{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: От къде сайта се пълни предимно с НОВИ неща?  (Прочетена 20096 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
susikata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 144


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Октомври 05, 2010, 08:00:59 »
Раздели ТемаНагоре

Забелязвате ли, че въртим, говорим....и пак до втората употреба опираме....аз предлагам да се направи отделен раздел - Дрехи купени от втора употреба магазини - за да няма сърити и излъгани.
Активен

Коректна съм, очаквам същото! Изпращам като МПП, пазя ред 8 часа, не плащам опаковки и пликове.

оценки
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #31 -: Октомври 05, 2010, 08:05:42 »
Раздели ТемаНагоре

аз предлагам да се направи отделен раздел - Дрехи купени от втора употреба магазини - за да няма сърити и излъгани.

Това е страхотна идея !!!
Активен
Фло
Глобален Модератор
Потребители
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 11272


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Октомври 05, 2010, 08:11:51 »
Раздели ТемаНагоре

аз предлагам да се направи отделен раздел - Дрехи купени от втора употреба магазини - за да няма сърити и излъгани.

Това е страхотна идея !!!

А мислите ли, че някой ще си сложи в тоз раздел обявата? Wink
Активен

Нищо на света не заслужава и пет минути тъга!

susikata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 144


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Октомври 05, 2010, 08:17:09 »
Раздели ТемаНагоре

Друго предложение тогава, да описваме от къде е купено нещото. Аз знам за абсолютно всички мои дрехи от къде съм ги купувала....
Активен

Коректна съм, очаквам същото! Изпращам като МПП, пазя ред 8 часа, не плащам опаковки и пликове.

оценки
rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Октомври 05, 2010, 08:22:36 »
Раздели ТемаНагоре

аз предлагам да се направи отделен раздел - Дрехи купени от втора употреба магазини - за да няма сърити и излъгани.

Това е страхотна идея !!!

Предложението е повече от добро.
Само ми е интересно дали ще има откровени майки,които ще кажат че дрешките са от килцето Tongue
От толкова много теми писани за този вид дрехи,трябва да се пускат на доста символични цени т.к. стана ясно,че се купуват за по 2-3-4лв.
А дали ще е така?Huh? Tongue
Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.
susikata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 144


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Октомври 05, 2010, 08:37:45 »
Раздели ТемаНагоре

Надали, особено ако пазаруваш от такива места с цел печалба.
Активен

Коректна съм, очаквам същото! Изпращам като МПП, пазя ред 8 часа, не плащам опаковки и пликове.

оценки
Анджелина
Омъжена с деца
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 103


добра

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Октомври 05, 2010, 09:42:09 »
Раздели ТемаНагоре

В този и в другия сайт пък особено отдавна идеята за взаимопомощта се е изродила.
Не желая да обиждам никого, не ме разбирайте погрешно, но кажете, ей така, с ръка на сърцето, колко от вас продават с идеята, да помогнат да по-нуждаещи се от тях?
За това и пуснах темата за това, как определяте цените. Защото някои цени тук са подигравка. Не става въпрос за качество и произход на дрехите, а за сумата, която трябва да плати другия за нея.
Защото съществена разлика между това да си купи някой от тук и от магазин втора употреба няма.
Активен

Не купувам/продавам парцали;
Коректна съм, очаквам същото;
susikata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 144


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #37 -: Октомври 05, 2010, 09:54:05 »
Раздели ТемаНагоре

Дам....като отворя сайта - "Продай излишното". Нали това е идеята, излишните неща, които повече не ни трябват, евентуално да намерят нов собственик. Сега дали подпомагаш някой с тези неща - този някой ще каже. За мен подпомагането е - да зарадваш някого да намери желаното нещо от него на цена, която е приемлива, да не кажа символична за състоянието на артикула, който се продава.
Активен

Коректна съм, очаквам същото! Изпращам като МПП, пазя ред 8 часа, не плащам опаковки и пликове.

оценки
bionic
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


William third

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #38 -: Октомври 05, 2010, 10:27:12 »
Раздели ТемаНагоре

Друго предложение тогава, да описваме от къде е купено нещото. Аз знам за абсолютно всички мои дрехи от къде съм ги купувала....
И другите си знаят от къде да си ги купили,ама им е по-изгодно да кажат примерно, че е от мола за 150лв купен еди кой си анцук, пък реално да е закупен от ибей на търг за 15$..... така, че и това не е гаранция. Майките които купуват от втората употреба винаги ще ги има, и никога няма да си признаят, че така си искарват паричките Sad
Активен

Не спазвам ред в обявите си и не подсещам на ЛС, ако имате сериозен интерес ми пишете ЛС.
Отговарям на всякакви въпроси, не ме мързи да снимам и измервам допълнително, ако се налага.
Държа на добрата комуникация.
Изпращам като МПП по БГ пощи или с наложен платеж по Еконт
Изисквам предварително плащане за всички потребители - по Еконт
С предимство са желаещите повече от 1 обява!
Оценките ми от другия сайт на лични.
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #39 -: Октомври 05, 2010, 10:39:16 »
Раздели ТемаНагоре

Най -малки сме в род с много деца-и момченца и момиченца.А при тях,поне по 1 роднина е я в Испания,я в Канада,я в Португалия.Имаме и едно семейство в ЮАР.И като пращат и носят дрехи и обувки,ама доста.Има и нови,но повечето са носени.Оставям на моите гадинки по 3-4 комплекта нови-за пред хора,а носените от братовчедите ги носим у дома.И често пъти нямат скъсване и избеляване,защото са явно качествени.И събирах,събирах нови,с етикетите и ги пускам тук.Има и носени,то си пише,а се и вижда.Но въпросът беше за НОВИТЕ.
Не пазарувам от другаде в нета,само от тук.И когато потребителят насреща е коректен,съм се сдобивала със страхотни неща.
А е ясно кога е търговия.Не може да носиш дрехи ХС до ХЛ.За обувки пък-от №36 до 39,абсурд!Ясно е!
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
kami_kami
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #40 -: Октомври 05, 2010, 14:07:03 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък съм доволна, че в сайта има доста нови неща, особено ме радва секция Ла редут:)
Активен

Всички жени по своята същност са ангели, но когато им прекършат крилата, се налага да летят на метла...
http://spe4eli.me/kamelia77
http://www.nagradka.com/kamelia77
http://nagradite.net/kamelia77
susikata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 144


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #41 -: Октомври 05, 2010, 14:36:43 »
Раздели ТемаНагоре

Интересно ми е какво провокира отварянето на такава тема? Just wondering...
Активен

Коректна съм, очаквам същото! Изпращам като МПП, пазя ред 8 часа, не плащам опаковки и пликове.

оценки
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #42 -: Октомври 05, 2010, 16:20:50 »
Раздели ТемаНагоре

Аз ще ви кажа , възмутените писма с които ни заливат недоволни потребители, които знаят че чантата , купите и нам какво още за получени безплатно или за евро или за две , а тук са на цени от по 10-15 лева
Или портебителите които ни пииат че същите маратонки като тези за 12-15 лева тук ги има в кварталния вс за лев на 4-5 лева , и модовете сме хора , и ние имаме право да си изкажем мъката
Активен

incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #43 -: Октомври 05, 2010, 16:52:24 »
Раздели ТемаНагоре

А какво ще кажете за следния случай: харесвам си едни боти за 38 лв. от Продавалника . Пиша 4-5 ЛС на продавача, но нямам отговор. Следя обявата-не пише, че са продадени. И....накрая се отказах. Днес  тук получавам предложение за размяна(макар, че съм отбелязала за въпросния артикул, че не желая такава). Въпреки това, реших да разгледам обявите на тази дама, която ми предложи размяна. И какво да видя Shocked ами същите боти на цена 40 лв, като тя е написала, че ги е намалила. Не знам на колко ги е била пуснала в началото  :Smiley. Бях убедена, че това са същите боти от Продавалника, затова й писах ЛС от къде са купени. И тя ми отговори:"От Продавалника, мила, купих ги за 70 лв, но са ми големи и затова ги продавам сега на тази цена".Ей, край нямат тези мошеници!!!!! И пак с мноооого положителни оценки Shocked Shocked Shocked
Та, много е относително всичко, относно цените и коректността на потребителя... Аз за себе си мога да гарантирам на 100%, че никога не съм го правила и няма да го направя, но....хора всякакви...
Ето, вече няколко неща си купих от тук, но са ми големи-2 чифта обувки, яке на George, бански... Ами, пускам ги на същата цена, на която съм ги купила.
Мразя я тая ЛЪЖА, цял живот съм ненавиждала ЛЪЖЦИТЕ, ако щете ми вярвайте, но мразя лъжата , повече от кражбата, колкото й ненормално да ви звучи.
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #44 -: Октомври 05, 2010, 17:01:23 »
Раздели ТемаНагоре

подобни случки имам и аз,с неща,които са взети от мен...
за цените-това съм го коментирала и друг път.Тук не върви продажбата,защото цените се надуват 2-3-но
А в един друг продавалник веднъж влязох...е нема такава работа.Часовник,който от тук взех за 7лв,там 23лв...
това си е над 300 процента...
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891


Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: