{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 3 4 [5]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: От къде сайта се пълни предимно с НОВИ неща?  (Прочетена 20097 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #60 -: Ноември 04, 2010, 01:46:09 »
Раздели ТемаНагоре

И ТОВА АКО НЕ Е ТЪРГОВИЯ..........................
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=78861&cat=all
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #61 -: Ноември 04, 2010, 08:05:42 »
Раздели ТемаНагоре

И ТОВА АКО НЕ Е ТЪРГОВИЯ..........................
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=78861&cat=all
Може да е имала петзнаци или шестзнаци  Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #62 -: Ноември 04, 2010, 09:43:04 »
Раздели ТемаНагоре

И ТОВА АКО НЕ Е ТЪРГОВИЯ..........................
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=78861&cat=all
Може да е имала петзнаци или шестзнаци  Cheesy Cheesy Cheesy


Да бе сигурно (hassle4)
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
borislav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 759

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #63 -: Ноември 04, 2010, 14:36:37 »
Раздели ТемаНагоре

прочетох цялата тема и реших и аз да се изкажа от къде имам 3 гардероба с дрешки,повечето са слагани по 1/2/3 пъти,мъжа ми пътува из германия,англия всеки месец по 1/2 пъти пътува,все му правя списъци какво искам,имала съм възможността да ходя с него и там има магазини за дрехи/НОВИ ДРЕХИ С ЕТИКЕТИ/,за по 4/5/6/7 евро и са супер качествени,няма как да износвам всичките неща,докато ги облека по веднъж тои пак отива и пак носи за мен и за малкия,моите приятелки даже го чакат повече от мен да с евърне,понеже нещата които не ми стават или не ми харесват те ги вземат,ето от къде са моите неща,с етикети може би имам 1/2 обяви.А относно втората употреба дрехи,от там не съм вземала нито за мен нито за малкия ,незнам защо но някак ме е гнус,макар че от тук като взема нещо носено,то пак си е вид втора употреба,но е друго каточе ли.
Активен

КОРЕКТНА СЪМ-ОЧАКВАМ СЪЩОТО
Спазвам ред 3 часа,после давам напред
mamma mia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 98


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #64 -: Ноември 06, 2010, 14:17:47 »
Раздели ТемаНагоре

От едно известно време ми правят впечатление обявите на тази потребителка.  http://www.bgdomakinq.com/showcat.php?cat=500&page=1&ppuser=1290  Нищо лично,но тук всичко е ново,с етикета.Та тя има ....найсет чифта потури,маратонки  и още 4 страници с нови неща и постоянно публикува все нови и нови.
Веднъж от съседния сайт си взех от нея нещо,което тя беше уж купила от друг.Че то цялото си миришеше както в магазините за втора употреба.Дори не си беше наравила труда да го изпере.И оттогава й следя периодично обявите и ме навеждат на една мисъл,за която всички се досещаме.
Лошото е,че някои хора мислят,че другите са малоумни и това,че не си отварят устата,само"мир да има" могат да си въртят тука търговия!
Активен
monka84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 104


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #65 -: Ноември 06, 2010, 18:17:45 »
Раздели ТемаНагоре

От едно известно време ми правят впечатление обявите на тази потребителка.  http://www.bgdomakinq.com/showcat.php?cat=500&page=1&ppuser=1290  Нищо лично,но тук всичко е ново,с етикета.Та тя има ....найсет чифта потури,маратонки  и още 4 страници с нови неща и постоянно публикува все нови и нови.
Веднъж от съседния сайт си взех от нея нещо,което тя беше уж купила от друг.Че то цялото си миришеше както в магазините за втора употреба.Дори не си беше наравила труда да го изпере.И оттогава й следя периодично обявите и ме навеждат на една мисъл,за която всички се досещаме.
Лошото е,че някои хора мислят,че другите са малоумни и това,че не си отварят устата,само"мир да има" могат да си въртят тука търговия!
Според мен такива дрехи във втората употреба няма  :Smiley На мен ми прилича на масов внос от разни сайтове!А цените между другото са долу горе такива,и няма надценка!Просто лично мнение,не защитавам никой,но това са неща купувани от Английски сайтове според мен  :Smiley
Активен

Пощенските са за сметка на купувача!Поставям оценки,правете го и вие!Стоки над 20лв. със наложен платеж или предварително плащане!Предпочитам плащане по банков път!Сметката ми е :BG29CECB97901061715101 CECBBGSF във ЦКб


Страници: 1 ... 3 4 [5]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: