{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпроси свързани с ОБЯВИТЕ!  (Прочетена 172048 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #75 -: Юли 22, 2010, 14:02:46 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте  Smiley  Току що преглеждах секцията с Промоциите и имам въпрос Wink
Има ли някакво ограничение за пускане на Промоционални обяви ( напр 1 път в месеца или 1 път в седмицата) Също така там има доста стари обяви от април и май ,които не са изтрити ,може би трябва да се въведе някакво правило обяви за промоции да се пускат с  продължителност не повече от 15 дни ,защото така само се трупат и след време ще забавят допълнително сайта
Приятен,много горещ ден на всички! Cool

Довечера ще пусна правилата за секция Промоции
Активен

Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #76 -: Юли 22, 2010, 14:34:21 »
Раздели ТемаНагоре

моля да дадете съвет за едни пробле. Като реша да редактирам обява с отметка мога да напиша дали желая или не размяна. Сега обаче реших да публикувам нова обява и беше невъзможно да отметна. Дали повредата е в моя телевизор  Cheesy
Относно абонамента за ВИП обява- аз съм " За".  И тези обяви може да стоят най- отгоре на категорията-Не зная само как ще се уреди плащането. Така и сайта ще се подпомага от потребителите  Wink
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #77 -: Юли 22, 2010, 14:39:42 »
Раздели ТемаНагоре

моля да дадете съвет за едни пробле. Като реша да редактирам обява с отметка мога да напиша дали желая или не размяна. Сега обаче реших да публикувам нова обява и беше невъзможно да отметна. Дали повредата е в моя телевизор  Cheesy
Относно абонамента за ВИП обява- аз съм " За".  И тези обяви може да стоят най- отгоре на категорията-Не зная само как ще се уреди плащането. Така и сайта ще се подпомага от потребителите  Wink

Не би трябвало да имаш проблеми с отметката за размяната. В коя категория се опитваш да публикуваш ?
Активен
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #78 -: Юли 22, 2010, 15:08:26 »
Раздели ТемаНагоре

redmontale ,мила,аз първия ти пост не го разбрах  Embarrassed
за 2-я,ак е безсмисленно подбутването,защото има бутон РЕДАКТИРАЙ и спокойно може да се подмени снимка,цена,състояние,пощенски,местоположение и т.н.
Това е правилното решение Smiley
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #79 -: Юли 22, 2010, 15:14:44 »
Раздели ТемаНагоре

моля да дадете съвет за едни пробле. Като реша да редактирам обява с отметка мога да напиша дали желая или не размяна. Сега обаче реших да публикувам нова обява и беше невъзможно да отметна. Дали повредата е в моя телевизор  Cheesy
Относно абонамента за ВИП обява- аз съм " За".  И тези обяви може да стоят най- отгоре на категорията-Не зная само как ще се уреди плащането. Така и сайта ще се подпомага от потребителите  Wink

Не би трябвало да имаш проблеми с отметката за размяната. В коя категория се опитваш да публикуваш ?

В " Сладки сънища" в други детски стоки. При редактиране на обявата мога да отметна, но при самото публикуване- не!
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #80 -: Юли 22, 2010, 15:49:00 »
Раздели ТемаНагоре

моля да дадете съвет за едни пробле. Като реша да редактирам обява с отметка мога да напиша дали желая или не размяна. Сега обаче реших да публикувам нова обява и беше невъзможно да отметна. Дали повредата е в моя телевизор  Cheesy
Относно абонамента за ВИП обява- аз съм " За".  И тези обяви може да стоят най- отгоре на категорията-Не зная само как ще се уреди плащането. Така и сайта ще се подпомага от потребителите  Wink

Не би трябвало да имаш проблеми с отметката за размяната. В коя категория се опитваш да публикуваш ?

В " Сладки сънища" в други детски стоки. При редактиране на обявата мога да отметна, но при самото публикуване- не!


Ok, ще го оправим, но  малко по късно, че ще излизаме. Smiley
Активен
Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #81 -: Юли 22, 2010, 15:52:32 »
Раздели ТемаНагоре

Мерси много  Cheesy
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #82 -: Юли 22, 2010, 16:37:29 »
Раздели ТемаНагоре

Мерси много  Cheesy

Грешката е коригирана Smiley
Активен

Dheny
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 113


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #83 -: Юли 22, 2010, 22:15:10 »
Раздели ТемаНагоре

Педполагам потребителите нямаме право да пишем в обявите, които са в грешната категория, а има ли тема в която да посочваме такива обяви? Давам пример: Интересувам се от художествена литература, но явно  част от потребителите публикували си обявите в тази категория нямат представа от  определението за художествена литература.

Намерих я! Cheesy
« Последна редакция: Юли 22, 2010, 22:35:43 от Dheny » Активен

220 положителни оценки в другият сайт, нямам неутрални и отрицателни.
Разчитам единствено на комуникацията.
Спазвам ред, но си запазвам правото да преценя на кой да пратя.

http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=65578&profile_type=feedback
kremi7
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 63

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #84 -: Юли 23, 2010, 18:29:50 »
Раздели ТемаНагоре

на мен ми направи впечатление като разглеждах една обява ,че в полето съгласни ли сте на размяна има пропусната буква"съласни"или е само при мен...
Активен

оценките ми в продавалник http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=37179
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #85 -: Юли 23, 2010, 19:00:51 »
Раздели ТемаНагоре

на мен ми направи впечатление като разглеждах една обява ,че в полето съгласни ли сте на размяна има пропусната буква"съласни"или е само при мен...

Ох ама че съм и аз ама! Ще го оправя Smiley Много съм ...
Активен

valent_ina
kokona
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #86 -: Юли 24, 2010, 16:55:29 »
Раздели ТемаНагоре

Purvo da se izvinq za latinicata!Imam problem s laptopa si,koito ne moga da re6a.
Kirilicata mi se precakva chesto i zatova pisha na latinica.
Poluchih preduprejdenie za latinicata s posledvashto sankcionirane,ot koeto ne mi stana priqtno pri uslovie,che problema ne e v jelanieto mi da pisha kakto trqbwa ,a e tehnicheski.
Molq,ako nqkoi po zapoznat ima ideq kak da se spravq s tova ,kude i kakvo da prenastroq da mi kaje Smiley
Valq
« Последна редакция: Юли 24, 2010, 16:57:58 от valent_ina » Активен

Стоки,неотговарящи на описанието ВРЪЩАМ без да се обяснавам!Не съм кошче за нечии отпадъци!
За непознати  потребители-предварителен запис!Игнорирам
записан по собствено усмотрение!
Опаковки НЕ ПЛАЩАМ!
Моите оценки от Продавалник:
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43222
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #87 -: Юли 24, 2010, 19:02:04 »
Раздели ТемаНагоре

Purvo da se izvinq za latinicata!Imam problem s laptopa si,koito ne moga da re6a.
Kirilicata mi se precakva chesto i zatova pisha na latinica.
Poluchih preduprejdenie za latinicata s posledvashto sankcionirane,ot koeto ne mi stana priqtno pri uslovie,che problema ne e v jelanieto mi da pisha kakto trqbwa ,a e tehnicheski.
Molq,ako nqkoi po zapoznat ima ideq kak da se spravq s tova ,kude i kakvo da prenastroq da mi kaje Smiley
Valq

Валя, писах ти на лични Smiley
Активен

valent_ina
kokona
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #88 -: Юли 24, 2010, 19:08:10 »
Раздели ТемаНагоре

Blagodarq za otgovora! Smiley
Активен

Стоки,неотговарящи на описанието ВРЪЩАМ без да се обяснавам!Не съм кошче за нечии отпадъци!
За непознати  потребители-предварителен запис!Игнорирам
записан по собствено усмотрение!
Опаковки НЕ ПЛАЩАМ!
Моите оценки от Продавалник:
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43222
gdlina32
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 323


моите слънца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #89 -: Юли 24, 2010, 19:13:42 »
Раздели ТемаНагоре

 Wink Привет отново, пиша ви с едно предложение свързано с рекламните обяви които валят  непрекъснато и преливат от пусто в празно-"Днес съм рожденичка".. "Днес черпя" .."В  настроение съм .."Да ли няма да е по удачно когато се публикува подобна обява с рекламна цел  тя да не излиза на първа страница, а да се влива в потока от отдел Промоции-както са направени обявите които се публикуват като -Купувам.Който се интересува от намаленията , ще може да ги намери в подходящият отдел, а не да се изпреварваме с публикуване на подобни обяви само  за да ни видят на  на първа страница.
Успешен ден на екипа и всички потребители, Галя.
Активен

Пощенските са за сметка на получателя.Връщам стоки не отговарящи на описанието.Не купувам и не продавам захабени дрехи.Не приемам връщане- гледайте и мерете!!!
ВРЕМЕТО МИ Е ЦЕННО, НЕ МИ ГО ГУБЕТЕ!!!


Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: