{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпроси свързани с ОБЯВИТЕ!  (Прочетена 169154 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #375 -: Ноември 20, 2010, 16:51:59 »
Раздели ТемаНагоре

Вчера мернах подобно питане от друг потребител,но днес не го намирам,та по същество- не виждам коментарите в обявите,писало се е в мои обяви,а не виждам коментарите.Всъщност и като разглеждам другите обяви пак не ги виждам.

Погледнете след рекламата Smiley
Активен

ElySmarty
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 59

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #376 -: Ноември 22, 2010, 11:29:05 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте Продавалник!

Имам проблем с публикуването на обяви - качвах 6 пъти, различни неща, проверих инфото, снимките и т.н., но.... БЕЗ УСПЕХ! Те не излизат като публикувани.
Какво става? Моля посъветвайте ме.
Благодаря!
С пожелания за хубава седмица.
Активен
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #377 -: Ноември 22, 2010, 12:44:23 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте Продавалник!

Имам проблем с публикуването на обяви - качвах 6 пъти, различни неща, проверих инфото, снимките и т.н., но.... БЕЗ УСПЕХ! Те не излизат като публикувани.
Какво става? Моля посъветвайте ме.
Благодаря!
С пожелания за хубава седмица.


Здравей,
Първо искам да споделя, че не сме Продавалник Smiley
Сега на въпроса. Най-вероярно имаш проблем със снимките. Погледни тази тема: http://www.bgdomakinq.com/forum/index.php?topic=339.0
Активен

Merianlll
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 72


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #378 -: Ноември 22, 2010, 19:56:08 »
Раздели ТемаНагоре

Имам постоянен проблем с публикуването в някои категории. Вместо да се е качила вече обявата ме прехвърля към Стъпка 1 - Продаване. И се почва отначало, но без резултат.
Тогава ги качвам в "Промоции и намаления", от там пък ги редактирам и прехвърлям, както и добавям още снимки към съответната категория.
Ужасно дразнещо е  Lips Sealed Къде ли е проблема?  Smiley
Активен

Обичам да чета ЛС
Поставяйте оценки!!!!!
Изчаквам записалите се колкото преценя.
Не плащам предварително, за да няма после изненади.
Връщам без да питам при несъответствие на състоянието, макар и да се набутвам с пощенските.
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=67319&profile_type=feedback /моля, редактирайте "сс" в думата "prodavalnicc" с "к" и ще ми ги видите. Не знам защо не ми се получава правилен линк.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #379 -: Ноември 22, 2010, 19:58:54 »
Раздели ТемаНагоре

Имам постоянен проблем с публикуването в някои категории. Вместо да се е качила вече обявата ме прехвърля към Стъпка 1 - Продаване. И се почва отначало, но без резултат.
Тогава ги качвам в "Промоции и намаления", от там пък ги редактирам и прехвърлям, както и добавям още снимки към съответната категория.
Ужасно дразнещо е  Lips Sealed Къде ли е проблема?  Smiley

Много интересно! Това от кога ти го прави?
Активен

Merianlll
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 72


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #380 -: Ноември 22, 2010, 21:32:02 »
Раздели ТемаНагоре

Имам постоянен проблем с публикуването в някои категории. Вместо да се е качила вече обявата ме прехвърля към Стъпка 1 - Продаване. И се почва отначало, но без резултат.
Тогава ги качвам в "Промоции и намаления", от там пък ги редактирам и прехвърлям, както и добавям още снимки към съответната категория.
Ужасно дразнещо е  Lips Sealed Къде ли е проблема?  Smiley

Много интересно! Това от кога ти го прави?

Почти от начaлото от как съм тук - октомври  Cool
Активен

Обичам да чета ЛС
Поставяйте оценки!!!!!
Изчаквам записалите се колкото преценя.
Не плащам предварително, за да няма после изненади.
Връщам без да питам при несъответствие на състоянието, макар и да се набутвам с пощенските.
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=67319&profile_type=feedback /моля, редактирайте "сс" в думата "prodavalnicc" с "к" и ще ми ги видите. Не знам защо не ми се получава правилен линк.
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #381 -: Ноември 24, 2010, 13:10:13 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,без да искам пуснах една обява два пъти бихте ли изтрили едната.Мерси  Smiley
Активен

daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #382 -: Ноември 24, 2010, 13:40:47 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,без да искам пуснах една обява два пъти бихте ли изтрили едната.Мерси  Smiley

Писах Ви на ЛС
Активен
milkata83
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 842


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #383 -: Ноември 24, 2010, 17:49:36 »
Раздели ТемаНагоре

Имам следния въпрос.
Защо не мога да изтривам старите обяви, които са по-стари от месец и вече сделката е приключила отдавна?
В момента голяма част от продадените неща заемат излишно седене в сайта... Sad
Благодаря Ви, предварително за отговора. Smiley
Активен

При записване в моя обява давам на първия дал адрес и име на лични!
Имам доста положителни оценки тук и в другия сайт, толерантна съм към всеки и се надявам на същото отношение.Не пращам с опция да се види, защото обикновенно обратните пътни не се поемат по-уговорка и си ходя прецакана! Моля Ви се не ме прецаквайте имам поредица от здравословни проблеми затова съм упряла до тук.
Приемам и размяна! Smiley
ORIGINAL
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 94


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #384 -: Ноември 24, 2010, 17:51:23 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, неволно дублирах една от обявите си http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=93117&cat=18, моля едната без размерите да бъде изтрита, за да не поражда недоразумения.
Благодаря предварително и ме извинете за неудобството.
Активен
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #385 -: Ноември 24, 2010, 17:54:21 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, неволно дублирах една от обявите си http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=93117&cat=18, моля едната без размерите да бъде изтрита, за да не поражда недоразумения.
Благодаря предварително и ме извинете за неудобството.

Smiley
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #386 -: Ноември 24, 2010, 17:56:10 »
Раздели ТемаНагоре

Имам следния въпрос.
Защо не мога да изтривам старите обяви, които са по-стари от месец и вече сделката е приключила отдавна?
В момента голяма част от продадените неща заемат излишно седене в сайта... Sad
Благодаря Ви, предварително за отговора. Smiley
Как така не можеш ?Не ти излиза отметката ли?
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
milkata83
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 842


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #387 -: Ноември 24, 2010, 20:10:48 »
Раздели ТемаНагоре

Имам следния въпрос.
Защо не мога да изтривам старите обяви, които са по-стари от месец и вече сделката е приключила отдавна?
В момента голяма част от продадените неща заемат излишно седене в сайта... Sad
Благодаря Ви, предварително за отговора. Smiley
Как така не можеш ?Не ти излиза отметката ли?

Излиза ми отметката, натискам за крайното изкриване на обявата и после като влезна в "мои обяви", виждам че не е изтрита и е изтеглена най-отпред на първа страничка от обявите ми.  Huh? И така при всичките останали, при които сделката е приключила отдавна и съм се опитала да ги премахна. Roll Eyes
Активен

При записване в моя обява давам на първия дал адрес и име на лични!
Имам доста положителни оценки тук и в другия сайт, толерантна съм към всеки и се надявам на същото отношение.Не пращам с опция да се види, защото обикновенно обратните пътни не се поемат по-уговорка и си ходя прецакана! Моля Ви се не ме прецаквайте имам поредица от здравословни проблеми затова съм упряла до тук.
Приемам и размяна! Smiley
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #388 -: Ноември 24, 2010, 20:20:06 »
Раздели ТемаНагоре

Имам следния въпрос.
Защо не мога да изтривам старите обяви, които са по-стари от месец и вече сделката е приключила отдавна?
В момента голяма част от продадените неща заемат излишно седене в сайта... Sad
Благодаря Ви, предварително за отговора. Smiley
Как така не можеш ?Не ти излиза отметката ли?

Излиза ми отметката, натискам за крайното изкриване на обявата и после като влезна в "мои обяви", виждам че не е изтрита и е изтеглена най-отпред на първа страничка от обявите ми.  Huh? И така при всичките останали, при които сделката е приключила отдавна и съм се опитала да ги премахна. Roll Eyes

Явно не четете преди да натиснете бутона. Човката която сте маркирали е за Препубликуване. Пратете ми на ЛС линк към тези обяви за да ги махна.
Активен

milkata83
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 842


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #389 -: Ноември 25, 2010, 09:25:32 »
Раздели ТемаНагоре

Имам следния въпрос.
Защо не мога да изтривам старите обяви, които са по-стари от месец и вече сделката е приключила отдавна?
В момента голяма част от продадените неща заемат излишно седене в сайта... Sad
Благодаря Ви, предварително за отговора. Smiley
Как така не можеш ?Не ти излиза отметката ли?

Излиза ми отметката, натискам за крайното изкриване на обявата и после като влезна в "мои обяви", виждам че не е изтрита и е изтеглена най-отпред на първа страничка от обявите ми.  Huh? И така при всичките останали, при които сделката е приключила отдавна и съм се опитала да ги премахна. Roll Eyes

Явно не четете преди да натиснете бутона. Човката която сте маркирали е за Препубликуване. Пратете ми на ЛС линк към тези обяви за да ги махна.

Благодаря, грешката е изцяло моя!  Embarrassed Оправих се.  Cheesy Пак се извинявам, малкия ми счупи очилата и сега правя малко нещата на наслуки. Sad Всичко добро от мен.  Cheesy
Активен

При записване в моя обява давам на първия дал адрес и име на лични!
Имам доста положителни оценки тук и в другия сайт, толерантна съм към всеки и се надявам на същото отношение.Не пращам с опция да се види, защото обикновенно обратните пътни не се поемат по-уговорка и си ходя прецакана! Моля Ви се не ме прецаквайте имам поредица от здравословни проблеми затова съм упряла до тук.
Приемам и размяна! Smiley


Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: