{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как ги определяте тези цени?  (Прочетена 181645 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Септември 25, 2010, 14:55:57 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък в "съседство" бях потресена от една обява.Имах същите обувки и си ги бях взела за 20лв. (незнам дали трябва да кажа марката,но са от доста известен магазин).Понеже всеки ден минавам оттам и знам,че не са били по-скъпи,то по принцип в магазина рядко има над 20-30 лв.обувки.Та така някой ги беше пуснал за 55 Shocked Едно към едно,и марката и кутията снимана,дори цвета беше като моите.И тази година  на морето явно някой столичанин е държал магазина и имаше отново същите и бяха 50 лв.Та какво да кажа,всеки си определя цените по съвест-трябва хич да нямаш,че да пуснеш нещо с 30 лв отгоре.
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Септември 26, 2010, 00:32:05 »
Раздели ТемаНагоре

Цената всеки си я определя сам. WinkКато не ти отьрва ,няма да купуваш!А като са ти скьпи дрехите,никой няма да купува от теб! Не пазарим от един магазин с една надценка ,та да казваме кой колко да си продава дрехите.Не ми се вярва някой да е забогатял от тези сайтове  (laugh5) ,и с  това темпо на пазарене . (work4)Така че да не издребняваме!Моя гледна точка! (umbrella1) ех,че ми харесват тези емотикони. (thanks2)
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
dodkoDD
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 276


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Септември 26, 2010, 20:28:06 »
Раздели ТемаНагоре


 (umbrella1) ех,че ми харесват тези емотикони. (thanks2)
Извинявам се за спама, ама как се захласнах и аз по тях!  Cheesy
Активен

Предимство има за поръчване от повече обяви.
Пазарлъците на дребно не ги толерирам и игнорирам. Не искам отрицателни емоции.
Ако се забавя с ходене до пощата с два-три дни-не бързайте да нападате, работя, не живея в сайта, което по никакъв начин не ме прави некоректна.
Анджелина
Омъжена с деца
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 103


добра

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Септември 27, 2010, 09:54:16 »
Раздели ТемаНагоре

Цената всеки си я определя сам. WinkКато не ти отьрва ,няма да купуваш!А като са ти скьпи дрехите,никой няма да купува от теб! Не пазарим от един магазин с една надценка ,та да казваме кой колко да си продава дрехите.Не ми се вярва някой да е забогатял от тези сайтове  (laugh5) ,и с  това темпо на пазарене . (work4)Така че да не издребняваме!Моя гледна точка! (umbrella1) ех,че ми харесват тези емотикони. (thanks2)

Права си, не пазарим от един магазин.
Аз такова действие не извършвам.
Активен

Не купувам/продавам парцали;
Коректна съм, очаквам същото;
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Септември 27, 2010, 11:02:35 »
Раздели ТемаНагоре

Цената всеки си я определя сам. WinkКато не ти отьрва ,няма да купуваш!А като са ти скьпи дрехите,никой няма да купува от теб! Не пазарим от един магазин с една надценка ,та да казваме кой колко да си продава дрехите.Не ми се вярва някой да е забогатял от тези сайтове  (laugh5) ,и с  това темпо на пазарене . (work4)Така че да не издребняваме!Моя гледна точка! (umbrella1) ех,че ми харесват тези емотикони. (thanks2)

Права си, не пазарим от един магазин.
Аз такова действие не извършвам.
Това е Бургаски израз (laugh2)  Ето това е пример как някои хора се хващат за най-малкото (laugh6)
Усмихнат ден на всички! (wink1)
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
desipetrova1981
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


моите съкровища-каката и близнаците-тя и той

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Септември 30, 2010, 05:47:04 »
Раздели ТемаНагоре

я вижте на какво попаднах  http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=14112&cat=33
пък вие се чудите Cheesy
хората ви предлагат ръждясало ножче за 5лв в състояние отлично, пък ние се кахърим за захабените дрехи Cheesy
Активен

изчаквам 6ч след запис /предпочитам предварително плащане/не подканям на Лс/наложен платеж-не/повече от една обява-предимство/пиша отр. оценка за непоети пощенски без уговорка
мотие оценки http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=45205&ppaction=readfeed
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #36 -: Септември 30, 2010, 06:19:16 »
Раздели ТемаНагоре

я вижте на какво попаднах  http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=14112&cat=33
пък вие се чудите Cheesy
хората ви предлагат ръждясало ножче за 5лв в състояние отлично, пък ние се кахърим за захабените дрехи Cheesy

Обявата наистана беше гадна и беше премахната, а потребителката санкционирана!
Активен

taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #37 -: Октомври 04, 2010, 12:08:47 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=47202&cat=84
А следите са :"видимо незабележими"!Е,за 12 лв.......
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #38 -: Октомври 04, 2010, 12:14:07 »
Раздели ТемаНагоре

Потребителката вече спечели БАН за 3 дне за грубо и неучтиво отношение
Активен

rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #39 -: Октомври 04, 2010, 20:15:49 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък искам да попитам как се процедира с подобни случаи:
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=54200&cat=109
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=52330&cat=109

Един модел, един размер, за два чифта, нови с етикет - всичко е 1:1, а ценовата разлика е  Shocked Нямам нищо лично към потребителките, просто се чудя. :Smiley Да не говорим за чантата за количка с жирафчето Софи, която може да се намери на цени от 7 до "амнайсет" лева. Виждала съм и други фрапиращи ценови разлики, но не мога да изброя всичките.

Другото, което ми прави впечатление е, че в дамските стоки от Ла Редут (които следя с интерес) има потребителки, които продават един и същи тренч например във всички възможни размери и същите потребителки имат по 2-3 страници нови стоки от същата марка.  Разбирам да имаш несполучливи покупки, но чак пък толкова често... Все пак много мами си пазаруват от сайта и са наясно как вървят стоките, толкова ли са елементарни сметкаджийствата?
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
desipetrova1981
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


моите съкровища-каката и близнаците-тя и той

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #40 -: Октомври 04, 2010, 20:33:37 »
Раздели ТемаНагоре

тренчовете обикновено са подарък към поръчката и много често пращат р-р който им скимне. Така че като направиш 10 поръчки примерно-имаш 10 тренча Cool
не че оправдавам надуването на цените естествено
Активен

изчаквам 6ч след запис /предпочитам предварително плащане/не подканям на Лс/наложен платеж-не/повече от една обява-предимство/пиша отр. оценка за непоети пощенски без уговорка
мотие оценки http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=45205&ppaction=readfeed
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #41 -: Октомври 04, 2010, 20:48:29 »
Раздели ТемаНагоре

Аз като модератор си признавам , че от ЛА РЕДУТ съм вдигнала ръце , много ядове , просто всеки който си взима от там неща , нека живее със съзнанието че го товарят , нищо повече не мога да кажа по тоя въпрос , едни казват
Как може нещо което е подарък да се продава на такива цени , махнете ги
Други
Защо пък да се махат , това че мамата е уцелила момента , не значи че трябва да го подари , всеки сам си преценява дали да купи или не
Трети
То едно нещо което е подарък сега , преди е било нам колко евра , може да е взето тогава
ТАКА ЧЕ  СОРИ МАЙКЪЛ но аз лично не мога да си кина нервите , защото са ми ценни и ги пазя детето да ми ги кине като стане пуберка , а и успокоителните на са ми по джоба Cheesy
Активен

vanila
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 388

силен характер,но нежна по душа

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #42 -: Октомври 04, 2010, 21:02:45 »
Раздели ТемаНагоре

е не можах да се въздържа този път Cheesy
тези ботушки с видимо незабележими следи направо ме разбиха Cheesy Cheesy Cheesy,посмях се от сърце,израза е култов Kiss
а относно цените, лично аз смятам,че тук доста се надуват.като база за сравнение използвам ''П...ка''.За съжаление на същото мнение са и доста от приятелките ми.Няма смисъл да се питаме една друга, защо продажбите не вървят.Отговора е много прост,защото по магазините ги има същите или подобни неща на исканите тук цени или дори на по-ниски.Наистина е абсурдно ,но е факт за жалост.Напомня ми на българската форма НАМАЛЕНИЯ по магазините Cheesy,падам просто.Слагат се астрономични цени на стоките и от тях се прави 50 % отстъпка,в най-добрия случай Shocked.Например в Германия мога да си купя оригинални маратонки с N% намаление,които да ми излязат около 40 лв., тук с 50-60% намаление "оригинални" маратонки ми излизат 120 лв.Да си завидим на стандарта направо Wink
Активен

Изчаквам 12 часа
НЕ изпращам и НЕ получавам с наложен платеж
ВРЪЩАМ стоки неотговарящи на описанието
за непознати и суми над 10 лв.изпращам след предварително плащане
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=59629&ppaction=readfeed ОЦЕНКИТЕ
rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #43 -: Октомври 04, 2010, 21:14:41 »
Раздели ТемаНагоре

Аха, сега ми стана ясно с тренчовете и другите неща. Smiley И, да, забравих да спомена, че и мен ме съсипа тази обява за с видимо незабележимите цепнатини. Cheesy Cheesy Cheesy Ми те направо са си за кофата с боклук, а има интерес! Shocked
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
meg
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 358


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #44 -: Октомври 05, 2010, 09:58:39 »
Раздели ТемаНагоре

Аз като модератор си признавам , че от ЛА РЕДУТ съм вдигнала ръце , много ядове , просто всеки който си взима от там неща , нека живее със съзнанието че го товарят , нищо повече не мога да кажа по тоя въпрос , едни казват
Как може нещо което е подарък да се продава на такива цени , махнете ги
Други
Защо пък да се махат , това че мамата е уцелила момента , не значи че трябва да го подари , всеки сам си преценява дали да купи или не
Трети
То едно нещо което е подарък сега , преди е било нам колко евра , може да е взето тогава
ТАКА ЧЕ  СОРИ МАЙКЪЛ но аз лично не мога да си кина нервите , защото са ми ценни и ги пазя детето да ми ги кине като стане пуберка , а и успокоителните на са ми по джоба Cheesy

С тези ларедутските наистина си е жива търговия (подаръците им).Получи ли ги като подаръци ОК,ама то такива цени съм виждала,че едва се сдържам вече.И на всичкото отгоре тук почти никой от тях не приема размяна,а в друг сайт (специално за размяна на подаръците)не им пречи и само си ги разменят тези неща.Е то бива бива наглост,ама чак пак толкова..... (evil7)
Активен

При покупка на няколко неща поемам пощенски и правя отстъпки!
Поставям оценки,очаквам същото и от Вас!
Не изпращам за проба!
Приемам размяна![/b][/i][/size][/color]


Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: