{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нали не си за 2лв и не са ти спешни.....  (Прочетена 7568 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
evata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 405


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Януари 24, 2011, 18:58:29 »
Раздели ТемаНагоре

desiplamen ако не ти е кипнало  достатъчно дай го на лични моля,че и на мен ми дойде до гуша.
Активен

НЕ ПЛАЩАМ ОПАКОВКИ!!!
Пращам и получавам МП по пощата, наложен връщам ако е без уговорка-
Ползвам Мама-БГ Еконт, но само ОФИС-ОФИС
От тук на сетне връщам всичко с премълчани дефекти или пуснато Врата-Врата без моето съгласие без дори да си правя труда да ги получа!
Когато пратите пакета, моля ПИШЕТЕ ЕДНО ЛС. Аз винаги пиша, така не се притеснявам или спирам да търся нещо, което ми е спешно!
МНОГО ВИ МОЛЯ  искам да знам точното състояние на покупката, нямам време за огледи без покупки. Омръзна ми да получавам отлични неща видимо носени
gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Януари 24, 2011, 19:01:11 »
Раздели ТемаНагоре

Да, и аз съм за този списък, нека да го има и всяка мама да си преценя дали да вземе даденото нещо или не, лично аз не си спестявам дефект, потребителясам си решава дали да вземе нещото
« Последна редакция: Януари 24, 2011, 19:16:07 от gitadam » Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Януари 24, 2011, 19:57:25 »
Раздели ТемаНагоре

desiplamen ако не ти е кипнало  достатъчно дай го на лични моля,че и на мен ми дойде до гуша.
Оп, оп и аз на опашката Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
vivival
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1198


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Януари 24, 2011, 20:05:34 »
Раздели ТемаНагоре

Да поясня само какво имам в предвид.Не съм дребнава,една от първите ми покупки е три екипа за малкия,оценени като състояние средно по 2 лв за брои-поизбелели,позакърпени-мамата го беше описала.Супер доволна съм ,носихме ги вкъщи(вси4ки знаем каква мацаница става с храненето на бебоците)ве4е са ни малки.Ама да търся дреха не за вкъщи,а за работа на мъжа ми,да е оценена за много добро състояние,БЕЗ ЗАБЕЛЕЖКИ,да питам отново,въпреки описаното-така и така искам да го взема да го носи на работа мъжа ми............ и да полу4а захабена дреха.Склонна съм до тук да обвиня себе си,въпреки,4е съм питала-да съм търсила състояние отли4но...Да ама после да ми се отговори,4е дрехата не била даже носена никога!Ами добре,щом не е носена,защо е в много добро състояние ,а не отли4но,защо е захабена?
Наи-големия маитап е като ми пишат-ако мислишда ми  ги връщаш,вземи ги за подарък!Демек-да знаеш,пращам ти боклуци,ако мине номера мине!Хора,тука сме като едно семеиство-рано или късно вси4ко е на яве-нищо против позахабенките дрехи,носим такива,но нека са оценени реално като състояние и нека цената е подходяща за полу4еното!
Активен

Не, не искам слон в боа! Една боа е нещо твърде опасно, а един слон – твърде обременително! При мен всичко е толкова малко. Имам нужда от овца. Нарисувай ми овца.

“Малкият принц”  Екзюпери
black_ice
Черно ледче
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Януари 24, 2011, 20:10:32 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета, вие не си ли отбелязвате некоректните потребители?!
Аз си имам "Черен списък" при бележките, в който отбелязвам никовете. Това са хора, които са ми пратили боклуци или са имали грубо отношение към мен. Влезе ли някой в този списък, няма излизане.  Lips Sealed

По темата - определено ги пращай на втората жена. Напоследък ми се случи да комуникирам с няколко нови потребители - направо се възмутих. Не казвам, че всички са такива, но имайте едно на ум. Късмет и разумно пазаруване!  Kiss

П.С. Днес получих съобщение от нов потребител, без нито една обява, съответно и оценка. Съобщението гласеше: "искам да ги купя". Нито линк, нито нищо. След него второ съобщение от същия потребител: "мейла ми е...плащам при получаване". Думи нямам...  Huh?
Активен
vivival
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1198


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Януари 24, 2011, 20:16:07 »
Раздели ТемаНагоре

Извинявам се ,че ,,разводних,, темата на мамата! Но то и при нея това си е некоректност!
Имам списък-пиша в тефтера,освен графа Да не забравя! Имам графа -Да не купя от ....... !!!
Активен

Не, не искам слон в боа! Една боа е нещо твърде опасно, а един слон – твърде обременително! При мен всичко е толкова малко. Имам нужда от овца. Нарисувай ми овца.

“Малкият принц”  Екзюпери
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Януари 24, 2011, 20:17:09 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета, вие не си ли отбелязвате некоректните потребители?!
Аз си имам "Черен списък" при бележките, в който отбелязвам никовете. Това са хора, които са ми пратили боклуци или са имали грубо отношение към мен. Влезе ли някой в този списък, няма излизане.  Lips Sealed



Аз пък помня Smiley Само 3 са, та още има място в главата ми Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Linofrina
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 147


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Януари 24, 2011, 20:24:38 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък съм злопаметна и няма нужда да си записвам кого и защо да избягвам. Cheesy За щастие некоректните или несимпатични потребители, с които съм контактувала, са малко.
По темата - след първият ми и единствен опит да подаря нещо в съседния сайт, предпочетох да пускам на супер символични цени (2 лв. с пощенските  Cheesy). Тогава нуждаещата се дори не намери време да отиде до пощата и ми върнаха пакета като непотърсен. После 2 седмици ми рева на лични да й изпратя панталона пак, заплашва ме с отрицателна оценка, кълна ... пълен цирк.  Cheesy
Активен

*** Пазя ред 6 часа
*** Давам предимство и поемам пощенските за 2 и повече обяви
*** Мога да поискам предварително плащане
*** Не приемам връщане заради неправилно преценена покупка - четете описанията и забележките и мерете внимателно!
http://www.help-sandra.org
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Януари 25, 2011, 17:30:51 »
Раздели ТемаНагоре

И аз казвам - давай на втората майка.

Аз пък днес - срам, не срам - си поисках двата лева пощенски  Embarrassed

А за непотърсения пакет - думи нямам... че и оценка... Shocked


то и да си ги искам..кво от туй, така и не си ги получих  Embarrassed
« Последна редакция: Февруари 02, 2011, 18:43:29 от Barbarona » Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #24 -: Февруари 02, 2011, 12:26:44 »
Раздели ТемаНагоре

Имам нужда от съвет. Подарявам едни обувки от моите обяви, които са от друго маме от сайта. Та записва се на лични една мама и ми пише, че ги иска. Единственото условие съм го писала и в самата обява искам пощата предварително. На нея напомних същото.  Получих лично с текст, нещо в този дух -2лв са  нали не са ти спешни ти ми ги пусни пък аз като се прибера ще ти пратя пощата, защото сега съм в мкд-я това го цитирах.Аз си го преведох Македония. Писах и,че съм склонна да я чакам докато се прибере те са подарък не се продават та да ми трябват паричките. Отговор не получих вече втори ден (днес е вторият ден) Има и друго майче, което ги иска и не знам сега как да постъпя.Да ги пращам ли на нея или още да чакам първата? Някак личното на първата ми прозвуча в стил (абе ти щом подаряваш значи пощата нищо не е за теб и може и да не си я получиш) Станаха много измами и вече съм адски мнителна. Аз също съм в майчинство и да 2 лв са нищо,но ако на 10 човека опростя по 2 лв вече не са нищо нали?
Оооооо какво го мислиш муци,давай ги на следващата...който иска подарък действа по условията,направо ще я отрежа кат сопол Lips Sealed,аз получих така подарък едни маратонки от едно майче, на което много благодаря и не знам защо,но въпреки условието в обявата за предварително поети пощенски,тя ми ги изпрати и после си взе пощенските от мен Tongue
а между другото да направя ФРЪЦ-похвал със светлосините ми звездички Cheesy Tongue
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
cuckoo
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 14

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Февруари 25, 2011, 19:30:18 »
Раздели ТемаНагоре

Ами питай тя за 2 лв. ли е...
Активен
black_ice
Черно ледче
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Февруари 25, 2011, 19:51:16 »
Раздели ТемаНагоре

Понеже пак опряхме до двата лева, да ви кажа поредното разочарование. В понеделник пратих няколко пакета с дрешки за подаряване. Снощи писах на две от потребителките с въпрос дали са ги получили. Не може да си влизат в сайта и да стоят онлайн, а да не намерят една минута да напишат "Взех ги".  Huh?
Днес получих известие за запис за 1,70 лв. Направо ме е срам да отида да си ги взема. Не ме разбирайте погрешно, не съм за 30 стотинки и няма да си оправя живота с тях. Просто се дразня, защото никой не се замисля за отделеното ми време, за това, че хартията и тиксото също струват пари. Честно казано вече ми писна от това пренебрежително отношение. Не съм длъжна никому и вече нямам желание да подарявам каквото и да било. Lips Sealed


Поли, мисля, че маратонките не си ги получила от едно майче.  Tongue
« Последна редакция: Февруари 25, 2011, 20:09:43 от black_ice » Активен
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Февруари 26, 2011, 10:09:34 »
Раздели ТемаНагоре

Понеже пак опряхме до двата лева, да ви кажа поредното разочарование. В понеделник пратих няколко пакета с дрешки за подаряване. Снощи писах на две от потребителките с въпрос дали са ги получили. Не може да си влизат в сайта и да стоят онлайн, а да не намерят една минута да напишат "Взех ги".  Huh?
Днес получих известие за запис за 1,70 лв. Направо ме е срам да отида да си ги взема. Не ме разбирайте погрешно, не съм за 30 стотинки и няма да си оправя живота с тях. Просто се дразня, защото никой не се замисля за отделеното ми време, за това, че хартията и тиксото също струват пари. Честно казано вече ми писна от това пренебрежително отношение. Не съм длъжна никому и вече нямам желание да подарявам каквото и да било. Lips Sealed


Написаното ми хареса много.Наистина е смешно за 30ст,да се засрамят малко,аз пък винаги ги закръглям и пращам примерно,както е в случая не 1,70,а 2 лв Smiley
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Февруари 26, 2011, 10:58:44 »
Раздели ТемаНагоре

Имам нужда от съвет. Подарявам едни обувки от моите обяви, които са от друго маме от сайта. Та записва се на лични една мама и ми пише, че ги иска. Единственото условие съм го писала и в самата обява искам пощата предварително. На нея напомних същото.  Получих лично с текст, нещо в този дух -2лв са  нали не са ти спешни ти ми ги пусни пък аз като се прибера ще ти пратя пощата, защото сега съм в мкд-я това го цитирах.Аз си го преведох Македония. Писах и,че съм склонна да я чакам докато се прибере те са подарък не се продават та да ми трябват паричките. Отговор не получих вече втори ден (днес е вторият ден) Има и друго майче, което ги иска и не знам сега как да постъпя.Да ги пращам ли на нея или още да чакам първата? Някак личното на първата ми прозвуча в стил (абе ти щом подаряваш значи пощата нищо не е за теб и може и да не си я получиш) Станаха много измами и вече съм адски мнителна. Аз също съм в майчинство и да 2 лв са нищо,но ако на 10 човека опростя по 2 лв вече не са нищо нали?

аз съм на мнение да пратиш на 2-та жена, какво да чакаш, в крайна сметка ти подаряваш и сама решаваш, скоро имах такъв случай и ги подарих на втората жена ( тя ми прати първа адрес на лични), какво да чакам 1-та дето се бе записала , в крайна сметка подарявам и само да допълна , че от 1-та получих на лични доста досадни..... ама защо , ама как, еми така аз пращам на първият пратил ми адрес на лични, останалите за мен са несериозни или по-късно пратен адрес ...еми какво да правя , аз вече съм обешала, мога ли да се отметна Kiss
Активен


Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: