  е много по-важно и е преди всичко, а в тази тема не го виждам.
Борислав ,ако ти харесват нещата по-добре си ги плати ,а не ги връщай ,ще си спестиш отрицателни емоции ( дори и оценки  Tongue )
eria имай малко търпение 2-3 дни не са много голямо закъснение на фона на всичко ,което се е случвало тук.Може да не е имала възможност да ти пише или нещо подобно.
Не прибързвайте с отрицателните емоции -хабите само иализшни  нерви, а не си заслужава, защото тях никой не може да ви ги върне !

Активен

Скайп gery.koleva

С предимство 2 или повече обяви,изпращам и получавам като МПП или Еконт пощенска пратка .Не изпращам за проба
Не приемам връщане защото не сте измерили правилно

Имам над 200 полож.Оценки  в съседния сайт
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Март 29, 2011, 02:10:18 »
Раздели ТемаНагоре

За мен човешкото отношение  е много по-важно и е преди всичко, а в тази тема не го виждам.
Борислав ,ако ти харесват нещата по-добре си ги плати ,а не ги връщай ,ще си спестиш отрицателни емоции ( дори и оценки  Tongue )
eria имай малко търпение 2-3 дни не са много голямо закъснение на фона на всичко ,което се е случвало тук.Може да не е имала възможност да ти пише или нещо подобно.
Не прибързвайте с отрицателните емоции -хабите само иализшни  нерви, а не си заслужава, защото тях никой не може да ви ги върне !


В отговор на теб ще ти обясна : Не съм за записа и за 8лв повярвайте ми подарявала съм и не ми пука ,но някъква да ме прави на шматка и както Анелия каза аз давам пари за транспорт за да хода до пощата ,нема да стане .Май не ме разбирате  ,не чакам от продажбата  да се храня ,но една дребна душица да ме лъже и да ми изкара дрехите винивни че и миришели ...Както каза по горе Еми сега и на лай...а да каже че и миришат все тая ,тя си остава ЛЪЖКИНЯ
И през дните които е можела да ми пише че не е пуснала запис е влизала в сайта неколкократно.Нямаше да и се счупи компа да ми пише че няма да го пусне идната година ,щях да е разбера и подаря пакета ..
 
И само да упомена че тона ми никък не беше груб ,видя се в ЛС  по горе.Написах й да си пие хапчетата ,когато си промени отценката (мойта) от положителна в отрицателна..Неможе човек през минути да си сменят мнението ..По този начин ми е пратила и записа SmileyУтре като получа пакета ,ще пиша поне дали пощенските си е поела .трашно много пумия се изля за една лъжа .Ако тона ми бил груб по принцип ,нямаше да имам нито една добра сделка тук.Самохвалството е излишно .АЗ съм й поставила нужната отценка вече и не съжалявам .Утре ще я допълна като получа пакета ако се наложи.
« Последна редакция: Март 29, 2011, 07:46:48 от eria » Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Март 29, 2011, 07:40:37 »
Раздели ТемаНагоре

Защо хората не четат ?? Защо всички си мислят, че става дума за забавяне н записа ?
Причината е в подвеждането, да не кажа лъжата.Купувачът казва, че  ще го пусне в четвъртък, не е успяла, не е писала, нищо и продавалката се разкарва като луда. Не е проблема кога ще си вземе парите, а в това, че я лъжат и накрая вадят вода от 9 кладенеца
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Март 29, 2011, 07:41:04 »
Раздели ТемаНагоре

Мили дами,мисля че трябва да  се поуспокоите малко  и двете .Smiley Стига с това дъвкане на темата.И двете сте достатъчно разумни  Smiley.Пoзнавам borislav(виртуално,разбира се)  и имам само хубави стоки  от нея,много е коректна и чак се учудвам , че е станало такова недоразумение.
Наистина се надявам да се изясните Smiley
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Март 29, 2011, 07:48:40 »
Раздели ТемаНагоре

Защо хората не четат ?? Защо всички си мислят, че става дума за забавяне н записа ?
Причината е в подвеждането, да не кажа лъжата.Купувачът казва, че  ще го пусне в четвъртък, не е успяла, не е писала, нищо и продавалката се разкарва като луда. Не е проблема кога ще си вземе парите, а в това, че я лъжат и накрая вадят вода от 9 кладенеца
БЛАГОДАРЯ ТИ ЕМИ ,ТОЧНО ЗА ТОВА СТАВА ДУМАА ЗА ЛЪЖАТА .
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
borislav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 759

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #37 -: Март 29, 2011, 09:07:01 »
Раздели ТемаНагоре

утре като си получиш пакета ще си намериш и пощенските вътре,спокойно 2 лева са ти вътре и стотинките даже,надявам се да го напишеш,защото като гледам може и да кажеш че не са били вътре,типично в твой стил като гледам,но край няма да споря за нещо с някой,който не ми е на нивото
Активен

КОРЕКТНА СЪМ-ОЧАКВАМ СЪЩОТО
Спазвам ред 3 часа,после давам напред
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #38 -: Март 29, 2011, 09:14:49 »
Раздели ТемаНагоре

утре като си получиш пакета ще си намериш и пощенските вътре,спокойно 2 лева са ти вътре и стотинките даже,надявам се да го напишеш,защото като гледам може и да кажеш че не са били вътре,типично в твой стил като гледам,но край няма да споря за нещо с някой,който не ми е на нивото
Сори мацка ама вече си многоооо жалка ,дори нямаш срам .То къв ли срам от провинционалистка ..Никога не съм лъгала ,няма и да излъжа .Ако по някъква прични не успея да пусна запис- пакет веднага пиша на дамата.Но ти нема доблеста да си признаеш че си ЛЪЖКИНЯ  и все да вадиш от 20 кладенеца вода за да ме наплюеш .Видя че не се получи.Чакала  не само Еми (извинявай че те визирам Емка) А и много други,дори забравям че имам да вземам пари.НО всички са биле така честно да кажат че нямат възможност да платят.НАПРАВИ СЕ НА МНОГОССТРАДАЛНАТА ГИНОВЕВА .
Споко ако паричките са вътре ,няма да пропусна да ги снимам.Надявам се вчера да си ми върнала пакета а не днес .Ще проверя печата.ДА не си се издокарала снощи с сакото на селска забава.
Караш ме за пореден път да ти пиша по този начин ,но си го заслужи.
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
borislav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 759

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #39 -: Март 29, 2011, 09:31:06 »
Раздели ТемаНагоре

това е последния път,в който се включвам тази безмислена тема,имам си друга по важна работа от това да давам обяснение на хора,които си нямат друга работа а дебнат като лшояди за някоя клюка.Пишете каквото искате аз знам как е случая за себе си,не съм длъжна да давам обяснение за нищо
лек и спокоен ден на всички,за мен случая е приключен
Активен

КОРЕКТНА СЪМ-ОЧАКВАМ СЪЩОТО
Спазвам ред 3 часа,после давам напред
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #40 -: Март 29, 2011, 10:26:28 »
Раздели ТемаНагоре

ХИХИИ-СМЕХ!!!БОРИСЛАВ,МАЙ СА ТЕ ИЗЛЬГАЛИ ЧЕ НА ОНЯ СВЯТ ЩЕ ТИ ДАДАТ КРИЛЦА?!АКО СА КРИЛЦА ПРИЯТЕЛКО ЩЕ ДА СА НАНЯКОЯ УМРЕЛА ГЬСКА,НЕ НА АНГЕЛ,ЗА КАКЬВТО СЕ ПРЕДСТАВЯШ!КОЛКОТО И ДА СЕ ПРАВИШ НА ДЕБЕЛОКОЖА,ДАНО ПОНЕ ПОУКА СИ СИ ВЗЕЛА,КАК НЕ ТРЯБВА ДА КОМУНИКИРАШ И ДА СЕ ДЬРЖИШ С ОКОЛНИТЕ,ЗАЩОТО ЗНАЕШ-АГРЕСИЯТА ПОРАЖДА АГРЕСИЯ!НЕ СМЕ ГРУБИ В ТОНА И ИЗКАЗА СИ,НО ГЛЕДАМЕ КАТО ДАВАМЕ ШАМАР ДА Е ЗВУЧЕН,ЧЕ БОЛКАТА МИНАВАЛА,МА СРАМА СИ ОСТАВА Wink
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #41 -: Март 29, 2011, 10:44:09 »
Раздели ТемаНагоре

ХИХИИ-СМЕХ!!!БОРИСЛАВ,МАЙ СА ТЕ ИЗЛЬГАЛИ ЧЕ НА ОНЯ СВЯТ ЩЕ ТИ ДАДАТ КРИЛЦА?!АКО СА КРИЛЦА ПРИЯТЕЛКО ЩЕ ДА СА НАНЯКОЯ УМРЕЛА ГЬСКА,НЕ НА АНГЕЛ,ЗА КАКЬВТО СЕ ПРЕДСТАВЯШ!КОЛКОТО И ДА СЕ ПРАВИШ НА ДЕБЕЛОКОЖА,ДАНО ПОНЕ ПОУКА СИ СИ ВЗЕЛА,КАК НЕ ТРЯБВА ДА КОМУНИКИРАШ И ДА СЕ ДЬРЖИШ С ОКОЛНИТЕ,ЗАЩОТО ЗНАЕШ-АГРЕСИЯТА ПОРАЖДА АГРЕСИЯ!НЕ СМЕ ГРУБИ В ТОНА И ИЗКАЗА СИ,НО ГЛЕДАМЕ КАТО ДАВАМЕ ШАМАР ДА Е ЗВУЧЕН,ЧЕ БОЛКАТА МИНАВАЛА,МА СРАМА СИ ОСТАВА Wink
Ти кухарка виждала ли си да се срамува.
АЗ ако бях на нейно място бих се извинила ,както съм го правила по други поводи тук в сайта.Колкото и да съм груба ,както се изрази тя навеждам глава когато се налага.
А тя милата с тоз беден речник вече незнаеше как да обори действителноста .Когато фактите говорят дори и умните мълчат .Борислав прекрачи и това правило.
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #42 -: Март 29, 2011, 10:50:29 »
Раздели ТемаНагоре

Понеже темата вече доста излиза от добия тон я заключвам.
Първо ще помоля eria като получи пакета,да пише.
Второ ще помоля borislav  да си промени оценката,понеже в случая тя не е права!Както  по горе Шефа писа
Цитат
- При некоректност от страна на потребител, този който е ощетен има право, по своя преценка да постави НЕГАТИВНА оценка посочвайки причината за поставянето (потребителят на когото бъде поставена Негативна оценка, заради некоректността от негова страна, НЯМА право да „връща жеста”).

На всеки се случва да забави запис или пратка,но винаги трябва да се предупреждава отсрещната страна!
Пожелавам на всички един великолепен ден,изпълнен само с положителни емоции! Kiss
Активен



Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: