{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпроси свързани с ОБЯВИТЕ!  (Прочетена 171883 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #240 -: Октомври 13, 2010, 14:27:49 »
Раздели ТемаНагоре

Ох аз нещо не виждам тази опция за препубликуването-къде е
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
val_gadj
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


Нека бъдем коректни

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #241 -: Октомври 13, 2010, 14:39:15 »
Раздели ТемаНагоре

отавряш обявата и отиваш при опции-редактирай обявата и най-долу ще я видиш
Активен

Изпращането е с договаряне!
Nadomma
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #242 -: Октомври 13, 2010, 15:13:37 »
Раздели ТемаНагоре

Извинявайте, но не мога да изтрия публикувана от мен обява ... Търся в опции, в основното меню ... Моля кажете как!!!
Активен

Тук съм с чисти помисли и добри намерения! Усмихвам Ви се Wink
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #243 -: Октомври 13, 2010, 15:15:36 »
Раздели ТемаНагоре

Извинявайте, но не мога да изтрия публикувана от мен обява ... Търся в опции, в основното меню ... Моля кажете как!!!

Прочетете тук:
http://www.bgdomakinq.com/forum/index.php?topic=400.0
Активен

katrin7
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 108

Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #244 -: Октомври 13, 2010, 16:22:25 »
Раздели ТемаНагоре

А може ли да се зануляват и вижданията на обявата при препубликуването? ( не е болка за умиране, но е по добре) Благодаря!
Активен

С БЕБЕ СЪМ ходя до пощата или еконт 2-3 седмично, не всеки ден.
1. Коректна и бърза съм и очаквам същото и от другите.
2. Изпращам след предварително заплащане като МПП за хора с малко оценки или отрицателни, както и за суми над 10 лв. С еконт като пощенска пратка с наложен платеж.
3. Спазвам реда на записалите се в обявата.
4. Пощенските са за сметка на купувача.
5. Разменям САМО за нови неща за бебе!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #245 -: Октомври 13, 2010, 17:00:36 »
Раздели ТемаНагоре

А може ли да се зануляват и вижданията на обявата при препубликуването? ( не е болка за умиране, но е по добре) Благодаря!

Може, но така поне се знае коя е препубликувана. Не бях се сетил за това. Ще помислим Smiley
Активен

titi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 199


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #246 -: Октомври 13, 2010, 17:11:12 »
Раздели ТемаНагоре

Това за автоматичното подновяване на обявите е прекрасно, благодаря! А какво правим в случая с продадените обяви? Не мога да ги изтрия, понеже са публикувани преди по-малко от месец, а са продадени. Сделката е приключила, получила съм потвърждение от купувача, че всичко е наред. Така само заемат място  Sad Преди веме беше писано, че се изтриват автоматично след няколко дни, но аз си ги виждам и съответно и бройката ми не намалява.

Струва си да повисят 1 месец като продадени, но да ограничим препубликуването им. Ако наистина бройката с обяви ви е запълнена може да помислим и по този въпрос.
И при мен е така.Имам обяви на 2-3 дена,които са продадени,сделката ще приключи до 2-3 дни ,а няма да мога да ги изтрия. SadА наистина ми трябва още място за публикуване на нови.Дори понякога чакам с нетърпение да приключи дадена сделка за да си изтрия обявата и да публикувам нова. Cheesy
Активен

Изключително коректна съм, очаквам същото!
Изпращам малки ПРЕПОРЪЧАНИ пакети!
Пощенските са за сметка на купувача, освен ако няма предварителна уговорка!
ПАЗЯ РЕД 6 ЧАСА!
ПОРАДИ ЗАЧЕСТИЛИТЕ ЗЛОУПОТРЕБИ ВЕЧЕ ИСКАМ ПРЕДВАРИТЕЛНО ПЛАЩАНЕ!!!!!!!!АКО НЕ ВИ  ДОПАДА ТОВА УСЛОВИЕ НЕ МИ ПИШЕТЕ  ИЗОБЩО!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #247 -: Октомври 13, 2010, 17:33:12 »
Раздели ТемаНагоре

Това за автоматичното подновяване на обявите е прекрасно, благодаря! А какво правим в случая с продадените обяви? Не мога да ги изтрия, понеже са публикувани преди по-малко от месец, а са продадени. Сделката е приключила, получила съм потвърждение от купувача, че всичко е наред. Така само заемат място  Sad Преди веме беше писано, че се изтриват автоматично след няколко дни, но аз си ги виждам и съответно и бройката ми не намалява.

Струва си да повисят 1 месец като продадени, но да ограничим препубликуването им. Ако наистина бройката с обяви ви е запълнена може да помислим и по този въпрос.
И при мен е така.Имам обяви на 2-3 дена,които са продадени,сделката ще приключи до 2-3 дни ,а няма да мога да ги изтрия. SadА наистина ми трябва още място за публикуване на нови.Дори понякога чакам с нетърпение да приключи дадена сделка за да си изтрия обявата и да публикувам нова. Cheesy

Вдигнах броя на разрешените обяви от 150 на 200. Надявам се това да реши проблема!
Активен

Neige
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 110


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #248 -: Октомври 13, 2010, 18:04:57 »
Раздели ТемаНагоре

Имам обява, публикувана на 12 септември, която не мога да изтрия. Продадена е, стои със статус продадена от около седмица, минали са и 30 дни от публикуването й, но все още не мога да я изтрия. Може ли тогава да има някакъв филтър, който да позволи да скрием обявите със статус продадено в профила си? Така само прелиствам... И щом ще ми се трупат обяви със статус "Продадено", може ли да се трият по няколко наведнъж? Както трием личните съобщения например?
Активен

Пазя ред в рамките на деня. Моля, при сериозен интерес пишете ЛС!
Купувачи на 2 и повече мои обяви и майки на близнаци са с предимство.
Поставям оценки, поставяйте и вие. Коректна съм, бъдете коректни и вие!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #249 -: Октомври 13, 2010, 18:43:34 »
Раздели ТемаНагоре

Имам обява, публикувана на 12 септември, която не мога да изтрия. Продадена е, стои със статус продадена от около седмица, минали са и 30 дни от публикуването й, но все още не мога да я изтрия. Може ли тогава да има някакъв филтър, който да позволи да скрием обявите със статус продадено в профила си? Така само прелиствам... И щом ще ми се трупат обяви със статус "Продадено", може ли да се трият по няколко наведнъж? Както трием личните съобщения например?

Видях какъв е проблема и след малко ще го отстраня. Има филтър с който можете да криете продадените - казва се "Скрии ПРОДАДЕНИ".
Активен

titi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 199


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #250 -: Октомври 13, 2010, 18:45:05 »
Раздели ТемаНагоре

Това за автоматичното подновяване на обявите е прекрасно, благодаря! А какво правим в случая с продадените обяви? Не мога да ги изтрия, понеже са публикувани преди по-малко от месец, а са продадени. Сделката е приключила, получила съм потвърждение от купувача, че всичко е наред. Така само заемат място  Sad Преди веме беше писано, че се изтриват автоматично след няколко дни, но аз си ги виждам и съответно и бройката ми не намалява.

Струва си да повисят 1 месец като продадени, но да ограничим препубликуването им. Ако наистина бройката с обяви ви е запълнена може да помислим и по този въпрос.
И при мен е така.Имам обяви на 2-3 дена,които са продадени,сделката ще приключи до 2-3 дни ,а няма да мога да ги изтрия. SadА наистина ми трябва още място за публикуване на нови.Дори понякога чакам с нетърпение да приключи дадена сделка за да си изтрия обявата и да публикувам нова. Cheesy

Вдигнах броя на разрешените обяви от 150 на 200. Надявам се това да реши проблема!
Много Благодаря  Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
Активен

Изключително коректна съм, очаквам същото!
Изпращам малки ПРЕПОРЪЧАНИ пакети!
Пощенските са за сметка на купувача, освен ако няма предварителна уговорка!
ПАЗЯ РЕД 6 ЧАСА!
ПОРАДИ ЗАЧЕСТИЛИТЕ ЗЛОУПОТРЕБИ ВЕЧЕ ИСКАМ ПРЕДВАРИТЕЛНО ПЛАЩАНЕ!!!!!!!!АКО НЕ ВИ  ДОПАДА ТОВА УСЛОВИЕ НЕ МИ ПИШЕТЕ  ИЗОБЩО!
mi_ma
мимчето
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 361


над мене греят две слънца,това са моите деца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #251 -: Октомври 16, 2010, 15:01:47 »
Раздели ТемаНагоре

а тук да попитам имам обява публикувана в ПРОДАВАМ,която искам да я преместя в ПОДАРЯВАМ.как става това,че нещо не виждам начина. Smiley
Активен

1.пощенските за сметка на КУПУВАЧА 2.ВЕЧЕ плащане предварително 3.въщам стока неотговаряща на описанието 4.BG94BPBI79231098205001 пощенска банка 5.давам на първия дал адрес на лс 6.имам 245 ++++++ в Пр-ка 
http://smajliki.ru/smilie-743654535.html
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #252 -: Октомври 16, 2010, 15:09:29 »
Раздели ТемаНагоре

а тук да попитам имам обява публикувана в ПРОДАВАМ,която искам да я преместя в ПОДАРЯВАМ.как става това,че нещо не виждам начина. Smiley

За съжаление, само чрез мен Sad Търсих как да пусна тази функция за потребители, но не я намерих. Дай линка ще я преместя.
Активен

HI
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 29

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #253 -: Октомври 18, 2010, 10:07:26 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте! Реших да редактирам обявите си във връзка с новата опция - за момче или момиче. Същевременно видях,че на част от тях имам възможност да препубликувам, от което се възползвах  Wink Но установих,че с едно влизане в редакция на обявата не може да се извършат и двете неща, преоритет има препубликуването, а промените,които съм направила по-нагоре в обявата не излизат. Това налага повторно влизане в редактиране на обявата.Има ли начин това  да се оптимизира?
Сайтът е страхотен и важното е,че непрекъснато се усъвършенства, създават се нови удобни опции за нас - потребителите! Благодаря!  (gesture7)
Активен

При сериозен интерес след запис очаквам ЛС.
Предпочитам плащане по банка.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #254 -: Октомври 18, 2010, 10:17:12 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте! Реших да редактирам обявите си във връзка с новата опция - за момче или момиче. Същевременно видях,че на част от тях имам възможност да препубликувам, от което се възползвах  Wink Но установих,че с едно влизане в редакция на обявата не може да се извършат и двете неща, преоритет има препубликуването, а промените,които съм направила по-нагоре в обявата не излизат. Това налага повторно влизане в редактиране на обявата.Има ли начин това  да се оптимизира?
Сайтът е страхотен и важното е,че непрекъснато се усъвършенства, създават се нови удобни опции за нас - потребителите! Благодаря!  (gesture7)

Да знам за това, но не ми остана време да довърша кода сутринтта. Малко по-късно:)
Активен



Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: